sobota, 6 czerwca 2020 r., imieniny Dominiki, Norberta, Laurentego

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

To był bajkowy Dzień Dziecka w Lelisie. Ulicami przeszły wesołe pluszaki, rozdawały słodycze i bawiły się z najmłodszymi (zdjęcia)

Wielką frajdę dla dzieci z Lelisa przygotowało miejscowe Centrum Kultury-Biblioteki i Sportu. W poniedziałek 1 czerwca, w dniu święta wszystkich dzieci, ulicami spacerowały ogromne postaci z ulubionych, dziecięcych bajek, które częstowały najmłodszych słodyczami i pozowały do wspólnych zdjęć. 


ZSZ3

Prawie 4,4 mln zł z budżetu Mazowsza na drogi dojazdowe do gruntów rolnych i małą retencję. Dofinansowanie otrzymają też gminy z naszego powiatu

Dzięki wsparciu samorządu województwa mazowieckiego w subregionie ostrołęckim zrealizowanych zostanie 48 inwestycji w ramach ochrony gruntów rolnych i leśnych. Dzięki dofinansowaniu w wysokości prawie 4,4 mln zł wybudowane bądź zmodernizowane zostaną drogi w kilku powiatach, w tym także ostrołęckim.
Bawic

Budujesz dom? Nie zapomnij o jego właściwym zabezpieczeniu

Budując swój wymarzony dom już na etapie budowy należy pomyśleć o jego właściwym zabezpieczeniu. Nawet w trakcie prowadzenia prac budowlanych amatorzy cudzej własności mogą narazić nas na duże straty. Dlatego ostrołęccy policjanci apelują o właściwe zabezpieczenie swojego mienia.


KamilaMeble

Prezydent Andrzej Duda podziękował mieszkańcom gminy Troszyn za "spontaniczność, pozytywną energię i niezwykle miłe przyjęcie"

Kończąca się kadencja prezydenta Polski mobilizuje do podróży po kraju. Andrzej Duda spędził wtorkowe popołudnie między innymi w powiecie ostrołęckim. Odwiedził Tyszki-Nadbory (budowa węzła drogowego Via Baltica) i Piski. Pojechał również do Troszyna. Po wizycie podziękował mieszkańcom za "niezwykle miłe przyjęcie".


Kwiatowe ÂŁÂąki

Straciłeś pracę? Zostań rezerwistą

Od 15 czerwca ruszają w Wojsku Polskim szkolenia rezerwistów. Decyzją ministra obrony narodowej zgłoszenia ochotników, którzy w ostatnim czasie ze względu na epidemię koronawirusa utracili pracę będą traktowane priorytetowo. Zarobki rezerwistów uzależnione są od doświadczenia i stopnia wojskowego.


RekwizytorniaEssentia

Prezydent Andrzej Duda na budowie trasy Via Baltica koło Ostrołęki. "Wielkie inwestycje będą kontynuowane" (zdjęcia, wideo, aktualizacja)

Wielkie inwestycje w Polsce będą kontynuowane - mówił prezydent Andrzej Duda na budowie trasy Via Baltica. O wstrzymanej ogromnej inwestycji budowy elektrowni w Ostrołęce nie powiedział. Chwalił jednak "mądry rząd", który dba o miejsca pracy i wie, że wielkie inwestycje wyprowadzały w historii wiele krajów z kryzysów.


CKZiU

MZK zwiększył limit pasażerów w autobusach

Miejski Zakład Komunikacji w Ostrołęce zwiększył limit pasażerów mogących jednocześnie podróżować autobusami miejskimi. Od 1 czerwca jest to 50 procent wszystkich miejsc siedzących i stojących. Liczba miejsc w danym autobusie uzależniona jest od jego marki i długości.

Oferty Powiatowego Urzędu Pracy

Oferty pracy Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrołęce. Zobacz jacy pracownicy są aktualnie poszukiwani w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim. Szczegółowych informacji udziela Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce, ul. 11 Listopada 68, tel. (29) 760-43-83.Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Edwin Bałas, lat 66, nabożeństwo żałobne odprawione zostało we wtorek 2 czerwca w Sanktuarium pw. św. Antoniego w Ostrołęce (klasztor).
Eldor

Znaleziono okulary

Jeden z naszych czytelników znalazł okulary w czerwonym pokrowcu z napisem firmy. Wygląda na to że ktoś je zgubił w okolicach sklepu E.Leclerc. Kontakt z uczciwym znalazcą za pomocą numeru telefonu 884-169-572.

Jak dobrać ciuszki dla dzieci przez internet?

Kiedy w domu pojawia się małe dziecko, chcemy zapewnić mu jak najbardziej komfortowe warunki, tak by mogło rosnąć i rozwijać się zdrowe i szczęśliwe. Urządzamy więc dla takiego malucha piękny pokój, dbając jednocześnie o jego funkcjonalność i bezpieczeństwo.W Ostrołęce ruszą studia pielęgniarskie. Podpisano list intencyjny (wideo)

W naszym mieście będzie można zdobyć dyplom z pielęgniarstwa i być może już niedługo studiować dietetykę, kosmetologię, ratownictwo medyczne czy turystykę. List intencyjny w tej sprawie podpisali dziś marszałek Mazowsza, członek zarządu województwa, prezydent Ostrołęki i rektor uniwersytetu w Siedlcach.


JBB

Olesiński najlepszym strzelcem Narwi

Przemysław Olesiński był najlepszym strzelcem Narwi Ostrołęka w zakończonym po jednej rundzie sezonie rozgrywek ligi okręgowej. Podopieczny trenera Dariusza Narolewskiego zapisał na swoim koncie aż 20 bramek w rozegranych piętnastu meczach.

  • Wyświetleń: 7679
  • 10:04, 02.06.2020 r.


Łomacz: Ten czas może być dla nas bezcenny

Siatkarze reprezentacji Polski rozpoczęli wspólne treningi w Spale. W drużynie prowadzonej przez trenera Vitala Heynena nie mogło zabraknąć ostrołęczanina Grzegorza Łomacza. 33-letni siatkarz podkreśla, że to ważny czas dla całej drużyny.

  • Wyświetleń: 528
  • 10:03, 02.06.2020 r.

WSAP

52 bramki KS CK Troszyn. Kto najskuteczniejszy?

Piłkarze KS CK Troszyn zakończyli rozgrywki ligi okręgowej na drugiej lokacie, tuż za Narwią 1962 Ostrołęka. Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego czekają na ostateczne decyzje Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej, które rozstrzygną ich ewentualny awans.

  • Wyświetleń: 6990
  • 10:02, 02.06.2020 r.

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Informacje UM Ostrołęki

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

3.99 zł

4.36 zł

3.89 zł

1.79 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Restauracja Diamentowa Sprawdź pełne menu

Reklama


Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8