środa, 21 kwietnia 2021 r., imieniny Anzelma, Bartosza, Konrada

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Troszynianie jadą do Makowa. Majkowski: w domu, ale przeciwko swoim

KS CK Troszyn w sobotę o godz. 15:00 rozpocznie starcie z Makowianką Maków Mazowiecki. Gracze zespołu Marcina Truszkowskiego jest Kamil Majkowski. Najskuteczniejszy zawodnik czwartoligowców jest wychowankiem ekipy broniącej się przed spadkiem. Jak będzie wyglądała jego podróż na mecz? Jakie emocje towarzyszą temu starciu?

Lewa flanka. Dziesiąta część Wielkiej Letniej Ofensywy 1915

Jacek Czaplicki, zapalony badacz kurpiowskiej historii, pragnie zabrać czytelników w podróż do roku 1915. Od końca marca do lipca trwały walki pozycyjne Wielkiej Wojny na froncie, który ustabilizował się na linii przebiegającej przez wsie Lipniki, Wach, Zawady, Majk, Cierpięta, Jednorożec, aż po Przasnysz.


Novdom

Poszukiwany listem gończym przez Prokuraturę Rejonową w Ostrołęce

Prokuratura Rejonowa w Ostrołęce poszukuje listem gończym Grzegorza Władysława Radajewskiego. Ostatni adres zamieszkania mężczyzny to ulica 5 Stycznia 64 m. 1, Wolsztyn. Osoby posiadające informacje na temat pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt z ostrołęcką prokuraturą.
KamilaMeble

CKZiU

JBB

Rozbudowa drogi Lesiny Wielkie-Rutkowo. Trwają konsultacje społeczne

Zarząd Dróg Powiatowych w Ostrołęce zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych odnośnie wykonania dokumentacji projektowej dotyczącej rozbudowy drogi powiatowej nr 2586  Lesiny Wielkie-Rutkowo. Opinie dotyczące przedsięwzięcia można przesyłać w terminie do piątku 26 kwietnia br.
OstbrukStopka

Kwiatowe laki


Zmiana terminu spektaklu dla dzieci "Mała syrenka"

Ostrołęckie Centrum Kultury poinformowało o zmianie terminu spektaklu dla dzieci "Mała syrenka". Pierwotnie przedstawienie miało odbyć się 18 kwietnia. Z powodu przedłużających się obostrzeń wydarzenie zostało przełożone na 30 maja. Jednocześnie OCK informuje, że już zakupione bilety zachowują ważność.


ZSZ3Essentia
Korytarz życia i jazda na "suwak". Policja przypomina podstawowe zasady

Obowiązek tworzenia korytarza życia dotyczy kierowców poruszających się drogami o co najmniej dwóch pasach ruchu w jednym kierunku. W sytuacji wymagającej utworzenia korytarza życia kierujący pojazdami powinni umożliwić swobodny przejazd pojazdom służb ratowniczych poprzez odpowiednie usytuowanie.

Aktywni Charytatywni po raz ósmy zawalczą o pomoc dla potrzebujących

Energa z Grupy Orlen już po raz ósmy aktywizuje pracowników i ich bliskich do pomocy potrzebującym. W sobotę, 10 kwietnia, ruszyła akcja Aktywni Charytatywni. Celem jest pokonanie 500 tys. km, w zamian za które Fundacja Energa przekaże domom dziecka i domom opieki dla seniorów 300 tys. zł.Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

5.17 zł

5.39 zł

4.90 zł

2.48 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Restauracja Diamentowa Sprawdź pełne menu

Reklama


Warto odwiedzić

Logo infoprasznysz.com
388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8