niedziela, 21 lipca 2019 r., imieniny Daniela, Dalidy, Benedykta

Aktualności

Drugi turnus półkolonii w OSM (zdjęcia)

Na nudę nie mogą narzekać dzieci, które biorą udział w drugim turnusie półkolonii, zorganizowanych przez Ostrołęcką Spółdzielnię Mieszkaniową. Na uczestników wypoczynku czeka wiele ciekawych atrakcji m.in. nauka pierwszej pomocy, basen, kręgielnia czy wizyta w straży pożarnej.Korona wznowiła treningi (zdjęcia)

Korona Ostrołęka rozpoczęła przygotowania do rundy jesiennej rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. Trener Tomasz Staniórski miał do dyspozycji szesnastu zawodników. Czy obecną kadrę stać na osiągnięcie korzystnego rezultatu w sezonie 2019/2020?

 •  
 • 09:22, 17.07.2019 r.


Debiut Anity Parzych w Sopocie (zdjęcia)

Anita Parzych zadebiutowała w prestiżowych zawodach w kulturystyce i fitness w Sopocie. Ostrołęczanka zajęła siódme miejsce, w kategorii fitness bikini kobiet do 163 cm, na siedemnaście zawodniczek. Z trójmiasta wróciła do domu z bagażem doświadczeń.

 •  
 • 09:22, 17.07.2019 r.


Zagranie piłki ręką. Zmiany w przepisach gry

Użycie ręki w piłce nożnej przez zawodnika z pola, zwłaszcza w polu karnym, przyprawia o ból głowy nie tylko piłkarzy, trenerów i sędziów, ale również i kibiców. COOZPN opublikował najważniejsze zmiany, jakie zaszły w przepisach gry. Czy będzie lepiej?

 •  
 • 09:21, 17.07.2019 r.


Ratusz poszukuje pracowników. Rekrutacja na wiele stanowisk

Urząd Miasta w Ostrołęce wydał kolejne ogłoszenia o naborze na wolne stanowiska urzędnicze. Potrzebni są m.in. dyrektorzy wydziałów informatyki oraz koordynacji projektów i zamówień publicznych a także inspektorzy w poszczególnych wydziałach miejskiego ratusza.


KamilaMeble

Wakacyjne darmowe kursy ze środków UE! Nowości w ofercie

Firma Szkoleniowo-Doradcza Preme zachęca mieszkańców województwa mazowieckiego do wzięcia udziału w darmowych kursach i szkoleniach finansowanych przez Unię Europejską, które realizowane będą w Ostrołęce. To doskonała okazja na podniesienie swoich kwalifikacji i znalezienia lepszej pracy.


CKZiU

Zakłady bukmacherskie online

Część zapalonych fanów sportu decyduje się na poważny krok sprawdzający jego wiedzę na temat danej dyscypliny i korzysta z możliwości obstawiania zakładów u bukmachera.Warto jednak wybrać firmę z głową, by nie złamać polskiego prawa i nie narazić się na konsekwencje.


Kwiatowe ÂŁÂąki

Matrioszka: pyszne śniadania, obiady i kolacje

Wszyscy wiemy, jaki wpływ ma zjedzenie dobrego śniadania na zdrowie. To najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Prawidłowo dobrane składniki dają energię na cały dzień. W Matrioszce można dobrać śniadanie zgodnie z upodobaniami smakowymi i zapotrzebowaniem na energię.Będzie więcej wolnych miejsc w ostrołęckim III LO

Prezydent Miasta Ostrołęki podjął decyzję o zwiększeniu ilości oddziałów w ostrołęckim III Liceum Ogólnokształcącym im. Unii Europejskiej, mieszczącym się przy ul. Blachnickiego. Decyzja ma związek ze zwiększoną ilością uczniów ubiegających się o przyjęcie do szkół w roku szkolnym 2019/2020.Aplikacja "Moja komenda"

