poniedziałek, 1 czerwca 2020 r., imieniny Jakuba, Hortensji, Gracjany

Reklama   |   Kontakt
Ubezpieczenia

AktualnościSpółdzielnia Mieszkaniowa Centrum ma nowego prezesa

Jakub Frydryk, wiceprzewodniczący Rady Miasta Ostrołęki, został wczoraj powołany do pełnienia funkcji prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej Centrum. Tak zdecydowała rada nadzorcza spółdzielni. Tym samym samorządowiec zastąpił na tym stanowisku Ryszarda Sowę, który odszedł na emeryturę.Samorząd miasta nabędzie grunty wokół bloków przy ul. Krańcowej. Po wielu latach udało się doprowadzić do uporządkowania spraw osiedla

Samorząd miasta od wielu lat stara się o pozyskanie gruntów wokół bloków przy ulicy Krańcowej w Ostrołęce. W 2000 roku miasto nabyło domy wielorodzinne od ówczesnej Agencji Własności Rolnej Skarbu Państwa PGO w Ostrołęce. W tym roku udało się uzyskać decyzję o nieodpłatnym nabyciu gruntów.


Kwiatowe ÂŁÂąki


Jubileusze święceń kapłańskich w parafii pw. Zbawiciele Świata w Ostrołęce

Księża z parafii pw. Zbawiciela Świata w Ostrołęce obchodzili doniosłe jubileusze posługi kapłańskiej. Proboszcz parafii - ksiądz kanonik Jan Świerad celebrował 41 rocznicę przyjęcia święceń kapłańskich, zaś wikariusz ks. Cezary Czarkowski - 19 rocznicę. Z tej okazji w kościele odbyła się uroczysta msza święta.
KamilaMeble

EssentiaJBB

Wójt gminy Łyse z absolutorium. Radni byli jednogłośni

Na wstępie obrad przedstawiono raport wójta o stanie gminy za 2019 r. Prezentacji dokonał sekretarz Jarosław Parda. Następnie radni zatwierdzili sprawozdania finansowe oraz z wykonania budżetu. Jednogłośnie udzielili też absolutorium oraz wotum zaufania wójtowi Grzegorzowi Fabiszewskiemu. 


Eldor

Samorząd Mazowsza przekazuje szpitalom łóżka i mobilne RTG za ponad 10 mln złotych. Wyposażona będzie też ostrołęcka placówka

120 nowych specjalistycznych łóżek do intensywnej terapii oraz 11 mobilnych aparatów RTG trafia do mazowieckich szpitali. Ruszają dostawy sprzętu o wartości ponad 10 mln zł. Zakupy to efekt projektu unijnego realizowanego przez samorząd Mazowsza. Wyposażona zostanie również ostrołęcka placówka.
WSAP
Przyciski w autobusach MZK i na przystankach zostały włączone

W środę 27 maja Miejski Zakład Komunikacji ponownie uruchomił przyciski znajdujące się w autobusach i na przystankach. Od dzisiaj aby wsiąść bądź wysiąść z autobusu lub zasygnalizować chęć skorzystania z przystanku na żądanie, należy skorzystać ze znajdujących się w komunikacji miejskiej przycisków.Weekend promocji w sklepach "Prim Market" i "Wiejska Wędzarnia"

Sklepy "Prim Market" i "Wiejska Wędzarnia" zachęcają do skorzystania z weekendowej promocji. W ofercie produkty w supercenach m.in: łopatka bez kości po 11,99 zł/kg, kaszanka gryczana z Pekpolu za 8,99 zł/kg, pomidory malinowe w cenie 5,99 zł/kg oraz piwo Królewskie (jasne pełne) tylko 1,99 zł/100 ml.


CKZiU

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Informacje UM Ostrołęki

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

3.99 zł

4.36 zł

3.89 zł

1.71 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Restauracja Olimp Sprawdź pełne menu

Reklama


Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8