niedziela, 1 sierpnia 2021 r., imieniny Justyna, Nadii, Piotra

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Mammatusy zawisły na niebie nad Ostrołęką i powiatem! (zdjęcia)

Kto chodzi z nosem w telefonie lub ze wzrokiem wbitym w ziemię, omijają go fantastyczne widowiska na niebie. Czasami, gdy aura jest sprzyjająca, nad naszymi głowami rozgrywa się istny spektakl natury - tęcza, błyskawice, efekt halo lub specyficzne chmury. Tym razem nad głowami zawisły nam mammatusy!Aleksander Rogoziński spotkał się z czytelnikami (zdjęcia)

Aleksander Rogoziński, autor książki "Złap mnie jeśli umiesz" spotkał się z czytelnikami w Rzekuniu. Wydarzenie literackie miało na celu przybliżenie twórczości pisarza i zachęcenie gości do dyskusji o literaturze. Była okazja do zadawania pytań i dzielenia się spostrzeżeniami.


CKZiU


Skrzynka skarg: Kupiłem auto i nie mogę z niego korzystać. Na rejestrację pojazdu w starostwie powiatowym czeka się przeszło dwa tygodnie

Skrzynka skarg, pochwał, pytań i pomysłów:

Bardzo proszę o interwencję w sprawie pracy wydziału komunikacji w Starostwie Powiatowym. Kupiłem samochód na wakacyjny wyjazd i nie mogę z niego skorzystać, ponieważ auto musi odstać przeszło dwa tygodnie, gdyż w urzędzie tyle wynosi kolejka do zarejestrowania pojazdu.
EssentiaStopka

PWSIP

Marcinkowska z kwalifikacją na mistrzostwa świata!

Zawodniczka Klubu Kolarskiego 24h wystartuje w mistrzostwach świata masters w Sarajewie. Justyna Marcinkowska zaprezentuje się w jeździe indywidualnej na czas. Kwalifikację na wyjazd do Bośni i Hercegowiny wywalczyła podczas czerwcowych mistrzostw kraju masters. Zmagania odbędą się w miejscowości Pale.
JBB

Krajobraz po burzy: powalone drzewa (zdjęcia)

Minionej doby strażacy z naszego terenu sześciokrotnie wyjeżdżali do powalonych na skutek burzu drzew i konarów. Do działań zadysponowano zastępy z OSP Kadzidło, OSP Łyse i OSP Czarnia.W gminie Czarnia powstanie nowoczesny park street workout

Gmina Czarnia otrzymała dofinansowanie w wysokości 199 tys. 492 zł w ramach Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Infrastruktury Sportowej Mazowsze 2021, na zadanie pod nazwą: "Budowa parku street workout w gminie Czarnia". Nowoczesny i wielofunkcyjny obiekt będzie służył wszystkim mieszkańcom. 


Kwiatowe lakiKamilaMebleNovdom


Najmłodsi mieli okazję poznać podstawy cheerleadingu (zdjęcia)

W te wakacje dzieci z Ostrołęki skorzystały z bezpłatnych zajęć cheerleadingu, które wprowadziły do ich życia nieco ruchu. Najmłodsi poznali podstawy elementów tanecznych i gimnastycznych. Zajęcia prowadzone były przez instruktorów ze Stowarzyszenia Rozwoju Poprzez Taniec Progres.


Co? Gdzie? Kiedy?

Pogoda

całkowite zachmurzenie

26°C, 1009 hPa

całkowite zachmurzenie

Kamery online

Oglądaj na żywo

Smog

9
Jakość powietrza:
Bardzo dobra

Pył PM2.5: 6 µg/m³

Pył PM10: 7 µg/m³

Szczegóły »

Społeczność

Usługi

Komunikacja

Medycyna

Handel

Edukacja

Finanse

Pozostałe


Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

5.54 zł

5.82 zł

5.11 zł

2.61 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Restauracja Diamentowa Sprawdź pełne menu

Reklama


Warto odwiedzić

Logo infoprasznysz.com
388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8