wtorek, 2 marca 2021 r., imieniny Heleny, Henryka, Halszki

Reklama   |   Kontakt

Aktualności
KamilaMeble

Siedemnaście nowych zakażeń w Ostrołęce i powiecie. Nie ma zgonów

Koronawirusem zaraziło się czterech mieszkańców Ostrołęki, natomiast w powiecie ostrołęckim aż trzynastu. Nie ma nowych ofiar śmiertelnych. W kraju na COVID-19 zachorowało blisko siedem tysięcy osób, zaszczepionych zostało już ponad 1,7 mln Polaków. Tak wynika z najnowszych danych Ministerstwa Zdrowia.
JBB

Gmina Łyse inwestuje w wodociągi. Samorząd otrzymał wysokie wsparcie

Gmina Łyse planuje budowę sieci wodociągowej. Na ten cel samorząd otrzymał dofinansowanie w ramach Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Do końca stycznia br. rozstrzygnięto postępowania przetargowe i podpisano umowy z wykonawcami na kilka projektów. To jednak nie koniec inwestycji.


Kwiatowe laki

Stopka
Sportowiec Roku 2020: Dziś koniec głosowania

65 sportowców z regionu walczy o tytuł najlepszego zdaniem Czytelników. Na czele plasuje się Adam Laskowski, a kolejne miejsca zajmują Amelia Skowrońska i Łukasz Kadłubowski. Piękne statuetki od firmy Lus-ar i nagrody rzeczowe trafią do najlepszej dziesiątki oraz wyróżnionych.Kurpik prowadził 1:0... Kuzia i Sławek w zespole?

Po wygranej 4:3 z Iskrą Krasne piłkarze Łukasza Pokory wybrali się do Łomży, by zmierzyć się z KS Śniadowo. Do przerwy nasi przedstawiciele Klasy A prowadzili po pięknym uderzeniu z dystansu Przemysława Śnietki w samo okienko. Skończyło się fatalnie.Możesz przekazać 1% Narwi

Piłkarze, zarząd klubu oraz kibice Narwi Ostrołęka zachęcają do przekazania 1% podatku na cele statutowe Narwi. Wystarczy wykonać niewiele, by pomóc wiceliderowi Klasy Okręgowej.
CKZiU

Jantar bez podium. MUKS Praga z mistrzostwem

Trzy mecze rozegrały dziewczęta z Jantaru Ostrołęka podczas Halowych Mistrzostw Mazowsza Młodziczek do lat 13, których nasz klub był organizatorem. Młode piłkarki zajęły trzecie miejsce w rozgrywkach grupowych. Cały turniej wygrały zawodniczki Pragi Warszawa.Uwaga! Zima nie odpuszcza. W naszym regionie silny mróz

Instytut Meteorologii i Gospodarski Wodnej - Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Warszawie wydało ostrzeżenie o silnym mrozie. Niekorzystne warunki pogodowe wystąpią na terenie Ostrołęki i powiatu. Ostrzeżenie obowiązuje od wtorku 9 lutego do czwartku 11 lutego i może być przedłużone.


Novdom


Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Informacje UM Ostrołęki

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.91 zł

5.37 zł

4.80 zł

2.33 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Sphinx Sprawdź pełne menu

Reklama


Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8