środa, 21 października 2020 r., imieniny Urszuli, Hilarego, Celiny

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Sroga lekcja kadetek

Od wysokiej porażki rozpoczęły rozgrywki w I lidze kadetki. Podopieczne Dariusza Werpachowskiego uległy 0:3 Atenie Warszawa. Zawodniczki Nike Ostrołęka w każdym secie wyraźnie przegrały, ale lekcja zebrana w stolicy z pewnością będzie pozytywnym doświadczeniem na przyszłość.

 •  
 • Komentarzy:
 • 18:30, 01.10.2020 r.

KamilaMeble

Juniorki z wygranym setem

Podopieczne Tomasza Pakieły rozpoczęły rozgrywki wojewódzkie w siatkówkę od porażki. OTPS Nike Ostrołęka uległ Atenie Warszawa. Nasze przedstawicielki zdołały wygrać jednego seta, co jest dobrym prognostykiem na przyszłość.

 •  
 • Komentarzy:
 • 18:30, 01.10.2020 r.Hoopla

Fachowiec

Zmiana na stanowisku komendanta ostrołęckiej policji

Podinspektor Krzysztof Szymański, Komendant Miejski Policji w Ostrołęce, po ponad trzech latach rozstaje się z funkcją szefa ostrołęckich mundurowych. Na stanowisko został powołany w 2017 roku. Jego miejsce zajął dotychczasowy pierwszy zastępca - nadkomisarz Andrzej Rydzewski.Bez uroczystego ślubowania i w skromniejszej formie. Słuchacze Ostrołęckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku rozpoczęli nowy rok akademicki (zdjęcia, wideo)

Seniorzy z Ostrołęckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku rozpoczęli rok akademicki 2020/2021. Z powodu epidemii uroczystość odbyła się bez uroczystego ślubowania i odbioru indeksów przez nowych słuchaczy. Wykład inauguracyjny pt. "Rola sztuki wychowaniu człowieka" wygłosiła Jolanta Góralska.Uwaga kierowcy! W piątek zmiana organizacji ruchu na Starym Mieście

W piątek 2 października w godz. 14.15-18.00 nastąpi zmiana organizacji ruchu na Starym Mieście. Zamknięte będą ul. Głowackiego i Staszica. Z kolei na wlocie z ul. Mazowieckiej w ul. Berka Joselewicza oraz na pl. 1 Maja i wlocie z ul. Warszawskiej i Stacha Konwy do ronda Siemowita III ruch będzie kierowany ręcznie.Nowy rekord zakażeń w Polsce. Prawie dwa tysiące zachorowań!

Ministerstwo Zdrowia podało nowe dane dotyczące zachorowań na koronawirusa w Polsce. Padł nowy rekord. Przybyło blisko dwa tysiące zakażonych, najwięcej pochodzi z województw małopolskiego (285), mazowieckiego (268), pomorskiego (180).  Niestety, zmarły też kolejne osoby.Maturzysto! Ostatnie dni zapisów na kursy maturalne

Jeszcze tylko do 7 października trwają zapisy na kursy maturalne oferowane przez publiczną szkołę - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ostrołęce. Proponowane kursy, które potrwają od października do kwietnia, przygotowują do matury z matematyki oraz języka polskiego i angielskiego.


Eldor

Zaginął pies

Z rejonu ul Żeromskiego w Ostrołęce w środę około godziny 22.00 zaginął pies, mieszaniec yorka i jamnika. Wabi się Ciamba. Jeśli ktokolwiek widział lub przygarnął zwierzaka proszony jest o kontakt z jego właścicielką pod numerem telefonu 889-119-548.


JBB

Dłuższa jesień KS CK Troszyn

Piłkarze IV ligi będą rywalizować do połowy listopada. KS CK Troszyn jesienią zagra 15 spotkań o punkty. Taką decyzję podjął Mazowiecki Związek Piłki Nożnej. Jeszcze w tym roku zostaną rozegrane dwie kolejki z rundy wiosennej. Z kim powalczą podopieczni Marcina Truszkowskiego?

 •  
 • Komentarzy:
 • 10:18, 01.10.2020 r.


Pościg za trzodą

O przebiegającej przez ulicę policjantce z pałką w ręku poinformowała nas czytelniczka Dorota. Okazało się, że mundurowi wezwani zostali na pomoc gospodarzowi, którego trzoda chlewna wymknęła się spod kontroli. Nie udało nam się ustalić czy policjantka goniła rolnika czy zwierzęta.Trzy medale Laski. Miła nagroda z miasta

Małgorzata Laska w ostatnich dniach wzięła udział w zawodach federacji IFBB. Podczas międzynarodowych targów FIWE-TRADESHOW branży fitness&wellness przedstawicielka Ostrołęki wróciła ze stolicy z trzema medalami.

 •  
 • Komentarzy:
 • 09:59, 01.10.2020 r.

TWP

biotechnik

Akademicka

JBB

Radni gminy Lelis zdecydowali o podwyżce diet dla sołtysów. Z funkcji sołtysa Łodzisk zrezygnowała Anna Domalewska (zdjęcia)

Radni gminy Lelis przegłosowali uchwałę w sprawie ustalenia diet i zwrotu kosztów podróży służbowej dla sołtysów. Zgodnie z decyzją podjętą na sesji wynagrodzenie sołtysów w gminie Lelis wzrośnie do 490 zł. Podczas obrad oficjalnie z funkcją sołtysa wsi Łodziska pożegnała się Anna Domalewska.Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Informacje UM Ostrołęki

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.15 zł

4.59 zł

4.10 zł

1.99 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Sprawdź pełne menu

Reklama


Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8