sobota, 21 lipca 2018 r., imieniny Daniela, Dalidy, Benedykta

Aktualności

Znaleziono klucz do skody (aktualizacja)

W ubiegłym tygodniu, nieopodal Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Ostrołęce, na terenie tzw. łączki, znaleziono kluczyk do samochodu skoda. Mieszkaniec, który odnalazł zgubę, przyniósł ją do naszej redakcji, licząc, że właściciel zgłosi się po swoją własność.


JBB

OKLA szykuje się do startu w Chorzowie

Mistrzostwa Polski U18 będą kolejnym dużym wyzwaniem czekającym zawodniczki i zawodników Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki. W zawodach na nowym stadionie w Chorzowie zaprezentuje się najprawdopodobniej trójka reprezentantów klubu.

 •  
 • 10:30, 18.07.2018 r.

Kobo

Paulina Niedźwiecka zawodniczką Karpat Krosno

Paulina Niedźwiecka będzie kolejną wychowanką Nike Ostrołęka, która w nadchodzącym sezonie występować będzie na parkietach I ligi. 20-letnia przyjmująca podpisała umowę z klubem Karpaty Krosno i rozpocznie występy na zdecydowanie wyższym poziomie.

 •  
 • 10:29, 18.07.2018 r.


Czapski wciąż na szczycie rankingu open

Jordan Czapski nie wziął udziału w III Mistrzostwach Powiatu Ostrołęckiego na kortach ziemnych przy ulicy Hallera, ale wciąż jest liderem rankingu open. Po pięciu turniejach zgromadził na swoim koncie 52 punkty. Poznaj aktualną klasyfikację.

 •  
 • 10:29, 18.07.2018 r.


Trwają prace na skwerze przed kościołem w Obierwi

Rozpoczęły się prace przed kościołem parafialnym pw. NMP Częstochowskiej w Obierwi (gm. Lelis). Na terenie powstanie skwer oraz miejsca postojowe. Zrewitalizowane miejsce będzie służyło wszystkim mieszkańcom sołectwa oraz odwiedzającym je gościom.

Dylewo zaprasza na piknik wiejski

W Dylewie na placu przy remizie strażackiej odbędzie się coroczny piknik wiejski, na który zapraszają organizatorzy i cała społeczność wiejska. To bardzo dobry czas na wspólną zabawę przy muzyce, rozmowy sąsiedzkie, integrację oraz obejrzenie prezentacji artystycznych."Zabawa Podmiejska" na plaży w swingowych rytmach

W najbliższą sobotę na miejskiej plaży odbędzie się pierwsza "Zabawa Podmiejska". Plenerowa impreza odbędzie się w klimacie lat 50 ubiegłego wieku. Uczestnicy będą bawić się w wesołej atmosferze, przy skocznej muzyce i swingowych rytmach.Festyn Rodzinny w Łysych (program)

Społeczność gminy Łyse oraz Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji zapraszają na Festyn Rodzinny. Impreza odbędzie się na placu przy remizie strażackiej. Na uczestników czekało będzie wiele atrakcji, występów artystycznych oraz zabawa przy muzyce i ognisko.Komornicza licytacja nieruchomości w Janochach (zdjęcia)

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostrołęce Grzegorz Kozikowski na podstawie art. 953 kpc. podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 7.08.2018 r. o godz. 15:30 w Sądzie Rejonowym w Ostrołęce odbędzie się druga licytacja 1/2 udziału stanowiącego własność dłużnika Jolanty Glinka.


JBB

Komornicza licytacja nieruchomości w Janochach (zdjęcia)

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostrołęce Grzegorz Kozikowski na podstawie art. 953 kpc. podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 7.08.2018 r. o godz. 15:30 w Sądzie Rejonowym w Ostrołęce odbędzie się druga licytacja 1/2 udziału stanowiącego własność dłużnika Włodzimierza Glinka.


NOVDOM

PWSIP


Seniorzy integrowali się w Przystani (zdjęcia)

Dla seniorów z terenu gminy Olszewo-Borki zorganizowano wyjazd integracyjny do Przystani, w ramach działań realizowanych przez Dzienny Dom "Senior+". Uczestnicy nie tylko zwiedzali, ale również biesiadowali przy grillu oraz muzyce.W czwartek sesja rady miasta

W najbliższy czwartek w miejskim ratuszu odbędzie się kolejna sesja rady miasta. Poza stałymi punktami obrad, rada pochyli się nad uchwałami dotyczącymi kwestii budżetu na 2018 rok oraz wieloletniej prognozy finansowej na lata 2018-2036.
ZSP Troszyn

Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Dariusz Grzegorz Kukliński, lat 54, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w środę 18 lipca w kaplicy domu pogrzebowego przy ul. Kujawskiej w Ostrołęce o godz. 15.00.KS CK Troszyn wygrał z Narwią (zdjęcia, wideo)

Pierwsze spotkanie sparingowe w okresie przygotowawczym mają za sobą piłkarze zespołów KS CK Troszyn i Narwi 1962 Ostrołęka, które spotkały się na starcie przygotowań. Lepsi okazali się podopieczni trenera Łukasza Bałazego wygrywając 4:3.

 •  
 • 09:59, 17.07.2018 r.


Jędrzej Nowak ze srebrem Mistrzostw Polski w Gdyni

Były prezes Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego Jędrzej Nowak wciąż imponuje świetną formą na kortach ziemnych w naszym kraju. Najbardziej doświadczony zawodnik OST tym razem wywalczył srebrny medal Międzynarodowych Mistrzostw Polski.

 •  
 • 09:57, 17.07.2018 r.

WSAP2018

Czas meczów kontrolnych przed Rzekunianką

Piłkarze Rzekunianki Rzekuń w nadchodzącym sezonie ponownie zaprezentują się w rozgrywkach A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka pod wodzą trenera Bartłomieja Jezierskiego. Przed zespołem siedem meczów sparingowych. Który najciekawszy?

 •  
 • 09:56, 17.07.2018 r.


Wciąż nie ma pieniędzy na budowę nowej elektrowni w Ostrołęce

Władze miasta ogłosiły sukces, podpisano umowę z wykonawcą, prezydent Janusz Kotowski wymachiwał szabelką, a budowa nowej elektrowni w Ostrołęce nadal nie ma zapewnionego finansowania. Spółki Enea i Energa wciąż szukają 6 mld zł na to, żeby inwestycja mogła powstać.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.75 zł

4.92 zł

4.64 zł

1.94 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Pensjonat Wioletta Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić