poniedziałek, 18 marca 2019 r., imieniny Cyryla, Edwarda, Boguchwała

Aktualności

Zobacz, jak skorzystać z nieodpłatnej pomocy prawnej (wideo)

Od 1 stycznia 2019 roku weszła w życie ustawa zmieniająca dotychczasowe zasady działania nieodpłatnej pomocy prawnej. Dzięki nowym przepisom z tego rodzaju świadczenia skorzystać może każdy, kto zadeklaruje, że nie jest w stanie ponieść kosztów pomocy odpłatnej.Wakacyjna praca w Niemczech

Filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Ostrołęce informuje o realizowanym przez Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze naborze do pracy wakacyjnej w Niemczech w 2019 roku. O pracę wakacyjną ubiegać się mogą pełnoletni uczniowie, studenci oraz osoby poszukujące pracy.Co wpływa na ratę kredytu hipotecznego?

Zróżnicowanie rodzajów kredytu jest duże. Przekłada się to bezpośrednio na wysokość rat. To, ile będzie wynosić comiesięczna spłata zobowiązania, zależy od szeregu rozmaitych czynników. Dowiedz się co wpływa na ratę w kredycie hipotecznym.Drzewka bonsai - poradnik dla osób początkujących

Popularne w domach drzewko bonsai wymaga stałej i regularnej pielęgnacji. Nie należy ono do najprostszych w uprawie. Musimy poświęcić im dużo czasu oraz posiadać odpowiednie umiejętności i być dobrze przygotowanym, aby należycie zadbać o swoją roślinę.Dom w budowie - ogrzewać czy nie ogrzewać?

Budowa domu to duże przedsięwzięcie, które zazwyczaj trwa dłużej niż jeden sezon. Podczas budowy zawsze zastanie nas zima. Większość prac może być kontynuowana, o ile zabezpieczymy budynek. Co jednak z ogrzewaniem domu w budowie: to konieczność czy zbędny wydatek?Atrakcje nad morzem

Pomimo niepewnej pogody Polski wybrzeże co roku ściąga coraz większą liczbę turystów. Przyciąga ich rosnąca liczba atrakcji, czyste i piaszczyste plaże, a także coraz lepsza baza turystyczna w postaci miejsc noclegowych z wieloma dostępnymi usługami.Zderzenie osobówek na alei Popiełuszki (zdjęcia)

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło na alei ks. Jerzego Popiełuszki w Ostrołęce. Według ustaleń ostrołęckich funkcjonariuszy policji, 71-letni kierowca volkswagena polo wymusił pierwszeństwo przejazdu na volkswagenie golfie, kierowanym przez 20-latka z Ostrołęki.


MEBPOL

Aktualne ceny paliw

Nie przepłacaj za paliwo. Tankując do pełna, dzięki naszemu zestawieniu, możesz zaoszczędzić nawet kilkanaście złotych. Sprawdź aktualne ceny paliw w Ostrołęce. Nasz algorytm został poprawiony, aby zapobiegać promowaniu stacji stosujących ceny dumpingowe.Szczypiorniści Trójki powalczą w Puławach

Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki mają przed sobą kolejne spotkanie w rozgrywkach II ligi. Podopieczni trenera Rafała Niećki tym razem rywalizować będą z zespołem Azoty-Puławy II, który plasuje się obecnie na czwartej lokacie w tabeli grupy finałowej.

  •  
  • 14:49, 01.03.2019 r.

CKZiU


ZSZ nr 1 z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Szczypiorniści z ZSZ nr 1 okazali się najlepsi w rywalizacji o puchar prezydenta Ostrołęki. Do rywalizacji przystąpiły reprezentacje sześciu ostrołęckich szkół, a dwudniowe zmagania dostarczyły licznie zgromadzonej publiczności dużo emocji.

  •  
  • 14:03, 01.03.2019 r.

KredytOK

Dwa puchary dla młodej Korony (zdjęcia, wideo)

Występami na turniejach w Zambrowie i Ostrołęce, piłkarze Korony Ostrołęka z roczników 2008 i 2009 zakończyli sezon halowy. Podopieczni trenera Mariusza Szymczyka zdobyli puchary za zwycięstwo w obu turniejach, odebrali też nagrody indywidualne.

  •  
  • 13:59, 01.03.2019 r.

NOVDOM

Dzień otwarty w Szkole Podstawowej nr 4 w Ostrołęce

Dyrekcja oraz rada pedagogiczna Szkoły Podstawowej nr 4 w Ostrołęce zapraszają rodziców dzieci ze spektrum autyzmu na dzień otwarty. Placówka posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie autyzmu, uczniowie są pod stałą opieką specjalistów.Skrzynka skarg: ulica Targowa musi poczekać

Skrzynka skarg, pochwał, pytań i pomysłów:
Od wielu lat na ulicy Targowej w Ostrołęce jest wzmożony ruch, szczególnie w godzinach szczytu rano i po południu oraz w dni targowe, gdy jest tzw. rynek. Niestety, warunki drogowe nie sprzyjają kierowcom, rowerzystom i pieszym.Apel pamięci ku czci Żołnierzy Wyklętych w ZSZ nr 3 (zdjęcia, wideo)

Społeczność Zespołu Szkół Zawodowych nr 3 w Ostrołęce po raz kolejny uczciła pamięć Żołnierzy Niezłomnych. W dzień ogólnopolskich obchodów Narodowego Święta Żołnierzy Wyklętych, młodzież wzięła udział w uroczystym apelu i oddała hołd tym, którzy ginęli za naszą wolność.


JBB

Tropem Wilczym: Ważne informacje dla biegaczy!

Trwa wydawanie pakietów startowych dla uczestników biegu Tropem Wilczym, który w niedzielę wystartuje sprzed hali im. Arkadiusza Gołasia. Do udziału w biegu zgłosiła się rekordowa liczba 500 osób! Tropem Wilczym pobiegną po raz piąty w Ostrołęce.

  •  
  • 12:50, 01.03.2019 r.

JBB


Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Franciszek Fajkowski, lat 65, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w sobotę 2 marca w kościele pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Ostrołęce o godz. 12.00.


KamilaMeble


Cztery mecze przy Witosa w weekend

W pierwszy weekend marca na sztucznym boisku przy ul. Witosa rozegrane zostaną cztery mecze sparingowe ostrołęckich drużyn. Piłkarska sobota w Ostrołęce rozpocznie od meczu juniorów APN z Jagiellonią. Zagrają też seniorzy Narwi i Korony.

  •  
  • 11:35, 01.03.2019 r.

Świat Okien

12 prób oszustwa metodą na wnuczka jednego dnia

Aż do dwunastu prób dokonania oszustwa metodą na wnuczka doszło w czwartek w Ostrołęce. Uważajmy na osoby podające się za członków rodziny i zwracające się do nas telefonicznie o pomoc finansową. Fałszywy wnuczek może pozbawić nas pieniędzy, jeśli będziemy zbyt ufni.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.85 zł

5.17 zł

5.17 zł

2.22 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Yumme Sprawdź pełne menu

Reklama

Urząd Miasta Ostrołęki informuje

Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8