sobota, 24 marca 2018 r., imieniny Gabriela, Marka, Gabora

Aktualności

Niedziela handlowa w Play z prezentami

W najbliższą niedzielę 25 marca jest niedziela handlowa. W związku z tym wszystkie salony sieci Play będą otwarte w godz. 10.00-14.00. Dodatkowo salon w Galerii Bursztynowej będzie czynny do godziny 20.00. Z tej okazji, na wszystkich klientów czekają prezenty.


CKZiU
Dwie klasy pod patronatem lokalnej firmy (zdjęcia)

Prezydent Ostrołęki Janusz Kotowski i dyrektor SPS Handel Marek Szczepanek podpisali umowę o objęciu przez przedsiębiorstwo patronatu nad dwiema klasami o profilu technik handlowiec w Zespołach Szkół Zawodowych nr 4 i nr 3 w Ostrołęce.Młodzież zbiera elektrośmieci i promuje ekologię

Grupa uczniów z dawnego Gimnazjum nr 2 w Ostrołęce przystąpiła po raz kolejny do akcji "Dobre rady na elektroodpady - oddaj mnie w dobre ręce". To ogólnopolski konkurs ekologiczny organizowany przez Organizację Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego.


JBB

Radny zbiera podpisy w sprawie ożywienia Starego Miasta

Radny Maciej Kleczkowski zaprasza mieszkańców Ostrołęki do składania podpisów pod petycją skierowaną do prezydenta Janusz Kotowskiego. Dotyczy ona m.in. ożywienia Starego Miasta i zagospodarowania portu rzecznego w okolicach nowego mostu.


AutoNet


Sieć Media Markt tłumaczy brak telewizora w promocyjnej cenie

Mamy odpowiedź przedstawiciela sieci Media Markt na zarzuty jednego z klientów, któremu odmówiono sprzedaży promocyjnego towaru bez wykupienia drogiego ubezpieczenia. Rzecznik marki tłumaczy, że zaszło nieporozumienie, a decyzje o dodatkowej gwarancji zawsze podejmują klienci.Wesprzyj Mirosława w walce z chorobą

Mirosław Laskowski mieszka w Olszewce w gminie Lelis. Ma 49 lat, żonę i dwóch wspaniałych synów. Niestety, od trzech lat musi się zmagać z okropną chorobą - szpiczakiem mnogim, nowotworem złośliwym krwi. Wesprzyj go w walce, ofiarowując swój datek.Fight Academy szlifuje formę przed KKM (wideo)

Reprezentanci Fight Academy Ostrołęka szlifują formę przed zbliżającą się dużymi krokami Galą Kurpiowska Kuźnia Mistrzów w Lelisie. Podopieczni trenera Arkadiusza Ludwiczaka mają za sobą bardzo pracowity czas i zapewniają, że stworzą niezapomniane widowisko.

  •  
  • 11:25, 21.03.2018 r.


Kadetki Nike na dziewiątym miejscu w kraju

Kadetki Nike Ostrołęka prowadzone przez trenera Tomasza Pakiełę mogą pochwalić się bardzo dobrymi osiągnięciami. W turnieju półfinałowym przegrały dwa mecze i nie zdołały awansować do grona najlepszych zespołów, ale i tak są na dziewiątym miejscu w kraju.

  •  
  • 11:24, 21.03.2018 r.


Narwianie rozstrzelali WKS Rząśnik (zdjęcia, wideo)

Piłkarze ostrołęckiej Narwi w miniony weekend zapisali na swoim koncie zwycięstwo w ostatnim sprawdzianie w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej B klasy. Podopieczni trenera Rafała Koska do meczu przystąpili wzmocnieni kolejnym bardzo ciekawym zawodnikiem.

  •  
  • 11:24, 21.03.2018 r.


Mielnik: Sportowo mamy swoje atuty, aby...

Siatkarze Energi Net Ostrołęka udanie zakończyli rywalizację w rozgrywkach II ligi w sezonie zasadniczym. Podopieczni trenera Mateusza Mielnika zajęli drugą lokatę i teraz w fazie play-off zmierzą się w konfrontacji do dwóch zwycięstw z warszawskim Metrem.

  •  
  • 11:22, 21.03.2018 r.
Hubert Nakielski stypendystą Ministra Edukacji Narodowej

Ostrołęcki uczeń zdobywa kolejne nagrody. Reprezentant III Liceum Ogólnokształcącego w Ostrołęce, jako stypendysta otrzymał dyplom gratulacyjny Ministra Edukacji Narodowej za wybitne osiągnięcia edukacyjne w roku szkolnym 2016/2017 z rąk minister Anny Zalewskiej.

Uczniowie z ZSZ nr 1 uczcili pamięć swojego patrona (zdjęcia)

W Zespole Szkół Zawodowych nr 1 im. Józefa Psarskiego w Ostrołęce odbyły się obchody 150 rocznicy urodzin patrona. Tego dnia uczniowie , nauczyciele i pracownicy szczególnie pamiętają o pomysłodawcy i założycielu ich szkoły, który z Ostrołęką związał całe swoje życie.Rekolekcje wielkopostne mieszkańców DPS (zdjęcia)

Katoliccy wierni przygotowują się do Świąt Wielkanocy. Także mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej im. kard. S. Wyszyńskiego w Ostrołęce wzięli udział w rekolekcjach wielkopostnych. Nauki i spotkania modlitewne prowadził ks. Jacek Czaplicki z Łomży.Pożary traw, drewnianego domku i uwalnianie pieska

Corocznie w sezonie wiosennym strażacy walczą z pożarami traw na łąkach i nieużytkach rolnych. Choć u nas wiosny jeszcze widać, to częstotliwość tego typu wezwań już wzrosła. Tylko podczas minionej doby pięciokrotnie zgłaszano pożar trawy.Pomagamy Szymonkowi w Galerii Bursztynowej (wideo)

W dniach 24 i 25 marca w Galerii Bursztynowej odbędzie się zbiórka pieniężna dla Szymonka. Będzie można nie tylko wrzucić pieniądze do puszek wolontariuszy, a także nabyć wiele niepowtarzalnych fantów ufundowanych przez firmy i osoby fizyczne.


EUROTUR

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.58 zł

4.92 zł

4.58 zł

1.94 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Pensjonat Wioletta Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić