piątek, 14 grudnia 2018 r., imieniny Alfreda, Izydora, Alfredy

Renault

Aktualności

MZK: zmiany tras linii nr 1, 15 i 24

Miejski Zakład Komunikacji w Ostrołęce informuje, że z uwagi na zakończenie budowy ronda na skrzyżowaniu al. Jana Pawła II z ul. Blachnickiego, od 14 listopada bieżącego roku nastąpią zmiany w kursowaniu autobusów linii nr 1, 15 oraz 24.Jakub Gnatkowski wicemistrzem Polski w MMA!

Świetnie swoją przygodę ze sztukami walki rozpoczął Jakub Gnatnowski, który w debiucie wywalczył srebrny medal Mistrzostw Polski w MMA. Podczas zawodów w Sochaczewie podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka startował w gronie kadetów -55 kg.

  •  
  • 11:09, 14.11.2018 r.

Agrometal

Szczypiorniści Trójki wciąż wiceliderem II ligi

Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki w ostatnim spotkaniu pokonali SPR Nowe Piekuty 32:24 i wciąż plasują się na drugim miejscu w rozgrywkach II ligi - grupy B. Przed podopiecznymi trenera Rafała Niećki teraz seria wyjazdowych meczów z wymagającymi przeciwnikami.

  •  
  • 11:08, 14.11.2018 r.

JBB

MKKK Shinkyokushin z medalami Mistrzostw Polski

Z trzema medalami powrócili z Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzieżowców reprezentanci Międzyszkolnego Klubu Karate Kyokushin. W zawodach przeprowadzonych w Ełku podopieczni sensei Artura Prusińskiego i Mariana Zająca zaprezentowali duże umiejętności.

  •  
  • 11:08, 14.11.2018 r.

WSAP2018

Ambitne rwania i podrzuty UKS Atleta w Siedlcach

Mateusz Piórkowski i Przemysław Szabłowski reprezentowali nasze miasto oraz UKS Atleta Ostrołęka w Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego w Podnoszeniu Ciężarów do lat 16. W zawodach podopieczni trenera Władysława Niedźwieckiego zajęli miejsca tuż za podium.

  •  
  • 11:07, 14.11.2018 r.


Nowy sprzęt dla strażaków z gminy Troszyn (zdjęcia)

W sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Troszynie oficjalnie przekazano strażakom sprzęt ratowniczy. Środki na ten cel zostały pozyskane z Funduszu Sprawiedliwości - Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.JBB


Święto służby cywilnej w ostrołęckiej komendzie (zdjęcia)

Dzień Służby Cywilnej obchodzony jest w Polsce 11 listopada. W Komendzie Miejskiej Policji w Ostrołęce, również przygotowano uroczystość. Była to okazja do przypomnienia, że ostrołęcka policja to nie tylko funkcjonariusze, lecz również grono pracowników.Pożar budynku gospodarczego i fałszywy alarm

Podczas minionej doby strażacy odnotowali dwie interwencje.
1. W miejscowości Czarnowo (gm. Goworowo) o godz. 18.06 gaszono pożar budynku gospodarczego. Zadysponowano zastęp JRG PSP Ostrołęka oraz zastępy OSP: Goworowo, Kunin, Czarnowo.

Wieczornica patriotyczna w Pasiekach (zdjęcia)

W Szkole Podstawowej im. J. Korczaka w Pasiekach przygotowano wieczornicę patriotyczną upamiętniającą setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Wzięli w niej udział uczniowie, rodzice, nauczyciele oraz przedstawiciele lokalnych środowisk.Neurolog - specjalista od zdrowia układu nerwowego

Układ nerwowy człowieka to jedyny w swoim rodzaju system, który łączy wszystkie działania organizmu. Jego zadaniem jest odbieranie i przetwarzanie bodźców, kontrolowanie ruchu układu mięśniowo-szkieletowego, a także koordynowanie pracy wszystkich organów i narządów.Rondo na os. Centrum już przejezdne

W niedzielę 11 listopada oficjalnie odsłonięto tablicę z nazwą nowego ronda u zbiegu ulicy ks. Franciszka Blachnickiego i alei Jana Pawła II. Nosi ono nazwę 100-lecia Odzyskania Niepodległości. Kierowcy mogą już bez przeszkód korzystać z uruchomionego odcinka.


KamilaMeble

Jutro ostatnia sesja rady miasta w tej kadencji samorządu

W środę 14 listopada br., na wniosek prezydenta Janusza Kotowskiego, odbędzie się ostatnia w tej kadencji samorządu sesja rady miasta. Oprócz stałych punktów, porządek obrad będzie obejmował rozpatrzenie projektów uchwał dotyczących m.in. budżetu oraz wyborów do rady osiedla Leśniewo.Wysyłka paczek z Anglii do Polski - co trzeba wiedzieć?

Już niedługo święta, czas prezentów i spotkań z bliskimi. Najczęściej drobne podarunki od serca wręczamy sobie osobiście przy wigilijnym stole, jednak nie wszyscy mają taką możliwość. Niektórzy nie mają sposobności spotkać się w rodzinnym gronie i obdarować najbliższych prezentami.Śmiertelny wypadek w Piątkowiźnie (zdjęcia)

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło wczoraj wieczorem w miejscowości Piątkowizna (gm. Łyse). W wyniku uderzenia samochodu w drzewo, śmierć poniósł kierowca auta. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Miejska Policji w Ostrołęce.Oferty Powiatowego Urzędu Pracy

Oferty pracy Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrołęce. Zobacz jacy pracownicy są aktualnie poszukiwani w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim. Szczegółowych informacji udziela Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce, ul. 11 Listopada 68, tel. (29) 760-43-83.


Kwiatowe Łąki

Pożar, wypadek i kolizja

Podczas minionej doby strażacy z naszego terenu odnotowali trzy interwencje.
1. W Ostrołęce o godz. 15.48 zgłoszono pożar skrzynki energetycznej na parkingu znajdującym się w pobliżu budynku handlowego przy ul. Fieldorfa "Nila".


EUROTUR

Zderzenie mazdy i toyoty

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło na rondzie im. Zofii Niedziałkowskiej w Ostrołęce. Przyczyną stłuczki było niezachowanie bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu. Na miejscu interweniowali ostrołęccy funkcjonariusze policji.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.92 zł

5.19 zł

5.23 zł

2.40 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Yumme Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić