wtorek, 23 października 2018 r., imieniny Marleny, Seweryna, Odylii

Aktualności

Recytowali utwory Jana Pawła II (zdjęcia)

W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Ostrołęce przygotowano wieczór dedykowany pamięci świętego Jana Pawła II. Uczestnicy spotkania usłyszeli fragmenty dramatów Karola Wojtyły w interpretacji doktora Karola Samsela, ostrołęckiego poety i krytyka literackiego.Sprzęt dla oddziału dziecięcego w Ostrołęce przekazany

Do oddziału dziecięcego Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego im. dr Józefa Psarskiego w Ostrołęce trafił drobny sprzęt medyczny - inhalatory oraz termometry bezdotykowe. W imieniu firmy produkującej, sprzęt wręczył Mirosław Augustyniak.
Agrometal

Kolejne odznaki za zasługi dla Ostrołęki przyznane (zdjęcia)

Radni miasta Ostrołęki zdecydowali wczoraj o przyznaniu kolejnym osobom odznak honorowych "Za zasługi dla miasta Ostrołęki". Wyróżnienia nadano ppłk. Jarosławowi Wyszeckiemu oraz Grzegorzowi Łomaczowi. Była to ostatnia przed wyborami samorządowymi sesja.Zaginęła suczka (aktualizacja)

Minionej nocy w okolicy osiedla Stacja (ul. Kolejowa) zaginęła suczka rasy labrador, maści czekoladowej. Wabi się Gabi. Ktokolwiek widział zwierzę lub wie, gdzie przebywa proszony jest o kontakt z właścicielem za pomocą numeru telefonu 506-097-340."Tygodnik Powszechny" szeroko o sposobie rządzenia Ostrołęką

Obszerny artykuł dotyczący zarządzania Ostrołęką w kontekście niewyświetlonego w naszym mieście filmu "Kler" opublikowano na łamach najnowszego "Tygodnika Powszechnego". Rzucający się w oczy tytuł "Miasto bez dyskusji" wiele mówi o tym, jak w naszym mieście, zarządzanym od 12 lat przez prezydenta Prawa i Sprawiedliwości, prowadzona jest lokalna polityka.


Impuls


Obelisk przy kościele pw. św. Franciszka z Asyżu odsłonięty

Przy kościele pw. św. Franciszka z Asyżu w Ostrołęce wybudowano pomnik w dowód uznania i zasług dla mieszkańców Ostrołęki oraz wszystkich obywateli Polski, którzy przez lata budowali niepodległą ojczyznę, przelewali krew i oddali życie za jej wolność.


CKZiU

Zostań Żołnierzem Rzeczypospolitej. Nabór już trwa

Ruszyła kampania rekrutacyjna Ministerstwa Obrony Narodowej "Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej". Ma na celu pokazanie, że bycie żołnierzem to nie tylko służba, ale też ciekawa, stabilna i perspektywiczna praca. Nabór trwa od 14 października br.Spotkanie z Hanną Brakoniecką w GBP w Kadzidle (zdjęcia)

W Gminnej Bibliotece Publicznej w Kadzidle odbyły się spotkania autorskie, zarówno dla dzieci jak i dorosłych, z olsztyńską pisarką Hanną Brakoniecką. To autorka krótkiej prozy, a mianowicie opowiadań, aforyzmów, zwierzeń, monologów, jak również ilustracji do powstałych tekstów.Krowa, która dużo ryczy, mało mleka daje

Na koniec kampanii wyborczej prezydent Janusz Kotowski wyżalił się uczniom szkół średnich. Obowiązkowe spotkanie w kinie zorganizowano nie po to, żeby oglądać "Kler", lecz by wysłuchać publicysty ze znanej i lubianej rozgłośni ojca Rydzyka.


GEAL

Oświadczenie wójta Ryszarda Gocłowskiego

Szanowni Państwo, mieszkańcy gminy Czerwin. W związku z ukazaniem się ulotki wyborczej kandydata na wójta gminy Czerwin z ramienia KW Prawo i Sprawiedliwość oświadczam, iż nigdy nie byłem zapraszany na spotkania organizowane przez PiS na terenie naszej gminy.


JBB

Akcja "Dzień Dla Zdrowych Płuc w Ostrołęce" (zdjęcia)

W mieście po raz drugi zorganizowano akcję pn. "Dzień Dla Zdrowych Płuc w Ostrołęce". Można było bezpłatnie wykonać badania płuc oraz uzyskać od ekspertów porady medyczne z zakresu problemów oddechowych. Celem projektu było zwrócenie uwagi na szkodliwy wpływ smogu na zdrowie.


Kwiatowe Łąki

Ostrołęka: miasto przyjaznych zmian

W rozmowach kandydatów na radnych Koalicji Obywatelskiej z mieszkańcami często padały pytania: Jakiej chcemy Ostrołęki? Co trzeba zrobić w pierwszej kolejności, żeby poprawiła się jakość życia?


NOVDOM


Skrzynka skarg: kampania wyborcza władz SM Centrum?

Skrzynka skarg, pochwał, pytań i pomysłów:
Chciałem poruszyć udział Spółdzielni Mieszkaniowej Centrum w kampanii wyborczej członka zarządu spółdzielni na prezydenta i komitetu go wspierającego, w którego skład wchodzi członek rady nadzorczej.22 urodziny Top Secret z atrakcjami

W tym roku marka odzieżowa Top Secret obchodzi 22 urodziny. Z tej okazji w dniach 19 i 20 października w sklepie w Galerii Bursztynowej, oprócz wysokich rabatów, na klientów czekać będą także makijażowe atrakcje z makijażystką gwiazd oraz konkursy z nagrodami!Radni naruszyli prawo broniąc kolegę Bralskiego

Radni miasta, broniąc kolegę Dariusza Bralskiego, naruszyli prawo. Lokatorzy na pensję Bralskiego wydali ze swoich kieszeni ponad 130 tys. zł. Pomimo miażdżącego wyroku sądowego Bralski... rozchorował się i wciąż nie może mieć zmienionych warunków pracy.Zagraniczne media piszą o cenzurze "Kleru" w Ostrołęce!

Brak produkcji Wojciecha Smarzowskiego pt. "Kler" w repertuarze ostrołęckiego kina Jantar odbił się szerokim echem nie tylko w całej Polsce. O cenzurze w Ostrołęce donoszą też zagraniczne media, między innymi brytyjski "The Telegraph".Festiwal strzelecki żółto-niebieskich (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Korony Ostrołęka w dobrym stylu wywalczyli awans do finału rozgrywek Pucharu Polski w okręgu Ciechanów-Ostrołęka. W na stadionie przy ulicy Witosa podopieczni trenerów Marcina Truszkowskiego i Pawła Samsela pokonali MKS Ciechanów po ciekawej batalii 4:3.

  •  
  • 11:59, 18.10.2018 r.

Agrometal

Ludwiczak: Czeka nas bardzo duże wyzwanie (wideo)

Reprezentanci Fight Academy Ostrołęka rewelacyjnie prezentują się w obecnym sezonie w kolejnych imprezach. Podopieczni trenera Arkadiusza Ludwiczaka chcą teraz stworzyć dobre widowisko podczas Gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów i gwarantują duże emocje.

  •  
  • 11:58, 18.10.2018 r.

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

5.06 zł

5.37 zł

5.11 zł

2.39 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Yumme Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić