piątek, 22 listopada 2019 r., imieniny Cecylii, Marka, Maura

Korona Ostrołęka z kompletem punktów! (wideo)

Podopieczni trenera Tomasza Staniórskiego niespodziewanie pokonali, we wczorajszym starciu na wyjeździe, rezerwy Pogoni Siedlce 1:0. Zwycięską bramkę w drugiej połowie meczu zdobył Mateusz Turek. Komplet punktów daje nadzieje na utrzymanie w lidze.

• Wyświetleń: 2714
  • 09:47, 18.11.2019 r.

MEBPOL

OKB rywalizował w Borowiu

Zawodnicy Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego wzięli udział w drugiej edycji niepodległościowego turnieju w Borowiu. Drużynę z Ostrołęki reprezentowały dwie pary - Łukasz Połatyński i Paweł Staśkiewicz oraz Kamil Balcerzak i Filip Terlik. Jak im poszło?

• Wyświetleń: 1079

Akademia MaluchĂłw

Szukamy właściciela psa

W niedzielę 17 listopada w Olszewie-Borkach znaleziono zabłąkanego, czarnego, młodego pieska. Zwierzak kuleje na przednią łapkę. Tymczasowi opiekunowie proszą o pomoc w odnalezieniu właściciela zwierzaka. Może ktoś rozpozna swoją zgubę na zdjęciu. Telefon kontaktowy 507-598-466.

KamilaMeble

MobilSerwis

Essentia

KS CK wygrywa na koniec rundy (zdjęcia, wideo)

KS CK Troszyn w ostatnim spotkaniu rundy jesiennej wygrał, przed własną publicznością, z GKS Pokrzywnica 2:1. Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego dzięki zwycięstwu zakończyli rywalizację na drugim miejscu w tabeli ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka.

• Wyświetleń: 3940
  • 14:57, 17.11.2019 r.

JBB

Ostrołęcki Volley lepszy od płockiego (zdjęcia, wideo)

Podopieczni trenera Arkadiusza Piasty, wyjątkowo w hali sportowej przy ulicy Partyzantów na osiedlu Wojciechowice, okazali się lepsi od MUKS Volley Płock. SPS Volley Ostrołęka odprawił z kwitkiem rywala niezwykle pewnie wygrywając w trzech setach.

• Wyświetleń: 1409
  • 11:59, 17.11.2019 r.

NOVDOM

Ostrołęcka giełda samochodowa (zdjęcia)

Ostrołęcka giełda samochodowa to wciąż popularne miejsce nabywania używanych aut. Dzięki naszemu zestawieniu porównasz ceny różnorodnych marek pojazdów. Każde zdjęcia opisane jest podstawowymi danymi technicznymi, m.in. rodzajem silnika i rokiem produkcji.