wtorek, 26 stycznia 2021 r., imieniny Pauli, Polikarpa, Pauliny

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Wypadek w Stora Enso. 36-latek doznał ciężkiego urazu ręki

Na terenie firmy Stora Enso w Ostrołęce doszło wczoraj do wypadku. Poszkodowany został jeden z pracowników firmy zewnętrznej. 36-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego doznał ciężkiego urazu ręki. Pogotowie ratunkowe zabrało go do szpitala. Na miejscu interweniowali również ostrołęccy policjanci.

Przed Narwią pierwsze granie. Przyjedzie wicelider IV ligi

W sobotę (23 stycznia) o godz. 11:00 piłkarze Narwi rozegrają pierwszy mecz kontrolny. Rywalem ostrołęczan będzie Wissa Szczuczyn, czyli druga drużyna IV ligi w grupie podlaskiej. Przeciwnicy po rundzie jesiennej mają 38 punktów, a w tabeli o trzy punkty wyprzedza ich Tur Bielsk Podlaski.Aż 28 medali na koncie Huberta Nakielskiego

Hubert Nakielski już drugi sezon rywalizuje z powodzeniem w gronie seniorów. Podopieczny trenera Dariusza Małkowskiego zanotował kolejny sezon pełen bardzo wartościowych wyników. Dla ratowników Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego WOPR-OS był on jednak bardzo specyficzny.


CKZiU

Prawdziwy przywódca zespołu - Adam Najgrodzki

Adam Najgrodzki to jeden z najbardziej doświadczonych zawodników MKS Małkinia. 30-letni zawodnik nie tylko stanowi trzon zespołu, ale jest również wzorem do naśladowania dla młodszych kolegów. To prawdziwy przywódca, który swoim zaangażowaniem zaraża cały zespół.Woda w gminie Olszewo-Borki z trzech ujęć (zdjęcia)

Od 1 stycznia 2021 r. zaopatrzenie w wodę i odbiór ścieków przejął w całości Zakład Gospodarki Komunalnej. Mieszkańcy gminy Olszewo-Borki zaopatrywani są obecnie z trzech ujęć, dwóch gminnych i jednego pozostającego w dyspozycji Ostrołęckiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji.


PWSIP

Narew zagra w barażach? Znamy potencjalnego rywala

W siedzibie Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej odbyło się losowanie par barażowych o awans do IV ligi. Na dzień dzisiejszy drugie miejsce w Klasie Okręgowej w grupie Ciechanowsko-Ostrołęckiej zajmuje Narew Ostrołęka. Gdyby tak samo wyglądała sytuacja na koniec sezonu, podopieczni Andrzeja Sieradzkiego rozegraliby dwumecz.Czym jest Spotted: Ostrołęka na Facebooku?

Czym jest profil Spotted: Ostrołęka na Facebooku? To popularny fanpage, na który zagląda wielu mieszkańców Ostrołęki i regionu. Dzięki niemu nie tylko poznasz nowe osoby, wyznasz miłość czy poprosisz o krótką poradę innych internautów.


JBB

KS CK Troszyn zna rywala w pucharze

Chociaż nie został jeszcze rozegrany finał Pucharu Polski na szczeblu Delegatury Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej w Ciechanowie to już władze Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej dokonały losowania pierwszej rundy oraz 1/8 finału. KS CK Troszyn będzie rywalizował z Wisłą II Płock.


JBB

Trójka wraca do gry

W najbliższą sobotę (23 stycznia) szczypiorniści z Ostrołęki wznowią walkę o punkty. Przed drużyną Rafała Niećko starcie z Olimpią Biała Podlaska. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17:00. Kibice nie będą mogli obejrzeć spotkania na żywo.
HID

Aktywne ferie na południu Polski

Górskie aktywności przywodzą na myśl jazdę na nartach, sankach, trekking, czy wspinaczkę. Bez wątpienia aura, uroki miejsca i krajobraz służą tego typu dyscyplinom. Coraz większą popularnością cieszą się też formy rozrywki, z których można korzystać również w innych regionach. Do jednych z nich należy paintball.Aktualne ceny paliw

Nie przepłacaj za paliwo. Tankując do pełna, dzięki naszemu zestawieniu, możesz zaoszczędzić nawet kilkanaście złotych. Sprawdź aktualne ceny paliw w Ostrołęce. Nasz algorytm został poprawiony, aby zapobiegać promowaniu stacji stosujących ceny dumpingowe.Zostań policjantem. Nowe przyjęcia do służby już 23 lutego

Komendant Wojewódzki Policji z siedzibą w Radomiu ogłosił rozpoczęcie procedury rekrutacji kandydatów do służby w policji w 2021 roku na terenie województwa mazowieckiego. Najbliższe przyjęcia do służby zaplanowano na 23 lutego bieżącego roku. Jakie wyzwania niesie za sobą służba w policji?Pijany 42-latek kierował audi. Miał 1,2 promila

Mieszkaniec powiatu ostrołęckiego wykazał się dużą bezmyślnością. Zdecydował się na jazdę audi będąc pod wpływem alkoholu. Na szczęście  w pobliżu byli ostrołęccy policjanci, którzy udaremnili nieodpowiedzialnemu mężczyźnie dalszą jazdę. 42-latek miał w organizmie 1,2 promila alkoholu.


Kwiatowe laki

Novdom

Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Artur Swałdek, lat 56, nabożeństwo żałobne zostanie odprawione w sobotę 23 stycznia o godz. 12.00 w kościele pw. Świętego Wojciecha w Gdańsku.

Zderzenie osobówek zakończone wysokim mandatem (zdjęcia)

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w czwartek przed południem na skrzyżowaniu ulic Kołobrzeskiej i Bohaterów Westerplatte w Ostrołęce. Według ustaleń ostrołęckich policjantów, przyczyną stłuczki było wymuszenie pierwszeństwa przejazdu. Sprawczyni została ukarana 400-złotowym mandatem.Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Informacje UM Ostrołęki

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.60 zł

4.95 zł

4.50 zł

2.12 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Kebab Snack Bar Ostrołęka Sprawdź pełne menu

Reklama


Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8