piątek, 4 grudnia 2020 r., imieniny Barbary, Krystiana, Berny

Reklama   |   Kontakt

Aktualności
Novdom

JBB


Prezes ZUS: przedsiębiorcy mogą liczyć na różne formy wsparcia

Odroczenie terminu płatności, odstąpienie od pobierania odsetek za zwłokę oraz rozłożenie płatności na raty - m.in. z tych możliwości mogą skorzystać przedsiębiorcy. - Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci otrzymywali właściwą pomoc - zapewnia prof. Gertruda Uścińska, prezes ZUS.


NovdomCKZiU

Narew skończyła z przytupem. A jak Żbik? (zdjęcia, wideo)

Piłkarze z Ostrołęki po remisie z Konopianką Konopki oraz porażce z MKS Ciechanów zaliczyli wygraną. Na zakończenie rundy jesiennej ograli różnicą czterech goli trzecią ekipę w tabeli - Sonę Nowe Miasto. Narew zakończyła pierwszą część sezonu na drugim miejscu, gdyż Żbik Nasielsk wygrał 3:1 na wyjeździe z Kryształem Glinojeck.

  • Wyświetleń: 5237
  • Komentarzy: 5
  • 15:41, 14.11.2020 r.

JBB


Szukasz wyjątkowej pracy i chcesz się rozwijać? Zostań policjantem

Służba w policji to praca dla ludzi z pasją. Jeśli chcesz zmienić coś w swoim życiu, zacząć pomagać innym i dbać o ich bezpieczeństwo, to już dziś możesz spróbować zostać policjantem.  Służba w policji daje niepowtarzalną szansę zawodowego rozwoju. Nie czekaj! Zrób kolejny krok już dziś.
Novdom

Inwestycje w Ostrołęce. Na jakie zadania czekają mieszkańcy?

Radni z klubu PiS złożyli na biurko prezydenta Ostrołęki wniosek z listą zadań inwestycyjnych, które mogłyby być realizowane w przyszłym roku, a także w  latach następnych. Propozycje zgłosili samorządowcom mieszkańcy. Ostrołęczanie czekają m.in. na budowę ulicy Cieplińskiego.


Hoopla


Elektroniczne prawo jazdy coraz bliżej. Czeka na to wielu kierowców

Ponad półtora miliona osób korzysta już z aplikacji mObywatel, w której za niecały miesiąc pojawi się mPrawo Jazdy. 5 grudnia - na ten dzień czeka wielu polskich kierowców, gdyż to właśnie wtedy zniknie obowiązek wożenia ze sobą prawa jazdy. Sprawdź, dlaczego już dziś warto ją mieć w swoim telefonie.

 

Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.28 zł

4.65 zł

4.20 zł

2.09 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Kebab Snack Bar Ostrołęka Sprawdź pełne menu

Reklama


Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8