piątek, 14 grudnia 2018 r., imieniny Alfreda, Izydora, Alfredy

Renault

Aktualności

Po rundzie jesiennej. Komu awans, komu spadek?

Rozgrywki piłkarskie w naszym regionie w rundzie jesiennej wzbudziły bardzo duże zainteresowanie kibiców. Warto bliżej przyjrzeć się sytuacji w poszczególnych klasach rozgrywkowych. Kto w tym momencie jest najbliżej awansu, a kto bliżej opuszczenia rozgrywek?

  •  
  • 11:14, 22.11.2018 r.


Szczypiorniści Trójki przed ważnymi starciami

Bardzo ważne spotkania czekają szczypiornistów ostrołęckiej Trójki w nadchodzących tygodniach. Podopieczni trenera Rafała Niećki rywalizować będą o punkty gwarantujące udział w grupie mistrzowskiej rozgrywek II ligi i dalszą walkę o awans do I ligi.

  •  
  • 11:12, 22.11.2018 r.

Agrometal

V Rodzinny Bieg Mikołajkowy. Dołącz do zmagań

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie oraz Miejski Zarząd Obiektów Sportowo - Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zapraszają do udziału w piątej edycji Rodzinnego Biegu Mikołajkowego w Parku Miejskim. Uczestnicy pokonają będą mieć do pokonania 5 km.

  •  
  • 11:10, 22.11.2018 r.


ULKS Ołdaki najlepszy w turnieju Mazovia Cup

Piłkarze ULKS Ołdaki okazali się najlepsi w turnieju Mazovia Cup 2018 dla rocznika 2008 i młodsi. W zawodach przeprowadzonych w hali sportowej w Kadzidle podopieczni trenera Andrzeja Laskowskiego i Pawła Zyśka nie stracili nawet bramki.

  •  
  • 11:09, 22.11.2018 r.


Dwa pożary samochodu osobowego

Podczas minionej doby doszło do dwóch pożarów samochodów osobowych.
1. W miejscowości Chrostowo (gm. Troszyn) o godz. 10.16 zgłoszono pożar samochodu osobowego. Zadysponowano po jednym zastępie JRG PSP Ostrołęka i OSP Troszyn.


CKZiU

Czerwin: radni i wójt elekt złożyli ślubowanie (zdjęcia, wideo)

W gminie Czerwin również zwołano pierwszą w nowej kadencji sesję. Podczas obrad wójt elekt otrzymał zaświadczenie o wyborze na włodarza, a następnie złożył ślubowanie. To samo uczynili radni. Ponadto wyłoniono w tajnym głosowaniu przewodniczącego rady i jego zastępcę.JBB


W gminie Troszyn wójt i radni złożyli ślubowanie (zdjęcia, wideo)

Niewielkie zmiany zaszły w samorządzie gminy Troszyn. Na stanowisku wójta pozostał na nadchodzące pięć lat Edwin Mierzejewski. Minimalnie zmienił się też skład rady. Na pierwszej sesji wszyscy złożyli uroczyste ślubowanie, wybrano tez przewodniczącego rady i jego zastępców.


EUROTUR

Nowy sprzęt dla OSP w gminie Lelis (zdjęcia)

W remizie OSP Lelis odbyło się uroczyste przekazanie sprzętu jednostkom OSP zakupionego ze środków Funduszu Sprawiedliwości - Fundusz Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.


Kwiatowe Łąki

Rodzinne warsztaty wycinankarskie

Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce zaprasza na rodzinne warsztaty wycinankarskie pn. "Firanecka do okienecka". Na uczestników czeka wiele atrakcji, w tym m.in. możliwość poznania techniki wykonywania wycinanek. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.Weekend promocji w sklepach "Prim Market" i "Wiejska Wędzarnia"

Sklepy "Prim Market" i "Wiejska Wędzarnia" zachęcają do skorzystania z weekendowej promocji. W ofercie produkty w supercenach: ćwiartka z kurczaka w cenie 2,99 zł/kg, schab sołtysa po 23,99 zł/kg, mąka pszenna kurpiowska po 1,49 zł/kg, czekolada Milka Daim tylko 1,99 zł/100 g.


PWSIP

Rozbudowa kanalizacji w Kadzidle (zdjęcia)

Trwa realizacja zadania pod nazwą "Budowa kanalizacji sanitarnej - ul. Spokojna, Pogodna i Tęczowa w Kadzidle". Łączny koszt inwestycji to 311 tysięcy 702 złote 98 groszy. Zadanie zostanie sfinansowane w całości ze środków budżetu gminy.Patriotyczne klimaty w Rżańcu (zdjęcia)

Małe, wiejskie społeczności też świętują 100-lecie odzyskania Niepodległości i włączają się w ogólnopolskie obchody. Przykładem może być zorganizowana w piątek 16 listopada br. "Wieczornica Patriotyczna" w Szkole Podstawowej SIGiE w Rżańcu (gm. Olszewo-Borki).


JBB

Czarny piątek przedłużony do soboty (zdjęcia)

Sklep Fashion Dorota Szczęsna zaprasza wszystkich klientów do skorzystania z megarabatów w ramach zbliżającego się "Czarnego Weekendu" czyli kilkudniowych potężnych wyprzedaży cenowych. Obniżki obowiązują również w sklepie internetowym.


KamilaMeble

Wydział oświaty na razie bez dyrektora

Zakończyła się procedura naboru na stanowisko dyrektora Wydziału Oświaty Urzędu Miasta Ostrołęki. Nie wyłoniono osoby, która byłaby odpowiednia do sprawowania tej funkcji. Najprawdopodobniej nowy konkurs ogłosi prezydent elekt, Łukasz Kulik.


WSAP2018

Czarny tydzień pomocy społecznej, także w Ostrołęce

Pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Ostrołęce przyłączyli się do ogólnopolskiego protestu urzędników socjalnych. W dniu swojego święta przyszli do pracy ubrani na czarno, a także z odznakami informującymi o akcji.Pożar audi na trasie Chrostowo-Wysocarz (zdjęcia)

Do pożaru komory silnika samochodu osobowego audi a4 doszło dziś przed południem na trasie Chrostowo-Wysocarz w gminie Troszyn. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było zwarcie instalacji elektrycznej. Na miejscu interweniowały dwie jednostki strażackie.Stanisław Kubeł starostą na szóstą kadencję

Nie było niespodzianki podczas inauguracyjnej sesji rady powiatu w Ostrołęce. Radni większością głosów poparli kandydaturę doświadczonego samorządowca Stanisława Kubła na stanowisko starosty. Wicestarostą został po raz kolejny Krzysztof Parzychowski.Ogłoszenie o pierwszej licytacji nieruchomości

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostrołęce Bożenna Otłowska na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że 13 grudnia 2018 r. o godz. 14.00 w Sądzie Rejonowym przy ul. Mazowieckiej 3 w Ostrołęce, odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.92 zł

5.19 zł

5.23 zł

2.40 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Frangos Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić