poniedziałek, 18 marca 2019 r., imieniny Cyryla, Edwarda, Boguchwała

Aktualności

Dzień otwarty w "piątce" pełen wrażeń (zdjęcia)

Rodzice i dzieci przybyli na zaproszenie dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 5 im. Zofii Niedziałkowskiej, aby wziąć udział w dniu otwartym placówki. Podczas wydarzenia można było zapoznać się z ofertą edukacyjną szkoły, ale też poznać nauczycieli i uczniów oraz atmosferę miejsca.


Świat Okien

Zbiórka pieniędzy dla Liliany nadal trwa

W serwisie zrzutka.pl prowadzona jest zbiórka pieniędzy na rehabilitację Liliany Niedźwiedzkiej. Dziewczyna ma zaledwie kilka miesięcy, a już musi zmagać się z wieloma poważnymi chorobami. Wspólnie możemy uzbierać fundusze i chociaż trochę ulżyć jej w cierpieniu.Michał Szulim podróżniczym okiem po Iranie (zdjęcia)

W cyklu spotkań Miejskiej Biblioteki Publicznej organizowanych pod hasłem "Klub podróżnika", przed ostrołęczanami wystąpił Michał Szulim, który zaprezentował multimedialną relację z podróży zatytułowaną "Alfabet Iranu - czyli Nie bójmy się Persji".Marzec w kinie Jantar

Jak co miesiąc kino Jantar publikuje repertuar, jaki będzie prezentowany na dwóch salach kinowych Ostrołęckiego Centrum Kultury. Na kinomanów czekają nowości polskie i zagraniczne, animacje i filmy fabularne, obrazy dla dzieci i dorosłych.


NOVDOM

Pożar samochodu osobowego

Miniona doba upłynęła strażakom z terenu naszego miasta i powiatu dość spokojnie. Odnotowano tylko jedno wezwanie. W miejscowości Czarnia o godz. 14.21 gaszono pożar samochodu osobowego. Zadysponowano jeden zastęp OSP Czarnia.


KredytOK

Konkurs wokalny "Wygraj szansę" w RCKK w Myszyńcu

Gmina Myszyniec oraz Regionalne Centrum Kultury Kurpiowskiej w Myszyńcu we współpracy z agencją telewizyjną zapraszają do udziału w pierwszym etapie konkursu wokalnego pod nazwą "Wygraj szansę". Jego adresatami są dzieci do lat 14 z terenu gminy Myszyniec.


CKZiU

Rusza program Mama 4+

Od 1 marca 2019 roku można składać wnioski o rodzicielskie świadczenie uzupełniające Mama 4+. Świadczenie jest skierowane do osób, które wychowały co najmniej czworo dzieci i z tego powodu nie mogły podjąć pracy zawodowej lub musiały z niej zrezygnować.Kadzidło: dzieci poznały pracę strażaków (zdjęcia)

Do Centrum Kultury Kurpiowskiej w Kadzidle przybyła delegacja strażaków, aby wziąć udział w spotkaniu z dziećmi. Druhowie opowiedzieli o swojej pracy, o tym, na czym polega ich praca, pokazali też część sprzętów używanych w akcjach gaśniczych i ratunkowych.Baranek wielkanocny - co symbolizuje?

Jednym z najpopularniejszych symboli Wielkiej Nocy jest Baranek Wielkanocny. Jednak nie każdy wie, co symbolizuje i jakie znaczenie ze sobą niesie. Tradycja święcenia pokarmów jest zakorzeniania w historii już bardzo długo, a popularne święconki ozdabiane są różnymi dodatkami.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.85 zł

5.17 zł

5.17 zł

2.22 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Yumme Sprawdź pełne menu

Reklama

Urząd Miasta Ostrołęki informuje

Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8