wtorek, 29 listopada 2022 r., imieniny Błażeja, Saturnina, Fryderyka

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Jesienny Festiwal Smaków. Było pysznie! (zdjęcia)

To była pierwsza edycja Jesiennego Festiwalu Smaków. Wydarzenie, które odbyło się w Centrum Aktywności Seniorów, połączone było z konkursem na najlepsze jesienne ciasto, nalewkę i przetwory domowe. Było wesoło, rodzinnie i pysznie!


Nowe czujniki smogu w Ostrołęce i powiecie

Stale rozwijamy nasz smogowy serwis. Obecnie jakość powietrza w Ostrołęce i regionie monitoruje 28 czujników smogu, w tym 12 na miejskich osiedlach. Jakość powietrza w różnych częściach Ostrołęki i powiatu sprawdzisz bez wychodzenia z domu. Dane prezentowane są na żywo.
Patriotyczne śpiewy w muzeum (zdjęcia)

W Muzeum Kultury Kurpiowskiej odbyła się kolejna edycja wspólnego śpiewania patriotycznego, w tym roku pod hasłem "Pamiętaj o tym wnuku". Chętnych nie brakowało. Muzeum rozbrzmiało pięknymi, patriotycznymi pieśniami.

Ile kosztuje kask motocyklowy? Czy cena ma znaczenie? Sprawdzamy

Przedział cenowy kasków motocyklowych jest bardzo szeroki. Równie dobrze możesz kupić model za 200 zł, jak i za kilka tysięcy. Jedno jest pewne - na własnym bezpieczeństwie nie można oszczędzać. Sprawdzamy, ile trzeba zapłacić za kask dobrej jakości.Gracze Narwi potrzebują przerwy!

Piłkarze z Ostrołęki wybrali się na mecz do Marek. Podopieczni Tomasza Staniórskiego chcieli przełamać passę czterech ligowych porażek z rzędu. Mieli nadzieję na dobry wynik z Marcovią. Niestety, nie udało się.Przemek Dąbrowski najlepszy na północy Polski!

Kolejny sukces Przemysława Dąbrowskiego. 33-latek rodem z Borawego wygrał Bieg Niepodległości w Gdyni. W stawce było ponad 2500 startujących osób. - Na trasie pojawiło się mnóstwo kibiców. Organizacja była świetna. Wszystko to sprawiło, że ten bieg wrócił ze swoją dawną świetnością - mówi.

Senior oszukany na ponad 80 tys. zł!

Ponad 80 tys. zł stracił 69-letni senior z Ostrołęki, który uwierzył nieznanej osobie, że może zainwestować w akcje spółki paliwowej. Za namową fałszywego doradcy mężczyzna dał się namówić na zainstalowanie aplikacji do zdalnego pulpitu, dzięki czemu oszuści przejęli jego konto internetowe. 

Rodzinny Trening Niepodległościowy (zdjęcia)

Po raz kolejny w Ostrołęce odbył się Rodzinny Bieg Niepodległościowy poprowadzony przez grupę Biegam Bo Lubię Ostrołęka. Większość uczestników miała przy sobie biało-czerwone elementy oraz flagi naszego kraju. O godz. 9:00 śmiałkowie wyruszyli ze stadionu przy ul. Witosa na ulice miasta. 


KamilaMebleCo? Gdzie? Kiedy?

Pogoda

zachmurzenie duże

2°C, 1026 hPa

zachmurzenie duże

Kamery online

Oglądaj na żywo

Smog

Ostrołęka

Zła jakość powietrza!

Rzekuń

Zła jakość powietrza!

Różan

Wspaniała jakość powietrza!

Myszyniec

Zła jakość powietrza!

Kadzidło

Dobra jakość powietrza

Olszewo-Borki

Przeciętna jakość powietrza

Baranowo

Zła jakość powietrza!

Smog w Ostrołęce i regionie »

Społeczność

Usługi

Komunikacja

Medycyna

Handel

Edukacja

Finanse

Pozostałe


Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Informacje UM Ostrołęki

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

6.48 zł

7.19 zł

7.35 zł

2.83 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Kebab Snack Bar Ostrołęka Sprawdź pełne menu

Warto odwiedzić

Spotted Ostrołęka Logo infoprasznysz.com
388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8