czwartek, 22 października 2020 r., imieniny Halki, Kordiana, Kordelii

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Niechlubny rekord. Aż 33 nowe zakażenia. Grozi nam czerwona strefa!

Aż 33 potwierdzone zachorowania na COVID-19 odnotowano w najnowszym raporcie ostrołęckiego sanepidu. To niechlubny rekord w naszym regionie. Jeżeli ilość zachorowań szybko nie spadnie, Ostrołęce i powiatowi ostrołęckiemu grozić będzie oznaczenie czerwoną strefą i większe obostrzenia.


JBB


Koronawirus szaleje w regionie, a organista roznosi opłatki

Kościół po raz kolejny pokazuje, że pieniądze biorą górę nad zdrowym rozsądkiem. Część naszych czytelników jest oburzona faktem, że w czasie pandemii i poważnych zachorowań na COVID-19, organiści w parafiach roznoszą opłatki wigilijne.


CKZiU

Ostrołęka gra na Lenki. Transmisja na żywo

Ostrołęka wspiera Lenkę. Na scenie przy Kupcu trwa impreza charytatywna. Organizatorzy przewidzieli wiele licytacji i koncerty lokalnych zespołów, a na Facebooku trwa transmisja na żywo. Dziewczynka zmaga się z bardzo podstępną i okrutną chorobą - SMA czyli rdzeniowym zanikiem mięśni.Ciemno, zimno, deszcz, ale pieszy niech sobie poczeka (wideo)

W poniedziałkowy, deszczowy wieczór 12 października kamera samochodowa zarejestrowała nieprzyjemny incydent na ul. Steyera, na wysokości Biedronki. Na przejście na drugą stronę ulicy oczekiwała osoba. Niestety, jeden z kierowców nie zatrzymał się, aby ustąpić pierwszeństwa pieszemu.


KamilaMeble

Akademicka

Remont ulic Padlewskiego i Sierakowskiego na finiszu (zdjęcia)

Prace związane z przebudową ulic gen. Zygmunta Padlewskiego i ul. Zygmunta Sierakowskiego w Ostrołęce powoli dobiegają końca. Drogowcy wykonują oznakowanie poziome i pionowe, roboty wykończeniowe, a także drobne poprawki. Planowany termin zakończenia prac to 30 października 2020 r. 
TWP

Hoopla


Rzeźba "Postacie na pniu". Jak pracę skomentował jej autor?

Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce zamieściło na swojej stronie internetowej zdjęcie interesującej rzeźby, a także komentarz (legendę) autorstwa Henryka Ciszewskiego. Dzieło przedstawia dwie postacie siedzące na pniu. Praca zdolnego artysty naprawdę robi wrażenie.


biotechnik

Eldor

Mammobus w Ostrołęce

Narodowy Fundusz Zdrowia zachęca do skorzystania z bezpłatnych badań mammograficznych. Specjalny mammobus z nowoczesnym sprzętem sukcesywnie odwiedza wszystkie, nawet najmniejsze gminy na Mazowszu. Zapoznaj się z najnowszym harmonogramem.


JBB

We wtorek nadzwyczajna sesja rady miasta

We wtorek 20 października w sali konferencyjnej miejskiego ratusza odbędzie się nadzwyczajna sesja rady miasta. Posiedzenie samorządu będzie dotyczyło tylko jednego projektu uchwały - w sprawie udzielenia odpowiedzi na skargę wniesioną do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego.

Wojciech Zarzycki wnioskuje o zabezpieczenie funduszy na inwestycje

Wojciech Zarzycki, przewodniczący Rady Miasta w Ostrołęce, złożył cztery interpelacje w sprawie oczekiwanych przez mieszkańców inwestycji w obrębie osiedli Sienkiewicza, Łęczysk i Stare Miasto. W każdym z przypadków prosi o zabezpieczenie funduszy w przyszłorocznym budżecie miasta.Ostrołęcka giełda samochodowa (zdjęcia)

Ostrołęcka giełda samochodowa to wciąż popularne miejsce nabywania używanych aut. Dzięki naszemu zestawieniu porównasz ceny różnorodnych marek pojazdów. Każde zdjęcia opisane jest podstawowymi danymi technicznymi, m.in. rodzajem silnika i rokiem produkcji.Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Informacje UM Ostrołęki

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.15 zł

4.59 zł

4.10 zł

1.99 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Restauracja Diamentowa Sprawdź pełne menu

Reklama


Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8