W celu szybkiego kontaktu ze swoim dzielnicowym możesz użyć aplikacji na smartfony "Moja komenda". To nowe rozwiązanie techniczne, które znacznie ułatwia sposób komunikacji pomiędzy obywatelem a najbliższym przedstawicielem lokalnej policji.Oszuści podszywają się w mailu pod ZUS

Oszuści znów próbują w internecie metody "na ZUS". Do niektórych klientów Zakładu Ubezpieczeń Społecznych dotarły e-maile z załącznikami, które rzekomo pochodzą od urzędu. Instytucja przestrzega: otwarcie załącznika grozi zainfekowaniem komputera.Samobójstwo w Wólce Brzezińskiej

W Wólce Brzezińskiej, na terenie gminy Goworowo, ujawniono zwłoki mężczyzny. Według nieoficjalnych informacji, ciało człowieka odnaleziono w poniedziałek 15 lipca w późnych godzinach nocnych. 20-kilkulatek najprawdopodobniej odebrał sobie życie.


NOVDOM

Oferty Powiatowego Urzędu Pracy

Oferty pracy Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrołęce. Zobacz jacy pracownicy są aktualnie poszukiwani w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim. Szczegółowych informacji udziela Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce, ul. 11 Listopada 68, tel. (29) 760-43-83.


pegas oil

JBB

Patryk Dobkowski poszukiwany listem gończym

Prokuratura Rejonowa w Ostrołęce poszukuje listem gończym Patryka Dobkowskiego. Ostatni adres zamieszkania mężczyzny to Ostrołęka, ulica Celulozowa 2/15. Osoby posiadające informacje na temat pobytu poszukiwanego mężczyzny, proszone są o kontakt z ostrołęcką prokuraturą okręgową.


PWSIP

Straciła prawo jazdy za prędkość

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce zatrzymali prawo jazdy 26-letniej kobiety, która przekroczyła dozwoloną prędkość ponad dwukrotnie. Młoda mieszkanka powiatu ostrołęckiego została też ukarana wysokim mandatem, a na jej koncie dopisano 10 punktów karnych.Komornicza licytacja nieruchomości w Grodzisku Małym

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostrołęce Iwona Zacharek na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 11 września 2019 r. o godz. 14.30 wa budynku Sądu Rejonowego w Ostrołęce przy ul. Mazowieckiej 3, odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości.


ZSP

Kamil Jastrzębski piłkarzem Narwi Ostrołęka

Kolejny transfer "Dumy Kurpi" stał się faktem. Tym razem drużynę Narwi 1962 Ostrołęka wzmocnił Kamil Jastrzębski. Bramkostrzelny napastnik ma być w ostrołęckim zespole następcą Tomasza Niedźwieckiego, który po ostatnim zakończonym sezonie zawiesił buty na kołku.

 •  
 • 09:33, 16.07.2019 r.


Mateusz Matyczak liderem rankingu open

Niespełna 22-letni Mateusz Matyczak jest liderem ostrołęckiego tenisowego rankingu open. Obecnie przewodzi w stawce z dorobkiem 72 punktów i wyprzedza drugiego w klasyfikacji Jakuba Noska o osiemnaście oczek. Podium z 42 punktami zamyka Piotr Mrozek.

 •  
 • 09:32, 16.07.2019 r.

Granity Kowalczyk

Zawody strzeleckie z broni historycznej w Troszynie

Klub Strzelectwa Sportowego Obrońca Troszyn zaprasza do udziału w corocznych otwartych zawodach strzeleckich z broni historycznej. Impreza pn. "Chwała Bohaterom Warszawy" zostanie przeprowadzona w celu upamiętnienia wydarzeń z 1 sierpnia 1944 roku.

 •  
 • 09:32, 16.07.2019 r.Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

5.08 zł

5.41 zł

5.04 zł

1.99 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Sklep Pierogownia Sprawdź pełne menu

ReklamaUrząd Miasta Ostrołęki informuje

Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8