sobota, 6 czerwca 2020 r., imieniny Dominiki, Norberta, Laurentego

Reklama   |   Kontakt

Aktualności


CKZiU


Brawurowa jazda mieszkańca naszego powiatu w Przasnyszu. Zderzył się z innym pojazdem, rozbił auto na drzewie i utracił prawo jazdy (zdjęcia)

Kierowca osobowego audi - 53-letni mieszkaniec gminy Baranowo, zakończył brawurową jazdę w przasnyskim rowie, rozbijając samochód o przydrożne drzewo, a wcześniej zderzając się z innym pojazdem. Jak ustaliła policja, kierowca złamał przepisy, doprowadził do wypadku, na skutek czego zatrzymano mu prawo jazdy.Dwóch demonów prędkości w bmw. W obszarze zabudowanym jechali ponad setką. W starciu z policyjną grupą "Speed" byli bez szans

Policjanci z ostrołęckiej grupy "Speed" nie dają za wygraną i skutecznie eliminują z dróg kierowców ze zbyt ciężką nogą. Tym razem funkcjonariusze zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy w obszarze zabudowanym jechali z prędkością ponad 100 km/h. Utrata prawa jazdy z pewnością ostudzi ich pirackie zapędy.


Essentia

JBB

Informacja prezydenta miasta

Prezydent Łukasz Kulik zawiadamia o wydaniu decyzji ograniczającej sposób korzystania z nieruchomości o nieuregulowanym stanie prawnym, położonej w Ostrołęce przy ul. Łomżyńskiej, oznaczonej w ewidencji gruntów i budynków Miasta Ostrołęki numerem 30154.


Bawic

Kręglarze wrócą do treningów i zawodów

Kręglarze są kolejną grupą sportowców w naszym mieście, która będzie mogła wrócić do treningów i rywalizacji w zawodach. Przymusowa przerwa w treningach trwała blisko trzy miesiące, ale klub ma już plany na jesienną część sezonu.

  • Wyświetleń: 454
  • 10:22, 04.06.2020 r.


Tenisiści już trenują na kortach ziemnych

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe jako jeden z pierwszych klubów sportowych w naszym mieście mógł wrócić do normalnych zajęć. Treningi w mniejszych grupach i rozgrywanie spotkań sparingowych sprawiły, że teraz można myśleć już o pierwszych zawodach.

  • Wyświetleń: 3501
  • 10:21, 04.06.2020 r.


VI Bieg Kolejarza przełożony na jesień?

To miała być już szósta edycja Biegu Kolejarza organizowana przez Uczniowski Klub Sportowy MAG. Cieszące się dużym zainteresowaniem zawody w ramach Pikniku Dworcowego w tym sezonie miały zostać przeprowadzone w czerwcu, ale nie dojdą do skutku.

  • Wyświetleń: 770
  • 10:20, 04.06.2020 r.

WSAP

MEBPOL

RekwizytorniaKamilaMebleJBB

Eldor

Jak uzyskać efekt mokrej kostki brukowej?

Preferencje co do wyglądu ścieżki lub podjazdu są różne. Jeśli jednak chcesz uzyskać efekt mokrej kostki, wystarczy, że zastosujesz odpowiedni impregnat. Osiągniesz w ten sposób nie tylko spektakularny efekt wizualny, ale także ochronisz kostkę przed czynnikami zewnętrznymi i powstawaniem zanieczyszczeń.
ZSZ3

Weekend promocji w sklepach "Prim Market" i "Wiejska Wędzarnia"

Sklepy "Prim Market" i "Wiejska Wędzarnia" zachęcają do skorzystania z weekendowej promocji. W ofercie produkty w supercenach m.in: żeberka przykarczkowe po 9,99 zł/kg, boczek w przyprawach za 18,99 zł/kg, cukinia w cenie 5,99 zł/kg oraz Lody Jak Dawniej tylko 12,99 zł/opakowanie 900 ml.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Informacje UM Ostrołęki

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

3.99 zł

4.36 zł

3.89 zł

1.79 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Klassic Sprawdź pełne menu

Reklama


Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8