piątek, 14 grudnia 2018 r., imieniny Alfreda, Izydora, Alfredy

Renault

Aktualności

Co z ostrołęckim szpitalem? Kto będzie nas leczył?

Kryzysu na taką skalę w ostrołęckim szpitalu dawno nie było. Lekarze składają wypowiedzenia umów, domagają się m.in. podwyżek. Porozumienia brak. Zagrożona jest część oddziałów szpitalnych, a mieszkańcy obawiają się, że niedługo pozostaniemy bez specjalistycznej opieki.


JBB

Jesienny spacer w Czarnowcu

Klub Kolarski 24h w Ostrołęce i społeczność wsi Czarnowiec zapraszają sympatyków spacerów z całymi rodzinami na przemarsz w otoczeniu urokliwego jesiennego lasu w miejscowości Czarnowiec na terenie gminy Rzekuń. Trasa wyniesie 10 kilometrów.Obchody 100-lecia Niepodległości w placówkach TPD (zdjęcia)

Wychowankowie z placówki Wsparcia Dziennego w Olszewie-Borkach uczestniczyli w warsztatach niepodległościowych w Dziennym Domu "Senior+". Podczas pobytu dzieci bardzo miło spędziły czas, świętując setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.Zderzenie osobówek w Kadzidle

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych - volvo i audi doszło na ul. Trasa Mazurska w Kadzidle. Przyczyną stłuczki było wykonanie nieprawidłowego manewru skrętu w lewo. Na miejscu interweniowali funkcjonariusze policji i strażacy z Ostrołęki i Kadzidła.SP w Pasiekach w akcji "Wywieś flagę" (zdjęcia)

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Pasiekach wzięli udział w akcji pn. "Wywieś flagę". Miała ona na celu przygotowanie mieszkańców Goworowa i okolic do wywieszenia flagi narodowej w piątek 9 listopada o godz. 11.11 i w niedzielę 11 listopada z okazji odzyskania przez Polskę niepodległości.


CKZiU

Ostrołęckie Spotkania Chóralne

Ostrołęckie Centrum Kultury zaprasza na dwudziesty pierwszy koncert z cyklu Ostrołęckich Spotkań Chóralnych. W programie usłyszeć można będzie zarówno pieśni patriotyczne jak i sakralne. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
Nadciągają 34 Ostrołęckie Spotkania z Piosenką Kabaretową

Przed ostrołęcką publicznością po raz kolejny wystąpią kabarety z różnych stron Polski. Wszystko za sprawą 34 edycji Ostrołęckich Spotkań z Piosenką Kabaretową. Już w sobotę 24 listopada wydarzenie rozpocznie się koncertem konkursowym i występami zaproszonych komików.


PWSIP

Agrometal


Sprawdź ofertę punktu przedszkolnego "Mali Przyjaciele"

Punkt przedszkolny "Mali Przyjaciele" zaprasza dzieci w wieku 2,5-6 lat w swoje progi. Siedziba placówki mieści się przy ul. Certowicza 8 w Ostrołęce. W przedszkolu na dzieci czeka mnóstwo ciekawych wrażeń. Lokal jest ładny, kolorowy i przyjazny milusińskim.
KamilaMeble

Łyziński: Przyszedłem gasić pożar, ale...

Golkiper ostrołęckiej Korony Andrzej Łyziński w trakcie rundy jesiennej powrócił do bramki żółto-niebieskich w trudnym momencie. Niezwykle doświadczony zawodnik pokazał się z bardzo dobrej strony, ale jak zapowiada nie przedłuży po raz kolejny swojej przygody z futbolem.

  •  
  • 11:55, 15.11.2018 r.


Rusza Nocna Liga Futsalu. Kto faworytem?

Już po raz ósmy drużyny z całego regionu przystąpią do rywalizacji w Nocnej Lidze Futsalu organizowanej w hali im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta. W obecnym sezonie w zmaganiach zaprezentuje się dwanaście zespołów. Kto będzie faworytem rozgrywek?

  •  
  • 11:54, 15.11.2018 r.

Kwiatowe Łąki

Niećko: Woli walki naszej drużynie nie brakuje

Mimo kontuzji czołowych zawodników szczypiorniści ostrołęckiej Trójki odnoszą kolejne zwycięstwa w rozgrywkach II ligi i mają apetyty na zdecydowanie więcej. W ostatnim spotkaniu ostrołęczanie pokonali SPR Nowe Piekuty 32:24 i wciąż są wiceliderem swojej grupy.

  •  
  • 11:54, 15.11.2018 r.


Zyśk: Chciałbym powrócić na ring jak najszybciej

Przemysław Zyśk odniósł dziewiąte zwycięstwo na zawodowym ringu i czeka na kolejną propozycję walki. Wychowanek Victorii pokazał, że jego dyspozycja i pewność siebie w ringu z każdym kolejnym miesiącem treningów rośnie i nie osiągnęła jeszcze szczytu.

  •  
  • 11:53, 15.11.2018 r.


"Alarm!": brudna walka o dziecko w Ostrołęce (wideo)

Pedofilia, narkotyki, płatny seks, gwałty czy pobicie - to tylko część z zarzutów stawianych sobie nawzajem przez parę byłych konkubentów z Ostrołęki. W środku tej brudnej walki dwojga dorosłych ludzi - niewinne, 4-letnie dziecko, o opiekę nad którym walczą rodzice.

Nowy samochód dla OSP Bakuła (zdjęcia)

Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Bakule (gm. Baranowo) wzbogacili się o samochód ratowniczo-gaśniczy. Uroczystego przekazania auta dokonano podczas tegorocznego Święta Niepodległości w niedzielę 11 listopada br. Nowy sprzęt zapewni większe bezpieczeństwo w gminie.


NOVDOM

Olszewo-Borki: pomnik na 100-lecie niepodległości (zdjęcia)

Uroczyste odsłonięcie oraz poświęcenie pomnika na Skwerze Niepodległości w Olszewie-Borkach było jednym z głównych punktów uczczenia setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w gminie. Wydarzenie zapoczątkowała uroczysta msza święta w kościele pw. NMP Królowej Polski.


JBB

Wieczór poezji białoruskiej

Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce zaprasza na wieczór poezji białoruskiej z udziałem Aleksandra Aweryanova, ambasadora Republiki Białoruskiej w Polsce. Aweryanov to także poeta i bard, który śpiewa własne utwory poetyckie do własnej muzyki."Kler" w Myszyńcu

Profesjonalne Kino Objazdowe Outdoor Cinema przyjedzie do Myszyńca i wyświetli pięć filmów, w tym kontrowersyjny "Kler". Seanse zaplanowano na najbliższy piątek w Regionalnym Centrum Kultury Kurpiowskiej przy placu Wolności 58.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.92 zł

5.19 zł

5.23 zł

2.40 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Yumme Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić