wtorek, 21 maja 2019 r., imieniny Kryspina, Wiktora, Jana

Fat-Bike

Aktualności

IV liga: Korona wygrywa arcyważny mecz z Mazurem

Komplet punktów zdobyli w sobotę piłkarze Korony Ostrołęka. Po bramkach Dominika Dzwonkowskiego i Piotra Strzeżysza żółto-niebiescy pokonali na wyjeździe zespół Mazura Gostynin. Już w środę ekipa z Ostrołęki zmierzy się z Błonianką Błonie w półfinale Pucharu Polski.

  •  
  • 13:57, 04.05.2019 r.

Granity Kowalczyk

NOVDOM

KK24h w Serocku trzy razy na podium

Serock ponownie oczarował amatorów MTB. Kolarski cykl Lotto Poland Bike Marathon, organizowany przez Grzegorza Wajsa, po prawie 10 latach przerwy odwiedził jedno z najstarszych miast na Mazowszu. W zawodach nie zabrakło reprezentantów KK24h.

  •  
  • 10:12, 04.05.2019 r.


K-1: Łasiewicki będzie walczył na gali FEN!

Karol Łasiewicki z ostrołęckiej Fight Academy przygotowuje się do startu w gali Fight Exclusive Night 25, która odbędzie się w Ostródzie. Podopieczny Arkadiusza Ludwiczaka zmierzy się z Kamilem Paczuskim. Walka odbędzie się w formule K-1, w kategorii do 85 kg.

  •  
  • 09:14, 04.05.2019 r.

Arkus

Wymuszenie pierwszeństwa na placu Bema (wideo)

Nie każdy ma czas, aby kilkadziesiąt sekund dłużej poczekać na włączenie się do ruchu. Niektórzy wybierają inną drogę, omijając najbardziej zatłoczone ulice w mieście, inni wolą wymusić pierwszeństwo. Do takiej sytuacji często dochodzi w okolicach placu gen. Józefa Bema w Ostrołęce.Czy będzie rozbudowa przedszkola na os. Stacja?

Radny Jerzy Grabowski, w imieniu mieszkańców osiedla Stacja, złożył do prezydenta Ostrołęki Łukasza Kulika interpelację w związku z rozbudową Przedszkola Miejskiego nr 18, które mieści się przy ulicy Kasprowicza. Inwestycja jest bardzo wyczekiwana przez lokalną społeczność.


MEBPOL

Skrzynka skarg: niebezpiecznie podcięty świerk w Czerwinie

Skrzynka skarg, pochwał, pytań i pomysłów:
Do naszej redakcji wpłynęło zgłoszenie zaniepokojonego mieszkańca Czerwina, który poinformował, że właściciel jednej z posesji w centrum miejscowości, podciął pokaźnych rozmiarów świerk, który stanowi duże zagrożenie.


Kwiatowe ÂŁÂąki

Miejsce pamięci dla zasłużonych dla Ostrołęki

Radny Mariusz Łuba wyszedł z pomysłem, aby upamiętnić osoby szczególnie zasłużone dla naszego miasta. Tradycją miasta jest nadawanie odznaczeń "Za zasługi dla miasta Ostrołęki". Warto byłoby jednak ich sylwetki, pasje i dokonania na rzecz miasta upamiętnić w szerszy sposób.Karol Samsel i jego gość: Andrzej Kopacki

Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Karol Samsel i jego gość. Tym razem do Ostrołęki przyjedzie Andrzej Kopacki, eseista, poeta, tłumacz niemieckojęzycznej liryki i prozy, literaturoznawca w Instytucie Germanistyki Uniwersytetu Warszawskiego.


Fundacja Razem

Dwa pożary i fałszywy alarm

Trzykrotnie interweniowali w ciągu ostatniej doby strażacy z Ostrołęki i powiatu. W Pasiekach gaszono pożar pojedynczego drzewa na terenie parku. W Ostrołęce przy ul. Chętnika doszło do pożaru śmietnika. Odnotowano także jeden fałszywy alarm.


KamilaMeble

Piknik prozdrowotny także w Ostrołęce

Wzorem ubiegłego roku Samorząd Województwa Mazowieckiego zaprasza mazowieckich producentów zdrowej i ekologicznej żywności do włączenia się w jednodniowe pikniki rodzinne o charakterze prozdrowotnym. Wydarzenie odbędzie się także w Ostrołęce, w parku miejskim.


CKZiU

Osiemnasta edycja Nagrody Norwida przed nami

Ruszyły zgłoszenia do tegorocznej edycji Nagrody Norwida, przyznawanej przez samorząd województwa mazowieckiego. Można zgłaszać kandydatów w czterech kategoriach: muzyka, sztuki plastyczne, literatura i teatr oraz do nagrody "Dzieło życia" za całokształt twórczości.Majówkowe mecze w Ostrołęce i powiecie

Za nami już ligowe mecze piłkarzy KS CK Troszyn w lidze okręgowej i Kurpika Kadzidło w A-klasie. A przed nami wyjazdowe sobotnie spotkanie Korony Ostrołęka w IV lidze oraz niedzielne derby w A-klasie: Narew Ostrołęka kontra Rzekunianka Rzekuń. Kto wygra?

  •  
  • 17:40, 03.05.2019 r.


Pływanie: Srebrny medal dla UKS Piątka w Pułtusku

Troje reprezentantów miał UKS Piątka Ostrołęka podczas zawodów pływackich "O puchar burmistrza Pułtuska". Najlepiej wypadła Natalia Skórzewska, która na basenie w Pułtusku "wypływała" srebrny medal w rywalizacji na dystansie 50 m stylem klasycznym.

  •  
  • 16:35, 03.05.2019 r.
Biało-czerwone iluminacje w Ostrołęce (zdjęcia)

Wczoraj i dziś narodowe barwy rozświetlają wieczorem Pomnik Mauzoleum oraz dzwonnicę przy kościele farnym. Okolicznościowa iluminacja na Fortach Bema stała się już w Ostrołęce tradycją. Dodatkowo dzisiaj, w dzień Święta Konstytucji 3 Maja, muzeum zaprosiło na rodzinną majówkę.Sport w Łubudu Bowling & Good Time zawsze legalnie

Kręgielnia "Łubudu" równa się sport to oczywiste! Nie tylko kręgle królują w lokalu. Goście lokalu ze sportem są zawsze na czasie. W "Łubudu" zagrasz w piłkarzyki i lotki oraz obejrzysz - wyłącznie tutaj - legalnie mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy.

Kto samolotami po naszym niebie lata? (wideo)

Nie raz, parafrazując słowa Kazimierza Pawlaka ze słynnej komedii pt. "Sami swoi", pytamy "jakim prawem ten samolot na nasze niebo wlata"? Sprawa robi się mniej śmieszna, gdy przeloty słyszymy nocą lub ich częstotliwość się zwiększa. Wówczas coraz bojaźliwiej spoglądamy w niebo.Ostrołęka nie świętuje

Miasto w tym roku nie przygotowało uroczystości z okazji Narodowego Święta Trzeciego Maja. Samorządowcy doszli do wniosku, że wystarczy włączyć się w organizowane przez Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce skromne wydarzenie na Fortach Bema.
Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

5.14 zł

5.37 zł

5.15 zł

2.22 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Frangos Sprawdź pełne menu

Reklama

Urząd Miasta Ostrołęki informuje

Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8