piątek, 22 czerwca 2018 r., imieniny Pauliny, Flawiusza, Agenora

Aktualności

Kurs didżejski, gitarowy i keyboardowy na wakacje w Gamie

Tak jak w latach poprzednich Szkoła Muzyki Gama w Ostrołęce przygotowała wakacyjne kursy muzyczne na gitarę i keyboard dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W ofercie jest też kolejna edycja kursu didżejskiego I stopnia dla osób od 16 roku życia.Setka pobiegła w Love'Las Run (zdjęcia, wideo)

Setka zawodniczek i zawodników przystąpiła do rywalizacji w imprezie organizowanej przez stowarzyszenie Biegam Bo Lubię Ostrołęka. W Przystani w niedzielne przedpołudnie uczestnicy mieli możliwość rywalizacji na trasie o długości 5 km i 10 m.

  •  
  • 11:32, 18.06.2018 r.

PWSIP

Korona trzecią siłą północnej IV ligi (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Korony Ostrołęka na trzeciej lokacie zakończyli rywalizację w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. W ostatnim meczu sezonu na stadionie przy ulicy Witosa musieli przełknąć gorycz porażki i uznać wyższość Wisły II Płock.

  •  
  • 11:31, 18.06.2018 r.

NOVDOM

Efektowne zwycięstwo KS CK Troszyn w Jednorożcu

Efektowne zwycięstwo na swoim koncie zapisali piłkarze KS CK Troszyn w spotkaniu 30 kolejki rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Podopieczni trenera Łukasza Bałazego rozbili na wyjeździe Mazowsze Jednorożec aż 5:2.

  •  
  • 11:31, 18.06.2018 r.

JBB

Porażki Kurpika i Świtu w A klasie (zdjęcia, wideo)

Bardzo ciekawa i emocjonująca była ostatnia odsłona spotkań A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Przed własną publicznością o punkty walczyli piłkarze Kurpika Kadzidło i Świtu Baranowo. Wyjazdowy mecz z wiceliderem rozegrał Aldo Bartnik Myszyniec.

  •  
  • 11:30, 18.06.2018 r.


Średnie wyniki egzaminu gimnazjalnego w Ostrołęce

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Warszawie opublikowała średnie wyniki egzaminu gimnazjalnego. Egzaminacyjny maraton rozpoczął się sprawdzianem z historii oraz wiedzy o społeczeństwie, po przerwie uczniowie zmagali się z językiem polskim.Ogłoszenie o pierwszej licytacji nieruchomości

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostrołęce Bożenna Otłowska na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że 6 lipca 2018 r. o godz. 14.00 w Sądzie Rejonowym w Ostrołęce, ul. Mazowiecka 3, odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości.


WSAP2018

Wypadek motocyklisty w Zalasiu (zdjęcia, aktualizacja)

Do wypadku drogowego z udziałem motocyklisty doszło wczoraj w Zalasiu (gm. Łyse). Kierowca jednośladu wyprzedzał kolumnę samochodów. W tym czasie jedno z aut zaczęło wykonywać manewr skrętu w lewo. Kierowca motocykla nie zdołał wyhamować i uderzył w pojazd.
JBBKobo

Co zrobić, gdy za granicą zaskoczy nas choroba?

Okres wakacyjny to dla wielu podróże zagraniczne. Jak postępować, kiedy regularnie opłacane ubezpieczenie zdrowotne nie jest ważne w innym kraju, a nas spotka komplikacja podróży w postaci choroby?


EUROTURAutoNetAgroMetal

Pożar lasu w Glebie

Jedną interwencję odnotowali w ciągu ostatniej doby strażacy w naszym regionie. W sobotę w Glebie (gm. Kadzidło) o godz. 13.34 gaszono pożar poszycia w lesie na zrębie. Zadysponowano zastęp JRG PSP Ostrołęka oraz zastępy OSP Kadzidło i OSP Gleba.


KwiatoweŁąki


Noc Świętojańska nad zalewem w Serafinie (zdjęcia, wideo)

Mieszkańcy Serafina i okolic w gminie Łyse bawili się w sobotę na corocznej imprezie połączonej z puszczaniem wianków. Wedle tradycji, zwyczaj puszczania wianków ma zapewnić świętującym zdrowie, urodzaj podczas zbiorów i dobrobyt w domostwach.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.75 zł

4.92 zł

4.64 zł

1.94 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Pensjonat Wioletta Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić