środa, 22 maja 2019 r., imieniny Heleny, Wiesławy, Romy

Aktualności

Trwa remont przeprawy tymczasowej (wideo)

Pomimo Święta Pracy firma Ostrada remontuje tymczasową przeprawę. Jedna z nitek zyska dziś nową nawierzchnię. Od samego rana pracownicy zrywają starą nawierzchnię i wywożą ją ciężarówkami. Tuż obok stoją już walce, rozkładarki i inny ciężki sprzęt służący do układania asfaltu.


Arkus


Kłęby kurzu na ulicy Cieplińskiego

Mieszkańcy ulicy ppłk. Łukasza Cieplińskiego "Pługa" na osiedlu Centrum skarżą się tumany kurzu unoszące się ze żwirowej nawierzchni drogi w pobliżu ich bloków. W imieniu mieszkańców, u prezydenta miasta, zainterweniował radny Mariusz Łuba.


Fundacja Razem

Piersa: Pokazaliśmy, że warto stawiać na siatkówkę

Sukcesem sportowym i organizacyjnym zakończył się turniej półfinałowy o awans do II ligi siatkówki kobiet, który w ostatni weekend odbył się w hali im. Arkadiusza Gołasia. Teraz przed klubem z Ostrołęki, z prezesem Dariuszem Piersą na czele, kolejne wyzwanie.

  •  
  • 08:21, 01.05.2019 r.


Muzealna środa o dawnych, ostrołęckich kolekcjach

Muzeum Żołnierzy Wyklętych w Ostrołęce zaprasza na majowe spotkanie z cyklu Muzealna Środa. Tym razem dyskusja skupiała się będzie wokół kolekcjonerstwa, dawnych zbiorów i rozmaitych kolekcjonerskich osobliwościach i unikatach. Wstęp na wydarzenie bezpłatny.


Triuph

Konkurs plastyczny o Wiktorze Gomulickim

Muzeum Kultury Kurpiowskiej zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na pracę plastyczną inspirowaną wierszem Wiktora Gomulickiego "Narew". Konkurs "Z Ostrołęki wyszedł w świat. Setna rocznica śmierci Wiktora Gomulickiego" skierowany jest do uczniów szkół podstawowych.Chodź na spacer, albo kawę

Od spaceru lub wspólnej kawy z nowo poznaną osobą dzieli cię zaledwie kilka zdań. Każdego dnia dzięki serwisowi randkowemu "Mojej Ostrołęki" zawiązują się nowe znajomości. Wiele z nich trwa bardzo długo, a czasem nowo poznana osoba okazuje się być tę wymarzoną. Spróbuj i ty!


Essentia

Jaki zegarek na komunię dla chłopca, a jaki dla dziewczynki?

Maj jest niezmiennie czasem Pierwszych Komunii Świętych. To niezwykłe wydarzenie dla każdego dziecka, zwyczajowo świętuje się w gronie najbliższych w domu lub wynajętym lokalu. Jako goście szukamy wyjątkowego prezentu, który będzie stanowił pamiątkę tego szczególnego dnia.


JBB

Nie ryzykuj, zbadaj trzeźwość w komendzie

Ostrołęccy policjanci przypominają, że w holu głównym ostrołęckiej komendy znajduje się alkomat, dzięki któremu całkowicie anonimowo można zbadać swoją trzeźwość. Urządzenie jest dostępne dla mieszkańców 24 godziny na dobę.


Kwiatowe ÂŁÂąki

Można się jeszcze zgłaszać do obwodowych komisji wyborczych

Komisarz Wyborczy w Ostrołęce I przedstawił informację z 29 kwietnia br. o terminie na dodatkowe zgłoszenia oraz terminie losowania do składu obwodowych komisji wyborczych. Informację przedstawiono w związku z wyborami do Parlamentu Europejskiego zarządzonymi na 26 maja 2019 r.


Granity Kowalczyk

Trzynasta emerytura z ZUS

Majowe świadczenia, które otrzymają emeryci i renciści, będą wyższe. Wszystko za sprawą jednorazowego świadczenia pieniężnego, czyli tzw. 13 emerytury. Płocki ZUS szacuje, że wypłaci je ok. 176 tys. osób z terenu północnej części województwa.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

5.14 zł

5.37 zł

5.15 zł

2.22 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Frangos Sprawdź pełne menu

Reklama

Urząd Miasta Ostrołęki informuje

Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8