poniedziałek, 20 marca 2023 r., imieniny Klaudii, Eufemii, Cyriaki

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Taki niemal ogólnopolski trójmecz z udziałem Narwi

Przed zespołem z Ostrołęki ostatnie szlify przed ligą. W sobotę ekipa Tomasza Staniórskiego rozegra dwa mecze. To będzie nietypowe wydarzenie. A już w następną sobotę inauguracja IV ligi. W premierowym starciu Narew podejmie wicelidera - Mazovię Mińsk Mazowiecki.
Co? Gdzie? Kiedy? Zobacz harmonogram wydarzeń na weekend

Przed nami weekend. Koniecznie zerknij do kalendarium Mojej Ostrołęki i sprawdź, czy na nadchodzące dni nie zaplanowano w twojej okolicy ciekawych wydarzeń. Po tygodniu ciężkiej pracy warto spotkać się z przyjaciółmi, pójść do kina czy na wydarzenie sportowe lub kulturalne.
W niedzielę zajrzyj na giełdę kolekcjonerską

Przed nami kolejna giełda kolekcjonerska, na którą zaprasza Ostrołęcki Klub Kolekcjonerski Unikat. Spotkanie odbędzie się już w najbliższą niedzielę. Będą tam pasjonaci kolekcjonerstwa oraz osoby, które chcą pooglądać zbiory innych, wymienić się, coś kupić lub sprzedać.


Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:

Piotr Tyszka, lat 55, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w piątek 3 marca w kościele św. Jana Chrzciciela w Piskach.Sesja powiatu w najbliższy wtorek

Radni powiatowi zasiądą do obrad. Już w najbliższy wtorek 7 marca rada podejmie uchwały w sprawach zmian w budżecie powiatu, uchwalenia planu pracy na 2023 rok oraz złożenia wniosku o udzielenie zezwolenia na utworzenie oddziału przygotowania wojskowego.

Wraca zimowa aura. Prognoza pogody na najbliższe dni (wideo)

Wyż Hazal, który w ostatnich dniach kształtował pogodę w naszym kraju, traci już swój wpływ. Od soboty jego miejsce zajmie niż Askan, za sprawą którego dojdzie do zmiany pogody. Ochłodzi się, powieje silniej, może także sypnąć śniegiem.Kobiety są obecne, widoczne i skuteczne

Na Mazowszu rządzą kobiety! W naszym regionie jest ich ponad 2,8 mln. To przeszło połowa mieszkańców województwa. Według statystyk najliczniejszą grupą są panie w wieku 35-39 lat. Posłanki PO w Ostrołęce (zdjęcia)

Do Ostrołęki przyjechały posłanki Platformy Obywatelskiej - Kamila Gasiuk-Pihowicz, Izabela Leszczyna oraz Marzena Okła-Drewnowicz. Posłanki mówiły o bieżących sprawach w kraju, ale też o programie wyborczym PO.

Drożej za prawo jazdy. Wzrosła stawka za egzamin w WORD Ostrołęka

Sejmik Mazowsza przyjął uchwałę wprowadzającą wyższe opłaty za egzaminy na prawo jazdy prowadzone przez Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego. Za egzamin teoretyczny zapłacimy teraz nie 30 zł, ale 50 zł, a za egzamin praktyczny na kategorię B zamiast 140 będzie już 200 zł.
Dolina Bursztynu

Możesz potrenować z mistrzem

Członkowie Biegam Bo Lubię Ostrołęka zdołali ściągnąć mistrza do naszego miasta. - Jerzy Skarżyński. To nasz biegowy guru. Biegacze trenują na bazie jego książek, realizują jego plany treningowe. Jest częstym gościem wielkich, wielotysięcznych zawodów biegowych w Polsce - mówi Klaudia Baczewska. 

Jeszcze chwila. Zobacz kiedy zagra Narew i KS CK Troszyn

11 i 12 marca odbędzie się pierwsza kolejka rundy wiosennej w forBET IV lidze mazowieckiej. Do startu szykują się piłkarze KS CK Troszyn oraz Narwi Ostrołęka. Obie nasze ekipy zainaugurują 2023 rok spotkaniem przed własną publicznością. Świercz: Obudziłem się bez nogi, ale cieszyłem się, że żyję

Zapraszamy na ciekawą rozmowę z Przemysławem Świerczem. 42-latek uprawia amp futbol. W rozmowie, która została przeprowadzona w samochodzie opowiada o swoim życiu, momencie wypadku, sukcesach z reprezentacją Polski. Naprawdę warto poświęcić niemal godzinę, by poznać wychowanka Narwi Ostrołęka.Narwi będzie łatwiej o utrzymanie

W rundzie wiosennej w forBET IV lidze zagra 17 zespołów. W przerwie między rozgrywkami ze zmagań wycofał się Orzeł Baniocha, który plasował się na piątej pozycji. Zespół z okolic Warszawy w pierwszej części sezonu zdołał pokonać 3:1 KS CK w Troszynie oraz triumfował 2:0 w starciu z Narwią w Ostrołęce.


Co? Gdzie? Kiedy?

Pogoda

zachmurzenie duże

9°C, 1014 hPa

zachmurzenie duże

Kamery online

Oglądaj na żywo

Smog

Ostrołęka

Dobra jakość powietrza

Rzekuń

Wspaniała jakość powietrza!

Różan

Wspaniała jakość powietrza!

Myszyniec

Wspaniała jakość powietrza!

Kadzidło

Wspaniała jakość powietrza!

Olszewo-Borki

Dobra jakość powietrza

Baranowo

Dobra jakość powietrza

Smog w Ostrołęce i regionie »

Społeczność

Usługi

Komunikacja

Medycyna

Handel

Edukacja

Finanse

Pozostałe


Reklama

Najnowsze zdjęcia

Informacje UM Ostrołęki

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

6.59 zł

7.39 zł

7.58 zł

3.09 zł

Sprawdź szczegóły

Warto odwiedzić

Spotted Ostrołęka Logo infoprasznysz.com
388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8