wtorek, 2 marca 2021 r., imieniny Heleny, Henryka, Halszki

Reklama   |   Kontakt

AktualnościJaką siatką ogrodzić dom?

Bezpieczeństwo naszych najbliższych to  kluczowa kwestia przy zabezpieczeniu terenu naszej posesji. Warto więc odpowiednio zaplanować sposób zabezpieczenia własnej działki i sprawdzić, która opcja ogrodzenia terenu będzie najbardziej skuteczna.

Trwa sesja rady miasta. Oglądaj transmisję na żywo (wideo)

Radni obradują w trybie zdalnym i zajmują się projektami uchwał dotyczącymi wprowadzenia zmian do budżetu miasta na 2021 rok oraz Wieloletniej Prognozy Finansowej na lata 2021-2036. Posiedzenie miejskiego samorządu można oglądać na żywo i przysłuchiwać się dyskusji.


Novdom

Mamy trasę narciarską! (zdjęcia)

Prezydent Ostrołęki zaprasza miłośników sportów zimowych na narty biegowe. Trasa narciarska powstała dzisiaj na terenie stadionu miejskiego przy ul. Witosa w Ostrołęce. Wyznaczone zostały trzy tory o łącznej długości ok. 3 kilometrów!Akademia Maluchów partnerem najmłodszych grup APN

Akademia Maluchów została partnerem roczników 2014, 2015 i 2016 w APN Ostrołęka. Obecnie mamy trudne czasy dla firm. Przedsiębiorcom nie jest łatwo, ale mimo wszystko znajdują się ludzie, którzy chcą pomóc dzieciom i młodzieży z okolicy, co bardzo mnie cieszy - mówi Marcin Roman, prezes APN.


JBB

Pięć różnorodnych interwencji strażackich

Minionej doby strażaków z naszego regionu wzywano pięciokrotnie.

1. W Kadzidle o godz. 8.26 zdejmowano kota ze słupa energetycznego przy ul. Sportowej. Do działań zadysponowano jeden zastęp OSP Kadzidło.
CKZiUKamilaMeble

SARS-Cov-2 w naszym regionie: ponad 20 nowych zachorowań

SARS-Cov-2 zaraziło się ośmiu mieszkańców Ostrołęki, natomiast w powiecie ostrołęckim trzynastu. Nie ma nowych ofiar śmiertelnych. W kraju na COVID-19 zachorowało ponad siedem tysięcy osób, zaszczepionych zostało już 1 884 113 Polaków. Tak wynika z najnowszych danych Ministerstwa Zdrowia.

 
Stopka


Uwaga! Likwidacja kolekcji zimowej w sklepie Oxide

W sklepie Oxide twa wielka likwidacja kolekcji z zimowego asortymentu. W specjalnych cenach, taniej aż o 50 procent (cena dzielona na pół) kupicie teraz m.in. wszystkie bluzy, swetry, koszule itp. W ofercie znajduje się duży wybór modeli i rozmiarów.


Kwiatowe laki

Fontanna za milion złotych uszkodzona (zdjęcia, aktualizacja)

Nowoczesna fontanna, którą uruchomiono koło Kupca w czerwcu 2018 roku, została poważnie uszkodzona. Prawdopodobnie przyczynił się do tego pojazd do odśnieżania. Na miejscu obecni są policjanci i strażnicy miejscy. Przyjechali też pracownicy Ostrołęckiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji.Na co do kina w lutym? Repertuar kina Jantar

Ostrołęckie Kino Jantar od 12 lutego w ograniczonym zakresie otwiera swoje podwoje dla kinomaniaków. Na dużym ekranie będzie można zobaczyć m.in. polski dramat "Czyściec", zabawną amerykańską produkcję "Palm Springs". Najmłodsi widzowie obejrzą drugą cześć przygód zwariowanych troli - "Trolle 2".

Cenne wyniki ekipy Szusterów

Piątka przedstawicieli Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wzięła udział w IV Halowych Zawodach Kontrolnych WMOZLA, które odbyły się na warszawskim AWF. Wszyscy to podopieczni Katarzyny i Konrada Szusterów.Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Informacje UM Ostrołęki

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.91 zł

5.37 zł

4.80 zł

2.33 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Sphinx Sprawdź pełne menu

Reklama


Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8