piątek, 17 sierpnia 2018 r., imieniny Jacka, Anity, Mirona

Aktualności

Zerwany dach i powalone drzewa

Aż dwanaście interwencji związanych z nagłą zmianą pogody odnotowali wczoraj strażacy z Ostrołęki i powiatu. Burza, która przeszła nad Ostrołęką i regionem wyrządziła wiele szkód i pozbawiła wielu odbiorców prądu. Sytuacja została na szczęście szybko opanowana.


ZSP Troszyn

Chodź na spacer, albo kawę

Od spaceru lub wspólnej kawy z nowo poznaną osobą dzieli cię zaledwie kilka zdań. Każdego dnia dzięki serwisowi randkowemu "Mojej Ostrołęki" zawiązują się nowe znajomości. Wiele z nich trwa bardzo długo, a czasem nowo poznana osoba okazuje się być tę wymarzoną. Spróbuj i ty!Środki unijne płyną przez Mazowsze

Mazowsze już w lipcu osiągnęło jeden z najważniejszych wskaźników wydatkowania środków unijnych. Do końca 2018 r. powinno przekazać beneficjentom około 330 mln euro, a już teraz przekroczyło tę kwotę. To wyraźnie pokazuje, że region potrafi skutecznie wydawać środki unijne.W poniedziałek sesja rady powiatu

Na kolejnych obradach zbiorą się radni powiatu ostrołęckiego, aby podjąć szereg uchwał. Poza stałymi punktami sesji, rada podejmie decyzje co do zmian w budżecie i wieloletniej prognozie finansowej, ale też m.in. udzielenia pomocy gminie Troszyn czy zasad udzielania dotacji.O włos od drogowego zabójstwa (zdjęcia)

Niewiele zabrakło, by kierowca ciężarówki zabił w pobliżu Łysych dwie niewinne osoby. 27-latek na zakręcie stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z prawidłowo jadącym osobowym audi.


JBB

tarcza

PWSIP

KS CK Troszyn przed szansą na drugie zwycięstwo

Piłkarze KS CK Troszyn w spotkaniu drugiej kolejki rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka zmierzą się z Orzycem Chorzele. Podopieczni trenera Łukasza Bałazego przystąpią do rywalizacji w roli faworyta. Zgarną komplet punktów?

 •  
 • 12:56, 14.08.2018 r.


Dwa pożary w budynkach mieszkalnych

Dwie interwencje odnotowali w ciągu ostatniej doby strażacy z Ostrołęki i powiatu.
1. W Pasiekach przy ul. Armii Krajowej (gm. Goworowo) o godz. 13.32 gaszono pożar w budynku mieszkalnym.


NOVDOM

Korona zmierzy się na wyjeździe z Ożarowianką

Piłkarze Korony Ostrołęka w środowe popołudnie rozegrają kolejne spotkanie w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej. Tym razem podopiecznych trenera Marcina Truszkowskiego czeka wyjazdowa wyprawa na mecz z Ożarowianką Ożarów Mazowiecki.

 •  
 • 12:54, 14.08.2018 r.
Miejskie obchody Święta Wojska Polskiego

Miejskie obchody Święta Wojska Polskiego rozpoczną się o godz. 10.00 nabożeństwem w kościele pw. Zbawiciela Świata w Ostrołęce. Święto państwowe i patriotyczne zbiega się ze świętem religijnym Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny zwanym też świętem Matki Boskiej Zielnej.Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Stanisława Orzoł, lat 87, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie we wtorek 14 sierpnia w kościele pw. Trójcy Przenajświętszej w Chorzelach o godz. 15.00.


Body ClinicEUROTUR

Styła i Bułkowski najlepsi w deblu (zdjęcia, wideo)

Adam Styła z Zambrowa w parze z Krzysztołem Bułkowskim z Łomży zwyciężyli w Deblowych Mistrzostwa Ostrołęki w Tenisie Ziemnym. W finałowym spotkaniu na kortach przy ulicy Hallera pokonali ostrołęczan Daniela Dąbrowskiego i Jakuba Noska 9:4.

 •  
 • 09:35, 14.08.2018 r.


Narew w sparingu rozbiła KS Wąsewo (zdjęcia, wideo)

Piłkarze ostrołęckiej Narwi w ostatnim spotkaniu sparingowym w okresie przygotowawczym do nowego sezonu A klasy rozbili KS Wąsewo 5:0. Goście na spotkanie na stadionie w Wojciechowicach przyjechali bez kilku podstawowych zawodników.

 •  
 • 09:34, 14.08.2018 r.


10 strzałów ku chwale Ojczyzny w Kadzidle

Klub Strzelectwa Sportowego Obrońca Troszyn zaprasza do rywalizacji w otwartych zawodach strzeleckich pod patronatem starosty ostrołęckiego. W obecnym sezonie zawody zostaną przeprowadzone w środę, 15 sierpnia na strzelnicy w Kadzidle. Dołącz do rywalizacji.

 •  
 • 09:34, 14.08.2018 r.

KwiatoweŁąki

Rusza Puchar Polski w okręgu. Gdzie się wybrać?

Spotkanie Świtu Baranowo z Aldo Bartnikiem Myszyniec, a także konfrontacje Narwi 1962 Ostrołęka z Wymakraczem Długosiodło i Iskry Zaręby Kościelne z Koroną II Ostrołęka - to najciekawsze pary I rundy Pucharu Polski w okręgu Ciechanów-Ostrołęka.

 •  
 • 09:33, 14.08.2018 r.

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

5.01 zł

5.25 zł

4.92 zł

2.25 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Frangos Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić