sobota, 25 września 2021 r., imieniny Aurelii, Kleofasa, Władysława

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Weekend promocji w sklepach "Prim Market" i "Wiejska Wędzarnia"

Sklepy "Prim Market" i "Wiejska Wędzarnia" zachęcają do skorzystania z weekendowej promocji. W ofercie produkty w supercenach m.in. podudzie z kurczaka po 5,99 zł/kg, polędwica sopocka firmy Pekpol za 13,99 zł/kg oraz kapusta młoda tylko 2,49 zł za sztukę.

Zjazd klasyków motoryzacji. Do Rzekunia zawitają ponadczasowe oldtimery

Uwielbiasz stare i nietypowe auta? W Rzekuniu będzie ich pełno. Niepowtarzalny klimat klasyków na czterech i dwóch kółek będzie można poczuć na nadchodzącym Spotkaniu Sympatyków Starej Motoryzacji Oldtimer 2021. To świetna okazja dla wszystkich zapaleńców miłośników starej motoryzacji na spotkanie z oldtimerami.Ostrołęczanie złożyli hołd ofiarom II wojny światowej. Dziś mijają 82 lata od agresji hitlerowskich Niemiec na Polskę (zdjęcia)

Przy Pomniku Pamięci Pomordowanych w latach 1939-1945 Ofiar Terroru Hitlerowskiego odbyły się miejskie uroczystości upamiętniające 82 rocznicę wybuchu II wojny światowej. Pod monumentem w hołdzie żołnierzom i poległym złożono kwiaty. W uroczystościach udział wzięli przedstawiciele władz miasta oraz radni.Budowa sieci kanalizacyjnej w Laskowcu będzie kontynuowana

Wójt gminy Rzekuń - Bartosz Podolak poinformował o kontynuowaniu budowy sieci kanalizacyjnej w Laskowcu. Roboty zostały zaplanowane w ulicach Środkowej i Słonecznej. Została już podpisana umowa w tej sprawie. Celem inwestycji jest przede wszystkim poprawa warunków życia mieszkańców Laskowca.Chciała sprzedać nosidełko dla dziecka, straciła pięć tysięcy złotych

Popularność kupowania i sprzedaży przez internet jest bardzo duża. W ten sposób można szybko pozbyć się rzeczy, której już się nie używa albo kupić coś w atrakcyjnej cenie. Tego typu rozwiązanie niesie jednak za sobą pewne ryzyko.Przekonała się o tym młoda mieszkanka naszego miasta która wystawiła na sprzedaż nosidełko dla dziecka.


Ostbruk


Zmiany personalne w ostrołęckich parafiach. Są nowi wikariusze

W ostrołęckich parafiach doszło ostatnio do zmian personalnych. W parafii pw. Zbawiciela Świata w Ostrołęce społeczność pożegnała ks. Dariusza Kłosińskiego. Nowi księża pojawili się w parafii pw. Nawiedzenia NMP oraz w parafii pw. św. Wojciecha w Ostrołęce. To jednak nie koniec zmian.
Novdom


Koronawirus przybiera na sile. Zmarła jedna osoba z naszego powiatu

Resort zdrowia poinformował o nowych przypadkach zakażeń COVID-19. W naszym mieście nie odnotowano żadnych zakażeń oraz zgonów. Jednak w powiecie ostrołęckim zmarła jedna osoba. Ministerstwo Zdrowia podało, że w Polsce odnotowano 366 nowych przypadków zakażeń. Zaszczepiło się już ponad 17 mln Polaków.Od 1 września seniorzy będą zarabiać mniej

Emeryci i renciści, którzy dorabiają do swoich świadczeń będą dostawać mniej. Od 1 września zmniejszają się graniczne kwoty przychodu, które spowodują zmniejszenie lub zawieszenie świadczeń z ZUS. Dorabianie do rent i emerytur wiąże się z określonymi limitami, które zmienią się z początkiem miesiąca.


CKZiU

Zawodnik Narwi chciał wpisać się do tego projektu. Gałązka: Nie przyszedłem tutaj, by wpisać sobie Narew do CV, tylko coś dla niej znaczyć

Damian Gałązka przed startem rozgrywek przeniósł się z Nadnarwianki Pułtusk do Narwi Ostrołęka. 25-latek w przeszłości występował w trzecioligowych Orlętach Radzyń Podlaski i ŁKS Łomża. Ma za sobą grę na zapleczu Ekstraklasy w Chojniczance Chojnice. W bieżących rozgrywkach ma pełnić ważną rolę w układance Andrzeja Sieradzkiego. W ostatnich dwóch meczach strzelił po jednym golu.


Kwiatowe laki

Do wieczności odszedł śp. Zdzisław Ołdakowski

Pogrążona w smutku i żałobie rodzina zawiadamia, że w poniedziałek 30 sierpnia w wieku 70 lat odszedł do wieczności Zdzisław Ołdakowski. Wszyscy bliscy i znajomi zmarłego proszeni są o modlitwę w jego intencji. Rodzina zaprasza także na różaniec oraz uroczystości pogrzebowe.

Alarmy bombowe w szkołach

Przed rozpoczęciem roku szkolnego ponownie doszło do alarmów bombowych w szkołach. Kilka placówek z naszego miasta dostało e-maile o rzekomo podłożonych ładunkach wybuchowych. Na tę chwilę wszystkie zgłoszenia okazały się fałszywe. Jednak wywołały sporo zamieszania.

Kto jest liderem? Nasze Jantarki!

Znakomita inauguracja piłkarek Jantaru. Ostrołęczanki na inaugurację III ligi wygrały 5:2 z WAP Warszawa. Już do przerwy podopieczne Rafała Koska prowadziły różnicą czterech trafień. Jedną z bohaterek została Klaudia Płoska, która w pierwszej części skompletowała hat-tricka. Po jednym trafieniu zaliczyły: Kinga Lebuda oraz Sandra Pych.Mamy typy meczów Narwi i KS CK Troszyn. Jak Ty typujesz?

Przed nami piąta kolejka IV ligi. Obie nasze drużyny zagrają przed własną publicznością. 1 września o godz. 17:00 Narew Ostrołęka podejmie MKS Przasnysz, zaś KS CK Troszyn będzie gościł Marcovię Marki. Przedstawiamy typy ludzi sportu. Przedstawione wyniki mają charakter zabawowy. Zapraszamy do udzielania się w komentarzach.Gałązka i Klimkowicz najlepsi w biegu Miodobrania Kurpiowskiego

W weekend Myszyniec stał się stolicą biegów. W biegu Miodobrania Kurpiowskiego na dystansie 10 kilometrów wzięło udział ponad 100 osób. Na starcie burmistrz Myszyńca Elżbieta Abramczyk życzyła wszystkim dobrych wyników oraz powodzenia, zaś Robert Michajłow przyznał, iż bieg miodobranowy wraca po 14 latach.

Rozpoczęcie roku szkolnego w Ostrołęce (zdjęcia)

Uczniowie z ostrołęckich szkół podstawowych i średnich rozpoczęli nowy rok szkolny 2021/2022. Po czasie błogiego lenistwa i wypoczynku trzeba wrócić do wytężonej nauki w szkolnych ławkach. Wszystkim przyjdzie się zmierzyć z nowymi wyzwaniami, ale zarówno uczniowie jak i kadra są pełni nadziei i optymizmu.


Co? Gdzie? Kiedy?

Pogoda

pochmurnie

14°C, 1018 hPa

pochmurnie

Kamery online

Oglądaj na żywo

Smog

22
Jakość powietrza:
Bardzo dobra

Pył PM2.5: 13 µg/m³

Pył PM10: 19 µg/m³

Szczegóły »

Społeczność

Usługi

Komunikacja

Medycyna

Handel

Edukacja

Finanse

Pozostałe


Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

5.72 zł

5.82 zł

5.49 zł

2.79 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Sphinx Sprawdź pełne menu

Reklama


Warto odwiedzić

Logo infoprasznysz.com
388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8