wtorek, 26 września 2017 r., imieniny Justyny, Cypriana, Euzebiusza

Aktualności

Chcesz trenować bowling? Dołącz do KS Łubudu

Za nami już trzy miesiące treningów w KS Łubudu Bowling. Reprezentanci Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego w tym czasie brali udział w zawodach organizowanych w kręgielni, a teraz nadchodzi czas, aby spróbowali swoich sił w konfrontacjach z reprezentantami innych miast.

  •  
  • 11:33, 07.09.2017 r.


Aldo Bartnik z awansem do IV rundy Pucharu Polski

Piłkarze Aldo Bartnika Myszyniec wywalczyli awans do IV rundy Pucharu Polski w okręgu Ciechanów-Ostrołęka. Podopieczni trenera Daniela Dziekońskiego w spotkaniu rozegranym przed własną publicznością pokonali Mazowsze Jednorożec 4:0.

  •  
  • 11:32, 07.09.2017 r.


Wypadek i pożar budynku gospodarczego

Podczas minionej doby strażaków wzywano dwukrotnie.
1. W miejscowości Dylewo (gm. Kadzidło) o godz. 12.50 usuwano skutki zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym. Zadysponowano jeden zastęp JRG PSP Ostrołęka oraz dwa zastępy OSP (Kadzidło i Dylewo).Prokuratura bada okoliczności wypadku w Łęgu Przedmiejskim

Prokuratura Rejonowa w Ostrołęce wszczęła śledztwo w sprawie wypadku drogowego w Łęgu Przedmiejskim. Samochód wypadł z drogi i uderzył w słup. W wyniku zdarzenia młode małżeństwo zginęło na miejscu, zostawiając dwójkę małych dzieci, dwie kolejne osoby trafiły do szpitala.Nowoczesny skwer w Rzekuniu coraz bliżej (zdjęcia)

Gmina Rzekuń stała się właścicielem działki położonej przy rzekuńskim kościele. Powstanie tam nowoczesny skwer, o ile projekt zyska przychylność rady gminy. Dzięki zrealizowanej inwestycji centrum miejscowości z pewnością zyskałoby na atrakcyjności.

Pozwolenie na pracę dla cudzoziemca w Ostrołęce

Już od 4 września tego roku w delegaturze Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Ostrołęce będzie można uzyskać zezwolenie na pracę cudzoziemca podczas jednej wizyty. Aby uzyskać zezwolenie w jeden dzień należy złożyć wypełniony wniosek i komplet wymaganych dokumentów.Wieczór w Arce: Agnieszka Ochenkowska

Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce zaprasza na kolejny w tym roku Wieczór w Arce. Gościem będzie poetka Agnieszka Ochenkowska, pochodząca z Ostrołęki. Spotkanie poprowadzi ostrołęczanin Karol Samsel, poeta i krytyk literacki."Warszawskie dzieci" na finał ostrołęckich Operaliów

W Ostrołęce i Myszyńcu będzie można usłyszeć wyjątkową opowieść muzyczną na zakończenie II Festiwalu Muzycznego Ostrołęckie Operalia. Wystawiony będzie spektakl muzyczny pt. "Warszawskie Dzieci. Pieśni Powstania Warszawskiego w aranżacji Włodzimierza Korcza".Projekt dla dzieci "Bystrzak" w Ostrołęce

Fundacja Centrum Edukacji Obywatelskiej oraz Księgarnia Dom Książki zapraszają na bezpłatne zajęcia dla dzieci w wieku 7-9 lat. Mają one na celu zachęcenie dzieci do czytania i zaprzyjaźnienia się z książką. Spotkania poprowadzą Joanna Brodowska, Maria Kokosza oraz Dominika Potomska.


SPA


Wystawa tkanin artystycznych w Galerii Ostrołęka

Ostrołęckie Centrum Kultury zaprasza miłośników sztuki na wernisaż wystawy prac Bogny Fogler i Anny Michniewicz. Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję obejrzeć między innymi tkaniny artystyczne. Spotkanie zaplanowano w Galerii Ostrołęka.


JBB

Podsumowanie akcji "Bezpieczeństwo nad wodą na Mazowszu" (wideo)

Ponad 200 dzieci z Mazowsza, w tym też z Ostrołęki wzięło udział w ćwiczeniach ratownictwa w wakacje. Strażacy, policjanci i ratownicy przekazali najmłodszym zasady, dzięki którym będą bezpiecznie spędzać czas nad wodą. W tym roku w województwie mazowieckim utonęło 36 osób.Złote Gody w Urzędzie Stanu Cywilnego

Kolejne pary z terenu naszego miasta otrzymają medale za długoletnie pożycie. Tym razem nagrodzonych zostanie jedenaście małżeństw, które są ze sobą już 50 lat. Uroczystość odbędzie się w piątek 8 września o godz. 17.00 w Urzędzie Stanu Cywilnego w Ostrołęce.
CKZiU

Młoda ostrołęczanka pomogła zatrzymać pijanego kierowcę

Ostrołęccy policjanci udaremnili jazdę pijanemu kierowcy. Do zatrzymania bezmyślnego mężczyzny przyczyniła się młoda ostrołęczanka wraz ze znajomymi. 52-latek miał w organizmie ponad 2,3 promila alkoholu. Za swoje postępowanie odpowie przed sądem.
JBB


Grzybobranie w pełni (zdjęcia)

Sezon grzybowy trwa w najlepsze. Swoim świeżutkim zbiorem pochwalił się czytelnik Wiesław, który wybrał się na grzyby do lasu w okolicy Kadzidła. Do domu wrócił z pełnym koszem pachnących grzybów. Gratulujemy udanej wyprawy i zachęcamy do nadsyłania zdjęć tegorocznych zbiorów.Pożar i dachowanie

Podczas minionej doby strażaków z terenu naszego miasta i powiatu wzywano dwukrotnie.
1. W Rzekuniu przy ul. Cichej gaszono pożar w pomieszczeniach piwnicznych o godz. 11.15. Do działań zadysponowano dwa zastępy JRG PSP Ostrołęka.Spektakl "SPA czyli Salon Ponętnych Alternatyw" (wideo)

W Ostrołęckim Centrum Kultury odbędzie się spektakl pt. "SPA czyli Salon Ponętnych Alternatyw" w gwiazdorskiej obsadzie. Na deskach OCK wystąpią: Paulina Holtz, Joanna Opozda, Anna Powierza, Arkadiusz Janiczek, Piotr Ligienza, Jacek Rozenek i Piotr Skarga.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.61 zł

4.85 zł

4.24 zł

1.98 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Da Grasso Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić