środa, 22 maja 2019 r., imieniny Heleny, Wiesławy, Romy

AktualnościTrwa drugi dzień majówki na Dni Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Ostrołęczanie bawią się podczas kolejnego dnia święta miasta. Na placu Bema niedzielną imprezę zainaugurował zespół Kosmokwaki, który zaprosił do zabawy najmłodszych mieszkańców. Przed uczestnikami dalsza część koncertów oraz muzyczne gwiazdy wieczoru.


NOVDOM

Narew na remis z Konopianką (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Narwi Ostrołęka w hicie 22 kolejki rozgrywek A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka zremisowali z Konopianką Konopki 4:4. Kibice na stadionie przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach obejrzeli dobre widowisko z licznymi sytuacjami strzeleckimi.

  •  
  • 18:25, 19.05.2019 r.

Świat Okien

Szybki internet, kanał 4K, skorzystaj z Esprit

Ostrołęcka Telewizja Kablowa Esprit zaprasza do skorzystania z usługi szybkiego dostępu do sieci internetowej, bogatej oferty kanałów cyfrowych, a także nowości w postaci kanału 4K. Testuj usługę nawet przez pięć miesięcy bez opłat! Przyjdź lub zadzwoń już teraz!Jak nie drogą, to chodnikiem lub pod prąd (wideo)

Koszmar korków na ul. Słonecznej i Padlewskiego trwa. To, jak chamscy kierowcy rozjeżdżają chodniki i wymuszają pierwszeństwo, by szybciej dotrzeć do celu i w tyle pozostawić inne oczekujące pojazdy, nie mieści się w głowie. Mamy nagrania od czytelników.Spółdzielnie łączyły pokolenia (zdjęcia, wideo)

Pod hasłem "Łączymy pokolenia" odbywał się doroczny festyn dwóch największych spółdzielni - Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej oraz spółdzielni Centrum. Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji, a na uczestników czekały także niespodzianki muzyczne.


Essentia
Dachowanie w Czarnowie. Młody kierowca pędził zbyt szybko

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w niedzielny poranek na trasie Różan - Ostrów Mazowiecka. W miejscowości Czarnowo (gm. Goworowo) mężczyzna kierujący audi w pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do rowu i dachował.


MEBPOL

Kwiatowe ÂŁÂąki

Kolizja i konar drzewa na jezdni

Minionej doby strażaków z naszego terenu wzywano dwukrotnie.
1. W miejscowości Gaczyska (gm. Baranowo) o godz. 18.30 usuwano konar drzewa z jezdni. Do działań zadysponowano jeden zastęp OSP Baranowo.


Granity Kowalczyk

Ostrołęcka giełda samochodowa (zdjęcia)

Ostrołęcka giełda samochodowa to wciąż popularne miejsce nabywania używanych aut. Dzięki naszemu zestawieniu porównasz ceny różnorodnych marek pojazdów. Każde zdjęcia opisane jest podstawowymi danymi technicznymi, m.in. rodzajem silnika i rokiem produkcji.


Arkus

Andrzej Dudziec z odznaką, Ryszard Ropiak za chwilę

Podczas uroczystej sesji rady miasta odznakę "Za zasługi dla miasta Ostrołęki" odebrał wieloletni szkoleniowiec drużyn siatkówki Andrzej Dudziec. Drugim nagrodzonym został Ryszard Ropiak, który odznaczenie odbierze podczas Półmaratonu Kurpiowskiego.

  •  
  • 10:12, 19.05.2019 r.

CKZiU

KS CK Troszyn lepszy od Wkry Bieżuń

Piłkarze KS CK Troszyn w wyjazdowym spotkaniu 25 kolejki ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka pokonali Wkrę Bieżuń 1:0. Jedynego gola dla podopiecznych trenera Łukasza Bałazego w 71 minucie spotkania strzelił Patryk Gumowski.

  •  
  • 10:11, 19.05.2019 r.

Agrometal

Bogaty kalendarz tenisowych imprez OST

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe rozpoczęło nowy sezon od imprezy Ostrołęka Cup 2019. W zawodach o puchar prezydenta miasta Łukasza Kulika najlepszy okazał się Bartłomiej Kowalski z Warszawy. Które imprezy wzbudzą największe zainteresowanie?

  •  
  • 10:09, 19.05.2019 r.

KamilaMeble

Puchar prezydenta trafił do piłkarzy z III LO

Piłkarze III LO okazali się najlepsi w rywalizacji o Puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika. W zawodach przeprowadzonych na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Witosa odnieśli pięć zwycięstw i zanotowali jeden remis. Poznaj szczegóły.

  •  
  • 10:08, 19.05.2019 r.
Święcenia diakonatu w diecezji łomżyńskiej (zdjęcia)

Nowi alumni z Wyższego Seminarium Duchownego w Łomży przyjęli święcenia diakonatu czyli pierwsze z trzech stopni sakramentu święceń kapłańskich. Wśród duchowych jest także Robert Kulas z parafii pw. Trójcy Przenajświętszej w Myszyńcu.Nabór na stanowisko inspektora ds. zamówień publicznych

Miejski ratusz ogłosił nabór na kolejne wolne stanowisko urzędnicze. Tym razem urząd poszukuje inspektora ds. zamówień publicznych w Wydziale Koordynacji Projektów i Zamówień Publicznych w Urzędzie Miasta Ostrołęki. Oferty można składać do 24 maja br.


Triuph

JBB

Interpelacja w sprawie przejścia przez nowo budowaną ulicę

Do prezydenta miasta wpłynęła interpelacja radnego Mariusza Łuby, który prosi by włodarz miasta przyjrzał się sprawie przejścia przez nowo budowaną ulicę. Problem zgłosili mieszkańcy osiedla Centrum, którzy natrafili na niego podczas spacerów i wypraw rowerowych ulicą ks. Pęksy.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

5.14 zł

5.37 zł

5.15 zł

2.22 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Frangos Sprawdź pełne menu

Reklama

Urząd Miasta Ostrołęki informuje

Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8