wtorek, 2 marca 2021 r., imieniny Heleny, Henryka, Halszki

Reklama   |   Kontakt

Aktualności


KamilaMeble


Trwa rekrutacja do służby w policji. Najbliższe przyjęcia już 23 lutego

Trwa rekrutacja do służby w policji na terenie województwa mazowieckiego. Poszukiwani są funkcjonariusze do pracy m.in. w komendach miejskich policji w Ostrołęce, Radomiu i Siedlcach.  Przyjęcia do służby planowane są w terminach: 23 lutego, 20 kwietnia, 13 lipca, 15 września, 3 listopada, 30 grudnia br.


Kwiatowe laki

Czy część przęsła mostu kolejowego pozostanie dla potomnych?

Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik odpowiedział na interpelację Jerzego Grabowskiego. Radny chciałby, aby pozostawić część przęsła mostu kolejowego, który ma być rozebrany. Samorządowiec podkreślił, że ta mała cząstka historii architektury kolejowej pozostałaby dla potomnych.Czy producenci szczepionek na COVID-19 przejmą odpowiedzialność za komplikacje poszczepienne? Do rady wpłynęła petycja

Do Rady Miasta Ostrołęki trafiła petycja w sprawie wezwania do pilnego przyjęcia uchwały w sprawie ochrony mieszkańców Ostrołęki przed wykluczaniem z powodów rasowych, religijnych, medycznych czy sanitarnych. Postuluje się też, aby producenci szczepionek przejęli odpowiedzialność za komplikacje poszczepienne.

Usuwanie azbestu w gminie Czarnia. Trwa inwentaryzacja i zbieranie wniosków

Na terenie gminy Czarnia trwa inwentaryzacja wyrobów zawierających azbest. Po określeniu ilości niebezpiecznych wyrobów, gmina przystąpi do projektu, który ma na celu utylizację m.in. szkodliwych pokryć dachowych lub ich fragmentów. Mieszkańcy chcący wziąć udział w programie, muszą złożyć wniosek.


JBB

Energa z najwyższym wynikiem ratingu ESG w historii pomiarów spółki

Energa z Grupy Orlen uzyskała w ratingu ESG agencji Vigeo Eiris 46 punktów - o 4 więcej, niż w ubiegłorocznym. To najlepszy wynik spółki od momentu przystąpienia do tego zestawienia w 2014 r. W najnowszym ratingu, Energa SA wraz z najwyższą notą otrzymała też szereg dodatkowych ocen szczegółowych.

Charytatywny Bieg Kurpsiów. Weźmiesz udział?

Już 20 lutego o godz. 11:00 wystartuje kolejna impreza charytatywna, która ma pomóc w leczeniu Hani Lewandowskiej z Ostrołęki. Narciarze biegowi będą rywalizować na wyznaczonej dziesięciokilometrowej trasie w Przystani. Organizatorem zawodów jest MZOST-IiT w Ostrołęce, KS Spych Przystań i Miasto Ostrołęka.


Stopka


W Wykrocie będą bili rekord w morsowaniu

Morsowanie to sport dla silnych i wytrwałych organizmów. 28 lutego amatorzy lodowych kąpieli spotkają się w Kurpiowskiej Krainie w Wykrocie koło Myszyńca, by wspólnie pobić rekord w morsowaniu. Wydarzeniu będzie towarzyszyło ognisko, koncert akordeonowy i konkurencje sportowe.Nie ryzykuj. Zbadaj trzeźwość w komendzie

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce, w związku z rozpoczynającym się weekendem, przypominają o możliwości zbadania trzeźwości alkomatem. Urządzenie dostępne jest w poczekalni komendy przez całą dobę. Kontrola trzeźwości jest bezpłatna i anonimowa.

W podziękowaniu za kalendarz ostrołęccy policjanci otrzymali walentynkę. Kartka nadeszła z miejscowości oddalonej aż o 400 km! (zdjęcia)

Wczoraj policjanci otrzymali miłą niespodziankę od mieszkanki oddalonego od Ostrołęki o prawie 400 km Ostrowa Wielkopolskiego. Mieszkanka tego miasta zamówiła w drodze wysyłkowej charytatywny kalendarz, który tak jej się spodobał, że wczoraj przysłała do ostrołęckiej jednostki walentynkę z życzeniami.Trójka podejmie lidera

Przed piłkarzami ręcznymi Trójki duże wyzwanie. Ostrołęczanie zmierzą się u siebie z AZS UMCS Lublin. Podopieczni Rafała Niećko będą chcieli zanotować szóstą wygraną w sezonie. Nie będzie łatwo, gdyż rywale to lider II ligi (grupa słabsza).


CKZiU

Aktualne ceny paliw

Nie przepłacaj za paliwo. Tankując do pełna, dzięki naszemu zestawieniu, możesz zaoszczędzić nawet kilkanaście złotych. Sprawdź aktualne ceny paliw w Ostrołęce. Nasz algorytm został poprawiony, aby zapobiegać promowaniu stacji stosujących ceny dumpingowe.


Novdom

Kilka urazów w Narwi. Z Warmią trochę później

Piłkarze wicelidera Klasy Okręgowej w sobotę (13 lutego) zmierzą się w Ostrołęce z Warmią Grajewo. Spotkanie z piątą drużyną IV ligi w grupie podlaskiej rozpocznie się o godz. 14:00, a nie jak wcześniej informowaliśmy o godz. 11:00.Tak wyglądał brawurowy pościg za kierowcą peugeota. Nie powstrzymała go policyjna blokada i rozłożona kolczatka. Padły strzały

Do brawurowego policyjnego pościgu za kierowcą peugeota doszło w ubiegłą środę. 35-latka z powiatu pruszkowskiego nie powstrzymały wyraźne sygnały do zatrzymania pojazdu, ani też blokada z wykorzystaniem kolczatki i radiowozu. Mundurowi zmuszeni byli do użycia broni palnej. To jednak nie wszystko.Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Informacje UM Ostrołęki

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.91 zł

5.37 zł

4.80 zł

2.33 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Restauracja Diamentowa Sprawdź pełne menu

Reklama


Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8