środa, 8 lutego 2023 r., imieniny Piotra, Żakliny, Gniewomira

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

"Książki w pudle". Co czytają osadzeni z zakładu karnego?

Więźniowie z Zakładu Karnego w Przytułach Starych korzystają z punktów bibliotecznych znajdujących się w jednostce penitencjarnej. Czytanie to ważny element resocjalizacji. Na więziennych półkach znajdziemy bogatą kolekcję powieści i książek historycznych.
O wojnie w Ukrainie (i nie tylko) z Adamem Słomką

O wojnie w Ukrainie, ale też innych zagadnieniach będzie można porozmawiać z Adamem Słomką, działaczem opozycji w PRL, były posłem na Sejm, a także twórcą Legionu Polskiego, organizacji pomagającej Ukrainie podczas rosyjskiej inwazji. 
Sejmik Mazowsza wesprze finansowo zakup autobusów szkolnych dla gmin

Gminy z subregionu ostrołęckiego otrzymają dofinansowanie w ramach programu "Mazowsze autobusy dla szkół". To efekt pilotażu, na który samorząd województwa przeznaczył ponad 13,3 mln zł. Co ważne, wsparcie otrzymały wszystkie gminy, które złożyły wniosek o dofinansowanie.


17 stycznia Kościół Katolicki obchodzi Dzień Judaizmu

17 stycznia Kościół Katolicki obchodzi Dzień Judaizmu. Hasło tegorocznego to "Przejście Pana: Dziś wychodzicie (Wj 13, 4)". W uroczystościach uczestniczy izraelski rabin Boaz Pash. Centralne obchody Dnia Judaizmu odbywają się 17 stycznia 2023 r. w SiedlcachZagraj w mistrzostwach Czarnowca

Już 22 stycznia rozegrane zostaną 4. Mistrzostwa Czarnowca o puchar sołtysa w tenisie stołowym. Zmagania odbędą się w świetlicy wiejskiej przy ul. Dzikiej Róży 2. Sponsorami zawodów są mieszkańcy Czarnowca. Organizatorzy zapraszają chętnych do walki przy stołach.Karol Bieńkowski rywalizuje o tytuł Sportowca Roku

Karol Bieńkowski to młody zawodnik, w którym drzemie olbrzymi potencjał. Reprezentant Uczniowskiego Międzyszkolnego Klubu Sportowego Victoria Ostrołęka w samych superlatywach będzie wspominał debiutancki sezon startów 2022.KS CK Troszyn już trenuje

W poniedziałek pierwsze zajęcia odbyli piłkarze KS CK Troszyn. W premierowym treningu wzięło udział 19 zawodników, w tym dwóch graczy testowanych. To bramkarz i obrońca z przeszłością w III lidze.  

Zmarł Witold Marian Milewski

Pogrążeni w smutku i żałobie żona, dzieci, wnuczki i rodzina z żalem zawiadamiają, że 16 stycznia 2023 r. w wieku 80 lat zmarł Witold Marian Milewski. Bliscy i znajomi zmarłego proszeni są o modlitwę w jego intencji. Rodzina zaprasza także na uroczystości pogrzebowe.Oferty Powiatowego Urzędu Pracy

Oferty pracy Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrołęce. Zobacz jacy pracownicy są aktualnie poszukiwani w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim. Szczegółowych informacji udziela Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce, ul. 11 Listopada 68, tel. (29) 760-33-77.
Dolina Bursztynu


Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:

Michał Cholewiński, lat 47, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie we wtorek 17 stycznia o godz. 13.30 w kaplicy domu pogrzebowego przy ul. Kujawskiej w Ostrołęce.Dziękuję za opiekę podczas mojego pobytu w szpitalu

Z całego serca dziękuję lekarzom, pielęgniarkom, salowym i całej kadrze Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce za opiekę, fachową pomoc, leczenie i wsparcie podczas mojego pobytu w szpitalu.

Niedziela w muzeum: Kalendarz z kurpiowską wycinanką

Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce rozpoczyna kolejną edycję rodzinnych spotkań twórczych z cyklu Niedziela w Muzeum. Na pierwsze zajęcia w nowym roku muzealnicy zapraszają już 29 stycznia! Uczestnicy wykonają oryginalne kalendarze.

Ostrołęcki Klub Senior+ prowadzi rekrutację

Rozpoczęto rekrutację uczestników do nowo powstającego Klubu Senior + w Ostrołęce.  Jeśli jesteś mieszkańcem miasta, ukończyłeś 60 rok życia i nie jesteś już aktywny zawodowo - dołącz! Przed przystąpieniem należy zapoznać się z regulaminem.
Co? Gdzie? Kiedy?

Pogoda

zachmurzenie duże

1°C, 1046 hPa

zachmurzenie duże

Kamery online

Oglądaj na żywo

Smog

Ostrołęka

Dobra jakość powietrza

Rzekuń

Wspaniała jakość powietrza!

Różan

Wspaniała jakość powietrza!

Myszyniec

Wspaniała jakość powietrza!

Kadzidło

Wspaniała jakość powietrza!

Olszewo-Borki

Dobra jakość powietrza

Baranowo

Dobra jakość powietrza

Smog w Ostrołęce i regionie »

Społeczność

Usługi

Komunikacja

Medycyna

Handel

Edukacja

Finanse

Pozostałe


Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

6.59 zł

7.39 zł

7.58 zł

3.09 zł

Sprawdź szczegóły

Warto odwiedzić

Spotted Ostrołęka Logo infoprasznysz.com
388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8