sobota, 25 września 2021 r., imieniny Aurelii, Kleofasa, Władysława

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Zespół z Kadzidła chce polecieć wyżej od Orła

Dzisiaj o godz. 17:00 piłkarze Kurpika rozegrają III rundy Pucharu Polski na szczeblu Delegatury Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej w Ciechanowie. Rywalem podopiecznych Łukasz Pokory będą gracze Orła Sypniewa, którego trenerem jest były zawodnik Narwi Ostrołęka - Mateusz Turek. Rywale występują w Klasie A.

Zmarł były zawodnik z Baranowa

W minioną niedzielę napłynęła smutna wiadomość. Do wieczności odszedł człowiek, który reprezentował barwy klubu z Baranowa. Występował w ekipie Uśmiechu. Pochodził z Guzowatki.


KamilaMeble

Kurpik jedzie do Sypniewa

Dzisiaj odbędą się mecze III rundy Pucharu Polski na szczeblu Delegatury Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej w Ciechanowie. Spotkania zostały zaplanowane na 8 września. Początek o godz. 17:00. Jedyny przedstawiciel powiatu ostrołęckiego - Kurpik Kadzidło zagrana wyjeździe. Podopieczni Łukasza Pokory zagrają z Orłem Sypniewo. W poprzedniej fazie z rozgrywkami pożegnała się Rzekunianka Rzekuń, która po rzutach karnych uległa FC 2012 Różan.Pijany traktorzysta gubił pocięte drewno na trasie Zamość-Rzekuń

Dzięki czujności ostrołęckich policjantów pijany kierowca ciągnika, który poruszał się na trasie Zamość-Rzekuń mając w organizmie ponad półtora promila alkoholu nie uniknie odpowiedzialności karnej. Mężczyzna przewoził niezabezpieczony ładunek, który sukcesywnie gubił po drodze.

Ekipa juniorów SPS Volley rusza do boju

W sezonie 2021/2022 w rozgrywkach ligowych wystąpią juniorzy SPS Volley Ostrołęka. Drużynę będą tworzyć zawodnicy, którzy już w poprzednim sezonie zasilili ekipę oraz kilku nowych gracz. Szkoleniowcem zespołu jest Dominik Zalewski. Przed zespołem pierwszy mecz już w niedzielę. SPS Volley odsłania karty

Siatkarze z Ostrołęki przygotowują się do sezonu. Podopieczni Arkadiusza Piasty w poprzednich rozgrywkach spisywali się bardzo dobrze i wywalczyli awans do III ligi. Częściowo znamy skład zespołu SPS Volley Ostrołęka, który powalczy o punkty w sezonie 2021/2022.

Zagrasz o mistrzostwo w tenisa?

11 września w powiatowej hali sportowo-widowiskowej przy LO im. Marii Curie-Skłodowskiej w Makowie Mazowieckim przy ul. Kopernika 2 odbędą się Otwarte Mistrzostwa Makowa Mazowieckiego w tenisie stołowym. Pozostały ostatnie godziny, by zgłosić akces walki przy stołach.


Novdom


Biegali, skakali, pchali w stolicy

Obiekt Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie był areną zmagań reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka w zawodach lekkoatletycznych im. Edwarda Lokajskiego. W stawce pojawili się podopieczni: Katarzyny i Konrada Szusterów, Bartosza Witkowskiego, Pauliny Pawłowskiej-Żbikowskiej, Andrzeja Danelskiego oraz Michała Zawojskiego.


JBB

Optymistyczne starty Siódemki

Ekipa UKS Siódemka Ostrołęka wystartowała na stadionie AWF w Warszawie w Memoriale Eugeniusza Lokajskiego. Spośród dziewięcioosobowej reprezentacji klubu najlepiej wypadła Martyna Budziłek, która najpierw o prawie 8 sekund poprawiła swój rekord życiowy w biegu na 600 m - 1:39,10 s, zajmując trzecie miejsce, a po 10 minutach przerwy wystartowała ponownie, tym razem na 1000 m. Tu „życiówki” nie było. Osiągnęła czas 3:00,69 s, ale w licznej stawce biegaczek zajęła drugą pozycję. Festyn w Laskowcu. "Szczepimy się z Kołem Gospodyń Wiejskich"

Na mieszkańców Laskowca (gm. Rzekuń) czeka dzień pełen atrakcji. Lokalne Koło Gospodyń Wiejskich zaprasza na festyn podczas którego nie zabraknie zabaw dla dzieci, słodkiego poczęstunku, wspólnego grilla i ogniska z pieczeniem ziemniaków. Podczas wydarzenia chętni będą się mogli zaszczepić przeciwko COVID-19.Na co można przeznaczyć pieniądze z kredytu gotówkowego?

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania kredytu gotówkowego sprawia, że osoby, które potrzebują pieniędzy, mogą je tanio pożyczyć. O ile jednak większość kredytów musi zostać wydana na zadeklarowany cel (na przykład zakup samochodu lub domu), to jeżeli chodzi o kredyt gotówkowy, nie ma tego typu ograniczeń.


CKZiUKwiatowe laki


Dziewięciu terytorialsów z powiatu ostrołęckiego złożyło przysięgę wojskową. Wręczono listy gratulacyjne (zdjęcia)

W ubiegłą sobotę kolejni ochotnicy złożyli przysięgę wojskową w koszarach 5 Mazowieckiej Brygady OT. Szeregi terytorialsów zasiliło 66 nowych żołnierzy, w tym dziewięciu mieszkańców powiatu ostrołęckiego. Podczas uroczystości, czterech żołnierzy zostało wyróżnionych listem gratulacyjnym za wysokie wyniki w szkoleniu.

 Nowy wóz ratowniczo-gaśniczy dla strażaków z OSP Dzwonek (zdjęcia)

W minioną sobotę odbyła się uroczystość przekazania samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Dzwonku. Środki na zakup samochodu pochodziły z budżetu gminy Czerwin oraz Starostwa Powiatowego w Ostrołęce. W uroczystości wzięło udział wielu zaproszonych gości.Wrzesień w miejskiej bibliotece. W programie debaty, konferencje i koncert

Wrzesień w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Ostrołęce będzie obfitował w ciekawe wydarzenia kulturalne. Podczas jesiennych spotkań z czytelnikami nie zabraknie debat na ciekawe tematy, rozmów z interesującymi ludźmi, dyskusji oraz dobrej literatury. Publikujemy program wydarzeń kulturalnych w MBP.


Ostbruk


Oferty pracy Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrołęce

Oferty pracy Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrołęce. Zobacz jacy pracownicy są aktualnie poszukiwani w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim. Szczegółowych informacji udziela Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce, ul. 11 Listopada 68, tel. (29) 760-43-83.

 Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Stanisław Stachelek, lat 63, nabożeństwo żałobne odprawione zostało w sobotę 4 września w kościele pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Ostrołęce.


Co? Gdzie? Kiedy?

Pogoda

pochmurnie

14°C, 1018 hPa

pochmurnie

Kamery online

Oglądaj na żywo

Smog

22
Jakość powietrza:
Bardzo dobra

Pył PM2.5: 13 µg/m³

Pył PM10: 19 µg/m³

Szczegóły »

Społeczność

Usługi

Komunikacja

Medycyna

Handel

Edukacja

Finanse

Pozostałe


Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

5.72 zł

5.82 zł

5.49 zł

2.79 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Frangos Sprawdź pełne menu

Reklama


Warto odwiedzić

Logo infoprasznysz.com
388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8