poniedziałek, 22 lipca 2019 r., imieniny Magdaleny, Bolesławy, Marii

Aktualności

KS CK Troszyn zwycięża (zdjęcia, wideo)

W drugim sparingu przygotowującym do gry w lidze okręgowej, KS CK Troszyn pokonał na boisku przy ulicy Miłej w Rzekuniu drużynę Escoli Varsovia Warszawa U-17. Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego rozegrali dobre zawody i zasłużenie wygrali 4:2.

  •  
  • 09:28, 18.07.2019 r.


Rzekunianka przegrywa w sparingu (zdjęcia, wideo)

Rzekunianka Rzekuń w pierwszym meczu kontrolnym przygotowującym do rundy jesiennej rozgrywek A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka uległa KS Śniadowo 3:4. Trener Bartłomiej Jezierski desygnował do gry łącznie dwudziestu zawodników.

  •  
  • 09:27, 18.07.2019 r.

NOVDOM

"Hrabina Ciemnogrodu" odchodzi z polityki

Krystyna Pawłowicz - kontrowersyjna posłanka Prawa i Sprawiedliwości, zapowiedziała w mediach społecznościowych, że żegna się z polityką. "Hrabina Ciemnogrodu" - jak nazwał ja niegdyś poseł Bartłomiej Bodio, wykładała w przeszłości na ostrołęckiej uczelni.Poszukiwany właściciel telefonu Xiaomi

Ostrołęcka policja poszukuje właściciela telefonu komórkowego marki Xiaomi Redmi 5A, z obudową w kolorze srebrnym. Telefon został znaleziony w parku miejskim przez przypadkową osobę i dostarczony do policjanta z ostrołęckiego rewiru dzielnicowych. Ktoś rozpoznaje swoją zgubę?


KamilaMeble

Rzadki okaz kawki albinosa sfotografowany w miejscowości Antonie

Mieszkańcy miejscowości Antonie (gm. Olszewo-Borki) mogli podziwiać niezwykle rzadkie zjawisko. Gminę odwiedził bardzo rzadki ornitologiczne okaz - kawka albinos. Kawki, to popularne w Polsce ptaki, jednak osobniki o białym ubarwieniu są w naszym kraju rzadkością.

Olszewo-Borki: I konkurs wokalny "Śpiewający powiat"

Mieszkańcy powiatu ostrołęckiego mogą spróbować swoich sił w pierwszej edycji konkursu wokalnego "Śpiewający powiat". Laureaci muzycznych zmagań wystąpią na dożynkach w Olszewie-Borkach. Zgłoszenia solistów i grup wokalnych przyjmowane są do 2 sierpnia br.

Zgubiłeś dowód? Zgłoś to online

Ministerstwo Cyfryzacji prowadzi kolejny projekt mający zachęcić obywateli do korzystania z dostępnych usług mobilnych. Od początku wakacji do dziś ponad dwa tysiące osób zgłosiło utratę dowodu osobistego. Zobacz jak w wygodny sposób możesz rozwiązać ten problem.Weekend promocji w sklepach "Prim Market" i "Wiejska Wędzarnia"

Sklepy "Prim Market" i "Wiejska Wędzarnia" zachęcają do skorzystania z weekendowej promocji. W ofercie produkty w supercenach: boczek bez żeber ze po 14,99 zł/kg, banany za jedyne 3,49 zł/kg, Cola-Cola 850 ml za 2,69 zł, piwo Special Jasne Pełne w butelce 500 ml w cenie 1,89 zł.


JBB

Rowerzysta z powiatu ostrołęckiego potrącony w Grądach

Wczesnym rankiem, we wtorek 16 lipca, na drodze krajowej nr 60, w pobliżu miejscowości Grądy (powiat ostrowski), doszło do wypadku z udziałem rowerzysty. Kierowcą jednośladu okazał się być 37-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego. Z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.Kolejna próba oszustwa na policjanta

Ostrołęccy policjanci otrzymali dziś zgłoszenie o kolejnej próbie dokonania oszustwa metodą na policjanta. Przestępcy próbowali wmówić ostrołęczance, że jej konto bankowe jest zagrożone atakiem hakerskim. Na szczęście kobieta nie dała się oszukać.


ZSP

Traktorem, środkiem jezdni, z ponad trzema promilami

Funkcjonariusz z ostrowskiej komendy, w czasie wolnym od pracy, udaremnił jazdę mieszkańcowi powiatu ostrołęckiego, który w niedzielny wieczór poruszał się traktorem na terenie gminy Baranowo. Mężczyzna, jak wykazało badanie alkomatem, miał ponad trzy promile alkoholu w organizmie.Żona zgłosiła zaginięcie męża

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce otrzymali zgłoszenie o zaginięciu 27-letniego mężczyzny. Z informacji przekazanych przez członka rodziny wynikało, że zaginionemu może grozić niebezpieczeństwo. Po kilkudziesięciominutowych poszukiwaniach mężczyzna został odnaleziony cały i zdrowy.


PWSIP

ZSP Troszyn

Interpelacja w sprawie naprawy nawierzchni

Do prezydenta miasta wpłynęła kolejna interpelacja radnego Jacka Łuby, który tym razem prosi, by włodarz zajął się sprawą uszkodzonej nawierzchni. Problem dotyczy skrzyżowania ul. Żołnierzy Armii Krajowej z ul. Kwiatową. Radny wskazał na zagrożenie dla bezpieczeństwa jakie stwarzają ubytki."GW": 1000 plus w Enerdze

Energa, jeszcze niedawno aby zmniejszyć koszty dystrybucji energii elektrycznej płaciła dziesiątki tysięcy złotych za dobrowolne odejścia z pracy. Za rządów Prawa i Sprawiedliwości zatrudnienie wzrosło jednak o 1000 osób. O sprawie informuje portal wyborcza.pl.


Kwiatowe ÂŁÂąki

Alkohol, rękoczyny i zniszczony samochód

Zniszczonym samochodem oraz zatrzymaniem w policyjnym areszcie zakończyła się kłótnia kobiety i mężczyzny, do której doszło w sobotę 13 lipca br. w Ostrołęce. Według relacji świadka, napastnik uderzył kobietę, wskoczył na dach auta, zbił szybę i zniszczył karoserię. Na miejscu interweniowała policja.


MEBPOL

Drugi turnus półkolonii w OSM (zdjęcia)

Na nudę nie mogą narzekać dzieci, które biorą udział w drugim turnusie półkolonii, zorganizowanych przez Ostrołęcką Spółdzielnię Mieszkaniową. Na uczestników wypoczynku czeka wiele ciekawych atrakcji m.in. nauka pierwszej pomocy, basen, kręgielnia czy wizyta w straży pożarnej.


pegas oil

Korona wznowiła treningi (zdjęcia)

Korona Ostrołęka rozpoczęła przygotowania do rundy jesiennej rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. Trener Tomasz Staniórski miał do dyspozycji szesnastu zawodników. Czy obecną kadrę stać na osiągnięcie korzystnego rezultatu w sezonie 2019/2020?

  •  
  • 09:22, 17.07.2019 r.

Essentia

Debiut Anity Parzych w Sopocie (zdjęcia)

Anita Parzych zadebiutowała w prestiżowych zawodach w kulturystyce i fitness w Sopocie. Ostrołęczanka zajęła siódme miejsce, w kategorii fitness bikini kobiet do 163 cm, na siedemnaście zawodniczek. Z trójmiasta wróciła do domu z bagażem doświadczeń.

  •  
  • 09:22, 17.07.2019 r.

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

5.08 zł

5.41 zł

5.04 zł

1.99 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Sklep Pierogownia Sprawdź pełne menu

ReklamaUrząd Miasta Ostrołęki informuje

Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8