poniedziałek, 20 maja 2019 r., imieniny Bazylego, Bernardyna, Bronimira

Aktualności

Zbiórka karmy dla zwierząt ze schroniska "Canis" w E.Leclerc

Trwa zbiórka karmy na rzecz podopiecznych schroniska zwierzęcego "Canis" w Kruszewie. Akcja ma na celu zebranie jak największej ilości pożywienia i artykułów dla zwierząt. Dodatkowo na miejscu można zapoznać się z pupilami, które nadal oczekują na nowy dom.Bowlingowe mistrzostwa miasta (zdjęcia, wideo)

Dużo emocji dostarczyły II Bowlingowe Mistrzostwa Ostrołęki. Do rywalizacji w zawodach przystąpiły dzieci do lat 10, juniorzy do lat 16 oraz grupa open. W sumie zaprezentowało się ponad pięćdziesiąt zawodniczek i zawodników. Kto zdobył najważniejsze trofea?

 •  
 • 17:43, 16.05.2019 r.


Poszukiwany 42-latek zatrzymany

Funkcjonariusze z ostrołęckiego wydziału kryminalnego zatrzymali mieszkańca naszego powiatu, który był od dłuższego czasu poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Dzięki sprawnym działaniom mundurowych mężczyzna nie uniknie odpowiedzialności karnej.Spartakiada w Przedszkolu Miejskim nr 18 (zdjęcia)

Pomimo niesprzyjającej aury dzielne przedszkolaki z Ostrołęki wzięły udział w corocznej Spartakiadzie, która została zorganizowana przez Przedszkole Miejskie nr 18 w budynku Zespołu Szkół nr 3 w Ostrołęce. Imprezę uświetnili swoją obecnością samorządowcy.Kradzież hondy civic w Ostrołęce

Z parkingu przy alei Jana Pawła II w Ostrołęce (osiedle OTBS) został skradziony samochód marki Honda Civic na ostrołęckich numerach rejestracyjnych. Pojazd jest koloru czarnego. Do zdarzenia doszło w nocy z 14 na 15 maja. Sprawę zgłoszono policji.Klub Seniora w Laskowcu powołany (zdjęcia)

W Laskowcu położonym na terenie gminy Rzekuń zainaugurowano Klub Seniora. To inicjatywa zrzeszająca ludzi starszych i motywująca ich do aktywizacji. Osoby działające w klubach bardzo chwalą sobie ten sposób spędzania wolnego czasu.


Agrometal


Nowatorski jaz ostrołęckiej elektrowni

Elektrownia Ostrołęka B wdrożyła nowatorski projekt infrastruktury związany z bezpieczeństwem energetycznym. W celu zapewnienia wody, niezbędnej do chłodzenia bloków energetycznych elektrowni, także w sytuacji obniżenia stanu poziomu wody na rzece Narew, zamontowano jaz.


CKZiU

Arkus

Podsumowanie działań "Truck & Bus"

W minioną środę ostrołęccy policjanci prowadzili działania o nazwie "Truck & Bus", podczas których zwracali uwagę na przestrzeganie przepisów ruchu drogowego przez kierowców samochodów ciężarowych i pojazdów, wykonujących przewóz osób.
NOVDOM

Piłkarze Korony z cennym punktem w Sierpcu

Piłkarze Korony Ostrołęka w spotkaniu 25 kolejki IV ligi mazowieckiej w grupie północnej wywalczyli cenny punkt na wyjeździe z Kasztelanem Sierpc remisując 2:2. Podopieczni trenera Tomasza Staniórskiego plasują się obecnie na dziesiątej lokacie.

 •  
 • 10:13, 16.05.2019 r.


Dobre wyniki UKS Siódemka w Łomży

Bardzo udany start mają za sobą młodzi zawodnicy UKS Siódemka, którzy w Łomży wystartowali w ramach "Czwartków Lekkoatletycznych". W zawodach zaprezentowali się podopieczni Adama Długokęckiego i Dariusza Dąbrowskiego.

 •  
 • 10:13, 16.05.2019 r.

JBB

Tomasz Jarkowski drugi w ŻTC Bike Race

Świetny występ na swoim koncie zapisał Tomasz Jarkowski na trzecim etapie wyścigu szosowego z cyklu ŻTC Bike Race w Mińsku Mazowieckim. Reprezentant Klubu Kolarskiego 24h rywalizował na dystansie Fit (59 km) i stanął na drugim stopniu podium.

 •  
 • 10:12, 16.05.2019 r.

Granity Kowalczyk

Medalowa seria Gladiatorów w Markach

Bardzo udany występ na swoim koncie zapisali reprezentanci Uczniowskiego Klubu Sportowego Gladiator w Mistrzostwach Polski Sztuk Walki Polskiej Federacji Sztuk Walk. Z zawodów powrócili z gradem medali wywalczonym w kilku kategoriach.

 •  
 • 10:12, 16.05.2019 r.

Świat Okien

Tancerze Atrii z medalami w Suszu i Elblągu

Bardzo udanie zaprezentowali się tancerze Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria w ostatnich imprezach przeprowadzonych w Suszu i Elblągu. Z zawodów podopieczni trenerki Katarzyny Orlickiej powrócili z bardzo znaczącymi osiągnięciami.

 •  
 • 10:11, 16.05.2019 r.Fundacja Razem

KamilaMeble

Kwiatowe ÂŁÂąki

Strażacy w Troszynie bogatsi o nowy wóz (zdjęcia)

Na placu przed remizą Ochotniczej Straży Pożarnej w Troszynie uroczyście przekazano nowy wóz ratowniczo-gaśniczy marki Man. Pojazd poświęcił ksiądz Tadeusz Siedlecki, po czym załoga wozu zaprezentowała jego możliwości.Gminny konkurs ekologiczny w Lipnikach (zdjęcia)

W Szkole Podstawowej w Lipnikach odbył się V Gminny Konkurs Ekologiczny, którego głównym celem jest upowszechnianie wiedzy na temat ochrony środowiska w gminie Łyse oraz kształtowanie u dzieci i młodzieży świadomości ekologicznej.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

5.14 zł

5.37 zł

5.15 zł

2.22 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Yumme Sprawdź pełne menu

Reklama

Urząd Miasta Ostrołęki informuje

Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8