piątek, 14 grudnia 2018 r., imieniny Alfreda, Izydora, Alfredy

Renault

Aktualności

Telefon schowała w koku. Mundurowi nie dali się nabrać

Funkcjonariusze Zakładu Karnego w Przytułach Starych po raz kolejny udaremnili przemyt przedmiotu niedozwolonego. Tym razem kobieta ubiegającej się o widzenie z osobą pozbawioną wolności, próbowała wnieść telefon schowany we włosach, w upiętym koku.


KamilaMeble

Skrzynka skarg: w gminie Rzekuń problemy z 500 plus?

Skrzynka skarg, pochwał, pytań i pomysłów:
Chciałam zapytać, kiedy będzie wypłacane świadczenie 500 plus w gminie Rzekuń. 30 sierpnia br. drogą elektroniczną złożyłam wniosek o przyznanie świadczenia na drugie dziecko, ale pieniędzy jeszcze nie ma.


CKZiU

"Bądź Bezpieczna": spotkanie z dietetyczką

W ramach kolejnej edycji kursu dla pań pn. "Bądź Bezpieczna" nadal odbywają się różnego rodzaju spotkania z ciekawymi ludźmi, którzy gotowi są przekazać posiadaną wiedzę i umiejętności. Wczoraj rozmawiano o właściwym odżywaniu się.12 listopada pracującym dniem dla szpitala

Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę dotycząca ustanowienia 12 listopada dniem wolnym z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Tego dnia Mazowiecki Szpital Specjalistyczny im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce będzie jednak pracował.Aktualne ceny paliw

Nie przepłacaj za paliwo. Tankując do pełna, dzięki naszemu zestawieniu, możesz zaoszczędzić nawet kilkanaście złotych. Sprawdź aktualne ceny paliw w Ostrołęce. Nasz algorytm został poprawiony, aby zapobiegać promowaniu stacji stosujących ceny dumpingowe.


WSAP2018

Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Wiesław Piersa, lat 60, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w sobotę 10 listopada w kaplicy domu pogrzebowego przy ulicy Kujawskiej w Ostrołęce o godz. 10.00.
Łukasz Kulik - za czy przeciw budowie elektrowni?

Prezydent elekt Łukasz Kulik powoli odkrywa karty i zdradza, co chce zrobić w mieście. Wypowiada się m.in. na temat chęci współpracy z rządem i samorządami powiatu, ale także na temat kontynuacji rozpoczętych przez obecny samorząd inwestycji np. budowy nowego bloku elektrowni.Pożar magazynu papieru w zakładzie Stora Enso (zdjęcia)

Do dużego pożaru magazynu papieru doszło w zakładzie Stora Enso w Ostrołęce. Ponadto jeden z pracowników podczas próby gaszenia doznał poważnych obrażeń i znajdował się wewnątrz. Spokojnie, to były jedynie strażackie ćwiczenia.Szczypiorniści Trójki kontra SPR Nowe Piekuty

Szczypiorniści UMKS Trójka Ostrołęka w sobotniej konfrontacji dziewiątej kolejki II ligi w grupie B podejmą SPR Nowe Piekuty. Podopieczni trenera Rafała Niećko po ostatniej udanej konfrontacji w Siemiatyczach, chcą iść za ciosem i zgarnąć komplet punktów.

  •  
  • 11:09, 09.11.2018 r.

NOVDOM

Korona powalczy na wyjeździe z MKS Ciechanów

Piłkarze Korony Ostrołęka w spotkaniu piętnastej kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej zmierzą się z MKS Ciechanów. Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego powalczą o bardzo ważny komplet punktów i opuszczenie strefy spadkowej.

  •  
  • 11:03, 09.11.2018 r.


KS CK Troszyn zagra z Ostrovią Ostrów Mazowiecka

Spotkanie Ostrovii Ostrów Mazowiecka z KS CK Troszyn jest najciekawszą konfrontacją piętnastej kolejki rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Obie ekipy nie mogą pozwolić sobie na stratę punktów, aby rundę jesienną zakończyć w czołówce tabeli.

  •  
  • 11:02, 09.11.2018 r.


