środa, 25 listopada 2020 r., imieniny Erazma, Katarzyny, Beaty

Reklama   |   Kontakt
Leclerc

AktualnościOstrołęccy policjanci apelują: nie wpuszczajmy do domu obcych osób

Przestępcy nieustannie szukają nowych sposobów, by się wzbogacić. Ich ofiarami często padają osoby starsze oraz samotne, które nie potrafią odmówić pomocy. Ostrołęccy policjanci apelują, by zachować czujność i nie wpuszczać do swoich mieszkań osób, których nie znamy.


JBBJBB
W Ostrołęce trwa kolejna edycja konkursu dla krwiodawców

W Ostrołęce trwa kolejny konkurs dla wszystkich osób, które oddają krew w ostrołęckim oddziale Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Warunkiem udziału w konkursie jest oddanie krwi w okresie 2 grudnia 2019 r. do 25 listopada 2020 r. Na zwycięzców czekają nagrody.


KamilaMeble

Kwiatowe ÂŁÂąki

"Moja Smart Wieś. Idea i fakt" - ruszył nabór do konkursu

Instytut Rozwoju Wsi i Rolnictwa Polskiej Akademii Nauk  oraz Krajowa Siec Obszarów Wiejskich, zapraszają do udziału w drugiej edycji konkursu "Moja Smart Wieś. Idea i fakt". Konkurs oceni prace z zakresu inicjatyw wdrażanych na obszarach wiejskich z zakresu m.in. edukacji, rolnictwa czy usług socjalnych.Stop wypadkom. Kierowco, włącz myślenie na drodze i żyj!

Co jest czynnikiem mającym największy wpływ na nasze bezpieczeństwo na drogach? Co jest dla nas największym zagrożeniem na drodze? Nadmierna prędkość? Ryzykowne manewry? Nieustąpienie pierwszeństwa? Alkohol? Przyczyny nieustalone? Największym zagrożeniem jest człowiek.


Novdom


Ostrołęcka giełda samochodowa (zdjęcia)

Ostrołęcka giełda samochodowa to wciąż popularne miejsce nabywania używanych aut. Dzięki naszemu zestawieniu porównasz ceny różnorodnych marek pojazdów. Każde zdjęcia opisane jest podstawowymi danymi technicznymi, m.in. rodzajem silnika i rokiem produkcji.Narwio! Nie tak miało być

Piłkarze z Ostrołęki przegrali drugi mecz w sezonie. Co więcej, podopieczni Andrzeja Sieradzkiego stracili pierwsze miejsce w tabeli. Narew uległa 0:1 MKS Ciechanów w spotkaniu wyjazdowym.

 • Wyświetleń: 6600
 • Komentarzy: 24
 • 15:14, 07.11.2020 r.

JBBNovdom

Trójka jedzie do lidera. Szuba: chcemy udowodnić swoją wartość

Czy podopiecznych Rafała Niećki stać na niespodziankę? Piłkarze ręczni z Ostrołęki dzisiaj o godz. 18:00 powalczą na parkiecie lidera II lig - Szczypiorniaka Dąbrowa Białostocka. We wrześniowym spotkaniu nasi nie mieli większych szans, przegrywając 25:32, chociaż do przerwy było po 13.

 • Wyświetleń: 1733
 • Komentarzy: 1
 • 12:48, 07.11.2020 r.


SPS Volley po drugą wygraną. Kadłubowski: mamy mieszankę

Siatkarze z Ostrołęki w najbliższą niedzielę zainaugurują rozgrywki IV ligi we własnej hali. Podopieczni Arkadiusza Piasty będą chcieli podtrzymać zwycięską passę, którą zapoczątkowali w Piastowie, wygrywając 3:0 z miejscowym MUKS Tie-Break. Czy się uda? Początek starcia o godz. 16:00.

 • Wyświetleń: 2238
 • Komentarzy: 1
 • 11:43, 07.11.2020 r.

Novdom

Akcja charytatywna "Korona z głowy" także w Ostrołęce. "Korczakówka" otrzymała środki ochrony osobistej i artykuły spożywcze (zdjęcia)

Organizatorzy konkursu Miss Polonia wraz z finalistkami tegorocznej edycji wyborów rozpoczęli kolejną odsłonę ogólnopolskiej akcji charytatywnej "Korona z głowy". W ramach inicjatywy wsparto m.in. podopiecznych "Korczakówki" w Ostrołęce, przekazując środki ochrony osobistej i artykuły spożywcze.Sieradzki: musimy oddać dwa równe skoki. Narew walczy w Ciechanowie

O godzinie 13:00 lider Klasy Okręgowej zmierzy się z MKS Ciechanów. Mecz wyjazdowy jest niesamowicie ważny. Triumf podopiecznych Andrzeja Sieradzkiego niemal na sto procent pozwoli Narwi wywalczyć pierwsze miejsce na koniec 2020 roku. Czy tak się stanie? Trzeba uważać na MKS.

 • Wyświetleń: 2499
 • Komentarzy: 1
 • 10:50, 07.11.2020 r.


Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Informacje UM Ostrołęki

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.24 zł

4.59 zł

4.10 zł

2.04 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Restauracja Olimp Sprawdź pełne menu

Reklama


Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8