niedziela, 20 października 2019 r., imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Aktualności

Złote Gody w Ostrołęce (zdjęcia)

W piątkowe popołudnie, w sali bankietowej przy ulicy Warszawskiej, pary małżeńskie z Ostrołęki, które przeżyły ze sobą 50 lat, świętowały jubileusz złotych godów. Małżonkowie uhonorowani zostali "Medalami za długoletnie pożycie małżeńskie". Nie zabrakło też kwiatów, życzeń oraz gromkiego 100 lat!


JBB


Znamy wyniki głosowania w budżecie obywatelskim na 2020

Ponad osiem tysięcy głosów oddali ostrołęczanie na projekty, które zostały zgłoszone w ramach budżetu obywatelskiego na 2020 roku. Do przyszłorocznego budżetu zgłoszono 41 projektów obywatelskich, a 28 z nich skierowano do głosowania. Mieszkańcy mogli wyrazić swoją wolę od 2 do 15 września br. 
Essentia

Wypadek na trasie Ostrołęka-Dylewo. Droga zablokowana (zdjęcia)

Do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło na trasie Ostrołęka-Dylewo na drodze krajowej nr 53. Na miejscu pracują funkcjonariusze policji i straży pożarnej. Obecni są też ratownicy medyczni. Prawdopodobnie są osoby ranne. Droga jest całkowicie zablokowana.


NeonĂłwka

Skwer na osiedlu Stacja bez dodatkowego oświetlenia

Na biurko prezydenta miasta Łukasza Kulika trafiła kolejna interpelacja. Radna Ewa Żebrowska-Rosak zwróciła się do włodarza z prośbą o wygospodarowanie środków na uzupełnienie oświetlenia i doposażenie w zieleń skweru przy ul. Narutowicza i Wyspiańskiego na osiedlu Stacja.


MEBPOL

Aktualne ceny paliw

Nie przepłacaj za paliwo. Tankując do pełna, dzięki naszemu zestawieniu, możesz zaoszczędzić nawet kilkanaście złotych. Sprawdź aktualne ceny paliw w Ostrołęce. Nasz algorytm został poprawiony, aby zapobiegać promowaniu stacji stosujących ceny dumpingowe.Święto pieczonego ziemniaka - festyn w Centrum Natura

W Multimedialnym Centrum Natura w Ostrołęce odbędzie się otwarta impreza plenerowa pn. "Święto pieczonego ziemniaka". Wśród atrakcji przygotowanych dla gości znajdziemy wspólne ognisko z pieczeniem kiełbasek i ziemniaków. Wydarzenie zaplanowano na poniedziałek 7 października na godz. 16.00.


Akademia MaluchĂłw

Traktor w krzakach. Kierowca pijany do nieprzytomności (zdjęcia)

Blisko 4 promile alkoholu w organizmie miał kierowca ciągnika, który swoją jazdę zakończył w przydrożnych krzakach. Z traktora wydostał się o własnych siłach, później jednak przewrócił się i nie miał siły dalej iść. Do zdarzenia doszło w Ławach na drodze żwirowej pomiędzy ulicami Brzozową a Tęczową.Wyjątkowa kolekcja Limited Edition w Taranko w Galerii Bursztynowej

Premiera kolekcji Limited Edition już w najbliższy poniedziałek 7 października. Kolekcja dostępna będzie na stronie internetowej sklepu Taranko oraz w wybranych salonach sieci, w tym w Galerii Bursztynowej w Ostrołęce. Kolekcja Limited Edition zawsze zaskakuje klientki wyjątkowymi projektami.

Strajk mieszkańców. Chcą przebudowy kolizyjnego skrzyżowania

W miejscowości Chojny Młode (gm. Łomża) na drodze krajowej nr 61 zaplanowano dziś zgromadzenie publiczne. W związku z tym, w godzinach 13.00-16.00 spodziewane są utrudnienia w ruchu na trasie Łomża-Ostrołęka. Funkcjonariusze łomżyńskiej komendy policji wyznaczyli objazdy.


