niedziela, 1 sierpnia 2021 r., imieniny Justyna, Nadii, Piotra

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Rowery miejskie na osiedlu Bursztynowym. Stacja Ostro.Bike pojawiła się w pobliżu skrzyżowania ul. Bursztynowej i Modrzejewskiej (zdjęcia)

Dobra wiadomość dla amatorów dwóch kółek. W Ostrołęce pojawiła się kolejna stacja wypożyczania rowerów miejskich. Ostrołęczanie mogą korzystać ze stanowiska zlokalizowanego w pobliżu skrzyżowania ul. Bursztynowej z ul. Heleny Modrzejewskiej. Ponadto miasto zakupiło pięć dodatkowych rowerów.


CKZiU
Kolejny alert pogodowy

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał komunikat informujący o możliwych burzach z gradem w naszym regionie. Możliwe także intensywne opady deszczu i gradu oraz porywy wiatru. Alert obowiązuje od dziś do jutra do godz. 2.00.


JBB

Nowi sołtysi w gminie Goworowo. Znamy wyniki wyborów

W sołectwach Czernie i Szczawin odbyły się wybory sołtysów. Wybory były przeprowadzone w związku ze złożonymi rezygnacjami urzędujących sołtysów. Mieszkańcy miejscowości stawili się licznie na zebrania aby wyłonić swoich reprezentantów.
PWSIP


W mieście zawyją syreny alarmowe

Po mieście poniesie się ryk syren alarmowych. Spowodowane jest to prowadzonymi pracami konserwacyjnymi ostrołęckiego systemu ostrzegania i alarmowania. W tym celu na krótką chwilę zostaną uruchomione syreny alarmowe w poszczególnych lokalizacjach miasta.Wezwanie do próby samobójczej w Myszyńcu

Dziś tuż po północy strażacy z OSP Myszyniec zostali zadysponowani na prośbę policji do otwarcia domu przy ulicy Stacha Konwy w Myszyńcu. Według wstępnych informacji mogło tam dojść do próby samobójczej.
Novdom

Stopka


Kadzidło odbiera nowe linie wodociągowe (zdjęcia)

Gmina Kadzidło zakończyła roboty w ramach zadania "Budowa kanalizacji sanitarnej oraz wodociągu w msc. Kadzidło, kol. Podgatka". W wyniku tych prac powstała kanalizacja sanitarna: sieć kanalizacyjna o długości 1838 m, dwie przepompownie ścieków, oraz sieć wodociągowa o długości 293 m.


Essentia

Czym jest berberyna i jakie ma właściwości?

Berberyna jest naturalnym suplementem diety. Przeprowadzono nad nią wiele badań. Wykazały one, że ma właściwości, które wpływają korzystnie na organizm człowieka. Dzięki temu może wspierać terapię wielu chorób. Na rynku dostępne są suplementy diety z berberyną. Zobacz, dlaczego warto je stosować.Oferty Powiatowego Urzędu Pracy

Oferty pracy Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrołęce. Zobacz jacy pracownicy są aktualnie poszukiwani w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim. Szczegółowych informacji udziela Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce, ul. 11 Listopada 68, tel. (29) 760-43-83.


Kwiatowe laki

Tynk na ścianę domu znajdziesz w Czarnowcu (zdjęcia)

Rozwiązania elewacyjne to estetyczne wizytówki budynku, ale też pierwsze zewnętrzne warstwy ochronne, najbardziej narażone na szereg czynników atmosferycznych i mechanicznych. Właściwy dobór systemów ociepleń wymaga profesjonalnego doradztwa.


Co? Gdzie? Kiedy?

Pogoda

całkowite zachmurzenie

24°C, 1009 hPa

całkowite zachmurzenie

Kamery online

Oglądaj na żywo

Smog

19
Jakość powietrza:
Bardzo dobra

Pył PM2.5: 11 µg/m³

Pył PM10: 14 µg/m³

Szczegóły »

Społeczność

Usługi

Komunikacja

Medycyna

Handel

Edukacja

Finanse

Pozostałe


Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

5.54 zł

5.82 zł

5.11 zł

2.61 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Restauracja Diamentowa Sprawdź pełne menu

Reklama


Warto odwiedzić

Logo infoprasznysz.com
388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8