piątek, 14 grudnia 2018 r., imieniny Alfreda, Izydora, Alfredy

Renault

Aktualności

Czym różni się kredyt od pożyczki?

Kredyt i pożyczka często używane są jako zamienne określenia tego samego terminu. Mimo to oznaczają dwa, różne produkty i mocno się od siebie różnią. Czym charakteryzuje się kredyt, a czym pożyczka? Które z nich stanowi korzystniejsze rozwiązanie?


JBB

Cuda, cuda ogłaszają! (wideo)

Niewiarygodna zmiana w kinie Jantar w Ostrołęce. Po zwolnieniu dyrektora okazało się, że Ostrołęckie Centrum Kultury ma czas na wyświetlenie filmu "Kler". Nagle nie brakuje sali, czasu ani sprzętu. Oby tylko nie zabrakło widzów!Aktualne ceny paliw

Nie przepłacaj za paliwo. Tankując do pełna, dzięki naszemu zestawieniu, możesz zaoszczędzić nawet kilkanaście złotych. Sprawdź aktualne ceny paliw w Ostrołęce. Nasz algorytm został poprawiony, aby zapobiegać promowaniu stacji stosujących ceny dumpingowe.
CKZiU

Skrzynka skarg: w banku nie chcieli wymienić uszkodzonego banknotu

Skrzynka skarg, pochwał, pytań i pomysłów:
Wypłacałam pieniądze z bankomatu na osiedlu Centrum i trafił mi się naderwany banknot. Wiedziałam, że będę miała problemy z zapłatą uszkodzonym banknotem, więc udałam się do najbliższej placówki bankowej z prośbą o wymianę.Rodzinny Dzień Planszówek po raz szósty w Kultowni (zdjęcia)

Już po raz szósty wszyscy chętni mieli okazję uczestniczyć w Rodzinnym Dniu Planszówek - imprezie plenerowej organizowanej przez Kultownię. Każdy miał możliwość przyjść, przynieść swoje gry lub poznać zasady rozgrywek proponowanych przez organizatorów.
Kurs "Bądź Bezpieczna" nabiera tempa (zdjęcia)

Kolejna edycja kursu "Bądź Bezpieczna" dobiega końca, jednak ani uczestniczki, ani instruktorzy nie zwalniają tempa. Panie miały okazję w ostatnim czasie uczestniczyć w intensywnych zajęciach z samoobrony, przeciwdziałania terroryzmowi oraz handlowi ludźmi.


Kwiatowe Łąki


Dyrektor-cenzor odwołany

Wieloletni dyrektor Ostrołęckiego Centrum Kultury, Bogdan Piątkowski, wielokrotnie oskarżany o cenzorskie zapędy, stracił dziś pracę. Jego obowiązki przejmie dotychczasowy kierownik kina Jantar Jarosław Pasztaleniec, a niebawem ogłoszony zostanie konkurs na nowego dyrektora.


NOVDOM

Koncert "Ojczyzna - gdy myślę..." (zdjęcia, wideo)

Miejska Biblioteka Publiczna zaprosiła na koncert poetycko-muzyczny pt. "Ojczyzna - gdy myślę...". W programie można było usłyszeć polskie pieśni patriotyczne, utwory muzyczne polskich kompozytorów oraz wiersze ostrołęckich poetów.Nowe oferty sylwestrowe

Ruszył już nasz sylwestrowy informator, w którym prezentujemy oferty balów w salach bankietowych, pensjonatach i hotelach z terenu Ostrołęki i powiatu. W spisie uwzględniliśmy tylko lokale, w których będzie organizowana tegoroczna zabawa sylwestrowa.Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Krzysztof Mierzejewski, lat 58, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w sobotę 24 listopada w kościele pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Rodzin w Ostrołęce o godz. 11.30.Pierwsza nadziemna kładka w Ostrołęce już jest (zdjęcia)

W Ostrołęce, nad ulicą Traugutta, powstała pierwsza w naszym mieście, nadziemna kładka dla pieszych. Konstrukcja będzie reklamą dla powstającego obok Muzeum Żołnierzy Wyklętych, ale też ciągiem łączącym miejski park z muzeum oraz atrakcją dla mieszkańców.Korona w finale z MKS Przasnysz. Wytypuj wynik

Korona Ostrołęka w finale rozgrywek Pucharu Polski w okręgu Ciechanów-Ostrołęka zmierzy się z MKS Przasnysz. Konfrontacja dwóch najlepszych obecnie zespołów w naszym regionie, występujących w IV lidze wzbudza duże zainteresowanie. Kto zdobędzie to prestiżowe trofeum?

  •  
  • 11:25, 23.11.2018 r.


Szczypiorniści Trójki zmierzą się z KS Warszawianka

Szczypiorniści Trójki Ostrołęka mają przed sobą kolejne spotkanie w II lidze. Podopieczni trenera Rafała Niećki zmierzą się w starciu o kolejne ważne punkty, które zapewnią zespołowi awans do fazy finałowej i możliwości walki o awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

  •  
  • 11:24, 23.11.2018 r.


Esperanto kolejnym rywalem siatkarek Nike

Siatkarki Nike Ostrołęka w spotkaniu czwartej kolejki rozgrywek III ligi w grupie mazowieckiej zmierzą się z UKS Esperanto Warszawa. Podopieczne trenera Tomasza Pakieły po trzech zwycięstwach z rzędu z pewnością będą chciały iść za ciosem i odnieść kolejne zwycięstwo.

  •  
  • 11:19, 23.11.2018 r.


Bardzo udana runda jesienna Jantarek w III lidze

Piłkarki Jantaru Ostrołęka bardzo udanie prezentowały się w rozgrywkach III ligi mazowieckiej w rundzie jesiennej. Podopieczne trenerki Beaty Majewskiej mimo gruntownych zmian w składzie po zakończeniu minionego sezonu, potrafiły rywalizować na wysokim poziomie.

  •  
  • 11:18, 23.11.2018 r.


Partie na bok. Ostrołęka wolna od telefonów z centrali

W nowej radzie miasta udało się stworzyć proprezydencką koalicję. Po 12 latach rządów Prawa i Sprawiedliwości, obie partie obecne w radzie miasta (PO i PiS), są w opozycji. Prezydenta miasta Łukasza Kulika popierają radni z lokalnych komitetów.Radny PiS: "Nie wyłączajcie nas" (wideo)

Do mocnego spięcia doszło podczas głosowania na przewodniczącego rady miasta. Henryk Gut (PiS) apelował do nowych władz miasta o "niewyłączanie", a świeżo zaprzysiężony prezydent Łukasz Kulik w stylu Tuska spuentował zachowanie opozycji i otrzymał brawa.
KamilaMeble

W Czarni obradował nowy skład samorządu (zdjęcia)

Podczas uroczystej, inauguracyjnej sesji Rady Gminy Czarnia, ślubowanie złożyli nowo powołani radni. Na czele gminnego samorządu stanął, po wygranych wyborach, Marek Piórkowski. Podczas sesji radni wybrali prezydium i uchwalili wysokość zarobków włodarza.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.92 zł

5.19 zł

5.23 zł

2.40 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Frangos Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić