czwartek, 22 października 2020 r., imieniny Halki, Kordiana, Kordelii

Narew nie do zatrzymania

Sobotnie popołudnie minęło bardzo przyjemnie dla ekipy Andrzeja Sieradzkiego. Ostrołęczanie wygrali jedenasty mecz w sezonie. Narew poradziła sobie z Błękitnymi Raciąż, chociaż strzelanie goli rozpoczęła dopiero po zmianie stron. Po nieco ponad kwadransie boisko musiał opuścić Piotr Ludwiczak.

• Wyświetleń: 3466
  • Komentarzy: 2
  • 19:59, 17.10.2020 r.

Jantar jedzie do Nasielska. Koniec z koronawirusem

Po kilkunastu dniach piłkarki z Ostrołęki wracają na boisko. Mecz z Legią Soccer Schools Legia Warszawa został przełożony na inny termin ze względu na zarażenie koronawirusem. Sytuacja poprawiła się, osoba jest zdrowa i znów będziemy mogli emocjonować się meczem w IV lidze kobiet.

• Wyświetleń: 763
  • Komentarzy: 0
  • 19:57, 17.10.2020 r.

Fachowiec

SPS Volley nie zagrał. W tle kwarantanna

W sobotni wieczór siatkarze SPS Volley Ostrołęka mieli rozpocząć rozgrywki IV ligi. Podopieczni Arkadiusza Piasty szykowali się do inauguracji w Piastowie, gdzie mieli zagrać z miejscowym MUKS Tie-Break. Z planów nic nie wyszło. Przed zespołem dłuższy okres przygotowawczy.

• Wyświetleń: 541
  • 19:56, 17.10.2020 r.

Lider lepszy w derbach. Narew II z porażką (zdjęcia, wideo)

W sobotę odbyły się dwa mecze z udziałem naszych zespołów. W spotkaniu lidera z Ołdak z ekipą z Lelisu wygrali gospodarze. Rezerwy Narwi musiały uznać wyższość reprezentacji Różana. W niedzielę kolejkę i rundę zakończy Świt Baranowo, który zmierzy się z Iskrą w Zarębach Kościelnych.

• Wyświetleń: 1973

JBB

Lider mieszka w Rzekuniu!

Triumf Rzekunianki z Orlętami w Baboszewie oznaczał, iż przynajmniej kilkanaście godzin podopieczni Bartłomieja Jezierskiego spędzą na pozycji lidera w Klasie A. Sytuacja może się zmienić w niedzielę, kiedy lider z Radzanowa zmierzy się z Bartnikiem Myszyniec. Ekipa z Rzekunia zapewniła sobie wygraną już do przerwy.