Quantcast

środa, 29 czerwca 2022 r., imieniny Piotra, Pawła, Benity

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Ale wynik Narwi!

Kto spodziewał się takiego rozstrzygnięcia w Warszawie? Piłkarze Narwi wybrali się na bój z Unią z jasnym celem - zapewnienia sobie utrzymania w IV lidze. Było wiadomo, że przed ekipą Andrzeja Sieradzkiego trudne zadanie. Unia niedawno potrafiła urwać punkty Wiśle II Płock.


Słoneczna Polana

Ale strzelali w Płocku!

KS CK Troszyn wygrał po raz 22. w sezonie. Piłkarze Michała Złotkowskiego okazali się lepsi od Stoczniowca Płock. W sumie padło osiem goli. Trzy gole dla KS CK zdobył Kamil Majkowski.
korona
Dominik Gręda wicemistrzem kraju!

Dzisiaj ekipa Victorii Ostrołęka wzięła udział w IV Mistrzostwach MMA Polska, które odbyły się w nowowybudowanej hali Grupy Azoty w Puławach. Z bardzo dobrej strony pokazał się Dominik Gręda, który wrócił do domu z tytułem wicemistrzowskim.Ostrołęczanie i ekipa z Bartoszyc zagra o złoto!

Znakomity występ połączonych sił Ostrołęki i Bartoszyc podczas Mistrzostw Polski Masters w piłce ręcznej, które w ten weekend odbywają się w Kaliszu, czyli mieście gdzie narodził się szczypiorniak. Nasi w niedzielę o godz. 13:00 rozegrają mecz o pierwsze miejsce.


CKZiU


Kurpik kończy sezon z liderem. Pokora: Postaramy się o niespodziankę

Dzisiaj o godz. 17:00 piłkarze z Kadzidła rozegrają ostatni mecz w sezonie. Podopieczni Łukasza Pokory podejmą PAF Płońsk. Będzie to starcie z 30. kolejki. Według pierwotnych planów w ten weekend Kurpik powinien pauzować, gdyż dostał trzy punkty z racji tego, iż Błękitni Raciąż wycofali się z rozgrywek.Lider z Łysych wygra po raz piętnasty w sezonie?

12 czerwca o godz. 17:30 piłkarze Adriana Gwiazdy rozpoczną ostatni mecz w sezonie. GKS podejmie Świt Baranowo. Zespół z Łysych zanotował czternaście wygranych. Czy będzie piętnasta? Jaki wynik typujecie? Piszcie w komentarzach.Ołdaki na sportowo! Mamy wyniki Turnieju Piłki Nożnej (zdjęcia)

Początek tygodnia w Szkole Podstawowej w Ołdakach rozpoczął się iście sportowo, a to za sprawą rozegranego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy. W zmaganiach wzięli udział uczniowie ze wszystkich podstawówek z terenu gminy Rzekuń, zarówno dzieci z najmłodszych klas, jak również młodzież.

Spotkanie z Pawłem Beręsewiczem w MBP

Miejska Biblioteka Publiczna im. W. Gomulickiego w Ostrołęce oraz Kultownia zapraszają na spotkanie z Pawłem Beręsewiczem - pisarzem, poetą, tłumaczem i leksykografem. Wydarzenie odbędzie się w ramach projektu "Literatura to nie bzdura”. W wydarzeniu mogą wziąć udział tylko uczestnicy projektu.

Sanepid nie zakazuje dystrybucji żywności dla obywateli Ukrainy

Pojawiają się nieprawdziwe informacje, jakoby Główny Inspektor Sanitarny zakazywał dystrybuowania żywności dla uchodźców z Ukrainy. Sanepid dementuje te pogłoski i zapewnia, że inspektorzy sanitarni nie prowadzą w tym zakresie żadnych czynności kontrolnych.


Fachowiec

Novdom

Pomoc pacjentom z Ukrainy. Ruszyła specjalna strona

Polskie organizacje pacjentów pomagają od pierwszych dni wojny w Ukrainie, udzielając aktywnego i bezinteresownego wsparcia. Uruchomiono także specjalną stronę o działaniach pomocowych polskich organizacji pacjentów dla pacjentów z Ukrainy.


KamilaMeble

Wieziesz dzieci na wycieczkę? Zgłoś autobus do kontroli!

Okres letni to czas wzmożonych wyjazdów dzieci i młodzieży. Mając na względzie ich bezpieczeństwo podczas przejazdów na zorganizowane formy wypoczynku, mazowiecka policja informuje o możliwość zgłoszenia do kontroli autobusu przewożącego dzieci i młodzież. Rusza konkurs dla liderek wiejskich. W puli nagród 30 tys. zł!

Są ambitne, kreatywne i wielozadaniowe. Mają w sobie mnóstwo empatii i działają z zaangażowaniem. "Najaktywniejsza Liderka Wiejska w województwie mazowieckim" to konkurs organizowany z myślą o takich kobietach. Zgłoszenia można przesyłać do 29 lipca br.Miasteczko ruchu drogowego. Czy to potrzebna inwestycja?

Do prezydenta miasta Łukasza Kulika wpłynęła interpelacja w sprawie potrzeby budowy w Ostrołęce tzw. miasteczek ruchu drogowego. Takie obszary służą m.in. do nauki przepisów ruchu drogowego i bezpiecznego poruszania się np. rowerem czy hulajnogą.Zgłoś projekt w zakresie budowania relacji społecznych

Mazowiecki Instytut Kultury zaprasza do udziału w konkursie. Do 17 czerwca br. można zgłaszać pomysły na projekty z zakresu edukacji kulturowej dotyczące odbudowywania i budowania relacji społecznych, szczególnie między lokalną społecznością a uchodźcami.

Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

7.83 zł

8.42 zł

7.74 zł

3.39 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Sphinx Sprawdź pełne menu

Warto odwiedzić

Spotted Ostrołęka Logo infoprasznysz.com
388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8