wtorek, 2 marca 2021 r., imieniny Heleny, Henryka, Halszki

Reklama   |   Kontakt

Aktualności


Kwiatowe laki



Novdom


Oferty Powiatowego Urzędu Pracy

Oferty pracy Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrołęce. Zobacz jacy pracownicy są aktualnie poszukiwani w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim. Szczegółowych informacji udziela Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce, ul. 11 Listopada 68, tel. (29) 760-43-83.



Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Tadeusz Podolak, lat 73, nabożeństwo żałobne zostanie odprawione w środę 10 lutego o godz. 11.00 w Sanktuarium pw. św. Antoniego w Ostrołęce (klasztor).




KamilaMeble

Ciężarówką uderzył w znaki drogowe i przejechał przez rondo. Nie zdążył wyhamować. Policja prosi o ostrożność i przypomina, że drogi są bardzo śliskie

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło wczoraj w Ponikwi (gm. Goworowo). Kierujący ciągnikiem siodłowym marki Renault wraz z naczepą nie zdążył wyhamować przed rondem, w wyniku czego uderzył w znaki drogowe, a następnie przejechał przez rondo. Nie odniósł poważnych obrażeń.




CKZiU






"Przyrzeczenie wzorowego czytelnika" w Szkole Podstawowej nr 2. Pierwszoklasiści wybrali pierwsze pozycje z kanonu lektur (zdjęcia)

Dla uczniów klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 2 im. Stanisława Staszica w Ostrołęce przygotowano spotkania, podczas których złożyli "Przyrzeczenie wzorowego czytelnika". Dzieci wybrały również pierwsze pozycje z kanonu lektur do wypożyczenia, dowiedziały się też jak należy dbać o książki.



Szukamy Bubu

Wciąż trwają poszukiwania białego kotka, który wabi się Bubu. Zwierzę zaginęło 19 stycznia w okolicy ul. Bema w Rzekuniu. Kot ma dwie czarne łatki na grzbiecie i główce oraz tęczową obrożę. Jest bardzo przyjazny i lubi ludzi. Na pupila czekają w domu stęsknieni właściciele.





Zderzenie przy kościele pw. św. Franciszka (zdjęcia)

Jedna osoba trafiła do szpitala na skutek zderzeniach dwóch samochodów na skrzyżowaniu przy parafii pw. św. Franciszka z Asyżu w Ostrołęce. Kobieta kierująca oplem wjechała na skrzyżowanie zbyt późno, gdy zapalało się czerwone światło, czym wymusiła pierwszeństwo na 44-latku kierującym volkswagenem.


JBB




Kolejni pijani kierowcy zatrzymani. Jeden z nich miał prawie 2,5 promila

Mundurowi z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce podczas minionego weekendu zatrzymali sześciu kierowców, którzy zdecydowali się na jazdę na "podwójnym gazie". Niechlubnym rekordzistą okazał się 31-letni mieszkaniec gminy Baranowo, który kierował renault mając w organizmie prawie 2,5 promila.







Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Informacje UM Ostrołęki

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.91 zł

5.37 zł

4.80 zł

2.33 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Restauracja Diamentowa Sprawdź pełne menu

Reklama


Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8