czwartek, 22 października 2020 r., imieniny Halki, Kordiana, Kordelii

Reklama   |   Kontakt

AktualnościFutbol Drybling Cup dla najmłodszych

Uczniowski Klub Sportowy Future is Now wspólnie z Ministerstwem Sportu oraz Miastem Ostrołęka przeprowadza pilotażowy projekt, który zapoczątkuje prowadzenie innowacyjnych rozgrywek na terenie całego kraju.

 •  
 • Komentarzy:
 • 10:39, 03.10.2020 r.


Sto lat temu zginął lotnik Antoni Scheur. Pochodził spod Ostrołęki

Sto lat temu śmiercią lotnika zginął Antoni Scheur - ceniony pilot instruktor, autor listów i pamiętników, które czytało wiele pokoleń młodzieży. Chłopak spod Ostrołęki - z rodziny, której losy mogłyby stać się kanwą dobrego filmu. O ciekawej postaci związanej z naszym regionem przypomniał "Goniec Ostrołęcki".


Eldor

Novdom


Pogrzeb dzieci utraconych. Uroczystość odbędzie się także w Ostrołęce

W sobotę 10 października, w kościele pw. Nawiedzenia NMP w Ostrołęce odbędzie się kolejny pogrzeb dzieci utraconych. Uczestnicy nabożeństwa oraz uroczystości pogrzebowej ogarną modlitwą wszystkie dzieci zmarłe przed narodzeniem, a także wesprą tych, którzy cierpią po ich przedwczesnej śmierci.


JBB

biotechnik


Akcja krwiodawcza w Ostrołęce. Hasło przewodnie to "Siła w jedności"

Ostrołęcki oddział Klubu HDK Legion zaprasza na akcję krwiodawczą pod hasłem "Siła w jedności". Wydarzenie jest odpowiedzią na ogromne deficyty krwi. Wydarzenie odbędzie się prze ostrołęcką komendą policji, a patronat nad nią objął podinp. Krzysztof Szymański, Komendant Miejskiej Policji.Przed nami kolejna edycja Festiwalu Piosenki Religijnej w Goworowie

Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Goworowie zaprasza na kolejną edycję Festiwalu Piosenki Religijnej w Goworowie. Będzie to już XXIV edycja wydarzenia, w którym wokaliści w różnym wieku pokazują piękno pieśni religijnych. Festiwal wpisał się na stałe w kalendarz wydarzeń gminy i powiatu.


JBB

CKZiU


Dziełak przed dużym wyzwaniem w Czechach

Po sukcesie Adriana Dziełaka w Warszawie, kolejne zawody. 32-latek powalczy w najbliższą niedzielę w Diamond Cup w Pradze. Sportowiec z Ostrołęki ostatnio wywalczył dwa srebrne medale podczas FIWE Fitness Trade Show, czyli najważniejszych zawodach kulturystycznych w kraju: Słodkiewicz Classic, Pucharze Polski oraz Debiutach Rematch Edition.

 •  
 • Komentarzy:
 • 15:57, 02.10.2020 r.


Strażnicy kierują ruchem w okolicach placu Bema i ronda Siemowita. Miasto testuje nowe rozwiązania na likwidację korków (zdjęcia)

Niemal co piątek Ostrołęka tonie w korkach. Szczególne natężenie ruchu obserwowane jest na ulicach Starego Miasta, obu mostach, rondzie ks. Siemowita oraz drogach wyjazdowych z miasta. Ratusz testuje nowe rozwiązania na wyeliminowanie korków, dlatego dziś część ulic zamknięto, a ruchem kierują strażnicy.Narew jedzie do Wąsewa. Pełtak: Wygrana obowiązkiem (wywiad)

Zespół wicelidera Klasy Okręgowej w sobotę zmierzy się z KS Wąsewo na ich boisku. Narew po porażce 1:4 z Koroną Szydłowo odpowiedziała wygrana 3:0 z Wkrą Bieżuń. Czy kolejny wyjazd okaże się szczęśliwy i ostrołęczanie przywiozą komplet punktów? Czy na boisku zobaczymy podstawowego zawodnika Mateusza Pełtaka?

 •  
 • Komentarzy:
 • 15:25, 02.10.2020 r.


Przełamanie KS CK Troszyn? Gąska: Chcemy trzech punktów (wywiad)

26 września o godz. 11:00 KS CK Troszyn zmierzy się z Bzurą Chodaków. Podopieczni Marcina Truszkowskiego będą chcieli wreszcie wygrać. Po raz ostatni w IV lidze dokonali tego 29 sierpnia, czyli niemal miesiąc temu. Wydaje się, że po cięższych rywalach, bój z Bzurą będzie nieco łatwiejszym zadaniem.

 •  
 • Komentarzy:
 • 15:13, 02.10.2020 r.

Hoopla

Fachowiec

Studenci Wyższej Szkoły Administracji Publicznej rozpoczęli nowy rok akademicki. Zamiast uroczystej inauguracji odbyło się posiedzenie senatu uczelni (zdjęcia)

Wraz z początkiem października studenci oraz kadra pedagogiczna Wyższej Szkoły Administracji Publicznej w Ostrołęce rozpoczęli nowy rok akademicki. Z powodu pandemii zamiast tradycyjnej inauguracji odbyło się posiedzenie senatu, podczas którego nadano stopnie profesorskie dwóm pracownikom uczelni.

Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Informacje UM Ostrołęki

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.15 zł

4.59 zł

4.10 zł

1.99 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Restauracja Diamentowa Sprawdź pełne menu

Reklama


Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8