środa, 8 lipca 2020 r., imieniny Edgara, Elżbiety, Eugeniusza

Reklama   |   Kontakt

Aktualności


MEBPOL

Eldor

Jak tanim kosztem odnowić łazienkę, nie wymieniając kafelków?

Zmiana płytek w łazience to kosztowny remont, ale też wykluczający z użytku ważne dla domowników pomieszczenie na stosunkowo długi czas. Jeżeli chcesz odświeżyć wnętrza w krótszym czasie, nie musisz wymieniać płytek na nowe. Istnieje kilka sposobów, aby odmienić oblicze łazienki, która potrzebuje nowej energii.


Waldek

Ranking tanich kredytów gotówkowych

Ze statystyk opublikowanych przez BIK (Biuro Informacji Kredytowej) wynika, że obecnie około połowa Polaków ma na swoim koncie pożyczkę lub kredyt gotówkowy. Czym charakteryzuje się kredyt udzielany przez banki i SKOK-i?


JBB

Kwiatowe ÂŁÂąki

W ratuszu trwa nadzwyczajna sesja rady miasta (transmisja na żywo)

Radni zasiedli do kolejnych obrad samorządu. Z uwagi na epidemię koronawirusa, minione dwie sesje odbywały się w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 10, teraz rada wróciła do ratusza. Sesja rozpoczęła się o godz. 16.30 zaprzysiężeniem dwóch nowych radnych - Krzysztofa Czartoryskiego i Jana Rzewnickiego.

W sobotę załatwisz sprawę w Urzędzie Miasta Ostrołęki

Nie masz czasu w tygodniu? Przyjdź do Urzędu Miasta Ostrołęki w sobotę 20 czerwca i załatw sprawy. - Pracujemy dla was w godzinach 8.00-16.00. Tego dnia odpracowujemy wolne za 10 kwietnia br. Zapraszamy - poinformował ostrołęcki ratusz na swojej stronie internetowej.
Essentia

Ostrołęczanin dziękuje uczciwej pani za zwrot zgubionej saszetki

Mieszkaniec Ostrołęki zgłosił się do naszej redakcji, aby podziękować pewnej pani, która znalazła w jednym z marketów budowlanych jego saszetkę i zwróciła ją do punktu informacyjnego. Mimo wielu starań, uczciwej pani nie udało się odnaleźć, dlatego gorące podziękowania pan śle za pośrednictwem naszego portalu.


JBB

Jak przedstawia się sytuacja epidemiologiczna w naszym regionie?

W ciągu doby przybyło osiem nowych osób objętych kwarantanną domową. Łącznie jest ich 99. W izolacji domowej przebywa jedna osoba. Nie ma pacjentów hospitalizowanych z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19, ani nowych zakażeń w naszym regionie. Tak wynika z najnowszego raportu sanepidu w Ostrołęce.


CKZiU

FatBike

Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Stanisław Juraszek, lat 86, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w piątek 19 czerwca w kaplicy cmentarza miejskiego przy ul. Krańcowej w Ostrołęce o godz. 14.00.


KamilaMeble

Aktualne ceny paliw

Nie przepłacaj za paliwo. Tankując do pełna, dzięki naszemu zestawieniu, możesz zaoszczędzić nawet kilkanaście złotych. Sprawdź aktualne ceny paliw w Ostrołęce. Nasz algorytm został poprawiony, aby zapobiegać promowaniu stacji stosujących ceny dumpingowe.

Ludzie, wkładajcie maseczki! Dlaczego niewiele osób w Ostrołęce i powiecie przestrzega tego obowiązku? W kościołach najgorzej

Poluzowanie obostrzeń związanych z epidemią koronawirusa skutkuje nie tylko zwiększającą się liczbą zachorowań, ale też frustracją i złością wielu osób. Dlaczego? Bo wiele osób odrzuciło maseczki w kąt i nie przestrzegają nakazu zakrywania ust i nosa na przykład w sklepach czy galeriach handlowych.


Bawic


Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.10 zł

4.42 zł

4.05 zł

1.89 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Klassic Sprawdź pełne menu

Reklama


Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8