piątek, 7 sierpnia 2020 r., imieniny Doroty, Kajetana, Donata

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Podziękowania

Pogrążona w smutku i żałobie rodzina składa serdeczne podziękowania wszystkim, którzy uczestniczyli w ostatniej drodze śp. Jarosława Gałeckiego.  Dziękujemy za obecność, modlitwę, intencje mszalne, złożone wieńce i kwiaty.Koronawirus nie odpuszcza. Nowe przypadki zakażenia i śmierci w Polsce

Resort zdrowia poinformował dziś o 575 nowych, potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 oraz o śmierci jednej osoby. Najwięcej zachorowań odnotowano w województwie śląskim. Łącznie w Polsce od początku pandemii potwierdzono infekcję u 47 469 osób, spośród których 1732 zmarły.


Waldek

Fachowiec

Nieporozumienia rodzinne, sąsiedzkie oraz awantury w rejonach lokali gastronomicznych. Ostrołęccy policjanci interweniowali ponad 100 razy

W miniony weekend ostrołęccy policjanci przeprowadzili kilkadziesiąt interwencji, które głównie były związane z przemocą domową oraz agresywnym zachowaniem w rejonach lokali gastronomicznych. Prawie wszystkim interwencjom towarzyszyło spożywanie alkoholu przez mieszkańców Ostrołęki i powiatu.


Iklima
Kulesza z rekordami życiowym

Zawodnik UKS Atleta Ostrołęka wystartował w 26. Międzynarodowym Turnieju im. Eugeniusza Bryzka do lat 18 w podnoszeniu ciężarów. Podopieczny Władysława Niedźwieckiego spisał się bardzo dobrze, ustanawiając swoje rekordy życiowe.

  • Wyświetleń: 1084
  • 10:58, 03.08.2020 r.
Zmierz się pod siatką

Miasto Ostrołęka zaprasza chętne zespoły do udziału w Turnieju Siatkówki Plażowej. Start w zmaganiach jest bezpłatny, a na najlepszych czekają puchary, medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Zawody odbędą się na boiskach plaży miejskiej. Będzie ciekawie!

  • Wyświetleń: 725
  • 10:24, 03.08.2020 r.


Rakiety i piłki już czekają

Już od 3 sierpnia rozpoczyna się druga edycja bezpłatnych szkoleń z gry w tenisie ziemnym dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych w Ostrołęce. Zajęcia poprowadzi instruktor tenisa ziemnego Leszek Bieżuński, któremu pomagać będzie Piotr Mrozek. Organizatorzy zapewniają sprzęt tenisowy.

  • Wyświetleń: 572
  • 09:52, 03.08.2020 r.

JBB

JBB


Klub Seniora "Centrum" zaprasza na spotkanie

Zarząd Klubu Seniora "Centrum" informuje, że w sierpniu odbędzie się spotkanie członków klubu w lokalu Ośrodka Szkolenia Kierowców przy ul. Sochaczewskiego 7. W związku z panującą epidemią koronawirusa, wszystkie osoby proszone są o zachowanie bezpieczeństwa i zasłonięcie nosa i ust.We wtorek sesja rady powiatu. Radni będą obradowali zdalnie

Na wtorek 4 sierpnia na godzinę 10.00 została zwołana XX sesja Rady Powiatu w Ostrołęce. Radni będą obradowali z wykorzystaniem trybu zdalnego. Poza stałymi punktami obrad rada podejmie uchwałę dotyczącą przystąpienia powiatu ostrołęckiego do realizacji projektu pn.: "Wchodzimy na rynek pracy".

Pożar drewnianego budynku w Ostrołęce (zdjęcia)

Dwa zastępy strażaków gaszą pożar niewielkiego budynku na os. Pomian w Ostrołęce. Płomienie objęły drewnianą konstrukcję w niedzielny wieczór. Budynek był zamieszkany. Na razie nie ma informacji o osobach poszkodowanych. Strażacy dogaszają pożar i przeprowadzą przeszukanie pomieszczeń.Zderzenie w Kadzidle. Zawinił senior z naszego powiatu

Utrudnienia w Kadzidle po zderzeniu dwóch samochodów osobowych. Na głównej drodze prowadzącej w kierunku Mazur obowiązuje ruch wahadłowy. 62-letni mieszkaniec naszego powiatu, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, wymusił pierwszeństwo i doprowadził do zderzenia z kierującą toyotą mieszkanką Warszawy.


Kwiatowe ÂŁÂąki

A może zumba pod chmurką?

Kurpiowska Akademia Sportowa zaprasza wszystkich chętnych na dwa bezpłatne treningi zumby na Orliku w Dylewie. Przyjść może każdy. Zajęcia poprowadzi Elżbieta Greloch-Sęk.

  • Wyświetleń: 2071
  • 16:10, 02.08.2020 r.


Chłopcy Orlikowcy najlepsi (zdjęcia)

15 drużyn wzięło udział w pierwszym w historii Kurpiowskiej Akademii Sportowej turnieju piłki nożnej w kategorii open o puchar wójta gminy Kadzidło. W najważniejszym meczu dnia Chłopcy Orlikowcy pokonali 2:1 Brygadę Kryzys z Dźwierzut.

  • Wyświetleń: 2582
  • 15:22, 02.08.2020 r.


Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Informacje UM Ostrołęki

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.15 zł

4.56 zł

4.10 zł

1.89 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Klassic Sprawdź pełne menu

Reklama


Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8