wtorek, 2 marca 2021 r., imieniny Heleny, Henryka, Halszki

Reklama   |   Kontakt

Aktualności
Kwiatowe laki

JBB

Jak zadbać o bezpieczeństwo dziecka w sieci? Kilka cennych wskazówek

W okresie pandemii dzieci przebywają głównie w domu. Zdalne nauczanie spowodowało, że młodzież więcej czasu spędza przed monitorami komputera. Ostrołęccy policjanci apelują do rodziców oraz opiekunów, aby rozmawiali ze swoimi pociechami na temat zagrożeń, które mogą pojawić się w sieci. 


CKZiU


Hutnik wygrał z Narwią

Trzeci mecz sparingowy i druga porażka ostrołęczan. Zespół Andrzeja Sieradzkiego uległ 0:1 czwartoligowemu Hutnikowi Warszawa. Jedyny gol padł po wątpliwym rzucie karnym. Według sędziego faulował Konrad Drężek. W najbliższą sobotę Narew rozegra sparing u siebie.


KamilaMeble

Dwadzieścia nowych zakażeń w regionie. Zmarła jedna osoba

Na COVID-19 zachorowało dziesięcioro mieszkańców Ostrołęki, natomiast na terenie powiatu ostrołęckiego kolejne dziesięć osób. Zmarła jedna osoba z naszego powiatu. Ministerstwo Zdrowia podało, że w kraju odnotowano ponad 6 tysięcy nowych zakażeń, zaszczepionych zostało 1,6 mln Polaków.


Stopka
Sportowiec Roku 2020: Głosowanie na finiszu

Już tylko do środy 10 lutego do godz. 23.59:59 można oddawać głosy na najlepszego zdaniem Czytelników Sportowca Roku 2020 w Regionie. Dla laureatów przewidziane są piękne statuetki od firmy Lus-ar oraz wartościowe nagrody rzeczowe od pozostałych sponsorów.Sportowiec Roku 2020: Kto najlepszym piłkarzem?

Jakub Małkiński, Adam Najgrodzki, Przemysław Olesiński, a może Kamil Majkowski. Kto zostanie piłkarzem roku w plebiscycie Sportowiec Roku 2020? Do końca głosowania pozostało już tylko kilka dni. Kto zyska największe poparcie kibiców?Skrzynka skarg: drogi w gminie Olszewo-Borki są słabo odśnieżone

Zima nie odpuszcza, a zalegający śnieg skutecznie utrudnia poruszanie się po drogach i chodnikach. Z naszą redakcją skontaktowali się czytelnicy, którzy twierdzą, że jakość odśnieżania dróg w gminie Olszewo-Borki pozostawia wiele do życzenia. Na uwagi mieszkańców odpowiedział urząd gminy.Gdzie na sanki w Ostrołęce? Kiedyś do parku na "kaczy dołek", na wały i na górkę w lasku za cmentarzem (zdjęcia)

Jazda na sankach to jedna z ulubionych, zimowych aktywności dzieci, zarówno tych w miastach, jak i na wsiach, tych, żyjących współcześnie i tych, których dzieciństwo przypadło na lata znacznie odleglejsze. Najbardziej znane miejsca do zjeżdżania w Ostrołęce to "kaczy dołek" i górka za cmentarzem. Znacie inne?Rok 2021 w gminie Myszyniec rokiem księdza Władysława Skierkowskiego

Rok 2021 w gminie Myszyniec będzie poświęcony księdzu Władysławowi Skierkowskiemu - poinformowało Regionalne Centrum Kultury Kurpiowskiej. Z tej okazji stworzono logo oraz utworzono na stronie internetowej dział poświęcony kapłanowi, w którym sukcesywnie będą pojawiać się informacje i ciekawostki z jego życia.

Przed nami sesja rady powiatu w trybie zdalnym

Na 9 lutego br. została zwołana kolejna sesja Rady Powiatu w Ostrołęce. Sesja, z uwagi na obostrzenia związane z pandemią koronawirusa, odbędzie się w trybie zdalnym. Radni mają do podjęcia szereg uchwał dotyczących m.in. budżetu, ale też rozpatrzenie petycji czy zapoznanie się ze sprawozdaniami.


Novdom

Jak bardzo wytrzymałe są strażackie ubrania? Ile waży strój strażaka?

Mało kto wie, jak bardzo wytrzymałe są strażackie ubrania i ile waży taki strój. Informacje na ten temat przygotowali strażacy-ochotnicy z Troszyna. Okazuje się, że strażacki mundur jest w stanie wytrzymać temperatury dochodzące do 1200 st. Celsjusza, podczas gdy stal zaczyna topić się przy 1500 st. C.

 

 Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Informacje UM Ostrołęki

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.91 zł

5.37 zł

4.80 zł

2.33 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Kebab Snack Bar Ostrołęka Sprawdź pełne menu

Reklama


Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8