piątek, 7 sierpnia 2020 r., imieniny Doroty, Kajetana, Donata

Reklama   |   Kontakt

Aktualności


KSM

X Zajazd Szlachecki w Troszynie odwołany. Powód? Koronawirus

Wójt gminy Troszyn i dyrektor Centrum Kultury informują, że X Zajazd Szlachecki w Troszynie, który zaplanowano na 30 sierpnia br., zostaje odwołany. Powodem decyzji jest troska o zdrowie mieszkańców i minimalizowanie ewentualnego zagrożenia związanego z rozprzestrzenianiem się koronawirusa.
Iklima

Wypadek w Czerwinie. Kierowcę uratowały zapięte pasy bezpieczeństwa

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło wczoraj po południu w Czerwinie. 58-latek kierujący audi nie dostosował prędkości do panujących warunków, w wyniku czego na zakręcie stracił panowanie nad autem i uderzył w drzewo. Jak sam przyznał, uratowały go zapięte pasy bezpieczeństwa.Oferty Powiatowego Urzędu Pracy

Oferty pracy Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrołęce. Zobacz jacy pracownicy są aktualnie poszukiwani w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim. Szczegółowych informacji udziela Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce, ul. 11 Listopada 68, tel. (29) 760-43-83.Intensywne opady deszczu - policja apeluje o ostrożność na drodze

W związku z trwającymi opadami deszczu ostrołęcka policja apeluje do kierujących pojazdami, pieszych i rowerzystów o ostrożność na drodze. Deszcz powoduje, że droga jest śliska, a droga hamowania auta znacząco się wydłuża. Należy dostosować prędkość do warunków panujących na drodze.


JBB

Egzamin ósmoklasisty 2020. Znamy wyniki w ostrołęckich szkołach

Egzamin ósmoklasisty został zorganizowany po raz drugi po wdrożeniu przez rząd PiS tzw. reformy edukacji i wydłużeniu nauki w szkołach podstawowych z sześciu do ośmiu lat. To były trzy sprawdziany z: języka polskiego, matematyki oraz z języka obcego. Jak poradzili sobie uczniowie z ostrołęckich "podstawówek"?

Funzone już liderem (zdjęcia)

Komplet punktów mają na koncie gracze Funzone Paintball Olszewka, którzy kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa. W poniedziałkowym spotkaniu inaugurującym piątą kolejkę Wakacyjnej Ligi Oldbojów nie dali szans Kierowcom z Łysych. Mamy terminarz na ten tydzień. Zobacz!

  • Wyświetleń: 1990
  • 14:10, 04.08.2020 r.


Utrudnienia na ulicy Piłsudskiego w Ostrołęce

Na kierowców jadących ulicą Piłsudskiego w Ostrołęce czekają utrudnienia. Pracownicy Ostrołęckiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji prowadzą prace związane z naprawą studzienki kanalizacyjnej. Jeśli warunki atmosferyczne będą sprzyjające, to roboty zakończą się do piątku 7 sierpnia.


FatBike

Złoto Osowieckiego i Janczewskiej

Znakomity występ Oliwii Janczewskiej oraz Dawida Osowieckiego podczas Mistrzostw Województwa Lubelskiego klubów zrzeszonych w Ludowych Zespołach Sportowych w podnoszeniu ciężarów. W Siedlcach oboje zaprezentowali się z bardzo dobrej strony i wywalczyli złote medale.

  • Wyświetleń: 1397
  • 13:46, 04.08.2020 r.

JBB

Potrenujesz teqball z mistrzami?

W najbliższą sobotę (8 sierpnia) każdy będzie mógł spróbować swoich sił w teqballu. Adrian Duszak i Grzegorz Staśkiewicz zapraszają na otwarty i bezpłatny trening z Adrianem Duszakiem - złotym medalistą w zmaganiach deblowych i singlowych oraz Grzegorzem Staśkiewiczem - brązowym medalista I Plażowych Mistrzostw Polski Teqball.

  • Wyświetleń: 1269
  • 13:16, 04.08.2020 r.

Essentia
Ranny łoś błąkał się w okolicy wału przeciwpowodziowego. Zwierzęciu pomogli pracownicy ostrołęckiego nadleśnictwa (zdjęcia, wideo)

Wzorowa postawa świadków i szybka reakcja Nadleśnictwa Ostrołęka pozwoliły na uratowanie życia rannemu łosiowi, który błąkał się w okolicy wału przeciwpowodziowego w Ostrołęce. Zwierzę prawdopodobnie odłączyło się od matki. Młody łoś w poszukiwaniu pomocy nie stronił od towarzystwa człowieka.Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Informacje UM Ostrołęki

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.15 zł

4.56 zł

4.10 zł

1.89 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Sklep Pierogownia Sprawdź pełne menu

Reklama


Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8