wtorek, 23 października 2018 r., imieniny Marleny, Seweryna, Odylii

Aktualności

Gmina Baranowo: sprawdź, gdzie głosujesz

Mieszkańcy gminy Baranowo 21 października wybiorą wójta, 15 radnych gminy, radnych powiatowych oraz reprezentantów w sejmiku województwa mazowieckiego. Swoje głosy będą oddawać w sześciu obwodach. Poniżej pełna lista obwodów głosowania oraz miejscowości włączone do tego obwodu.


Kwiatowe Łąki

Gmina Myszyniec: sprawdź, gdzie głosujesz

Mieszkańcy gminy Myszyniec 21 października wybiorą burmistrza, 15 radnych gminy, radnych powiatowych oraz reprezentantów w sejmiku województwa mazowieckiego. Swoje głosy będą oddawać w czternastu obwodach. Poniżej pełna lista obwodów głosowania.


Agrometal

Gmina Łyse: sprawdź, gdzie głosujesz

Mieszkańcy gminy Łyse 21 października wybiorą wójta, 15 radnych gminy, radnych powiatowych oraz reprezentantów w sejmiku województwa mazowieckiego. Swoje głosy będą oddawać w ośmiu obwodach. Poniżej pełna lista obwodów głosowania oraz miejscowości włączone do tych obwodów.


GEAL

Gmina Czarnia: sprawdź, gdzie głosujesz

Mieszkańcy gminy Czarnia 21 października wybiorą wójta, 15 radnych gminy, radnych powiatowych oraz reprezentantów w sejmiku województwa mazowieckiego. Swoje głosy oddawać będą w czterech obwodach. Poniżej pełna lista lokali głosowania oraz miejscowości włączone do danego obwodu.Korona ograła Ząbkovię Ząbki (zdjęcia, wideo)

W spotkaniu 12 kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej piłkarze Korony Ostrołęka pokonali Ząbkovię Ząbki 3:1. To trzecie zwycięstwo podopiecznych trenera Marcina Truszkowskiego w rundzie jesiennej przed własną publicznością na stadionie przy ulicy Witosa.

 •  
 • 17:57, 20.10.2018 r.

Orange

Zaginęła Aleksia

Czytelniczka Donata prosi o pomoc w odnalezieniu czarnej kotki z białą łatką. Aleksia zaginęła w ubiegły czwartek 18 października br. Zwierzak przebywał po południu w pobliżu os. Pomian w Ostrołęce. Niestety nie powrócił do miejsca zamieszkania.Pamiętaj, twój głos ma moc. Idź na wybory (wideo)

Wybory samorządowe to czas, aby każdy z mieszkańców wsi i miast mógł aktywnie włączyć się w kształtowanie Polski lokalnej i globalnej. Pamiętaj, że także twój głos ma moc. Wykorzystaj to, abyś później nie miał żalu, że ktoś za ciebie podjął decyzję.Zderzenie w Ławach (zdjęcia)

Do zderzenia dwóch samochodów doszło w sobotę przy sklepie w Ławach. Kierujący dostawczym oplem vivaro, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, wymusił pierwszeństwo na jadącym ulicą Ławską od strony Suska Starego kierowcy opla vectry.Złota blisko triumfu w OLPN (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Złotej Ostrołęki w ostatnim spotkaniu fazy zasadniczej Ostrołęckiej Ligi Piłki Nożnej pokonali Stora Enso 4:0 i zapewnili sobie pierwszą lokatę przed fazą play-off. Do rozegrania wszystkich ośmiu zespołom pozostają jeszcze dwa mecze, decydujące o końcowej klasyfikacji.

 •  
 • 12:59, 20.10.2018 r.


Wieczór wyborczy z Moją Ostrołęką (wideo)

Już jutro wybierzemy naszych przedstawicieli w samorządach. Zapraszamy na wieczór z Moją Ostrołęką. Od godz. 21.00 w niedzielę będziemy podsumowywać kampanię wyborczą. Będziemy śpiewać, śmiać się, komentować i oczywiście publikować wyniki głosowania.Niechlubny rekord smogu. Tak źle jeszcze nie było

W ostatnich dniach w Ostrołęce padł niechlubny rekord smogu czyli stężenia rakotwórczych pyłów. Dopuszczalne wartości były przekroczone o ponad 600 proc., a to oznacza, że niewiele brakuje nam do owianego złą sławę ze względu na jakość powietrza Śląska.

