środa, 8 lutego 2023 r., imieniny Piotra, Żakliny, Gniewomira

Reklama   |   Kontakt

AktualnościCzy Michalina Chrobot zostanie Sportowcem Roku?

Michalina Chrobot należy do grona najbardziej doświadczonych zawodniczek Ostrowskiego Klubu Karate Kyokushin. Podopieczna Radosława Grabowskiego w 2022 roku zanotowała jeden z największych sukcesów w swojej dotychczasowej przygodzie ze sportem.
Kurpik ma nowe władze. Znane twarze w zarządzie

18 stycznia w Bibliotece Gminnej w Kadzidle odbyło się Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze Kurpika Kadzidło. Podczas zgromadzenia obecny zarząd podsumował działalność z ostatnich trzech lat. Przedstawiono historię udziału Kurpika w rozgrywkach i osiągnięte sukcesy. Podkreślono ważny udział Urzędu Gminy Kadzidło w rozwoju i budowie klubu oraz rozwoju infrastruktury. III Zimowy Ultramaraton Kurpiowski. Pobiegniesz?

5 lutego o godzinie 7:00 rozpocznie się bieg w zimowej - takie nadzieje mają organizatorzy - scenerii po leśnych duktach Kurpiowszczyzny. Podobnie jak w latach ubiegłych, trasa będzie prowadzić po jednej pętli o o długości 25 km. Można ją pokonać jeden raz lub dwukrotnie, ale tym razem jest dodatkowy wariant. Można zawrócić na 8 km.Disco Jeans w świetlicy OSP w Goworowie (zdjęcia)

W minioną sobotę, 14 stycznia, w świetlicy OSP w Goworowie odbyła się zabawa z jeansowym motywem w tle. Większość uczestników zabawy pamięta, że w czasach PRL-u jeansy dostępne były jedynie w Pewexach, za dolary.


Dolina Bursztynu
Zagrają w piłkę i będą pomagać Marysi

Już w najbliższy weekend hala im. Arkadiusza Gołasia będzie biało-niebieska, a to za sprawą dwóch turniejów organizowanych przez Akademię Młodego Piłkarza. W sobotę swoje umiejętności  zaprezentuje siedem drużyn. Zmierzą się ze sobą chłopcy i dziewczynki z rocznika 2015. Niedziela natomiast to zmagania dzieci o rok młodszych - rocznika 2016. Dziesięć drużyn zmierzy się w formule 3x3 „każdy z każdym”. Pełen nowości repertuar kin Helios! Mamy dla was bilety!

Piątek zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim - moc premier. Na fanów mocnych filmowych wrażeń czeka najnowsza produkcja Damiena Chazelle - "Babilon" oraz polska komedia kryminalna "Niebezpieczni dżentelmeni". Dziecięcą publiczność ucieszą familijne animacje "Mumie" oraz "Zadziwiający Kot Maurycy". Repertuar uzupełniają światowe hity oraz wyjątkowe seanse specjalne.

O praworządności z sędzią Marzanną Piekarską-Drążek: "Dziś mamy sędziów i prokuratorów karierowiczów, którzy nie ze strachu, ale za pieniądze sprzedali etykę" (zdjęcia, wideo)

Na fali ostrołęckich protestów w obronie praworządności, osoby zaangażowane w demonstracje zaprosili mieszkańców na spotkanie na temat demokracji. Wydarzenie odbyło się z udziałem sędzi Sądu Apelacyjnego w Warszawie Marzanny Piekarskiej-Drążek.Miłosz Dembiński rywalizuje o tytuł Sportowca Roku

Miłosz Dembiński należy do grona najbardziej utalentowanych zawodników Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka. W sezonie 2022 kilkukrotnie poprawiał personalne rekordy oraz zdobył niezwykle cenne doświadczenie na imprezach ogólnopolskich.
Co? Gdzie? Kiedy?

Pogoda

zachmurzenie duże

0°C, 1046 hPa

zachmurzenie duże

Kamery online

Oglądaj na żywo

Smog

Ostrołęka

Dobra jakość powietrza

Rzekuń

Wspaniała jakość powietrza!

Różan

Wspaniała jakość powietrza!

Myszyniec

Wspaniała jakość powietrza!

Kadzidło

Wspaniała jakość powietrza!

Olszewo-Borki

Dobra jakość powietrza

Baranowo

Dobra jakość powietrza

Smog w Ostrołęce i regionie »

Społeczność

Usługi

Komunikacja

Medycyna

Handel

Edukacja

Finanse

Pozostałe


Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

6.59 zł

7.39 zł

7.58 zł

3.09 zł

Sprawdź szczegóły

Warto odwiedzić

Spotted Ostrołęka Logo infoprasznysz.com
388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8