środa, 22 maja 2019 r., imieniny Heleny, Wiesławy, Romy

Aktualności

Rozbój na mieszkańcu Ostrołęki. Podejrzani zatrzymani

Do ostrołęczanina siedzącego na ławce w parku miejskim podeszły trzy osoby. Po krótkiej wymianie zdań został uderzony przez mężczyznę w twarz, następnie był kopany po całym ciele, a kobieta zabrała mu telefon oraz zegarek. Poszkodowany zgłosił zdarzenie policji.


Świat Okien

Błąkający się pies

Jedna z naszych czytelniczek zaobserwowała, że po ulicy Warszawskiej w Ostrołęce od godziny 11.00 błąka się pies rasy spaniel. Ma złotą adresatkę. Niestety jest bardzo płochliwy i nie da do siebie podejść. Prawdopodobnie się zgubił. Tel. kontaktowy 791-792-542.
Arkus

O dawnych muzealnych kolekcjach w Muzeum Żołnierzy Wyklętych

Ostrołęckie Muzeum Żołnierzy Wyklętych zaprasza na Muzealną Środę. Okazy i osobliwości - o dawnych ostrołęckich kolekcjach. Podczas zbliżającego się spotkania poruszony zostanie temat dziejów ostrołęckiego muzealnictwa i kolekcjonerstwa na początku XX wieku.


Triuph

Podsumowanie policyjnych działań: zero wypadków

Zero osób zabitych, zero osób rannych, zero wypadków drogowych - tak w skrócie podsumowano działania prowadzone przez ostrołęckich policjantów podczas długiego weekendu. Mundurowi dziękują za dostosowanie się do licznych apeli dotyczących ostrożności.Zebranie wyborcze Rady Osiedla Leśne

W sali budynku socjalno-gospodarczego przy ulicy Sosnowej 5 odbędzie się zebranie wyborcze Rady Osiedla Leśne. O przybycie na spotkanie proszeni są wszyscy mieszkańcy osiedla, którzy chcą mieć wpływ na kształtowanie swojego osiedla oraz naszego miasta.


Essentia
Alarm bombowy w ZSP w Goworowie (aktualizacja)

Do Zespołu Szkół Powiatowych w Goworowie, jeszcze przed rozpoczęciem egzaminu maturalnego, wpłynęła informacja o podłożeniu ładunku wybuchowego. Na miejsce skierowano m.in. policję. Zarządzono ewakuację. Trwa weryfikowanie zgłoszenia.


Granity Kowalczyk

Piknik militarny "Operacja Skalpel" w Kadzidle (zdjęcia)

W Kadzidle odbył się piknik militarny pod nazwą "Operacja Skalpel". Wśród obecnych pasjonatów strzelectwa i ASG znalazł się starosta ostrołęcki Stanisław Kubeł. Na miejscu spotkali się doświadczeni miłośnicy broni z tymi, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z ASG.Casting dla dzieci do pokazu mody

Galeria Bursztynowa zaprasza rodziców ze swoimi pociechami do udziału w castingu w piątek, 10 maja br. Dwadzieścioro dzieci, które przejdą pomyślnie casting staną się bohaterami pokazu mody podczas Bursztynowego Dnia Dziecka.
Kwiatowe ÂŁÂąki

A-klasa: Derby dla Narwi (zdjęcia, wideo)

Do ostatnich minut ważyły się losy zwycięstwa w derbowym spotkaniu Narwi Ostrołęka z Rzekunianką Rzekuń. Mecz mógł się podobać kibicom, którzy na zakończenie majówki wybrali się na stadion w Wojciechowicach. Narew wygrała i jest wiceliderem.

 •  
 • 19:45, 05.05.2019 r.

MEBPOL

"Szewc Kopytko i Kaczor Kwak" w OCK (zdjęcia)

W niezwykły nastrój wprawili dzieci i rodziców aktorzy Teatru Lalki i Aktora z Łomży, którzy w niedzielę w Ostrołęckim Centrum Kultury zaprezentowali spektakl zatytułowany "Szewc Kopytko i Kaczor Kwak". Publiczność bawiła się wspaniale przy muzyce i żartach aktorów.


KamilaMeble

Drobnikowski walczył w Niemenczynie na Litwie

Na trzeci etap wyścigu MTB z cyklu Maratony Kresowe z Klubu Kolarskiego 24h wybrał się Mariusz Drobnikowski. Na wymagającej trasie 40 km trasie zajął 124 pozycję z czasem 2:26:18. Z sukcesami kolarze KK24h rywalizowali na poprzednich etapach.

 •  
 • 13:28, 05.05.2019 r.


Łomacz w kadrze Heynena na Ligę Narodów

Vital Heynen, trener reprezentacji Polski mężczyzn podał 30-osobową szeroką kadrę na Ligę Narodów 2019. W drużynie nie zabraknie ostrołęczanina Grzegorza Łomacza, który ma za sobą dobry sezon w barwach bełchatowskiej Skry. Kto jeszcze znalazł się w drużynie?

 •  
 • 13:26, 05.05.2019 r.


Korona z cennymi punktami i przewagą w IV lidze

Piłkarze Korony Ostrołęka pokonali Mazura Gostynin na wyjeździe 2:0 i zdobyli cenny komplet punktów w perspektywie walki o utrzymanie. Podopieczni trenera Tomasza Staniórskiego mają obecnie cztery punkty przewagi nad zespołem zagrożonym spadkiem.

 •  
 • 13:21, 05.05.2019 r.


Makowianka przed Nadnarwianką, Troszyn siódmy

Piłkarze KS CK Troszyn doznali bolesnej porażki z Makowianką Maków Mazowiecki 1:4 i spadli na siódmą lokatę w tabeli ligi okręgowej. Do rozegrania jeszcze siedem kolejek, a walka o awans jest niezwykle emocjonująca. Poznaj wyniki i aktualną tabelę.

 •  
 • 13:20, 05.05.2019 r.

NOVDOM

II Mistrzostwa Polski Cheerledears (oglądaj na żywo)

II Mistrzostw Polski Cheerleaders rozpoczęły się w hali im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta. Do rywalizacji przystąpi blisko pół tysiąca zawodniczek i zawodników z całego kraju. Wśród nich liczna reprezentacja klubu Pasja. Oglądaj wydarzenie na żywo.

 •  
 • 10:55, 05.05.2019 r.

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

5.14 zł

5.37 zł

5.15 zł

2.22 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Frangos Sprawdź pełne menu

Reklama

Urząd Miasta Ostrołęki informuje

Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8