Od północy cisza wyborcza (wideo)

Od północy trwa cisza wyborcza, która potrwa do zamknięcia lokali wyborczych w niedzielę. W tym czasie zakazane jest publiczne nakłanianie do głosowania na konkretnego kandydata nie tylko na ulicach polskich miast i lokalach, ale też w internecie, w tym na Facebooku."Czwórka" z Wojciechowic świętuje 100-lecie (zdjęcia, wiedo)

Społeczność Szkoły Podstawowej nr 4 w Ostrołęce świętuje stulecie istnienia. Doniosły jubileusz sprawił, że placówka wypełniła się nie tylko uczniami i kadrą pedagogiczną, ale też absolwentami i zaproszonymi gośćmi. Wspaniale było dyskutować, oglądać, ale przede wszystkim wspominać.


Impuls

Uczyli się pierwszej pomocy w Kultowni (zdjęcia)

Kultownia działająca przy OCK i Grupa Ratownicza "Nadzieja" zaprosili na szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Zajęcia odbyły się w dwóch turach, porannej i popołudniowej. Uczestnicy mogli nabyć bezcenną wiedzę na temat czynności ratujących ludzkie życie.Randki z dopasowaniami, prezentami i ulubionymi klipami wideo

Serwis randki w portalu Moja Ostrołęka zyskuje nowe funkcjonalności. Użytkownicy nie tylko mogą korzystać z dopasowań, ale także wysyłać innym osobom prezenty oraz publikować swoje ulubione klipy wideo z najpopularniejszych serwisów internetowych.


JBB

Waszkiewicz: Ciężko pracuję na kolejne sukcesy (wideo)

Aleksander Waszkiewicz to wielki talent Bee Hero Sports Center. Podopieczny trenera Grzegorza Mulinka z ostatniego Bar Battle, zawodów uważanych za nieoficjalne Mistrzostwa Polski powrócił ze złotym medalem. W stolicy kraju zaprezentował nieprzeciętne umiejętności.

 •  
 • 10:45, 20.10.2018 r.

NOVDOM

Piersa: Wracam na ring, aby stoczyć dobrą walkę (wideo)

Reprezentant Fight Academy Ostrołęka Mariusz Piersa powróci na ring, aby podczas Gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów zmierzyć się z reprezentantem Palestry Warszawa Kamilem Laskowskim. Walka w formule K1 w kategorii -95 kg już teraz wzbudza duże emocje.

 •  
 • 10:44, 20.10.2018 r.

Zielawit

Dąbrowski: Chcę być wciąż na topie w kraju

Przemysław Dąbrowski kolejny bardzo duży sukces zanotował w PKO Rzeszów Maraton rozgrywanym już po raz szósty. Zawodnik z Rzekunia trasę o długości 42.195 km pokonał w czasie 2:32:07 i uplasował się na najniższym stopniu podium. Kto wygrał?

 •  
 • 10:44, 20.10.2018 r.

EUROTUR

Jantarki rozkręcają się na trzecioligowych stadionach

Piłkarki Jantaru Ostrołęka prowadzone przez trenerkę Beatę Majewską rozkręcają się w rozgrywkach III ligi mazowieckiej. W ostatnim wyjazdowym meczu rozbiły Orlęta Baboszewo aż 10:1 i pokazały, że stać na walkę nawet o pierwszą lokatę dającą awans do II ligi.

 •  
 • 10:43, 20.10.2018 r.


Karol Samsel i jego gość: Uta Przyboś

Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Karol Samsel i jego gość. Tym razem z mieszkańcami miasta spotka się Uta Przyboś, poetka i malarka. Autorka pięciu tomów poetyckich. Laureatka Nagrody im. Cypriana Kamila Norwida.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

5.06 zł

5.37 zł

5.11 zł

2.39 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Yumme Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić