poniedziałek, 10 sierpnia 2020 r., imieniny Borysa, Filomeny, Wawrzyńca

Reklama   |   Kontakt
Ubezpieczenia

Aktualności

Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Grzegorz Fabisiak, lat 42, nabożeństwo żałobne odprawione zostało w czwartek 6 sierpnia w kaplicy domu pogrzebowego przy ul. Kujawskiej w Ostrołęce.Groził byłej żonie podpaleniem domu. Chodził pod oknami z materiałami łatwopalnymi i zapalniczką. W środku były dzieci. Pomogli ostrołęccy policjanci

Ostrołęccy mundurowi zatrzymali pijanego mężczyznę, który groził swojej byłej żonie pozbawieniem życia. Agresor chodził pod jej oknami z materiałami łatwopalnymi i zapalniczką strasząc kobietę, że podpali dom, w którym przebywała też trójka dzieci. Mieszkaniec powiatu został osadzony w policyjnym areszcie.


Fachowiec

Kraska asystentem w Medyku Konin

32-latek pochodzi z Ostrołęki. Grał w piłkę w: Okęciu Warszawa, Świcie Baranowo oraz UKS Ołtarzew. Robert Kraska w sezonie 2020/2021 będzie pełnił funkcję asystenta Romana Jaszczaka w jednym z najbardziej utytułowanych klubów kobiecych w Polsce - Medyku Konin.

  • Wyświetleń: 3611
  • 11:10, 07.08.2020 r.

FatBike

Kwiatowe ÂŁÂąki

Derby w pucharach. Z kim zagra Narew i Rzekunianka?

Znamy dziewięć par rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu Delegatury Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej w Ciechanowie-Ostrołęce. Losowanie ułożyło się tak, że zespoły z naszego powiatu powalczą w spotkaniach derbowych. Z pewnością będzie ciekawie. Warto będzie wygrać się do Baranowa i Myszyńca.

  • Wyświetleń: 2571
  • 09:38, 07.08.2020 r.


Praca w ostrołęckim ratuszu. Miasto szuka dyrektora

Prezydent Łukasz Kulik ogłosił otwarty i konkurencyjny nabór na wolne stanowisko dyrektora Wydziału Informatyki w Urzędzie Miasta Ostrołęki. Osoby zainteresowane zatrudnieniem mogą składać wymagane dokumenty do poniedziałku 10 sierpnia do godziny 12.00 w Punkcie Obsługi Interesantów przy pl. Bema 1.


CKZiU

Podział powiatów na czerwone, żółte i zielone. Wracają obostrzenia

W dziewiętnastu powiatach z największym przyrostem zakażeń koronawirusem od soboty 8 sierpnia wrócą większe obostrzenia. Ministerstwo Zdrowia podzieliło je na czerwone i żółte. Dziewięć z nich, gdzie wzrosty liczby przypadków są największe, obowiązywać będą m.in. maseczki również na świeżym powietrzu.Firma Szkoleniowo-Doradcza Preme zaprasza na nowe szkolenia!

Firma Szkoleniowo-Doradcza Preme z przyjemnością informuje, że nadal trwa nabór na bezpłatne szkolenia w ramach środków z UE i zachęca  mieszkańców województwa mazowieckiego do wzięcia udziału w darmowych kursach finansowanych przez Unię Europejską, które realizowane będą m.in. w Ostrołęce.


JBB

Piątek upalny z burzami na Mazowszu i Lubelszczyźnie (wideo)

Przez najbliższe dni pogoda będzie wyjątkowo gorąca, a miejscami upalna. Niewykluczone są jednak przelotne opady deszczu, a także burze, którym może towarzyszyć grad.W piątek po południu od Lubelszczyzny aż po centrum kraju wystąpią przelotne opady deszczu i burze z opadami o sumie do 10-20 litrów na metr kwadratowy.


Iklima

MEBPOL

EssentiaKSMKamilaMeble

Włoski festiwal smaków w pizzerii Calabria!

Włochy - jeden z najpiękniejszych i najstarszych kulturowo krajów starego kontynentu. Swoją sławę zyskał poprzez monumenty historii, osiągnięcia naukowe, oraz niezrównanej w swojej prostocie i smakach kuchni. Nią możecie rozkoszować się w Calabrii.


Eldor

Dobowy rekord zakażeń w Polsce. Przybyło aż 726 chorych!

Resort zdrowia poinformował w najnowszym komunikacie o nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w naszym kraju. Przybyło aż 726 chorych na COVID-19, najwięcej na terenie województwa śląskiego. To kolejny dobowy rekord zarażeń. Niestety, zmarły następne osoby. Wszystkie miały choroby współistniejące.Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.15 zł

4.56 zł

4.10 zł

1.88 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Restauracja Diamentowa Sprawdź pełne menu

Reklama


Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8