NOVDOM

Nowy plac zabaw przy Przedszkolu Miejskim nr 9 (zdjęcia)

Przedszkole miejskie "Bajkowa Kraina" wzbogaciło się o nowy plac zabaw. Obiekt został wyposażony w zabawki terenowe oraz urządzenia do zabawy przeznaczone dla dzieci 3 i 4 letnich. Inwestycję zrealizowano w ramach budżetu obywatelskiego 2019.Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Małgorzata Renata Cienkowska, lat 48, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w piątek 4 października w kaplicy cmentarza miejskiego przy ul. Krańcowej w Ostrołęce o godz. 14.30.Koncert "Mazowsze w sercu Wolnej Niepodległej"

Mazowiecki Teatr Muzyczny zachęca mieszkańców Ostrołęki i powiatu do wzięcia udziału w wyjątkowym koncercie pt. "Mazowsze w sercu Wolnej Niepodległej". Widowisko muzyczne w reżyserii Tomasza Gęsikowskiego obędzie się w celu uhonorowania 30-lecia wolnych wyborów w Polsce. Wstęp wolny.Niebiesko-czerwona historia (zdjęcia, wideo)

W ostrołęckiej Warowni odbyło się wczoraj spotkanie z Tomaszem Mrozkiem, autorem książki o MZKS Narew Ostrołęka. Niebiesko-czerwona księga, licząca 368 stron, odkrywa przed czytelnikami nieznane fakty z historii sportu w Ostrołęce.

  • Wyświetleń: 2296
  • 09:11, 04.10.2019 r.

ISP

"Atmosfera w drużynie jest bardzo dobra". Mateusz Sowa wraca do gry

Mateusz Sowa jeszcze nie zagrał barwach ostrołęckiej Narwi w obecnym sezonie ligowym. Wszystko przez zagraniczny wyjazd doświadczonego łomżanina. 28-latek wrócił już do domu i będzie do dyspozycji trenera Dariusza Narolewskiego w najbliższym meczu.

  • Wyświetleń: 2474
  • 09:11, 04.10.2019 r.

Pomoc Domowa

Korona jedzie po punkty do Ząbek

Podopieczni trenera Tomasza Staniórskiego w dziewiątej kolejce rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie mazowieckiej powalczą o punkty z Ząbkovią Ząbki. Rywal ostrołęckiej Korony radzi sobie zdecydowanie lepiej na wyjazdach niż przed własną publicznością.

  • Wyświetleń: 2484
  • 09:11, 04.10.2019 r.


Iskra na drodze KS CK Troszyn

Przedstawiciel powiatu ostrołęckiego w rozgrywkach ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka - KS CK Troszyn zmierzy się, w dziewiątej kolejce, przed własną publicznością z Iskrą Krasne. Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego liczą na zwycięstwo.

  • Wyświetleń: 2773
  • 09:11, 04.10.2019 r.

BNP

Kurpik zagra z outsiderem. Derby w Ołdakach

Przed kibicami naszego regionu kolejna odsłona spotkań o mistrzostwo piłkarskiej B klasy w grupie Ostrołęka. Kurpik Kadzidło zmierzy się przed własną publicznością z Iskrą Zaręby Kościelne. Z kim zagrają pozostałe drużyny z powiatu ostrowskiego?

  • Wyświetleń: 2246
  • 09:11, 04.10.2019 r.

CKZiU

Promocja książki "Duch nasz zastąpi setki"

Muzeum Żołnierzy Wyklętych w Ostrołęce zaprasza na prezentację książki pod tytułem "Duch nasz zastąpi setki". W książce znalazły się dokumenty archiwalne, fotografie i transkrypcje wywiadów dotyczących działalności ostatniego komendanta XVI Okręgu Narodowego Zjednoczenia Wojskowego.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.89 zł

5.21 zł

4.91 zł

1.90 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Sklep Pierogownia Sprawdź pełne menu

ReklamaWarto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8