Kto mistrzem jesieni w A klasie? Dwie możliwości

Bardzo ciekawie zapowiada się rywalizacja w ostatniej kolejce rozgrywek A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Rzekunianka Rzekuń zmierzy się z liderem Konopianką Konopki, a wicelider Aldo Bartnik Myszyniec pojedzie na starcie z KS Wąsewo. Kto zgarnie trzy punkty?

  •  
  • 11:02, 09.11.2018 r.


Jantar Ostrołęka zmierzy się z WAP Warszawa

Wiele wskazuje na to, że na pozycji wicelidera rundę jesienną rozgrywek III ligi mazowieckiej zakończą zawodniczki Jantaru Ostrołęka. Podopieczne trenerki Beaty Majewskiej w sobotnie popołudnie rozegrają ostatni mecz pierwszej części sezonu.

  •  
  • 11:01, 09.11.2018 r.

Agrometal

XII Wspólne Śpiewanie Patriotyczne

Muzeum Kultury Kurpiowskiej z współorganizatorami zaprasza na XII Wspólne Śpiewanie Patriotyczne. Jest to ogólnopolskie, uroczyste, wspólne, wielopokoleniowe śpiewanie pieśni i piosenek patriotycznych, mające na celu uczczenie setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.Kolejne drogi powiatowe oddane do użytku (zdjęcia)

Uroczyście oddano do użytku nowe odcinki dróg położonych na terenie powiatu ostrołęckiego. Przedstawiciele władz powiatowych i nadleśnictwa oraz zaproszeni goście przecięli nietypową wstęgę, bo wykonaną z pniaków drzew, świerkowych gałązek i liści dębu.


Kwiatowe Łąki

Jest porozumienie MSWiA i związków zawodowych policjantów (wideo)

Minister Joachim Brudziński i przedstawiciele strony społecznej podpisali porozumienie kończące akcję protestacyjną policjantów. W ramach wypracowanej umowy od 1 stycznia 2019 r. funkcjonariusze służb podległych MSWiA otrzymają podwyżkę w kwocie 655 zł brutto. To nie wszystko.Łyse: kolejne inwestycje drogowe zakończone (zdjęcia)

Remont dwóch odcinków dróg gminnych Szafranki-Lipniki (4,45 km) oraz Łyse kol. Dąbrówki (0,35 km) dobiegł końca. Koszt realizacji inwestycji zgodnie z podpisaną umową wyniósł 3 mln 269 tys. 595 zł. Gmina uzyskała dofinansowanie ze środków wojewody mazowieckiego.


PWSIP

O losach rodziny Scheurów z Gucina (zdjęcia)

W tymczasowej siedzibie Muzeum Żołnierzy Wyklętych spotkali się miłośnicy historii i odkrywania losów postaci związanych z naszym regionem oraz czasami wojny i okupacji. Spotkanie poświęcono tym razem rodzinie Scheurów pochodzących z Gucina w gminie Czerwin.Wykład profesora Jana Żaryna w MKK (zdjęcia)

W Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce odbył się wykład profesora nauk historycznych Jana Żaryna na temat relacji polsko-żydowskich w XX wieku. Prelekcja ta była wydarzeniem towarzyszącym wystawie "Żegota. Rada Pomocy Żydom".


JBB

Mieszkańcy DPS w Ostrołęce wspominali zmarłych (zdjęcia)

Podopieczni Domu Pomocy Społecznej w Ostrołęce wspominali osoby zmarłe w ciągu ostatniego roku. Z tej okazji przygotowano krótki montaż słowno-muzyczny, w trakcie którego czytane były utwory literackie, uczestnicy mogli też wysłuchać muzyki o przemijaniu i śmierci.Nowe kosze na ostrołęckich ulicach

W ramach bieżącego utrzymania czystości miasta przez Ostrołęckie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o., w centrum Ostrołęki pojawią się nowe, estetyczne uliczne kosze na odpady. Pojemniki pojawią się przy wyremontowanych odcinkach dróg.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.92 zł

5.19 zł

5.23 zł

2.40 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Yumme Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić