wtorek, 20 sierpnia 2019 r., imieniny Bernarda, Sobiesława, Samuela

KurpGrupa

Aktualności

Korona nieznacznie uległa Mazovii (zdjęcia, wideo)

Podopieczni trenera Tomasza Staniórskiego ulegli Mazovii Mińsk Mazowiecki 1:2 na inaugurację nowego sezonu rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. Jedyne trafienie dla Korony zanotował, sprowadzony w letnim okienku transferowym, Rafał Grabowski.

 •  
 • 23:47, 14.08.2019 r.

Granity Kowalczyk

Narew na remis ze Żbikiem (zdjęcia, wideo)

Narew Ostrołęka w pierwszym meczu nowego sezonu, jako beniaminek rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka, zremisowała na stadionie przy ulicy Partyzantów ze Żbikiem Nasielsk 2:2. Ozdobą spotkania była bramka strzelona przez Mariusza Marczaka.

 •  
 • 23:08, 14.08.2019 r.


Komplet punktów KS CK Troszyn na inaugurację

Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego nie zawiedli w pierwszej kolejce rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka i ograli na wyjeździe PAF Płońsk 2:0. Bramki dla KS CK Troszyn strzelali Piotr Kamionowski i pozyskany w letniej przerwie Bartosz Gąska.

 •  
 • 22:12, 14.08.2019 r.


Policja poszukuje świadków zdarzeń

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce prowadzą czynności zmierzające do wyjaśnienia wszelkich okoliczności zdarzeń zaistniałych na terenie Ostrołęki. Osoby, które mają informacje na ten temat lub były bezpośrednimi świadkami, proszone są o kontakt z policją.


KamilaMeble

Poszukiwany właściciel roweru Uniwersal

Ostrołęcka policja zabezpieczyła w miniony piątek 9 sierpnia br. czerwony rower typu "składak", marki Uniwersal. Jednoślad najprawdopodobniej pochodzi z kradzieży. Osoba, która rozpoznaje swoją własność, może się zgłosić po jej odbiór do Komedy Miejskiej Policji w Ostrołęce.


CKZiU

Weekend promocji w sklepach "Prim Market" i "Wiejska Wędzarnia"

Sklepy "Prim Market" i "Wiejska Wędzarnia" zachęcają do skorzystania z weekendowej promocji. W ofercie produkty w supercenach: skrzydełka z kurczaka po 5,99 zł/kg, kawa mielona Tchibo Family za 5,89 zł (275 g), arbuz w cenie 1,69 zł/kg oraz Piwo Łomża jasne (butelka 500 ml) tylko 2,29 zł.


pegas oil

Suche drzewa przy SP nr 2 zostaną wycięte?

Na biurko prezydenta miasta Łukasza Kulika trafiła kolejna interpelacja. Radny Grzegorz Milewski apeluje do włodarza o wycinkę suchych drzew znajdujących się na terenie Szkoły Podstawowej nr 2. Zdaniem rajcy wspomniane drzewa stwarzają zagrożenie dla uczniów oraz osób korzystających z położonej nieopodal drogi.Co dalej z Multicentrum na osiedlu Stacja?

Wśród licznych interpelacji składanych przez radnych do prezydenta miasta Łukasza Kulika znalazło się zapytanie Mariusza Popielarza w sprawie tzw. Multicentrum na osiedlu Stacja. Rajca chce uzyskać od włodarza odpowiedź na pytanie, czy przedsięwzięcie realizowane jest zgodnie z harmonogramem oraz kto obecnie zarządza projektem.


ISP

Nietrzeźwy rowerzysta wjechał wprost pod samochód (zdjęcia)

W Dylewie (gm. Kadzidło) doszło do zdarzenia drogowego z udziałem rowerzysty i samochodu osobowego. Kierujący skodą uderzył w rowerzystę. Jak się okazało, kierujący jednośladem był nietrzeźwy, został zabrany do szpitala. Kierowcy proszeni są o ostrożną jazdę i zdjęcie nogi z gazu.


Essentia

Recepta na służbę zdrowia

Poseł Czesław Mroczek o problemach kadrowych i finansowych szpitali, braku leków w aptekach, w tym tych ratujących życie oraz o działaniach w ramach Unii Europejskiej na rzecz ochrony zdrowia.


Kwiatowe ÂŁÂąki

Skrzynka skarg: przepełnione kontenery na odzież

Skrzynka skarg, pochwał, pytań i pomysłów:

Kontener na odzież i obuwie zlokalizowany przy ulicy Steyera w Ostrołęce, nieopodal sklepu Biedronka, jest od kilku już tygodni mocno przepełniony. Rzeczy są porozrzucane dookoła i nie stanowi to atrakcyjnej wizytówki osiedla.

 Remont ulic Ostrowskiej i Słowackiego wydłuży się (wideo z drona)

Radny Jerzy Grabowski wystosował do prezydenta Łukasza Kulika interpelację, w której prosi włodarza o podanie dokładnego terminu zakończenia remontu ulic Ostrowskiej i Słowackiego. Rajca w swoim zapytaniu zwrócił także uwagę na dużą różnicę poziomów pomiędzy pasami niniejszych dróg.Zderzenie z jeleniem w Antoniach

30-letni kierujący peugeotem jadąc od Ostrołęki w kierunku Dylewa (DK53), uderzył w przebiegającego przez jezdnię z lewej strony jelenia - poinformował asp. Krzysztof Kolator z KMP w Ostrołęce. Kierującemu pojazdem nic się nie stało. Droga w tym miejscu jest przejezdna.


ZSP Troszyn

Trzynaście problemów osiedla Śródmieście

Spotkanie sprawozdawczo-wyborcze Rady Osiedla Śródmieście zaowocowało szeregiem pytań, skierowanych w formie wniosku do prezydenta Łukasza Kulika. Przedstawiciele osiedla w dokumencie zaadresowanym do włodarza domagają się rozwiązania aż 13 różnych spraw.Prezentacja pielgrzymkowych grup na Jasnej Górze (wideo)

35 Piesza Pielgrzymka Łomżyńska dotarła na Jasną Górę. Wędrówka do stóp Jasnogórskiej Pani zajęła pątnikom 13 dni. Po dotarciu do celu wierni z ostrołęckiej grupy czerwono-zielonej wzięli udział w uroczystej prezentacji wszystkich grup oraz uczestniczyli we mszy świętej.


PWSIP

Kadra Korony Ostrołęka zaprezentowana (zdjęcia)

Korona Ostrołęka rozpocznie dziś zmagania w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. Kadra drużyny w porównaniu do ubiegłego sezonu zmieniła się nie do poznania. Zobaczcie jak wygląda nowy zespół prowadzony przez trenera Tomasza Staniórskiego.

 •  
 • 10:08, 14.08.2019 r.


Poznaj skład KS CK Troszyn (zdjęcia)

KS CK Troszyn zgłosił kadrę do rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka w sezonie 2019/2020. W drużynie znalazło się 21 piłkarzy, z czego aż 11 zawodników pozyskano w przerwie letniej. Jak prezentuje się skład zespołu z powiatu ostrołęckiego?

 •  
 • 10:08, 14.08.2019 r.

Eldor

Startuje Puchar Polski. Dziś pierwsze mecze

Jedenaście ciekawych starć zostało zaplanowanych w pierwszej rundzie Pucharu Polski w okręgu ciechanowsko-ostrołęckim. Do rywalizacji przystąpią zespoły z A i B klasy. Już dziś o awans powalczą dwie drużyny z powiatu ostrołęckiego - Orz Goworowo i ALDO Bartnik Myszyniec.

 •  
 • 10:08, 14.08.2019 r.


Hubert Cendrowski zawodnikiem Narwi

Hubert Cendrowski, grający na pozycji środkowego lub bocznego obrońcy, zasilił kadrę ostrołęckiej Narwi tuż przed rozpoczęciem nowego sezonu ligowego. Już dziś niebiesko-czerwoni rozpoczną rozgrywki meczem przed własną publicznością ze Żbikiem Nasielsk.

 •  
 • 10:08, 14.08.2019 r.

WSAP

Brzana wyłowiona z Narwi (zdjęcia)

Wędkarz Dariusz z koła PZW Narew złowił swoją pierwszą w życiu brzanę. Wyłowiony z Narwi okaz mierzy niecałe 42 centymetry. Pomimo swoich niewielkich rozmiarów brzana wywołała uśmiech na twarzy pana Dariusza.
Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

5.01 zł

5.31 zł

4.98 zł

1.96 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Frangos Sprawdź pełne menu

ReklamaUrząd Miasta Ostrołęki informuje

Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8