poniedziałek, 20 maja 2019 r., imieniny Bazylego, Bernardyna, Bronimira

Aktualności

"Targ rzeczy ładnych" w Multimedialnym Centrum Natura (zdjęcia)

Targ rzeczy ładnych, to wydarzenie, które ma na celu pomóc w przysłowiowym wietrzeniu szaf i pozbyciu się zalegających starych ubrań. Wielu mieszkańców przyniosło na targ ubrania, z których z różnych powodów musieli zrezygnować. Impreza stworzyła szansę by wymienić zalegająco w domu odzież.Koncert Stanisława Soyki w OCK (zdjęcia)

W sali widowiskowej Ostrołęckiego Centrum Kultury rozbrzmiał koncert Stanisława Soyki zatytułowany Soyka Trio. Trio, bo artyście towarzyszyli Kuba Soyka, grający na perkusji i Przemek Greger, wydobywający dźwięki z gitary elektrycznej.


Fundacja Razem

KamilaMeble

Zbierać każdy może. Zobacz co kolekcjonują ostrołęczanie (zdjęcia, wideo)

To było rewelacyjne wydarzenie dla wszystkich fanów zbieractwa, kolekcjonerstwa i miłośników staroci wszelkiej maści. Hala sportowo-widowiskowa im. Arkadiusza Gołasia wypleniła się stoiskami z wszelkimi rozmaitościami, przedmiotami z lamusa, kolekcjami. Miejsce stało się rajem dla poszukiwaczy unikatowych przedmiotów.
Arkus

Filip Terlik nowym liderem KLB (zdjęcia, wideo)

Filip Terlik z drużyny Konretni Ludzie został nowym liderem Konkretnej Ligi Bowlingowej rozgrywanej w kręgielni Łubudu Bowling&Good Time. Po dwóch rundach zgromadził na swoim koncie 938 punktów ze średnią 156.33 pkt na jedną partię.

  •  
  • 09:06, 18.05.2019 r.

NOVDOM

Cztery mecze w III lidze przed Jantarkami

Piłkarki Jantaru Ostrołęka prowadzone w rozgrywkach III ligi mazowieckiej przez trenera Rafała Koska mają przed sobą ostatnie cztery spotkania. Już w najbliższą niedzielę, 19 maja w wyjazdowej konfrontacji zmierzą się z zespołem Królewskich Płock.

  •  
  • 09:06, 18.05.2019 r.

Essentia

Świetny występ Niedźwieckiego w stolicy

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki bardzo udanie zaprezentowali się na starcie letniej części sezonu. Rewelacyjny powrót do rywalizacji zaprezentował podopieczny trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów - Damian Niedźwiecki.

  •  
  • 09:05, 18.05.2019 r.


Falkowski lepszy od Węglewskiego w Mrągowie

Reprezentant Uczniowskiego Międzyszkolnego Klubu Sportowego Victoria Ostrołęka Filip Falkowski stoczył walkę w Gali Puchar Mazur w Mrągowie. Podopieczny trenerów Pawła Czartoryskiego i Daniela Zaręby stoczył dobre widowisko i odniósł zasłużone zwycięstwo.

  •  
  • 09:05, 18.05.2019 r.

Świat Okien

Wypadek w Cisku i dwa fałszywe alarmy

Trzy interwencje odnotowali w ciągu ostatniej doby strażacy z Ostrołęki i powiatu. Odnotowano dwa fałszywe alarmy, m.in. w Domu Pomocy Społecznej przy ul. Rolnej w Ostrołęce. Ponadto w Cisku (gm. Goworowo) w środku nocy samochód osobowy uderzył w stodołę.Policja apeluje: nie lekceważmy znaków drogowych

Lekceważenie jednych z podstawowych znaków drogowych Stop i Ustąp pierwszeństwa jest często przyczyną bardzo tragicznych w skutkach wypadków drogowych. Policja apeluje, aby nie jeździć na pamięć i zwracać szczególną uwagę na znaki.Będą utrudnienia w ruchu na trasie Kadzidło-Łyse-Łączki

Starostwo Powiatowe w Ostrołęce poinformowało o planowanych utrudnieniach drogowych. Organizacja ruchu zostanie zmieniona na czas przebudowy przepustu na drodze powiatowej Kadzidło - Łyse-Łączki. Planowany czas zamknięcia drogi wynosi pięć dni.

Majowe spotkanie chóru "O! LaLa!

W najbliższy czwartek 23 maja br., w pomniku mauzoleum przy ulicy Warszawskiej, spotkają się po raz kolejny miłośnicy wspólnego śpiewania. Członkowie muzealnego chóru "O! LaLa!" wezmą udział w cyklicznym spotkaniu pod hasłem "Śpiewaj razem z nami".Jerzy Dziewirski w klubie "Przy Studziennej". Bitwa pod Ostrołęką

Miejska Biblioteka Publiczna oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Bibliotek i Książki w Ostrołęce zapraszają na kolejne spotkanie literackie. Tym razem klub "Przy Studziennej" odwiedzi historyk, regionalista oraz autor kilkunastu książek dotyczących historii naszego regionu - Jerzy Dziewirski.


JBB

Fotografowie amatorzy z Mazowsza na start

Już po raz czternasty fotografowie amatorzy staną w szranki konkursu fotograficznego pod hasłem "Mazowsze bliskie sercu", organizowanego przez Samorząd Województwa Mazowieckiego. Zgłaszać można się do 14 czerwca. Na laureatów czekają nagrody.


Kwiatowe ÂŁÂąki

Granity Kowalczyk

TriuphMEBPOL

Zostań współautorem wystawy "Świat z klocków"

Biblioteka Pedagogiczna w Ostrołęce organizuje ciekawą wystawę dla miłośników konstrukcji z klocków. Każdy może zostać współautorem tej wspaniałej wystawy prezentując swoje dzieło szerokiej publiczności. Organizatorzy zapraszają uczestników do stworzenia oryginalnych budowli.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

5.14 zł

5.37 zł

5.15 zł

2.22 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Yumme Sprawdź pełne menu

Reklama

Urząd Miasta Ostrołęki informuje

Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8