środa, 22 maja 2019 r., imieniny Heleny, Wiesławy, Romy

Aktualności

IV liga: Mecze prawdy przed Koroną Ostrołęka

Dwa zwycięstwa, dwa remisy i dwie porażki to dotychczasowy bilans Korony Ostrołęka w rundzie wiosennej. Teraz przed ekipą trenera Tomasza Staniórskiego seria czterech spotkań z zespołami, które również walczą o utrzymanie w mazowieckiej IV lidze.

  •  
  • 18:11, 02.05.2019 r.


UKS Atleta: Kulesza startował w Siedlcach

Czołowy zawodnik ostrołęckiego UKS Atleta, Dominik Kulesza startował w Międzynarodowym Turnieju im. Jana Hawrylewicza, który odbył się w Siedlcach. Podopieczny trenera Władysława Niedźwieckiego zajął dziesiąte miejsce w rywalizacji z rywalami z kraju i zagranicy.

  •  
  • 17:42, 02.05.2019 r.


Kradli drzewo z lasu, właściciel ujął jednego ze spraców

Pięć lat więzienia grozi dwóm mężczyznom, którzy w Święto Pracy wybrali się do lasu. Celem wyprawy nie był jednak spacer, ani szukanie grzybów. Mieszkańcy naszego powiatu ścięli 15 drzew i szykowali się do odjazdu, gdy nagle pojawił się właściciel lasu.


NOVDOM


Aktualne ceny paliw

Nie przepłacaj za paliwo. Tankując do pełna, dzięki naszemu zestawieniu, możesz zaoszczędzić nawet kilkanaście złotych. Sprawdź aktualne ceny paliw w Ostrołęce. Nasz algorytm został poprawiony, aby zapobiegać promowaniu stacji stosujących ceny dumpingowe.Młody kierowca stracił prawo jazdy

Ostrołęccy policjanci zatrzymali młodego kierowcę, który wykazał się skrajną nieodpowiedzialnością i brakiem wyobraźni. Kierujący samochodem osobowym za nic miał ograniczenia prędkości w terenie zabudowanym. 23-latek pędził mając na liczniku aż 122 km/h.


Arkus

Podziękowania

Najserdeczniejsze podziękowania lekarzom, pielęgniarkom i salowym z Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii ostrołęckiego szpitala, pod kierownictwem doktora Stanisława Aptacego oraz pielęgniarki oddziałowej Izabeli Parzych, za rzetelną i troskliwą opiekę nad śp. Rafałem Romanikiem.


Agrometal

Majowy rajd rowerowy z okazji Dnia Flagi (zdjęcia)

W czwartek w południe na trasę wyruszyli uczestnicy Majowego Rodzinnego Rajdu Rowerowego. Do udziału w rajdzie z okazji Dnia Flagi zgłosiło się ponad 120 osób. Mimo niesprzyjającej aury frekwencja była wysoka. Uczestnicy pojechali z Ostrołęki do Suska Starego.

  •  
  • 13:03, 02.05.2019 r.

Fundacja Razem


Młody łoś zgubił mamę. Pomógł mu leśniczy z Ostrołęki (zdjęcia)

Nietypowa akcja wydarzyła się w Nadleśnictwie Ostrołęka. Kilkudniowy łoszak znalazł się na posesji jednorodzinnego domu koło Ostrołęki. Właściciele nieruchomości poprosili o pomoc leśników. Misja zakończyła się sukcesem. Dzięki ostrołęckiemu leśniczemu, młody łoś wrócił do matki.
Świat Okien

Policjanci kontynuują akcję "Majowy weekend 2019"

Policjanci informują o trwającej akcji "Majowy weekend 2019". Od poniedziałku trwają wzmożone działania funkcjonariuszy mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa na drogach. Okres majówki to dla mundurowych czas szczególnie pracowity.Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Maria Zofia Bakuła, lat 66, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w czwartek 2 maja w kościele pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Ostrołęce o godz. 14.00.Wyjątkowe pożegnanie w chórze Cantilena

W ciągu trzydziestu siedmiu lat od powstania chóru Cantilena trudnych chwil rozstania było dokładnie trzydzieści jeden. W tym roku z zespołu odeszło naraz siedemnaście najbardziej doświadczonych chórzystek, co stanowi dokładnie połowę aktualnego składu.


Triuph

Sprawdź autokar przed wyjazdem

Zielone światło dla zielonych szkół? Sprawdź, czy na pewno. Ministerstwo Cyfryzacji prowadzi akcje informacyjną zachęcająca do kontroli autobusów w internecie, przed wyjazdem dzieci na "Zielone szkoły". Akcja to część projektu prowadzonego przez ministerstwo we współpracy z NASK.Maj w kinie Jantar

W dwóch salach kinowych ostrołęckiego Jantaru wyświetlane będą filmy dla młodszej i starszej widowni. Kino przygotowało szereg długo wyczekiwanych przez kinomanów produkcji m.in. "Avengers: Koniec gry", "John Wick 3" czy "Pokemon: Detektyw Pikachu".


MEBPOL

Pracowita doba ostrołęckich strażaków

Kilkakrotnie wzywano podczas minionej doby strażaków.
1. W miejscowości Góry (gm. Goworowo) o godz. 13.00 gaszono pożar szopy drewnianej z opałem. Zadysponowano po jednym zastępie z JRG PSP Ostrołęka, OSP Goworowo, OSP Kunin, OSP Pasieki i OSP Długosiodło.


KamilaMeble

Remont przeprawy tymczasowej zakończony (zdjęcia)

Ostrołęcka firma Ostrada zakończyła remont tymczasowej przeprawy na rzece Narew. Jedna z nitek - prowadząca w stronę miasta - zyskała nową nawierzchnię. Kierowcy bez obaw mogą się nią poruszać. Roboty były prowadzone w środę 1 maja, czyli w Święto Pracy.Nowa siedziba ostrołęckiego Meditransu w Ostrowi Mazowieckiej

Nowa stacja wyczekiwania zespołów ratownictwa medycznego w Ostrowi Mazowieckiej już działa. Jej budowa była możliwa dzięki wsparciu z budżetu Mazowsza. Na ten cel samorząd województwa przeznaczył ponad 1,7 mln zł. W poniedziałek 6 maja br. odbędzie się uroczyste otwarcie.


JBB

LGD "Zaścianek Mazowsza" zaprasza na bezpłatne szkolenia

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Zaścianek Mazowsza" zaprasza wszystkich chętnych z terenu grupy do uczestnictwa w bezpłatnych szkoleniach w ramach poddziałania 19.2 "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność".


CKZiU

Długa, polska flaga na trzech balkonach

Dziś obchodzimy Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Każdy Polak powinien więc pokazać dumę ze swojej przynależności oraz tożsamości narodowej. Wyjątkową pomysłowością wykazali się mieszkańcy jednego z bloków przy al. Jana Pawła II.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

5.14 zł

5.37 zł

5.15 zł

2.22 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Frangos Sprawdź pełne menu

Reklama

Urząd Miasta Ostrołęki informuje

Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8