środa, 21 października 2020 r., imieniny Urszuli, Hilarego, Celiny

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Ostrołęka gra na Lenki. Transmisja na żywo

Ostrołęka wspiera Lenkę. Na scenie przy Kupcu trwa impreza charytatywna. Organizatorzy przewidzieli wiele licytacji i koncerty lokalnych zespołów, a na Facebooku trwa transmisja na żywo. Dziewczynka zmaga się z bardzo podstępną i okrutną chorobą - SMA czyli rdzeniowym zanikiem mięśni.



Ciemno, zimno, deszcz, ale pieszy niech sobie poczeka (wideo)

W poniedziałkowy, deszczowy wieczór 12 października kamera samochodowa zarejestrowała nieprzyjemny incydent na ul. Steyera, na wysokości Biedronki. Na przejście na drugą stronę ulicy oczekiwała osoba. Niestety, jeden z kierowców nie zatrzymał się, aby ustąpić pierwszeństwa pieszemu.


biotechnik


Remont ulic Padlewskiego i Sierakowskiego na finiszu (zdjęcia)

Prace związane z przebudową ulic gen. Zygmunta Padlewskiego i ul. Zygmunta Sierakowskiego w Ostrołęce powoli dobiegają końca. Drogowcy wykonują oznakowanie poziome i pionowe, roboty wykończeniowe, a także drobne poprawki. Planowany termin zakończenia prac to 30 października 2020 r. 






KamilaMeble






Rzeźba "Postacie na pniu". Jak pracę skomentował jej autor?

Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce zamieściło na swojej stronie internetowej zdjęcie interesującej rzeźby, a także komentarz (legendę) autorstwa Henryka Ciszewskiego. Dzieło przedstawia dwie postacie siedzące na pniu. Praca zdolnego artysty naprawdę robi wrażenie.




Fachowiec

Mammobus w Ostrołęce

Narodowy Fundusz Zdrowia zachęca do skorzystania z bezpłatnych badań mammograficznych. Specjalny mammobus z nowoczesnym sprzętem sukcesywnie odwiedza wszystkie, nawet najmniejsze gminy na Mazowszu. Zapoznaj się z najnowszym harmonogramem.


Novdom

We wtorek nadzwyczajna sesja rady miasta

We wtorek 20 października w sali konferencyjnej miejskiego ratusza odbędzie się nadzwyczajna sesja rady miasta. Posiedzenie samorządu będzie dotyczyło tylko jednego projektu uchwały - w sprawie udzielenia odpowiedzi na skargę wniesioną do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego.


Hoopla



TWP

JBB

Wojciech Zarzycki wnioskuje o zabezpieczenie funduszy na inwestycje

Wojciech Zarzycki, przewodniczący Rady Miasta w Ostrołęce, złożył cztery interpelacje w sprawie oczekiwanych przez mieszkańców inwestycji w obrębie osiedli Sienkiewicza, Łęczysk i Stare Miasto. W każdym z przypadków prosi o zabezpieczenie funduszy w przyszłorocznym budżecie miasta.


JBB

Ostrołęcka giełda samochodowa (zdjęcia)

Ostrołęcka giełda samochodowa to wciąż popularne miejsce nabywania używanych aut. Dzięki naszemu zestawieniu porównasz ceny różnorodnych marek pojazdów. Każde zdjęcia opisane jest podstawowymi danymi technicznymi, m.in. rodzajem silnika i rokiem produkcji.


Kwiatowe ÂŁÂąki

Narew nie do zatrzymania

Sobotnie popołudnie minęło bardzo przyjemnie dla ekipy Andrzeja Sieradzkiego. Ostrołęczanie wygrali jedenasty mecz w sezonie. Narew poradziła sobie z Błękitnymi Raciąż, chociaż strzelanie goli rozpoczęła dopiero po zmianie stron. Po nieco ponad kwadransie boisko musiał opuścić Piotr Ludwiczak.

  • Wyświetleń: 3466
  • Komentarzy: 2
  • 19:59, 17.10.2020 r.

Akademicka

Jantar jedzie do Nasielska. Koniec z koronawirusem

Po kilkunastu dniach piłkarki z Ostrołęki wracają na boisko. Mecz z Legią Soccer Schools Legia Warszawa został przełożony na inny termin ze względu na zarażenie koronawirusem. Sytuacja poprawiła się, osoba jest zdrowa i znów będziemy mogli emocjonować się meczem w IV lidze kobiet.

  • Wyświetleń: 763
  • Komentarzy: 0
  • 19:57, 17.10.2020 r.


SPS Volley nie zagrał. W tle kwarantanna

W sobotni wieczór siatkarze SPS Volley Ostrołęka mieli rozpocząć rozgrywki IV ligi. Podopieczni Arkadiusza Piasty szykowali się do inauguracji w Piastowie, gdzie mieli zagrać z miejscowym MUKS Tie-Break. Z planów nic nie wyszło. Przed zespołem dłuższy okres przygotowawczy.

  • Wyświetleń: 541
  • Komentarzy: 0
  • 19:56, 17.10.2020 r.


Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Informacje UM Ostrołęki

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.15 zł

4.59 zł

4.10 zł

1.99 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Frangos Sprawdź pełne menu

Reklama


Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8