poniedziałek, 20 stycznia 2020 r., imieniny Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Sebastian Moszczyński Sportowcem Roku 2019?

Sebastian Moszczyński to wielki talent Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki, który z sezon na sezon zapisuje na swoim koncie coraz lepsze wyniki. Wychowanek trenera Andrzeja Danelskiego pochodzi z małej miejscowości Poścień-Zamion k. Chorzel.

  • Wyświetleń: 873
  • 13:35, 17.01.2020 r.


Krzysztof Modzelewski Sportowcem Roku 2019?

Krzysztof Modzelewski to zawodnik MKKK Shinkyokushin, który od kilku sezonów zapisuje na swoim koncie bardzo wartościowe wyniki. Podopieczny sensei Mariana Zająca i sensei Artura Prusińskiego po raz kolejny znalazł się na podium mistrzostw Polski.

  • Wyświetleń: 1003
  • 13:34, 17.01.2020 r.

CKZiU

Kwiatowe ÂŁÂąki

Raport Najwyższej Izby Kontroli o mocach wytwórczych energii elektrycznej. Są zastrzeżenia do budowy ostrołęckiej elektrowni

Najwyższa Izba Kontroli opublikowała raport o inwestycjach w moce wytwórcze energii elektrycznej w latach 2012-2018. Urzędnicy skontrolowali Ministerstwo Energii oraz dziewięć spółek z grup kapitałowych sektora elektroenergetycznego. Okazuje się, że mają wiele zastrzeżeń m.in. do budowy ostrołęckiej elektrowni.
Eldor

Warszawska34

Odpoczynek ostrołęckich siatkarzy (wyniki, tabela)

W ostatniej kolejce ostrołęcki Volley nie dał szans UMKS Gwardia Legionowo wygrywając pewnie w trzech setach. W najbliższą niedzielę podopieczni trenera Arkadiusza Piasty mieli rozegrać kolejne ligowe spotkanie, mecz został jednak przełożony.

  • Wyświetleń: 984
  • 11:50, 17.01.2020 r.

Essentia


Policjanci, strażacy, strażnicy miejscy kontrolują pustostany, by w porę zapobiec tragedii. Działania "Pomocna dłoń" chronią osoby narażone na wychłodzenie

Choć zimowa aura wciąż nie chce zagościć w naszym kraju, to słupki termometrów w nocy spadają do zera. Niskie temperatury mogą stanowić zagrożenie dla osób bezdomnych, starszych i samotnych. Dlatego ostrołęccy policjanci w ramach porozumienia "Pomocna Dłoń" kontrolują okoliczne pustostany.


NOVDOM

Tygodniowy rozkład jazdy w Łubudu

Każdego dnia kręgielnia Łubudu to idealne miejsce dla Ciebie przez cały tydzień. Już od początku tygodnia znajdziesz w Łubudu coś dla siebie. Pod hasłem sportowe poniedziałki możecie, dzięki treningom Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego, nauczyć się gry w kręgle lub podnosić swoje umiejętności.


MobilSerwisKamilaMeble

Trudne warunki na drodze - mgły i oblodzenia. Bądźcie ostrożni

W związku z pojawiającym się nad ranem dużym zamgleniem oraz śliską nawierzchnią dróg ostrołęccy policjanci apelują do kierowców o dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze i zachowanie szczególnej ostrożności. Większą rozwagą powinni wykazać się także piesi.

 

Ogłoszenie o zamiarze ograniczenia sposobu korzystania z nieruchomości

Prezydent Miasta wydał ogłoszenie o zamiarze ograniczenia sposobu korzystania z nieruchomości o nieuregulowanym stanie prawnym, położonej przy ul. Łomżyńskiej w Ostrołęce, poprzez udzielenie zezwolenia na zajęcie części nieruchomości w celu budowy wnętrzowej stacji transformatorowej SN/nN i linii kablowej SN i nN.Placówka pocztowa w Nowej Wsi. Można już z niej korzystać

Swoją działalność wznowiła Agencja Pocztowa w Nowej Wsi przy ulicy Leśnej 2A. Punkt pocztowy jest czynny w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki w godzinach 8.00-15.00, natomiast w środy w godzinach 14.00-20.00. Z pewnością wpłynie to na wzrost zadowolenia mieszkańców gminy Olszewo-Borki.
JBB

Poszukiwany listem gończym

Prokuratura Rejonowa w Ostrołęce poszukuje listem gończym Sebastiana Janusza Ogrodowczyka. Ostatni adres zamieszkania mężczyzny to ul. Żebrowskiego 4/88 w Ostrołęce. Osoby posiadające informacje na temat pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt z ostrołęcką prokuraturą.Urodzinowa promocja na stacji paliw Stan-Oil Kempisty

W najbliższą sobotę 18 stycznia w godz. 7.00-18.00 - wszystkie rodzaje paliwa zatankujecie w promocyjnych cenach. Dodatkowo dla każdego tankującego kawa lub hot dog gratis - tak stacja Stan-Oil Kempisty przy ul. Targowej 6 w Ostrołęce będzie świętowała swoje trzecie urodziny.


Co? Gdzie? Kiedy?

Pogoda

pochmurno z przejaśnieniami

2°C, 1040 hPa

pochmurno z przejaśnieniami

Kamery online

Oglądaj na żywo

Smog

27
Jakość powietrza:
Dobra

Pył PM2.5: 16 µg/m³

Pył PM10: 25 µg/m³

Szczegóły »

Społeczność

Usługi

Komunikacja

Medycyna

Handel

Edukacja

Finanse

Pozostałe

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Informacje UM Ostrołęki

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

5.00 zł

5.32 zł

5.25 zł

2.32 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Klassic Sprawdź pełne menu

Reklama


Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8