środa, 23 stycznia 2019 r., imieniny Ildefonsa, Rajmunda, Klemensa

Aktualności

Rondo, ulica czy dworzec? Co będzie imienia Moniuszki?

W związku z przypadającym w 2019 roku 200-leciem urodzin wybitnego artysty i wielkiego polskiego kompozytora Stanisława Moniuszki, radny Mariusz Łuba złożył interpelację. Wnioskuje on do prezydenta miasta o uczczenie doniosłego jubileuszu także w Ostrołęce.

Spotkanie chóru "O! La! La!"

Pierwsze w tym roku spotkanie muzealnego chóru "O! La! La!" w ramach cyklu "Śpiewaj razem z nami" zaplanowano w czwartek 24 stycznia. Imprezę tradycyjnie poprowadzi Robert Lipka, znany muzyk i akordeonista. Zajęcia będą trwały około dwóch godzin.


EUROTUR

"Kreatywne warsztaty krawieckie" w ZSZ nr 4

Zespół Szkół Zawodowych nr 4 im. Adama Chętnika w Ostrołęce zaprasza do udziału w "kreatywnych warsztatach krawieckich". Jest to świetna okazja do rozwijania swoich pasji i poznania tajników szycia. Adresatami wydarzenia jest młodzież w wieku od 13 do 15 lat.


KOBO

PWSIP

Nowy rok z programowaniem - wygraj warsztaty

Ministerstwo Cyfryzacji zaprasza do udziału w konkursie, w którym nagrodą główną są zajęcia programowania. By ją otrzymać należy jedynie odpowiedzieć na pytanie konkursowe "Dlaczego to właśnie do was mamy przyjechać i przeprowadzić warsztaty z programowania?".
Karma dla kota - czym się kierować przy wyborze

Jedzenie dla kota nie jest jedynie kwestią smaku i zapełnienia brzucha. To, co kot jada na co dzień ma niebagatelny wpływ na jego zdrowie i samopoczucie. Odpowiednia dieta może mieć działanie profilaktyczne, chronić pupila przed chorobami i pozytywnie wpłynąć na jego rozwój.Skrzyp polny w pielęgnacji włosów

Skrzyp polny kojarzony jest z takimi produktami jak suplement na porost włosów oraz kosmetyki do ich pielęgnacji. Najczęściej informacje o nim wyszukują kobiety, które zmagają się problemami dotyczącymi stanu włosów (np. wypadające włosy po ciąży).Progi podatkowe - jak liczyć dochód?

W Polsce wyróżnia się dwa progi podatkowe: 18% i 32%. Jest to niezwykle ważny czynnik brany pod uwagę przy obliczaniu podatku PIT. Jak sprawdzić, do którego progu podatkowego należymy? Jakie zmiany przyniósł rok 2019 pod względem kwoty wolnej od podatku?


JBB

Poszukiwani świadkowie zdarzeń

Ostrołęccy policjanci prowadzą czynności zmierzające do wyjaśnienia wszelkich okoliczności zdarzeń zaistniałych na terenie Ostrołęki. Osoby, które mają informacje na temat poniższych sytuacji lub były ich bezpośrednimi świadkami, proszone są o kontakt z KMP w Ostrołęce.Mirosław Augustyniak przewodniczącym rady nadzorczej MZK

Mirosław Augustyniak został powołany na stanowisko przewodniczącego Rady Nadzorczej Miejskiego Zakładu Komunikacji Spółka z o.o. w Ostrołęce. Decyzja zapadła na mocy zarządzenia prezydenta miasta, które wchodzi w życie 18 stycznia br.Ostrołęczanin poszukiwany listem gończym

Ostrołęczanin Dariusz Lelujko jest poszukiwany listem gończym przez Prokuraturę Rejonową w Ostrołęce. Ostatni adres zamieszkania mężczyzny to ulica Nadnarwiańska 19/14 w Ostrołęce. Jest on podejrzany o czyny z art. 286 § 1 kodeksu karnego (przestępstwa przeciwko mieniu).


Kwiatowe Łąki

Aktualne ceny paliw

Nie przepłacaj za paliwo. Tankując do pełna, dzięki naszemu zestawieniu, możesz zaoszczędzić nawet kilkanaście złotych. Sprawdź aktualne ceny paliw w Ostrołęce. Nasz algorytm został poprawiony, aby zapobiegać promowaniu stacji stosujących ceny dumpingowe.

Charytatywny turniej piłkarski dla Diany

W niedzielę, 27 stycznia w hali im. Arkadiusza Gołasia zostanie rozegrany charytatywny turniej piłki nożnej, z którego dochód zostanie przeznaczony na leczenie Diany Żebrowskiej. Do poniedziałku przyjmowane są zapisy do turnieju.

  •  
  • 11:30, 18.01.2019 r.

CKZiU

Sportowiec Roku 2018. Który piłkarz z nagrodą?

Kto okaże się najlepszym piłkarzem w plebiscycie Sportowiec Roku 2018 w Regionie. Czytelnicy naszego portalu oddają kolejne głosy, a najwyższej sklasyfikowany sportowiec w kategorii piłka nożna odbierze podczas uroczystej gali dodatkową nagrodę.

  •  
  • 11:30, 18.01.2019 r.


Kolejne wyzwanie przed Golonem i Modzelem

Kolejne duże wyzwanie czeka zawodników Fight Academy Ostrołęka, którzy w sobotni wieczór zaprezentują się podczas Gali Pałuska Kickboxing Night. Bardzo dużo emocji wzbudza pojedynek zawodowy z udziałem podopiecznego Arkadiusza Ludwiczaka - Piotra Golona.

  •  
  • 11:29, 18.01.2019 r.


Dobra dyspozycja kulomiotów OKLA w stolicy

Bardzo udanie zaprezentowali się reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w mityngu rozpoczynającym sezon 2019. W zawodach bardzo dobrą dyspozycją wykazali się kulomioci prowadzeni przez trenerów Katarzynę i Konrada Szusterów

  •  
  • 11:28, 18.01.2019 r.


Orszak Trzech Króli w Troszynie (zdjęcia)

Orszak Trzech Króli to wyjątkowe wydarzenie. Od niedawna stało się również zwyczajem mieszkańców gminy Troszyn. Podobnie jak w ubiegłym roku, orszak wyruszył z Centrum Kultury do kościoła pod wezwaniem św. Bartłomieja w Troszynie.Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Ireneusz Bernatowicz, lat 63, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w niedzielę 20 stycznia w domu pogrzebowym przy ul. Sienkiewicza w Ostrołęce o godz. 14.00.


Essentia

Zwisający konar i uwięziony pies

Podczas minionej doby strażaków wezwano do dwóch interwencji.
1. O godz. 14.10 usuwano konar drzewa zwisający nad chodnikiem przy ul. Koszarowej w Ostrołęce. Zadysponowano jeden zastęp JRG PSP Ostrołęka.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.85 zł

5.17 zł

5.10 zł

2.35 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Yumme Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8