czwartek, 22 października 2020 r., imieniny Halki, Kordiana, Kordelii

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

COVID-19 w ostrołęckiej komendzie policji. Zarażona jest policjantka

Niestety, koronawirus dotarł również do Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce. COVID-19 wykryto u jednej z funkcjonariuszek. W związku z tym policjantka, jak również osoby, które miały z nią kontakt zostały czasowo odsunięte od wykonywania zadań służbowych. Sytuacja nie ma wpływu na funkcjonowanie jednostki.Skrzynka skarg: źle wyregulowane lustro przy ulicy Piłsudskiego

Skrzynka skarg, pochwał, pytań i pomysłów:

Proszę o interwencję w sprawie lustra drogowego, które jest przy ul. Piłsudskiego. Niestety, wyjeżdżając z ulicy przy parku na ul. Piłsudskiego lustro jest pochylone i można zobaczyć mrówki na jezdni, a nie auta jadące od ul. Hallera.


Kwiatowe ÂŁÂąki

Od soboty więcej powiatów w strefach żółtej i czerwonej

Od soboty 3 października zwiększy się liczba powiatów, które zostaną objęte strefami czerwonymi i żółtymi. Jest ich aż 51 - w tym 17 w strefie czerwonej.  Resort zdrowia wprowadza też nowe zasady bezpieczeństwa, ale tylko w powiatach, w których wzrost zakażeń jest większy niż w pozostałych częściach Polski.

Aktualne ceny paliw

Nie przepłacaj za paliwo. Tankując do pełna, dzięki naszemu zestawieniu, możesz zaoszczędzić nawet kilkanaście złotych. Sprawdź aktualne ceny paliw w Ostrołęce. Nasz algorytm został poprawiony, aby zapobiegać promowaniu stacji stosujących ceny dumpingowe.


Hoopla

Kto z kim w naszych ligach

W sobotę i niedzielę odbędą się kolejne boje w meczach o mistrzostwa klas rozgrywkowych. Dziesięć zespołów z naszego powiatu powalczy o kolejne punkty. Kto zagra z kim? Jak przedstawiają się ligowe tabele? Zapraszamy na zestawienie par przed spotkaniami oraz sprawdzenie, na którym miejscu jest każda ekipa.

  •  
  • Komentarzy:
  • 12:08, 02.10.2020 r.


Piłkarski weekend emocji

Przed nami kolejna sobota i niedziela z meczami o punkty w IV lidze, Klasie Okręgowej, Klasie A i Klasie B. KS CK Troszyn powalczy o przełamanie po serii słabszych wyników. Narew zmierzy się na wyjeździe z KS Wąsowo. Ekipy z Klasy A mają mecze w delegacji, zaś w Klasie B w sobotę dojdzie do derbów. Orz Goworowo podejmie Świt Baranowo.

  •  
  • Komentarzy:
  • 12:07, 02.10.2020 r.


Koronawirus w Szkole Podstawowej nr 6 (aktualizacja)

U jednego z dzieci uczęszczających do Szkoły Podstawowej numer 6  im. Orła Białego w Ostrołęce wykryto koronawirusa. Osoby, które miały kontakt z nastolatkiem będą na kwarantannie. Rodzice zostali powiadomieni i odbierają już swoje dzieci ze szkoły. Prawdopodobnie to uczeń siódmej klasy.


TWP

Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Mieczysław Gnatkowski, lat 80, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w poniedziałek 5 października o godz. 10.00 w Sanktuarium pw. św. Antoniego w Ostrołęce (klasztor).


Fachowiec

Kolejna zbiórka elektrośmieci. Oddaj zużyty i niepotrzebny sprzęt

W najbliższą sobotę 3 października br., przy supermarkecie E. Leclerc odbędzie się kolejna zbiórka elektrośmieci. Jest to doskonała okazja, aby mieszkańcy miasta mogli pozbyć się zepsutego lub nieużywanego sprzętu elektronicznego i elektrycznego. Przed marketem będzie ustawiony specjalny kontener.Pandemia w Polsce. Padł kolejny rekord zakażonych, aż 2292 osoby!

Pandemia w naszym kraju przybiera na sile. Padł kolejny rekord zakażeń. Przybyło ponad 2290 zachorowań na COVID-19. Najwięcej przypadków odnotowano na terenie województw: małopolskiego (282), mazowieckiego (246), pomorskiego (228). Są też kolejne ofiary. Zmarło 26 osób.


JBBEldorKamilaMeble


Dobkowska: Chciałabym wywalczyć medal na igrzyskach (wywiad)

W miniony weekend w Słupsku odbyły się Mistrzostwa Polski do lat 16 w lekkiej atletyce. W zmaganiach wzięła udział zawodniczka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki. Podopieczna Bartosza Witkowskiego wystartowała w konkursie skoku wzwyż. 14-latka jechała na zawody z siódmym wynikiem w kraju - 160 cm.

  •  
  • Komentarzy:
  • 18:31, 01.10.2020 r.


Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Informacje UM Ostrołęki

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.15 zł

4.59 zł

4.10 zł

1.99 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Frangos Sprawdź pełne menu

Reklama


Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8