Quantcast

środa, 6 lipca 2022 r., imieniny Dominiki, Gotarda, Agrypiny

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Mróz i Łuba starowali w Ostrowi

W Ostrowi Mazowieckiej odbył się II Memoriał Zygmunta Klepackiego w podnoszeniu ciężarów pod patronatem burmistrza miasta Jerzego Bauera oraz starosty powiatu ostrowskiego Zbigniewa Chrupka. W stawce pojawiła się dwóch sztangistów Atlety Ostrołęka.  W Ostrowi Mazowieckiej zaprezentowali się: 13-letni kacper Mróz oraz o 6 lat starszy Krystian Łuba.

Wystawa "Wiktor Czajewski. Okruchy pamięci" już otwarta (zdjęcia)

Dyrektor Muzeum Kultury Kurpiowskiej, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej im. W. Gomulickiego oraz prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Bibliotek i Książki zaprosili na otwarcie wystawy "Wiktor Czajewski. Okruchy pamięci", która została zaprezentowana w Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce.


targowa
Ruszyły Sportowe Wakacje w Mieście 2022. Korona mistrzem

28 czerwca rozegrano pierwszy turniej piłki nożnej ,,dzikich drużyn” w ramach „Sportowych Wakacji w Mieście 2022” pod patronatem prezydenta Ostrołęki Łukasza Kulika. Jako pierwsi do rywalizacji przystąpili chłopcy i dziewczynki z roczników 2011/12 oraz młodsi. Do rozgrywek zgłosiły się cztery zespoły: Korona Ostrołęka 2011, Korona Ostrołęka 2012, UKS Błękitni Nowa Wieś I oraz UKS Błękitni Nowa Wieś II.Egzamin ósmoklasisty 2022. Znamy wyniki z ostrołęckich szkół

Centralna Komisja Egzaminacyjna podała średnie wyniki z egzaminu ósmoklasisty w 2022 roku, jakie młodzież osiągnęła z poszczególnych przedmiotów. Jak poradzili sobie uczniowie ze szkół w Ostrołęce? Jaki przedmiot sprawił im najwięcej trudności? Zobacz wyniki egzaminu ósmoklasisty w naszym mieście. Gorąco? Bramka zraszająca w Kadzidle już czeka (zdjęcia)

Upał daje się we znaki. Gorące kąpiele słoneczne to prawdziwa przyjemność, ale trzeba pamiętać, aby nie korzystać z nich w nadmiarze i regularnie schładzać organizm. Mieszkańcy Kadzidła mogą poczuć chłodną bryzę. W okolicach kościoła pojawiła się bramka zraszająca.
CKZiU

170 cm Dobkowskiej. 207 cm Moszczyńskiego

Udane zawody mają na koncie przedstawiciele z naszego terenu podczas Opolskiego Festiwalu Skoków. Wśród kobiet zaprezentowała się Aleksandra Dobkowska, która jest podopieczną Bartosza Witkowskiego. W stawce mężczyzn pojawił się Sebastian Moszczyński.
Fachowiec
Nowość w KoKu Sushi. Zestawy w supercenach!

Restauracja Koku Sushi w Ostrołęce z przyjemnością informuje o rozpoczęciu promocji na cztery nowe zestawy w supercenach, dostępnych 7 dni w tygodniu o dowolnej godzinie. Wszystkie nowe promocyjne zestawy mają w swoim składzie pieczoną rybę.


CM

Narew II, ULKS Ołdaki, GKS Łyse i Bartnik znają rywali w lidze!

Znamy skład Klasy A w okręgu ciechanowsko-ostrołęckim na sezon 2022/2023. To oczywiście symulacja, gdyż nie jest pewne, iż wszystkie ekipy przystąpią do gry. My będziemy emocjonować się grą czterech ekip z naszego terenu: Narwi II Ostrołęka, Bartnika Myszyniec i ULKS Ołdaki.Uwaga! Będzie burza

Mieszkańcy regionu otrzymali z Rządowego Centrum Bezpieczeństwa komunikat. Synoptycy ostrzegają przed silnymi burzami z gradem oraz przed silnym wiatrem. Burze mogą się pojawić dziś po godz. 21.00 i mają potrwać do rana. Zabezpieczcie wolnostojące przedmioty!


Novdom

Słoneczna Polana


Festyn wiejski w Gibałce. Zapowiada się moc atrakcji

Sołtys, Rada Sołecka oraz Koło Gospodyń Wiejskich w Gibałce zaprosili na festyn wiejski, który odbędzie się w niedzielę 3 lipca na placu wiejskim w Gibałce. Organizatorzy zapewniają moc atrakcji dla najmłodszych i tych trochę starszych. Dobra zabawa gwarantowana!Aktualne ceny paliw

Nie przepłacaj za paliwo. Tankując do pełna, dzięki naszemu zestawieniu, możesz zaoszczędzić nawet kilkanaście złotych. Sprawdź aktualne ceny paliw w Ostrołęce. Nasz algorytm został poprawiony, aby zapobiegać promowaniu stacji stosujących ceny dumpingowe.Co? Gdzie? Kiedy? Zobacz harmonogram wydarzeń na weekend

Przed nami weekend. Koniecznie zerknij do kalendarium Mojej Ostrołęki i sprawdź, czy na nadchodzące dni nie zaplanowano w twojej okolicy ciekawych wydarzeń. Po tygodniu ciężkiej pracy warto spotkać się z przyjaciółmi, pójść do kina czy na wydarzenie sportowe lub kulturalne.Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:

Małgorzata Anna Sawicka lat 54, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w sobotę 2 lipca o godz. 11.00 w kaplicy domu pogrzebowego przy ul. Kujawskiej w Ostrołęce.W niedzielę wybierz się na giełdę kolekcjonerską

Ostrołęcki Klub Kolekcjonerski Unikat zaprasza na kolejną giełdę kolekcjonerską. Giełdy obywają się w każdą pierwszą i trzecią niedzielę miesiąca. Spotykają się na nich pasjonaci kolekcjonerstwa oraz osoby, które chcą pooglądać zbiory innych, wymienić się, coś kupić lub sprzedać.

Kino Jantar przedstawia repertuar na początek lipca

Kino Jantar prezentuje repertuar na pierwszy tydzień lipca: "Minionki: Wejście Gru" - amerykańska animacja; "Elvis" - australijsko-amerykańska muzyczna opowieść; "Nakręcony tata" - amerykański film familijny; "Samiec Alfa" - polska czarna komedia; "Yang" - amerykański film science fiction. 

 
 

 

 
Co? Gdzie? Kiedy?

Pogoda

słabe opady deszczu

16°C, 1017 hPa

słabe opady deszczu

Kamery online

Oglądaj na żywo

Smog

18
Jakość powietrza:
Bardzo dobra

Pył PM2.5: 11 µg/m³

Pył PM10: 15 µg/m³

Szczegóły »

Społeczność

Usługi

Komunikacja

Medycyna

Handel

Edukacja

Finanse

Pozostałe


Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

7.80 zł

8.34 zł

7.62 zł

3.39 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Restauracja Olimp Sprawdź pełne menu

Warto odwiedzić

Spotted Ostrołęka Logo infoprasznysz.com
388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8