piątek, 23 sierpnia 2019 r., imieniny Apolinarego, Filipa, Róży

Miodobranie

Aktualności

W Kultowni na sportowo (zdjęcia)

"W zdrowym ciele, zdrowy duch" - o tym mądrym przysłowiu pamiętają podopieczni ostrołęckiej Kultowni. Dzieci z osiedla Wojciechowice aktywnie biorą udział w grach i zabawach sportowych w ramach akcji "Cooltownia w ruchu".
Kwiatowe ÂŁÂąki

Kolejne próby oszustwa metodą na wnuczka. W tym jedna skuteczna

W minioną środę, na terenie Ostrołęki doszło do co najmniej kilku prób dokonania oszustwa metodą na wnuczkę. Kobieta dzwoniąc do mieszkanek Ostrołęki podawała się za wnuczkę będącą sprawcą zdarzenia drogowego i potrzebującą dużej sumy pieniędzy by rozwiązać problem.


Eldor


Mariusz Popielarz kandydatem na posła

Radny miasta Mariusz Popielarz będzie kandydatem Koalicji Obywatelskiej w okręgu siedlecko-ostrołęckim w jesiennych wyborach do Sejmu RP. Zajmie czwarte miejsce. Pierwsze należy do Kamili Gasiuk-Pihowicz, drugie Czesław Mroczek, a trzecie - Krzysztof Chaberski.


PWSIP

Bela spadła z przyczepy wprost przed jadącą rowerem 11-latkę

W Nowej Wsi Wschodniej (gm. Rzekuń) doszło do zdarzenia drogowego z udziałem ciągnika rolniczego z przyczepą oraz małoletniej rowerzystki. Traktorzysta niewłaściwie zabezpieczył przewożone na przyczepie bele siana, w wyniku czego jedna z nich spadła wprost przed jadącą rowerem dziewczynkę.Śmierć w Łęgu Przedmiejskim

Do śmierci mężczyzny doszło wczoraj w Łęgu Przedmiejskim (gm. Lelis). Na miejscu interweniowali funkcjonariusze policji i ratownicy medyczni. Ustalono, że 66-latek zmarł prawdopodobnie z przyczyn naturalnych. Wstępne czynności przeprowadzone pod nadzorem prokuratora wykluczyły udział osób trzecich.Spektakl "Świnki 3 - Pepa, Mela, Kwi"

Ostrołęckie Centrum Kultury w ramach cyklu "Godziny dla rodziny" przygotowało kolejną ciekawą propozycję dla małych i dużych miłośników teatru. Przed ostrołęcką publicznością zaprezentuje się Teatr Zagłębia z Sosnowca ze spektaklem "Świnki 3 - Pepa, Mela, Kwi".Festyn "Niedziela na wsi w Chudku"

Społeczność oraz władze gminy Kadzidło zapraszają na doroczną imprezę pod nazwą "Niedziela na wsi w Chudku". Jak zwykle na dzieci i dorosłych będą czekały różne atrakcje - gry, zabawy, prezentacje artystyczne, wspólna biesiada oraz zabawa taneczna przy muzyce disco polo.


MEBPOL


Dwie drogi w gminie Olszewo-Borki zostaną wyremontowane

Wójt gminy Olszewo-Borki Aneta Larent ogłosiła przetarg w celu wyłonienia wykonawcy na wykonanie robót budowlanych obejmujących remont dwóch dróg gminnych - ulicy Królewskiej w Kordowie i drogi prowadzącej od drogi krajowej nr 61 do miejscowości Żebry-Perosy.


pegas oil

Sierpień w kinie Jantar

Przed kinomanami kolejna dawka dobrych filmów. Na dwóch ekranach kina Jantar wyświetlane będą seanse dla dzieci i dorosłych. Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie, bo wśród propozycji będą m.in. Król Lew, W deszczowy dzień w Nowym Jorku czy Świat w ogniu.


JBB

Uchwała w sprawie nowej elektrowni nieważna! (aktualizacja)

Sąd Okręgowy w Poznaniu stwierdził nieważność uchwały Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Enea S.A. w sprawie wyrażenia kierunkowej zgody na przystąpienie do etapu budowy w ramach projektu Ostrołęka C. Wyrok jest nieprawomocny. O sprawie informują ogólnopolskie media.


KamilaMeble

Wakacyjne spotkania dla dzieci w Lipiance (zdjęcia)

Dzieci, które brały udział w wakacyjnych spotkaniach w Ośrodku Edukacji Regionalnej w Lipiance nie mogły narzekać na nudę. Najmłodsi pod okiem animatorów uczestniczyli w warsztatach kulinarnych, technicznych oraz zajęciach tanecznych.


CKZiU

Korona przegrywa z ŁKS Łomża (zdjęcia, wideo)

Na stadionie przy ulicy Witosa podopieczni trenera Tomasza Staniórskiego rozegrali kolejny sparing. Tym razem ostrołęcka Korona uległa ŁKS 1926 Łomża 3:5. Bramki dla żółto-niebieskich zdobywali Michał Tarnowski, Dariusz Jastrzębski i Marcin Buchalski.

  •  
  • 09:36, 01.08.2019 r.


Derby gminy Rzekuń dla ULKS Ołdaki (zdjęcia, wideo)

Przy ulicy Miłej w Rzekuniu odbyły się w środowe popołudnie derby gminy. A-klasowa Rzekunianka podejmowała B-klasowy ULKS Ołdaki. Zwycięsko z batalii wyszedł niżej notowany zespół prowadzony przez trenera Andrzeja Laskowskiego, który wygrał 3:1.

  •  
  • 09:35, 01.08.2019 r.

WSAP

Zajęcia badmintona dla dzieci i młodzieży

Klub Sportowy Badminton Ostrołęka zaprasza dzieci i młodzież na bezpłatne zajęcia. W każdy czwartek miłośnicy badmintona trenują w hali sportowej Zespołu Szkół Zawodowych nr 3 przy ulicy Jaracza w Ostrołęce. Dołącz do klubu już dziś!

  •  
  • 09:35, 01.08.2019 r.


Weekend promocji w sklepach "Prim Market" i "Wiejska Wędzarnia"

Sklepy "Prim Market" i "Wiejska Wędzarnia" zachęcają do skorzystania z weekendowej promocji. W ofercie produkty w supercenach: filet z kurczaka w cenie 12,99 zł/kg, kiełbasa ostrołęcka po 13,99 zł/kg, ogórki gruntowe za 3,33 zł/kg do tego Hoop Cola tylko 2,49 (2 litry).


NOVDOM

Co? Gdzie? Kiedy?

Pogoda

bezchmurnie

12°C, 1026 hPa

bezchmurnie

Kamery online

Oglądaj na żywo

Smog

27
Jakość powietrza:
Dobra

Pył PM2.5: 16 µg/m³

Pył PM10: 25 µg/m³

Szczegóły »

Społeczność

Usługi

Komunikacja

Medycyna

Handel

Edukacja

Finanse

Pozostałe

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

5.01 zł

5.31 zł

4.98 zł

1.96 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Frangos Sprawdź pełne menu

ReklamaUrząd Miasta Ostrołęki informuje

Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8