środa, 23 września 2020 r., imieniny Bogusława, Tekli, Liberta

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Kulesza na piątkę. Rekordy 20-latka

Dominik Kulesza wystartował w Międzynarodowym Turnieju im. Jana Hawrylewicza w podnoszeniu ciężarów. Zawodnik UKS Atleta Ostrołęka pojawił się na pomoście wśród 12 zawodników i 12 zawodniczek. Niespełna 21-letni zawodnik pobił rekordy życiowe.

 •  
 • 14:45, 08.09.2020 r.


Uznanie dla Piotra Golona

Gratulacje na gruncie osiągnięć sportowych złożył Piotrowi Golonowi prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik. Wychowanek Fight Academy Ostrołęka jest zawodnikiem walczącym w formule MMA w kategorii półśredniej.

 •  
 • 14:23, 08.09.2020 r.KamilaMeble

Kondolencje

Ze smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Wiesławy Ciak - byłej pracownicy Terenowego Oddziału w Ostrołęce w latach 1996-2018. Rodzinie i bliskim - wyrazy głębokiego współczucia składają Dyrekcja i Pracownicy Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie.Oferty Powiatowego Urzędu Pracy

Oferty pracy Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrołęce. Zobacz jacy pracownicy są aktualnie poszukiwani w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim. Szczegółowych informacji udziela Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce, ul. 11 Listopada 68, tel. (29) 760-43-83.Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:

Lilianka Mierzejewska, lat 5, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w środę 9 września o godz. 16.00 w Kościele Rzymskokatolickim pw. św. Bartłomieja Apostoła w Troszynie.


TWP

Pięć osób z naszego regionu ozdrowiało, nie ma nowych zakażeń

Przekazujemy bardzo dobre wiadomości. Pięć osób z naszego regionu ozdrowiało. Nie ma nowych zakażeń. W ciągu doby przybyły 23 osoby objęte kwarantanną domową. Łącznie jest ich 126. W szpitalu z powodu podejrzenia zachorowania na COVID-19 przebywa ośmiu pacjentów.

Ostatnia droga Tadeusza Franciszka Machnowskiego (zdjęcia)

Tadeusz Franciszek Machnowski - ostrołęcki poeta, prozaik i publicysta, piewca Narwi. Urodził się we wsi Ostrykół Dworski nad Narwią 4 października 1937 roku, zmarł we Wrocławiu nad Odrą 30 sierpnia 2020 roku. Urna z prochami spoczęła na Cmentarzu Osobowickim we Wrocławiu.Martwiła się o przyjaciółkę, bo nie odbierała telefonu. Powiadomiła policję

Nietypową interwencję przeprowadzili około północy ostrołęccy policjanci. W jej tle była troska zgłaszającej o chorą przyjaciółkę, która nie odbierała telefonu. Inne dostępne dla zgłaszającej formy kontaktu również okazały się bezskuteczne. Jak zawsze funkcjonariusze służyli pomocą i szybko ustalili co się dzieję z kobietą.


Kwiatowe ÂŁÂąki

Kolejni piraci drogowi stracili prawo jazdy

Na drodze nie ma miejsca na brawurę i nieodpowiedzialność, dlatego policjanci z całą stanowczością wyciągają konsekwencje w stosunku do piratów drogowych, którzy swoją jazdą stwarzają zagrożenie. Kolejne osoby straciły prawo jazdy za przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym.400 nowych osób chorych na COVID-19 w Polsce

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o nowych przypadkach zakażeń koronawirusem w Polsce. Przybyło 400 osób chorych na COVID-19, zmarło 12 kolejnych osób. Większość z nich miała choroby współistniejące. Ponownie najwięcej zarażonych odnotowano na terenie województwa małopolskiego (97).


Hoopla

Świerdzewski na "szóstkę"

W Bydgoszczy odbyły się 29. PZLA Mistrzostwa Polski w Półmaratonie. W stawce 17 zawodników zaprezentował się były zawodnik Siódemki Ostrołęka, który obecnie startuje w barwach AZS AWF Biała Podlaska. Damian Świerdzewski zaliczy występ do udanych. Zmagania zakończył na wysokim miejscu.

 •  
 • 10:58, 08.09.2020 r.

JBB

Roicka druga, Dziadak trzecia w Warszawie

W weekend w stolicy odbyły się kolejne zawody lekkoatletyczne z udziałem reprezentantów ostrołęckiej Siódemki. Zmagania na stadionie Akademii Wychowania Fizycznego zostały przerwane przez ulewę. Niektóre konkurencje odbyły się tylko częściowo, a inne odwołano.

 •  
 • 10:41, 08.09.2020 r.

Eldor

Rewanże rozpoczęte. Lider i LZS Obierwia góra

Bardzo dobra wiadomość dla wszystkich zawodników Wakacyjnej Ligi Oldbojów. Organizatorzy podjęli decyzję o rozegraniu meczów rewanżowych. Dwa pierwsze odbyły się w poniedziałkowy wieczór. W sumie padło 16 goli.

 •  
 • 10:21, 08.09.2020 r.


Sportowe Wakacje w Mieście podsumowane (zdjęcia)

Po raz pierwszy w nowej formule Miasto Ostrołęka przy współpracy z klubami sportowymi zaprosiło podczas wakacji dzieci, młodzież, ale także dorosłych do wspólnej rywalizacji i aktywnego spędzenia wolnego czasu.

 •  
 • 09:13, 08.09.2020 r.

JBB

38-letni kierowca audi z trzema promilami zatrzymany na stacji paliw. Próbował wmówić policjantom, że to nie on kierował autem

Trzy promile alkoholu w organizmie miał 38-letni kierowca audi, który został zatrzymany przez przypadkowe osoby na jednej ze stacji paliw w gminie Kadzidło. Mieszkaniec naszego powiatu próbował przekonać policjantów, że autem kierowała kobieta. Mężczyzna stracił prawo jazdy. Grożą mu dwa lata więzienia. Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.15 zł

4.59 zł

4.10 zł

1.92 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Sklep Pierogownia Sprawdź pełne menu

Reklama


Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8