sobota, 18 sierpnia 2018 r., imieniny Heleny, Bronisława, Ilony

Aktualności

KS CK Troszyn przed szansą na drugie zwycięstwo

Piłkarze KS CK Troszyn w spotkaniu drugiej kolejki rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka zmierzą się z Orzycem Chorzele. Podopieczni trenera Łukasza Bałazego przystąpią do rywalizacji w roli faworyta. Zgarną komplet punktów?

 •  
 • 12:56, 14.08.2018 r.

tarcza

Dwa pożary w budynkach mieszkalnych

Dwie interwencje odnotowali w ciągu ostatniej doby strażacy z Ostrołęki i powiatu.
1. W Pasiekach przy ul. Armii Krajowej (gm. Goworowo) o godz. 13.32 gaszono pożar w budynku mieszkalnym.


Kobo

Korona zmierzy się na wyjeździe z Ożarowianką

Piłkarze Korony Ostrołęka w środowe popołudnie rozegrają kolejne spotkanie w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej. Tym razem podopiecznych trenera Marcina Truszkowskiego czeka wyjazdowa wyprawa na mecz z Ożarowianką Ożarów Mazowiecki.

 •  
 • 12:54, 14.08.2018 r.

ZSP Troszyn


Miejskie obchody Święta Wojska Polskiego

Miejskie obchody Święta Wojska Polskiego rozpoczną się o godz. 10.00 nabożeństwem w kościele pw. Zbawiciela Świata w Ostrołęce. Święto państwowe i patriotyczne zbiega się ze świętem religijnym Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny zwanym też świętem Matki Boskiej Zielnej.


CKZiU

Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Stanisława Orzoł, lat 87, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie we wtorek 14 sierpnia w kościele pw. Trójcy Przenajświętszej w Chorzelach o godz. 15.00.
JBBNOVDOM


Styła i Bułkowski najlepsi w deblu (zdjęcia, wideo)

Adam Styła z Zambrowa w parze z Krzysztołem Bułkowskim z Łomży zwyciężyli w Deblowych Mistrzostwa Ostrołęki w Tenisie Ziemnym. W finałowym spotkaniu na kortach przy ulicy Hallera pokonali ostrołęczan Daniela Dąbrowskiego i Jakuba Noska 9:4.

 •  
 • 09:35, 14.08.2018 r.


Narew w sparingu rozbiła KS Wąsewo (zdjęcia, wideo)

Piłkarze ostrołęckiej Narwi w ostatnim spotkaniu sparingowym w okresie przygotowawczym do nowego sezonu A klasy rozbili KS Wąsewo 5:0. Goście na spotkanie na stadionie w Wojciechowicach przyjechali bez kilku podstawowych zawodników.

 •  
 • 09:34, 14.08.2018 r.


10 strzałów ku chwale Ojczyzny w Kadzidle

Klub Strzelectwa Sportowego Obrońca Troszyn zaprasza do rywalizacji w otwartych zawodach strzeleckich pod patronatem starosty ostrołęckiego. W obecnym sezonie zawody zostaną przeprowadzone w środę, 15 sierpnia na strzelnicy w Kadzidle. Dołącz do rywalizacji.

 •  
 • 09:34, 14.08.2018 r.


Rusza Puchar Polski w okręgu. Gdzie się wybrać?

Spotkanie Świtu Baranowo z Aldo Bartnikiem Myszyniec, a także konfrontacje Narwi 1962 Ostrołęka z Wymakraczem Długosiodło i Iskry Zaręby Kościelne z Koroną II Ostrołęka - to najciekawsze pary I rundy Pucharu Polski w okręgu Ciechanów-Ostrołęka.

 •  
 • 09:33, 14.08.2018 r.

KamilaMeble

Zlot hufca ZHP w Ostrołęce

Zlot hufca Związku Harcerstwa Polskiego pod hasłem "Pokolenie Niepodległej" odbędzie się w Ostrołęce. Rok 2018 jest czasem szczególnym dla wszystkich harcerzy - to setna rocznica odzyskania przez nasz kraj niepodległości oraz setna rocznica powstania ZHP.Maraton grozy w kinie Jantar

Dla miłośników mocnych wrażeń, kino Jantar przygotowało kolejną dawkę kina grozy. Widzowie, którzy odważą się skorzystać z oferty, mogą obejrzeć jeden z trzech wybranych seansów lub wziąć udział w całym nocnym maratonie filmowym.Niezapomniany rejs po Jeziorze Nidzkim (zdjęcia)

Społeczność Centrum Kultury i Biblioteki w Troszynie przy udziale Gminnej Biblioteki w Rzekuniu zorganizowała wycieczkę dla dzieci i młodzieży na Mazury. Uczestnicy zwiedzili między innymi Gród Galindów w Iznocie, a także wybrali się w rejs po Jeziorze Nidzkim.Projekty domów - wybierz swój projekt marzeń

Wiele osób marzy o własnym domu z ogródkiem, mając w głowie gotową wizualizację, którą wystarczy przenieść na papier. Kiedy w końcu uda im się uzbierać określoną sumę, stają przed szeregiem trudnych wyborów - począwszy od tego, gdzie wybudować dom.


PWSIP

Magnez na stres

Określany innymi słowy jako naturalny środek uspokajający, ponieważ pozytywnie wpływa na cały układ nerwowy, skutecznie odprężając organizm oraz uniemożliwiając pojawianie się problemów z bezsennością, a także łagodząc uporczywe skurcze mięśni.Oferty Powiatowego Urzędu Pracy

Oferty pracy Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrołęce. Zobacz jacy pracownicy są aktualnie poszukiwani w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim. Szczegółowych informacji udziela Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce, ul. 11 Listopada 68, tel. (29) 760-43-83.Zasnął, a garnek pozostawił na kuchence (zdjęcia)

W jednym z mieszkań przy ul. Jaracza w Ostrołęce doszło do zadymienia. O kłębach wydobywającego się dymu zaalarmowali mieszkańcy bloku. Na miejsce przyjechały jednostki straży pożarnej. Przyczyną zadymienia była potrawa pozostawiona na kuchence bez dozoru.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

5.01 zł

5.25 zł

4.92 zł

2.25 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Yumme Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić