czwartek, 22 października 2020 r., imieniny Halki, Kordiana, Kordelii

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Czy ulica Krańcowa doczeka się oświetlenia?

Radna Grażyna Sosnowska napisała kolejną interpelację do prezydenta miasta. Tym razem apeluje o zabezpieczenie środków finansowych w budżecie miasta Ostrołęki na rok 2021 z przeznaczeniem na wykonanie oświetlenia drogowego przy ulicy Krańcowej.


KamilaMeble

Zaostrzone zasady widzeń w Zakładzie Karnym w Przytułach Starych

W związku epidemią koronawirusa Zakład Karny w Przytułach Starych zaostrza zasady dotyczące widzeń. W widzeniu będzie mogła uczestniczyć tylko jedna osoba dorosła, a wizyta nie będzie mogła trwać dłużej niż godzinę. Widzenie będzie odbywało się wyłącznie w ustalonych wcześniej godzinach.


JBB

CKZiU

Mamy nowy rekord zachorowań na COVID-19 w Polsce. Zmarło 75 osób

Koronawirusa potwierdzono u ponad 3 tysięcy nowych osób w Polsce. To kolejny, dobowy rekord zachorowań. Najwięcej zarażonych odnotowano na terenie województw mazowieckiego (527), małopolskiego (357) oraz śląskiego (286). Są też ofiary. Z powodu COVID-19 zmarło aż 75 osób!

Trwa remont chodnika przy ulicy Sienkiewicza (zdjęcia)

Chodnik przy ul. Henryka Sienkiewicza w Ostrołęce będzie wyremontowany. Dodatkowo wykonana zostanie również ścieżka rowerowa. Roboty realizowane są na odcinku od skrzyżowania z ulicą Stefana Jaracza do skrzyżowania z ulicą Heleny Modrzejewskiej. Koszt inwestycji to 29 695,01 zł.


JBB

Novdom


Młodzicy Olimpu z wygranymi i porażką

Dobry początek ekipy Edyty Zyśk w turnieju rozstawieniowym do Mazowieckiej Ligi Młodzika. Zespół Olimpu Ostrołęka był gospodarzem turnieju. Ostrołęczanie wygrali dwa spotkania, a w jednym musieli uznać wyższość rywali ze stolicy. Przed drużyną walka w II lidze.

 •  
 • Komentarzy:
 • 09:13, 07.10.2020 r.

Fachowiec

Podium Agnieszki. Damian tuż za "pudłem"

Zawodnicy klubu ze Stajni Koni Sportowych "Viritim" wzięli udział w zmaganiach w Rytomoczydłach oraz w rywalizacji mistrzostwo Warszawy oraz Mazowsza.

 

 • Wyświetleń: 1665
 • Komentarzy: 1
 • 09:12, 07.10.2020 r.

biotechnik

OPWiK: w czwartek możliwe spadki ciśnienia wody na terenie Ostrołęki

Ostrołęckie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. poinformowało, że w związku z prowadzonymi pracami remontowymi na "SUW Kurpiowska” w czwartek 8 października od godz. 10.00 do godz. 15.00 mogą wystąpić chwilowe spadki ciśnienia wody w sieci wodociągowej na terenie miasta Ostrołęka.


Hoopla

Przed nami finał 65 edycji Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

W piątek 9 października recytatorzy z całego kraju przyjadą do Ostrołęckiego Centrum Kultury, aby wziąć udział w Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim oraz turnieju wywiedzione ze słowa. To już 65 edycja imprezy. Wydarzeniu towarzyszyć będą spotkania warsztatowe dla recytatorów, próby, a także koncerty.
TWP
Weterani piłki kończą rozgrywki (zdjęcia)

Wakacyjna Liga Oldbojów nieubłagalnie zbliża się ku końcowi. W ostatnich dniach odbyło się wiele spotkań. Wiadomo, że z tytułu będą cieszyć się piłkarze Funzone Paintball Olszewka, który notują znakomitą passę 17 meczów bez straty punktów. Na drugim miejscu są gracze Tamers Olszewo-Borki, a na trzecim LZS Obierwia.

 • Wyświetleń: 2093
 • Komentarzy: 0
 • 15:02, 06.10.2020 r.
Półmetek Ostrołęckiej Ligi Bowlingowej (zdjęcia)

Do małych zmian doszło w klasyfikacji drużynowej rozgrywek, które odbywają się w poniedziałkowe wieczory. W Ostrołęckiej Lidze Bowlingowej w zmaganiach indywidualnych mamy niezwykle ciekawą rywalizację. Tak naprawdę może dojść do przetasowań już w najbliższej kolejce.

 • Wyświetleń: 1343
 • Komentarzy: 0
 • 14:28, 06.10.2020 r.


Oferty Powiatowego Urzędu Pracy

Oferty pracy Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrołęce. Zobacz jacy pracownicy są aktualnie poszukiwani w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim. Szczegółowych informacji udziela Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce, ul. 11 Listopada 68, tel. (29) 760-43-83.Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Informacje UM Ostrołęki

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.15 zł

4.59 zł

4.10 zł

1.99 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Sprawdź pełne menu

Reklama


Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8