piątek, 4 grudnia 2020 r., imieniny Barbary, Krystiana, Berny

Reklama   |   Kontakt

Aktualności
JBB
Podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Czarnowie kontynuują terapię w domowym zaciszu. Otrzymali od pracowników ŚDS materiały plastyczne (zdjęcia)

Z powodu pandemii Środowiskowy Dom Samopomocy w Czarnowie (gm. Goworowo), podobnie jak inne placówki tego typu w naszym kraju, zawiesił działalność stacjonarną. Pracownicy domu w trosce o kontynuację efektów terapeutycznych dostarczyli swoim podopiecznym materiały plastyczne.Włoskie lampy Flos, Fontana Arte i Artemide - co je wyróżnia?

Uznawane za ikony światowego designu. Crème de la crème wśród największych marek produkujących oświetlenie. Lampy Flos, Fontana Arte i Artemide szturmem podbijają europejski rynek i coraz chętniej wybierane są również w Polsce. W czym tkwi ich wyjątkowość?Wypadek i spalone auto. Finał rajdu 19-latka

Uderzenie w drzewo i skarpę oraz doszczętnie spalone auto. To efekt wieczornej przejażdżki młodego, zaledwie 19-letniego, kierowcy z powiatu ostrołęckiego. Nastolatek na prostym odcinku stracił panowanie nad pojazdem. Samochód po wypadku stanął w płonieniach. Kierowca i pasażer mieli wiele szczęścia.


KamilaMeble

Bartnik skończył z przytupem

Piłka z Myszyńca wygrali 3:0 ostatni mecz rundy jesiennej w Klasie A. Gracze Radosława Rogowskiego pokonali 3:0 Borutę Kuczbork. Pierwszy gol padł dopiero w 67 minucie. Jeśli Orzyc Chorzele oraz Kurpik Kadzidło nie wygrają swoich spotkań, Mateusz Bałdyga i spółka zakończą pierwszą część sezonu na piątym miejscu.

  • Wyświetleń: 2702
  • Komentarzy: 5
  • 14:13, 11.11.2020 r.CKZiU

Ostrołęccy samorządowcy uczcili niepodległą Polskę. Kameralne uroczystości odbyły się przy rondzie 100-lecia Odzyskania Niepodległości (zdjęcia)

Ostrołęccy samorządowcy kameralnie uczcili kolejną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Na maszt stojący na rondzie u zbiegu alei Jana Pawła II i ulicy Blachnickiego wciągnięto biało-czerwoną flagę i odśpiewano hymn państwowy. Pod pomnikiem Czwartaków złożono kwiaty i odmówiono modlitwę.


Hoopla

Rzekunianka chce zimować na szczycie. Pędzich: nie zlekceważymy Orła

Już dzisiaj o godz. 13:00 piłkarze z Rzekunia rozegrają ostatni mecz w tym roku. Rzekunianka podejmie Orła Sypniewo, który zajmuje 12 miejsce w tabeli. Podopieczni Bartłomieja Jezierskiego na własnym boisku wywalczyli komplet punktów, strzelając 34 gole, a tracąc zaledwie jednego.

  • Wyświetleń: 2089
  • Komentarzy: 0
  • 11:43, 11.11.2020 r.

Kwiatowe ÂŁÂąki

NovdomJBB


Trwa wycinka na nabrzeżu Narwi w Ostrołęce. Znamy szczegóły

Na nabrzeżu Narwi w Ostrołęce, pomiędzy mostem im. A. Madalińskiego a przeprawą im. kard. S. Wyszyńskiego, prowadzona była intensywna wycinka zakrzaczeń. Tegoroczna bujna wegetacja roślinna musiałaby być poddana odpowiednim zabiegom, aby uchronić przed niepożądanymi zjawiskami.Uwaga! Zmiana zasad i godzin pracy Parku Wodnego w Ostrołęce

Obecna sytuacja epidemiczna oraz wprowadzone w całym kraju nowe obostrzenia i ograniczenia spowodowały, że ostrołęcki Park Wodny "Aquarium" wprowadza nowe godziny pracy. Nowo wprowadzone zasady będą obowiązywały od najbliższego czwartku 12 listopada br. do odwołania.Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.28 zł

4.65 zł

4.20 zł

2.09 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Restauracja Olimp Sprawdź pełne menu

Reklama


Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8