wtorek, 26 września 2017 r., imieniny Justyny, Cypriana, Euzebiusza

Aktualności

Prezentacja książki "Dźwiękowe ścieżki pamięci"

Związek Kurpiów oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce zapraszają na spotkanie z Józefem Sobieckim, autorem książki "Dźwiękowe ścieżki pamięci". Wydarzenie poprowadzi Piotr Łoś, dziennikarz Radia dla Ciebie, a towarzyszyć będzie kapela Sobotnie Granie.ZUS zaprasza na Tydzień Przedsiębiorcy

Ruszyły już zapisy na seminaria i szkolenia organizowane w ramach dni poradnictwa Zakładu Ubezpieczeń Społecznych pod hasłem "Tydzień Przedsiębiorcy". Spotkania są skierowane do wszystkich rozpoczynających lub prowadzących działalność gospodarczą.Ubezpieczenie na życie za 30 zł miesięcznie - przed czym chroni?

Towarzystwa ubezpieczeniowe ścigają się w oferowaniu jak najniższej polisy na życie. Wydaje się, że poniżej progu 1 zł dziennie, czyli 30 zł miesięcznie, nie da się zejść. Co faktycznie kryje się pod tak niskimi kosztami ubezpieczenia i kto może liczyć na specjalną taryfę cenową?

Skrzynka pomysłów: więcej miejsca dla rolkarzy w Ostrołęce

Skrzynka skarg, pochwał, pytań i pomysłów:
Chciałabym poruszyć temat miejsca na jazdę na rolkach w parku na osiedlu Bursztynowe. Od kilku miesięcy trenuję jazdę na rolkach figurowych, lecz nie ma w pobliżu równych powierzchni nadających się do treningów.Wracamy do tematu: porażony prądem bocian jednak odleciał

W sierpniu tego roku poruszaliśmy sprawę bociana, który został porażony prądem i przebywał na jednej z posesji w miejscowości Nożewo w gminie Olszewo-Borki. Właściciel posesji bezskutecznie szukał dla ptaka pomocy. Okazuje się jednak, że boćkowi udało się odlecieć.Łyse: radni odwołali przewodniczącego i zarządzili wybory (zdjęcia)

Sesja rady gminy Łyse rozpoczęła się przyjęciem rezygnacji radnego Kazimierza Drężka z funkcji wiceprzewodniczącego rady. Jego miejsce, po głosowaniu, zajął Adam Zakrzewski. Decyzją rady ze stanowiska odwołany został też przewodniczący Stanisław Lisek. Zastąpił go Kazimierz Drężek.Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Martyna Bugalecka, lat 24, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w sobotę 9 września w kościele pw. Zbawiciela Świata w Ostrołęce o godz. 13.00.Aktualne ceny paliw

Nie przepłacaj za paliwo. Tankując do pełna, dzięki naszemu zestawieniu, możesz zaoszczędzić nawet kilkanaście złotych. Sprawdź aktualne ceny paliw w Ostrołęce. Kolorem zielonym zaznaczyliśmy najniższą, a kolorem czerwonym najwyższą cenę danego rodzaju paliwa.


JBB

Poszukiwani sprawcy kradzieży koparko-ładowarki

Ostrołęccy policjanci prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży koparki z ogrodzonego parkingu w Ostrołęce, do której doszło minionej nocy. Skradziono koparkę JCB 4CX, młot oraz dwa akumulatory, które zostały zdemontowane z zaparkowanej w pobliżu ciężarówki.Kampania "Kierowco! Nie polujemy na zebrach!" w Ostrołęce

Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce prowadzą kampanię pn. "Kierowco! Nie polujemy na zebrach!" zainicjowaną przez Wydział Ruchu Drogowego KWP zs. w Radomiu. Działania będą realizowane w rejonie większych przejść oraz szkół i mają na celu ochronę pieszych.Trwają policyjne działania pn. "Niechronieni"

Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce włączyli się w ogólnokrajowe działania "Niechronieni Uczestnicy Ruchu Drogowego". Akcja ma na celu poprawę bezpieczeństwa pieszych i rowerzystów. Działania potrwają do późnych godzin nocnych.Pod osłoną nocy kradli szyny (zdjęcia, wideo)

Pięć osób zatrzymanych na gorącym uczynku, zabezpieczone pojazdy z ładunkiem pociętych szyn, łomy i butle gazowe z palnikami do przecinania stali - to efekty działań ostrołęckich policjantów. Straty mogą wynieść nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych.


JBB

O wytwarzaniu energii elektrycznej w OCK (zdjęcia, wideo)

W Ostrołęckim Centrum Kultury trwa spotkanie edukacyjne dla dzieci pod hasłem "Jak powstaje prąd? W wydarzeniu uczestniczą uczniowie klas czwartych ze Szkół Podstawowych nr 1 oraz 6. Dzięki zajęciom najmłodsi poznają sposoby wytwarzania energii elektrycznej.Dwa sprawdziany przed szczypiornistami Trójki

Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki rozegrają dwa mecze sparingowe w ramach XIV Memoriału Zbigniewa Majewskiego. W hali przy ulicy Blachnickiego zaprezentują się podopieczni trenera Radosława Żebrowskiego oraz Jurand Ciechanów i Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka.

  •  
  • 11:55, 08.09.2017 r.


Piłkarze Korony zmierzą się z Huraganem Wołomin

Piłkarze ostrołęckiej Korony w kolejnym spotkaniu o mistrzostwo IV ligi mazowieckiej w grupie północnej zmierzą się na wyjeździe z Mazurem Gostynin. Drużyna prowadzona przez trenerów Marcina Truszkowskiego i Pawła Samsela chce odnieść kolejne zwycięstwo.

  •  
  • 11:54, 08.09.2017 r.


KS CK Troszyn kontra Żbik Nasielsk. Wytypuj wynik

Żbik Nasielsk będzie kolejnym rywalem piłkarzy KS CK Troszyn w lidze okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Podopieczni trenera Łukasza Bałazego chcą powrócić na zwycięską ścieżkę i zapisać na swoim koncie komplet punktów. Kto wygra mecz?

  •  
  • 11:54, 08.09.2017 r.


Kurpik, Bartnik, Rzekunianka i Świt walczą o punkty

Piłkarze Kurpika Kadzidło, Aldo Bartnika Myszyniec, Rzekunianki Rzekuń i Świtu Baranowo powalczą o kolejne punkty w rozgrywkach A klasy. Dobrze w ostatnich meczach zaprezentowali się piłkarze z Myszyńca i Rzekunia, rozgrywając bardzo dobrze spotkania.

  •  
  • 11:53, 08.09.2017 r.


Narew i Korona II przed kolejnymi meczami B klasy

Przed kibicami kolejna ciekawa odsłona spotkań w rozgrywkach B klasy w grupie Ostrołęka. Przed własną publicznością zaprezentuje się lider Korona II Ostrołęka prowadzona przez trenera Michała Robaszkiewicza, która podejmie tym razem GKS Andrzejewo.

  •  
  • 11:52, 08.09.2017 r.


Wypadek w Cierpiętach. Jedna osoba w szpitalu (zdjęcia)

Jedna osoba została zabrana do szpitala w wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych w Cierpiętach (gm. Baranowo). Przyczyną było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu przez nietrzeźwego kierowcę. Mieszkaniec powiatu ostrołęckiego miał w organizmie blisko 2,4 promila alkoholu.
Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.61 zł

4.85 zł

4.24 zł

1.98 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Pensjonat Wioletta Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić