piątek, 3 grudnia 2021 r., imieniny Franciszka, Ksawerego, Lucjusza

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Jak pozycjonować stronę?

Pozycjonowanie stron internetowych to sposób na zaistnienie w świadomości użytkowników, którzy robią zakupy w sieci. Jeśli czytasz ten tekst, to jesteś zainteresowany tym, aby poprawić pozycję swojej strony w wyszukiwarce.e-Deklaracje - czym są i dlaczego warto z nich skorzystać?

Nie da się ukryć, że papierowe formularze podatkowe to dla wielu osób już przeżytek. Jedną z opcji, która jest coraz to bardziej popularna, jest system e-Deklaracje. Jak złożyć w nim deklarację podatkową? Jakie są zalety tego systemu? Na te i inne pytania odpowiedzieliśmy w naszym tekście!
NovdomJBB

Ostbruk


Ponad 70 nowych zakażeń w regionie. Zmarły dwie osoby

Resort zdrowia poinformował o nowych przypadkach zakażeń COVID-19. W Ostrołęce na koronawirusa zachorowało 30 mieszkańców. W powiecie ostrołęckim pozytywny wynik testu na COVID-19 otrzymało 45 osób. Zmarły dwie osoby. Ministerstwo Zdrowia podało, że w Polsce liczba zachorowań to 24 239.Janczewski z rekordem i piątą lokatą

W Powiatowej Hali Sportowej w Radomsku odbył się II Memoriał Janusza Kamińskiego w Podnoszeniu Ciężarów Masters. W tym roku turniej miał rangę Pucharu Polski Masters. Z bardzo dobrej strony zaprezentował się Karol Janczewski.

Zapraszamy na galę boksu. Powalczy Przemysław Zyśk

Już 27 listopada w Ostrołęce odbędzie się gala Knockout Boxing Night 19! W walce wieczoru imprezy organizowanej przez grupę KnockOut Promotions wystąpi ulubieniec miejscowej publiczności Przemysław Zyśk. W hali im. A. Gołasia "Ostrołęcki Taran" spotka się z Varazdatem Mkrtchyanem z Rosji, który w zawodowym ringu wygrał wszystkie 12 walk. Znamy ceny biletów.Puławski na dłużej z Bartnikiem

Władze ALDO Bartnik Myszyniec podjęły decyzję, iż szkoleniowcem zespołu został Kazimierz Puławski. 58-latek podjął się wyzwania i poprowadził ekipę w trzech ostatnich starciach. Jak dowiadujemy się, w najbliższej przyszłości będzie odpowiadał za wyniki zespołu w Klasie A.


KamilaMeble


Mamy to! Trójka ograła Jurand (zdjęcia, wideo)

Bardzo zacięte spotkanie i wygrana piłkarzy ręcznych Trójki Ostrołęka. Juniorzy młodsi występujący w Warszawsko-Mazowieckiej Lidze Juniorów Młodszych ograli 31:30 Jurand Ciechanów. Dla podopiecznych Radosława Żebrowskiego to trzecie zwycięstwo w sezonie.Zmarł Benedykt Damięcki, nauczyciel ZSZ nr 1

W poniedziałek 15 listopada 2021 r. do wieczności odszedł Benedykt Damięcki, nauczyciel Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Ostrołęce, wielokrotnie odznaczany za zasługi dla oświaty, związany z NSZZ "Solidarność" Pracowników Oświaty i Wychowania w Ostrołęce, w przeszłości egzaminator WORD.


CKZiU

Kolejne medale Zuzi na OMDO

13 listopada na pływalni Centrum Sportowo-Rehabilitacyjnego WUM w Warszawie zawodnicy UKS Piątka Ostrołęka uczestniczyli w II eliminacjach ogólnopolskich zawodów pływackich dla dzieci w ramach programu OD Młodzika DO Olimpijczyka.Nie żyje Tadeusz Grec. 2 grudnia skończyłby 88 lat (wideo)

Do wieczności odszedł Tadeusz Grec - urodzony w Obierwi (gm. Lelis), emerytowany nauczyciel, regionalista, działacz społeczny i miłośnik Kurpiowszczyzny, zaangażowany w ratowanie mowy kurpiowskiej, jeden z założycieli Związku Kurpiów. Zmarł 16 listopada 2021 roku. 2 grudnia skończyłby 88 lat.Zadymienie w sklepie. Zadysponowano trzy jednostki (zdjęcia)

Trzy jednostki strażackie zostały zadysponowane do zadymienia sklepu znajdującego się przy ul. Wincentego Witosa. Po przyjeździe na miejsce strażacy zastali pracowników i klientów znajdujących przed budynkiem. Działania skupione były na poszukiwaniu źródła zadymienia.Laureaci finału konkursu "Kurpie Zielone w Literaturze" (zdjęcia)

Znamy laureatów etapu międzygminnego XXXVIII Konkursu Recytatorskiego "Kurpie Zielone w literaturze" dla uczniów klas V-VIII szkół podstawowych. Po wysłuchaniu recytacji, odtworzonych z nadesłanych plików filmowych, zadecydowano o przyznaniu łącznie 13 nagród głównych.
KOKU

Konkurs Mikołajkowy w Galerii Bursztynowej

Zaprojektuj kartkę świąteczną, wygraj cenne nagrody i spotkaj się ze Świętym Mikołajem w Galerii Bursztynowej! Centrum handlowe nagrodzi aż 30-cioro dzieci! Konkurs mikołajkowy na najładniejszą kartkę świąteczną stał się już tradycją. Co roku, wpływa od dzieci mnóstwo ciekawych prac. W tym roku nie może być inaczej.

Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

5.77 zł

6.15 zł

5.82 zł

3.37 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Frangos Sprawdź pełne menu

Reklama


Warto odwiedzić

Spotted Ostrołęka Logo infoprasznysz.com
388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8