wtorek, 26 marca 2019 r., imieniny Emanuela, Larysy, Teodora

Ubieram

Aktualności

Ubytki w nawierzchni ulicy Słonecznej

Radnego Ryszarda Żukowskiego martwi stan nawierzchni ulicy Słonecznej w Ostrołęce. Stwierdził, że znajduje się w niej wiele ubytków, co zagraża bezpieczeństwu kierowców. Samorządowiec apeluje do prezydenta Łukasza Kulika o podjęcie działań w celu naprawy drogi.Super Sportowiec w półfinale Ligi Mistrzów!

PGE Skra Bełchatów z ostrołęczaninem Grzegorzem Łomaczem w składzie, po dramatycznym boju, awansowała do półfinału siatkarskiej Ligi Mistrzów. Do wyłonienia zwycięzcy rywalizacji potrzebny był “złoty set”, w którym górą był polski zespół.

  •  
  • 13:16, 21.03.2019 r.JBB

Znamy termin pogrzebu śp. Franciszka Dziczka

We wtorek 19 marca br. do wieczności odszedł pracownik Urzędu Miasta w Ostrołęce Franciszek Dziczek. Różaniec za duszę zmarłego będzie odprawiony w czwartek 21 marca 2019 roku o godz 17.00 w Domu Pogrzebowym Arka przy ul. Sienkiewicza 41 w Ostrołęce.Wyścigi wraków powracają do Dawii (wideo)

Druga runda Polskiej Ligi Wraków w sezonie 2019 zostanie przeprowadzona w Dawii w gminie Łyse. Do rywalizacji mogą przystąpić samochody, których wartość nie przekracza tysiąca złotych. Uczestnicy zmierzą się w rywalizacji na specjalnie przygotowanym torze.

  •  
  • 10:27, 21.03.2019 r.

Essentia

A-klasa: 32 punkty celem Rzekunianki

Od wyjazdowego meczu z Koroną Karolinowo rozpoczną rundę wiosenną piłkarze Rzekunianki Rzekuń. W ostatnim sparingu zespół prowadzony przez Bartłomieja Jezierskiego pokonał FC Różan. Do zespołu wraca bramkostrzelny napastnik Bartosz Pędzich.

  •  
  • 10:26, 21.03.2019 r.


El. ME. Polska kontra Austria. Kto wygra mecz?

Już w czwartkowy wieczór piłkarska reprezentacja Polski pod wodzą Jerzego Brzęczka rozpocznie rywalizację w eliminacjach do Mistrzostw Europy 2020. W spotkaniu z Austrią między słupkami stanie Wojciech Szczęsny. Kto wygra mecz?

  •  
  • 10:25, 21.03.2019 r.

Świat Okien

ZUS: nadpłaty do odebrania

Płatnicy składek powinni zainteresować się nadpłatami na swoich kontach w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych. Na terenie płockiego oddziału ZUS dotyczy to 34,2 tys. podmiotów. Aktywni płatnicy składek mogą pomniejszyć swoje kolejne przelewy.


KredytOK

Kto do rady seniorów na nową kadencję? Znamy skład

Podczas najbliższej sesji rady miasta podjęta zostanie uchwała w sprawie określenia liczby członków oraz wyboru składu osobowego Rady Seniorów w Ostrołęce. Rada będzie liczyła 19 osób. Znamy już nazwiska osób zgłoszonych do składu rady.


Kwiatowe ÂŁÂąki

Pożary traw i zwisający konar

Podczas minionej doby dyżurny straży pożarnej odnotował cztery wezwania.
1. Trzykrotnie gaszono pożar trawy na nieużytkach:
- o godz.14.51 w miejscowości Kunin (gm. Goworowo),
- o godz.10.41 w Ostrołęce przy ul. Jana Pawła II,Telewizja Kablowa Esprit proponuje - 150 Mb/s już od 40 zł

Ostrołęcka Telewizja Kablowa Esprit przygotowała ofertę dostosowaną do potrzeb każdego klienta. Superszybkie łącze to komfort pracy i spędzania swobodnie wolnego czasu w internecie. Teraz za 150 Mb/s zapłacisz już od 40 złotych miesięcznie.Gmina Olszewo-Borki z dofinansowaniem od ministra

Minister spraw wewnętrznych i administracji podpisał 1 marca br. pięć promes na kwotę ponad 5,2 mln zł na odbudowę, przebudowę oraz remonty mazowieckich dróg zniszczonych w wyniku klęsk żywiołowych. Środki otrzymała m.in. gmina Olszewo-Borki.

Co wykazała sekcja zwłok pracownika ratusza?

Znane są już wyniki sekcji zwłok 53-letniego pracownika ostrołęckiego urzędu miasta, którego zaginięcie zgłoszono w poniedziałek, a którego ciało zostało wyłowione z rzeki Narew w miejscowości Korczaki (gmina Rzekuń) we wtorek 19 marca.Muzealne spotkanie przy lampce: o rodzinie Pajewskich

Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce zaprasza na Muzealne Spotkanie przy Lampce, podczas którego Bożena Drygas opowie o rodzinie Pajewskich, która w 1859 roku zamieszkała w majątku Łazek pod Ostrołęką. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Znamy termin zakończenia budowy ul. Blachnickiego

Roboty budowlane związane z realizacją przedmiotowej inwestycji planuje zakończyć się do końca roku 2019. Taką informację uzyskał radny Mariusz Popielarz w odpowiedzi na swoją interpelację złożoną w sprawie terminu zakończenia budowy ul. Blachnickiego.


NOVDOM

CKZiU

A-klasa: Kurpik bez hurraoptymizmu

Sześć zwycięstw i jeden remis to bilans Kurpika Kadzidło w meczach sparingowych przed rundą wiosenną w A-klasie. Pierwszy mecz o punkty już w sobotę z Pełtą Karniewo. Spotkanie rozegrane zostanie na stadionie w Kadzidle.

  •  
  • 14:42, 20.03.2019 r.

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.85 zł

5.17 zł

5.17 zł

2.22 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Frangos Sprawdź pełne menu

Reklama

Urząd Miasta Ostrołęki informuje

Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8