piątek, 14 grudnia 2018 r., imieniny Alfreda, Izydora, Alfredy

Renault

Aktualności

Przemysław Zyśk pokonał Igora Faniyana (wideo)

W pojedynku otwierającym kartę walk gali KnockOut Boxing 5 w Gliwicach Przemysław Zyśk (9-0, 3 KO) pokonał jednogłośnie na punkty Igora Faniyana (16-17-3, 8 KO). Wychowanek ostrołęckiej Victorii i trenera Mieczysława Mierzejewskiego stoczył dobrą walkę.

 •  
 • 10:36, 11.11.2018 r.


Korona z kompletem punktów w Ciechanowie

Piłkarze Korony Ostrołęka odnieśli niezwykle cenne zwycięstwo w wyjazdowym spotkaniu 15 kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego pokonali MKS Ciechanów 2:0 i zgarnęli komplet punktów do tabeli.

 •  
 • 10:36, 11.11.2018 r.

PWSIP

Dwa pożary i zagrażający konar

Trzy interwencje odnotowali w ciągu ostatniej doby strażacy z Ostrołęki i powiatu. W regionie doszło do dwóch pożarów: w Laskowcu paliła się sadza w przewodzie kominowym, a na drodze Czarnowiec-Borawe doszczętnie spłonęło auto osobowe.


WSAP2018

Sprawdź bezpłatnie, czy jesteś zakażony wirusem HCV

W laboratoriach Alab na terenie kilkunastu polskich miast, prowadzone są bezpłatne badania w kierunku wykrycia wirusa HCV czyli wirusa zapalenia wątroby typu C. Szacuje się, że aż 200 tys. Polaków może być zakażonych wirusem, a 80 proc. z nich nie wie o swojej chorobie.Ostatnia sesja rady powiatu w piątej kadencji

Radni powiatu ostrołęckiego spotkają się podczas kolejnych obrad. Tym razem samorząd powiatu będzie rozpatrywał uchwały w sali konferencyjnej w Ponikwi Dużej (gm. Goworowo). Do zatwierdzenia będą mieli szereg uchwał dotyczących m.in. budżetu czy dróg powiatowych.Konkurs: kartka świąteczna z motywem kurpiowskiej wycinanki

Związek Kurpiów zaprasza już teraz do udziału w konkursie plastycznym pod nazwą: "Pocztówka bożonarodzeniowa z motywem wycinanki kurpiowskiej". Dla autorów najciekawszych prac przewidziano wyróżnienia i nagrody. Prace można zgłaszać do 30 listopada br.
Doradztwo zawodowe w Bibliotece Pedagogicznej

Biblioteka Pedagogiczna w Ostrołęce zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkanie pn. "Kształcenie zawodowe oparte na ścisłej współpracy z pracodawcami. Rozwój doradztwa zawodowego." Ma ono głównie na celu pomoc młodzieży w podjęciu decyzji o wyborze odpowiedniej szkoły.Seniorze, nie daj się oszukać fałszywym wnuczkom

Funkcjonariusze z ostrołęckiej komendy apelują do seniorów o rozwagę i zachowanie ostrożności w kontaktach z obcymi osobami. Jedna nierozsądna decyzja może przyczynić się do utraty oszczędności życia. Przestępcy próbują różnych sposobów m.in. na wnuczka.


Kwiatowe Łąki

Skromnie na ostrołęckiej giełdzie samochodowej (zdjęcia)

Ostrołęcka giełda samochodowa to wciąż popularne miejsce nabywania używanych aut. Dzięki naszemu zestawieniu porównasz ceny różnorodnych marek pojazdów. Każde zdjęcia opisane jest podstawowymi danymi technicznymi, m.in. rodzajem silnika i rokiem produkcji.


CKZiU

Bezpłatny kurs MS Office (poziom podstawowy lub zaawansowany)

Firma Szkoleniowo-Doradcza Preme zachęca mieszkańców Ostrołęki i regionu do wzięcia udziału w bezpłatnym kursie finansowanym przez Unię Europejską, który realizowane będzie w naszym mieście. Do wyboru kurs MS Office na dwóch różnych poziomach zaawansowania.Droższa szczoteczka elektryczna to lepsza szczoteczka?

W ostatnim czasie dużą popularnością cieszą się szczoteczki elektryczne. Produkt ten jest często zastępowany przez osoby, które przez wiele lat używały szczoteczki tradycyjnej. Szczoteczka elektryczna to produkt coraz częściej polecany przez wielu stomatologów.


JBB

Płyn do soczewek - do czego służy i dlaczego trzeba go używać?

Płyn do soczewek to środek przeznaczony do pielęgnacji i czyszczenia szkieł kontaktowych. Pozwala on na skuteczne usunięcie z powierzchni soczewki zanieczyszczeń, osadów białkowych i bakterii, które mogą spowodować podrażnienia oczu, infekcje a nawet stany zapalne.


EUROTUR

Nie daj się zimie, czyli jak przetrwać mrozy

Zima ma tylu fanów, ilu przeciwników. Kochający słońce i wysokie temperatury nie mogą znieść myśli o chłodzie, śniegu i krótkich dniach. Zimowe miesiące jawią im się jako koszmar, który trudno przetrwać. Ale są metody, które poprawią humor nawet największym sceptykom.


NOVDOM

100 Strików na 100-lecie Niepodległości. Dołącz

Ostrołęcki Klub Bowlingowy Łubudu zaprasza do rywalizacji w turnieju "100 Strików na 100-lecie Niepodległości. Głównym celem imprezy jest promowanie bowlingu, w połączeniu z setną rocznicą odzyskania przez Polskę Niepodległości. Chcesz wziąć udział?

 •  
 • 11:35, 10.11.2018 r.

KamilaMeble

Zyśk kontra Fanyan w sobotni wieczór w TVP Sport

Knockout Boxing Night 5 w Gliwicach wzbudza bardzo duże zainteresowanie kibiców sztuk walki. Głównym punktem programu będzie pojedynek Mariusz Wach - Artur Szpilka, jednak ostrołęczanie trzymają kciuki za kolejną na zawodowym ringu Przemysława Zyśka.

 •  
 • 11:20, 10.11.2018 r.


Pięściarze Victorii rywalizowali w Raszynie

Pięściarze Victorii rywalizowali w XVIII Międzynarodowym Turnieju im. Michała Szczepana, który odbył się w nowo wybudowanej hali Centrum Sportu w Raszynie. Do rywalizacji przystąpiła tym razem trójka podopiecznych trenerów Pawła Czartoryskiego i Daniela Zaręby.

 •  
 • 11:15, 10.11.2018 r.

JBB

Tancerze Atrii z sukcesami w Kwidzynie i Paterku

Kolejne sukcesy zapisali tancerze Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria, którzy rywalizowali w turniejach w Kwidzynie i Paterku. Filip i Klara Radeccy wywalczyli aż cztery medale, z powodzeniem rywalizowali także Paul Kosikowski i Zuzanna Kowalska.

 •  
 • 11:11, 10.11.2018 r.
Szef wszystkich szefów parkuje tak

Duży parking przed Galerią Bursztynową w Ostrołęce sprawia, że możemy tam oglądać rozmaite przykłady i sposoby parkowania. Jedni parkują perfekcyjnie, mieszcząc się idealnie pomiędzy liniami miejsc postojowych, inni potrzebują "nieco więcej" przestrzeni.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.92 zł

5.19 zł

5.23 zł

2.40 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Frangos Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić