sobota, 19 października 2019 r., imieniny Piotra, Pawła, Ziemowita

BRW

Aktualności

Spektakl "Niewybaczalny" Ostrołęckiej Sceny Autorskiej

Ostrołęcka Scena Autorska zachęca mieszkańców Ostrołęki i powiatu do obejrzenia spektaklu teatralnego pt. "Niewybaczalny" w reżyserii Wojciecha Kraszewskiego. Spektakl opowiada o sztuce wybaczania i trudnych relacjach międzyludzkich. Wstęp wolny.


Kwiatowe ÂŁÂąki

Akademia MaluchĂłw

Przygotowania do rozbiórki przeprawy zastępczej

Rozpoczęły się przygotowania do rozbiórki przeprawy tymczasowej na Narwi. Jutro wykonawca - firma Strabag - rozpocznie demontaż dróg dojazdowych. Firma jednocześnie remontuje most w ciągu drogi krajowej numer 61. Rozbiórkę stalowej konstrukcji wykona 2. Pułk Inżynieryjny z Inowrocławia.Nowy kierownik Posterunku Policji w Goworowie

Na stanowisku kierownika Posterunku Policji w Goworowie zaszły zmiany personalne. Dotychczasowy kierownik, asp. szt. Grzegorz Miłek będzie pełnił teraz służbę na stanowisku kierowania ostrołęckiej jednostki. Jego obowiązki zostały powierzone st. asp. Hubertowi Choromańskiemu.Uwaga! Wyłączona sygnalizacja świetlna

W związku z prowadzonymi pracami polegającymi na modernizacji oświetlenia na skrzyżowaniu ulic Goworowskiej, Kilińskiego, Sienkiewicza i Kopernika nastąpiło czasowe wyłączenie sygnalizacji. Sygnalizacja powinna być uruchomiona jutro (16 października) około godziny 17.00.Dzień Edukacji Narodowej w II LO (zdjęcia)

Uczniowie, nauczyciele, rodzice, dyrekcja oraz przedstawiciele władz miasta wzięli udział w obchodach Dnia Edukacji Narodowej w II Liceum Ogólnokształcącym. Podczas uroczystości nie zabrakło słów podziękowania i wyrazów wdzięczności dla wytężonej pracy nauczycieli.


Eldor

Młodzi chcą do Sejmu. Jak im poszło?

W tegorocznych wyborach parlamentarnych o mandat poselski ubiegali się z naszego okręgu nie tylko wieloletni, doświadczeni posłowie, były też nowe, młode twarze. O miejsce w ławach poselskich walczyli między innymi ostrołęczanie Jakub Żmudziński, Bartosz Pawelczyk i Bartosz Truszkowski.Komu spadło, komu wzrosło?

Co cztery lata z Ostrołęki do Sejmu w większości startują ci sami kandydaci. Sprawdziliśmy jak na przestrzeni lat zmieniło się dla nich poparcie wyborców z naszego regionu. Czy mieszkańcy są znudzeni twarzami ostrołęczan? W niektórych przypadkach zdecydowanie tak, bo woleli głosować na kandydatów z innych miast.


MEBPOL

Oferty Powiatowego Urzędu Pracy

Oferty pracy Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrołęce. Zobacz jacy pracownicy są aktualnie poszukiwani w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim. Szczegółowych informacji udziela Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce, ul. 11 Listopada 68, tel. (29) 760-43-83.Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Henryka Śliwowska, lat 79, nabożeństwo żałobne odprawione zostało w poniedziałek 14 października w kaplicy domu pogrzebowego przy ul. Kujawskiej w Ostrołęce.


Essentia

Zgubiono rejestrację

Czytelniczka prosi o pomoc w odnalezieniu zgubionej tablicy rejestracyjnej od jednośladu. Do zguby doszło najprawdopodobniej na terenie naszego miasta w niedzielę wieczorem. Uczciwy znalazca proszony jest o kontakt z właścicielką za pomocą numeru tel. 508-488-280.Dzień Edukacji Narodowej w Rzekuniu (zdjęcia)

Społeczność Szkoły Podstawowej im. gen. Józefa Bema w Rzekuniu wzięła udział w obchodach Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie podziękowali nauczycielom za trud włożony w wychowanie i edukację. Pedagodzy i pracownicy administracji odebrali z rąk dyrektor placówki nagrody i wyróżnienia.


WSAP

Pijany 47-latek kierował matizem

47-latek wybrał się w podróż daewoo matizem mając w organizmie ponad dwa promile alkoholu. Mężczyzna jechał drogą krajową nr 53 szlaczkiem. Na szczęście spostrzegawczość i szybka reakcja ostrołęckiego policjanta sierż. szt. Łukasza Stochmala zakończyła niebezpieczną jazdę.Dzień Edukacji Narodowej w SP nr 4 (zdjęcia)

Społeczność Szkoły Podstawowej nr 4 w Ostrołęce uroczystym apelem uczciła Dzień Edukacji Narodowej. Wytrwałości w dążeniu do celu, cierpliwości i wielu kreatywnych pomysłów życzyli nauczycielom dyrektor, rodzice oraz uczniowie.


ISP

Ogłoszenie o drugiej licytacji ułamkowej części nieruchomości

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostrołęce Iwona Zacharek na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 25 listopada 2019 r. o godz. 14.30 w budynku Sądu Rejonowego w Ostrołęce przy ul. Mazowieckiej 3, odbędzie się druga licytacja nieruchomości.


Pomoc Domowa

Starosta pyta: kiedy Ostrada zakończy prace na drogach w powiecie? (wideo)

Trwają prace przy zadaniach drogowych na terenie powiatu ostrołęckiego. Większość zadań realizuje firma Ostrada. Starosta Stanisław Kubeł oraz rada powiatu niepokoją się o stan inwestycji, bo rok chyli się ku końcowi, czas zaczynać nowe zadania, a stare jeszcze nie zostały ukończone, rozliczone i odebrane.


WSSE

Parkingi dla niepełnosprawnych w Rzekuniu

Miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych powstały na terenie Rzekunia. Parkingi są wyróżnione kolorem niebieskim i łatwe do zlokalizowania dla mieszkańców. Ułatwią one funkcjonowanie osobom niepełnosprawnym, które mają uprawnienia do zatrzymywania się na miejscach uprzywilejowanych.Zgłoś się do udziału w objeździe studyjnym "Z wizytą u siebie"

Trwa nabór uczestników do trzeciej edycji objazdu studyjnego "Z wizytą u siebie". Wspólna podróż rozpocznie działania Mazowieckiego Programu Edukacji Kulturalnej w subregionie ostrołęckim. Animatorzy i animatorki odwiedzą siedem miejscowości i przyjrzą się z bliska społecznym działaniom twórczym.


NeonĂłwka

Naukobus w Szkole Podstawowej nr 2 (zdjęcia)

Do Szkoły Podstawowej nr 2 im. Stanisława Staszica w Ostrołęce z okazji Dnia Edukacji Narodowej przyjechał Naukobus z Centrum Nauki Kopernik. Edukatorzy i animatorzy poprzez interaktywne eksponaty wprowadzali dzieci, młodzież oraz dorosłych w świat nauki oraz zachęcali do samodzielnego rozwiązywania zagadek.


NOVDOM

Dobry start OKKK w Ciechanowie

Świetny początek sezonu zanotowali zawodnicy Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin. Karatecy pod opieką sensei Krzysztofa Ślaskiego i Radosława Sikory wzięli udział w dziewiątym turnieju karate kyokushin o puchar prezydenta Ciechanowa.

  • Wyświetleń: 943
  • 09:20, 15.10.2019 r.

KamilaMeble

Co? Gdzie? Kiedy?

Pogoda

bezchmurnie

12°C, 1015 hPa

bezchmurnie

Kamery online

Oglądaj na żywo

Smog

27
Jakość powietrza:
Dobra

Pył PM2.5: 16 µg/m³

Pył PM10: 25 µg/m³

Szczegóły »

Społeczność

Usługi

Komunikacja

Medycyna

Handel

Edukacja

Finanse

Pozostałe

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.89 zł

5.21 zł

4.91 zł

1.90 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Frangos Sprawdź pełne menu

ReklamaWarto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8