piątek, 14 grudnia 2018 r., imieniny Alfreda, Izydora, Alfredy

Renault

Aktualności

Zgubiono torbę sportową ze strojem do ćwiczeń

We wtorek 6 listopada pozostawiono na przystanku (przy dworcu PKS) lub w autobusie MZK linii numer 5 niebieską sportową torbę w której znajdował się dziewczęcy strój do ćwiczeń, nakolanniki i buty sportowe. Uczciwy znalazca proszony jest o kontakt tel. 511-849-216.


CKZiU

Ewa Szatanek i Andrzej Jaskólski dołączą do miejskiej rady

Dwie nowe osoby pojawią się w składzie rady miasta - to Ewa Szatanek i Andrzej Jaskólski startujący z komitetu Ostrołęka dla Wszystkich. W radzie zajmą oni miejsca po Łukaszu Kuliku, który został prezydentem oraz Macieju Kleczkowskim, który ma objąć funkcję jego zastępcy.
JBB

Centrum Bankietowo-Usługowe Warszawska 34 zaprasza na andrzejki

Centrum Bankietowo-Usługowe Warszawska 34 zaprasza na bal andrzejkowy, który odbędzie się 24 listopada o godz. 20.00. Centrum oferuje w cenie 140 zł za osobę przywitanie lampką wina musującego, bogate menu, bufet deserowy, napoje zimne i gorące bez ograniczeń.Uwaga. Utrudnienia w ruchu podczas Święta Niepodległości

W związku z zaplanowanymi w Ostrołęce wydarzeniami związanymi z obchodami Narodowego Święta Niepodległości, w okolicach placu Bema mogą pojawić się tymczasowe trudności w organizacji ruchu. Kierowcy proszeni są o zachowanie ostrożności i korzystanie z innych tras.Koncert "Dla Niepodległej" z zespołem Forteca

Z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce zaprasza na koncert patriotyczny pt. "Dla Niepodległej". Podczas wydarzenia będzie można usłyszeć najważniejsze narodowe pieśni towarzyszące czasom walki o niepodległość.
Program obchodów Dnia Niepodległości w Ostrołęce

Władze miasta i starostwa powiatowego wraz z Muzeum Kultury Kurpiowskiej zapraszają wszystkich chętnych na uroczyste obchody najważniejszych dni dla całej Polski, czyli Narodowego Święta Niepodległości. Organizatorzy zachęcają do wspólnego świętowania.


KamilaMeble


Szukamy właściciela błąkającej się suczki

Czytelniczka Diana prosi o pomoc w odnalezieniu właściciela suczki, która w środę (7 listopada br.) błąkała się w pobliżu ul. Sienkiewicza w Ostrołęce. Czworonóg został znaleziony około godz. 15.00. Kontakt z czytelniczką pod numerem tel. 600-593-355.Policjanci masowo idą na L4. Jak jest w Ostrołęce?

Od lipca br. w całym kraju trwa protest policjantów. Mundurowi żądają m.in. podwyżek, płatnych nadgodzin czy powrotu do uprawnień emerytalnych sprzed 2013 roku. W ostatnim czasie funkcjonariusze masowo biorą zwolnienia lekarskie. A jak sytuacja wygląda w naszym mieście?


NOVDOM

WSAP2018

JBB

Związkowcy Enei nie chcą budowy ostrołęckiej elektrowni

Międzyzakładowy Związek Zawodowy Synergia Pracowników Grupy Kapitałowej Enea złożył pozew o stwierdzenie nieważności, ewentualnie uchylenie uchwały walnego ws. wyrażenia kierunkowej zgody na przystąpienie do etapu budowy ostrołęckiej elektrowni. O sprawie informuje wnp.pl.

Weekend promocji w sklepach "Prim Market" i "Wiejska Wędzarnia"

Sklepy "Prim Market" i "Wiejska Wędzarnia" zachęcają do skorzystania z weekendowej promocji. W ofercie produkty w supercenach: boczek bez żeber ze skórą w cenie 13,99 zł/kg, Szynka od Szwagra po 21,99 zł/kg, majonez Napoleoński za 6,99 zł (900 ml) i banany tylko 2,59 zł/kg.Powstają filary i umocnienia mostu (wideo z drona)

Po raz kolejny odwiedziliśmy budowę mostu na Narwi w Ostrołęce, w ciągu drogi krajowej nr 61. Prace, rozpoczęte w styczniu tego roku przez pruszkowski Strabag, idą naprzód, ale do powstania przeprawy jeszcze długa droga. Zobaczcie jak obecnie wygląda plac budowy.


PWSIP

Laskowski: To dla mnie szokująca informacja

Szkoleniowiec ostrołęckiej Korony Marcin Truszkowski po rundzie jesiennej zamierza opuścić klub. Prezes żółto-niebieskich Artur Laskowski jest zaskoczony taką decyzją szkoleniowca i mówi, że to dla niego i członków zarządu przykra i szokująca informacja.

  •  
  • 12:25, 07.11.2018 r.


Narolewski: Narew? Prowadzimy rozmowy, ale...

Doświadczony szkoleniowiec Dariusz Narolewski może zastąpić Mariana Szaramę na stanowisku trenera Narwi Ostrołęka. 46-letni szkoleniowiec związany był już wcześniej ze "starą" Narwią, z którą odnosił bardzo wartościowe wyniki w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej.

  •  
  • 12:24, 07.11.2018 r.

Agrometal

Korona gospodarzem finału Pucharu Polski w okręgu

Piłkarze Korony Ostrołęka będą gospodarzem finałowego spotkania Pucharu Polski w okręgu Ciechanów-Ostrołęka, w którym zmierzą się z MKS Przasnysz. W ostatnim meczu pod wodzą trenera Marcina Truszkowskiego żółto-niebiescy powalczą o historyczne dla klubu trofeum.

  •  
  • 12:24, 07.11.2018 r.


Paweł Kowalkowski strzela na Wyspach Brytyjskich

Były napastnik ostrołęckiej Korony Paweł Kowalkowski przebywa obecnie na Wyspach Brytyjskich. Nowym klubem zawodnika z Makowa Mazowieckiego została Victoria Londyn występująca w Middlesex County Division One dla którego strzela już bramki.

  •  
  • 12:23, 07.11.2018 r.


Zmiany w kursowaniu linii nr 1

Miejski Zakład Komunikacji w Ostrołęce informuje mieszkańców, że uległa zmianie godzina odjazdu kursu linii nr 1, z dworca PKS w kierunku osiedla Sienkiewicza, z godziny 14.30 na 14.40. Korekta dotyczy zarówno dni roboczych, jak i wolnych od pracy.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.92 zł

5.19 zł

5.23 zł

2.40 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Yumme Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić