piątek, 12 sierpnia 2022 r., imieniny Klary, Lecha, Hilarii

Reklama   |   Kontakt
TargiPieczywa

Aktualności


targowa

Życie mężczyzny było zagrożone. Interweniowały służby

Dyżurny ostrołęckich policjantów wczoraj późnym wieczorem otrzymał zgłoszenie dotyczące mężczyzny, którego życie może być zagrożone. Po chwili na miejscu zjawili się policjanci. Z uwagi na stan zdrowia, ostrołęczanin został zabrany do szpitala.


Dolina Bursztynu

Novdom

Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:

Anna Bożena Dobkowska, lat 65, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie we wtorek 9 lipca w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Goworowie.


Fachowiec
Oferty Powiatowego Urzędu Pracy

Oferty pracy Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrołęce. Zobacz jacy pracownicy są aktualnie poszukiwani w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim. Szczegółowych informacji udziela Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce, ul. 11 Listopada 68, tel. (29) 760-33-77.Ostrołęcka publiczność obejrzała "Rubinowe gody" (zdjęcia)

W Ostrołęckim Centrum Kultury rozpoczął się spektakl "Rubinowe gody". To opowieść o tym, jak jeden wieczór może zmienić nasze życie poprzez splot zupełnie niespodziewanych zdarzeń, ale również mądra lekcja: że na miłość i namiętność nigdy nie jest za późno.

Bezpłatna pomoc prawna w powiecie ostrołęckim

Na terenie powiatu ostrołęckiego, w ramach realizacji rządowego programu, udzielana jest nieodpłatna pomoc prawna oraz nieodpłatne poradnictwo obywatelskie. Zobacz, gdzie i kiedy można uzyskać wsparcie prawników i radców?


CKZiU


Zmiany w naziemnej telewizji cyfrowej - co musisz wiedzieć?

Naziemna telewizja cyfrowa umożliwia oglądanie wielu kanałów bez dodatkowych opłat. Najważniejsze pasma telewizyjne są dostępne dla wszystkich widzów, którzy posiadają telewizor z wbudowanym dekoderem DVB-T lub odrębny dekoder podłączony do odbiornika. Kierowca bmw uszkodził forda i odjechał z miejsca zdarzenia!

W sobotnie popołudnie doszło do kolizji. Kierowca bmw, nie patrząc na znaki poziome, wyprzedzał kolumnę pojazdów. Zajechał drogę kierowcy forda, po czym gwałtownie zahamował, dlatego jadący fordem uderzył w tył bmw. Mężczyzna z bmw odjechał z miejsca zdarzenia. 


Co? Gdzie? Kiedy?

Pogoda

zachmurzenie małe

26°C, 1024 hPa

zachmurzenie małe

Kamery online

Oglądaj na żywo

Smog

16
Jakość powietrza:
Bardzo dobra

Pył PM2.5: 10 µg/m³

Pył PM10: 14 µg/m³

Szczegóły »

Społeczność

Usługi

Komunikacja

Medycyna

Handel

Edukacja

Finanse

Pozostałe


Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

6.69 zł

6.94 zł

6.95 zł

3.09 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Kebab Snack Bar Ostrołęka Sprawdź pełne menu

Warto odwiedzić

Spotted Ostrołęka Logo infoprasznysz.com
388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8