sobota, 6 czerwca 2020 r., imieniny Dominiki, Norberta, Laurentego

Reklama   |   Kontakt

Aktualności


Rekwizytornia


Prezydent Andrzej Duda na budowie trasy Via Baltica koło Ostrołęki. "Wielkie inwestycje będą kontynuowane" (zdjęcia, wideo, aktualizacja)

Wielkie inwestycje w Polsce będą kontynuowane - mówił prezydent Andrzej Duda na budowie trasy Via Baltica. O wstrzymanej ogromnej inwestycji budowy elektrowni w Ostrołęce nie powiedział. Chwalił jednak "mądry rząd", który dba o miejsca pracy i wie, że wielkie inwestycje wyprowadzały w historii wiele krajów z kryzysów.MZK zwiększył limit pasażerów w autobusach

Miejski Zakład Komunikacji w Ostrołęce zwiększył limit pasażerów mogących jednocześnie podróżować autobusami miejskimi. Od 1 czerwca jest to 50 procent wszystkich miejsc siedzących i stojących. Liczba miejsc w danym autobusie uzależniona jest od jego marki i długości.


MEBPOL


Oferty Powiatowego Urzędu Pracy

Oferty pracy Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrołęce. Zobacz jacy pracownicy są aktualnie poszukiwani w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim. Szczegółowych informacji udziela Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce, ul. 11 Listopada 68, tel. (29) 760-43-83.


ZSZ3

Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Edwin Bałas, lat 66, nabożeństwo żałobne odprawione zostało we wtorek 2 czerwca w Sanktuarium pw. św. Antoniego w Ostrołęce (klasztor).

Znaleziono okulary

Jeden z naszych czytelników znalazł okulary w czerwonym pokrowcu z napisem firmy. Wygląda na to że ktoś je zgubił w okolicach sklepu E.Leclerc. Kontakt z uczciwym znalazcą za pomocą numeru telefonu 884-169-572.


KamilaMeble


Jak dobrać ciuszki dla dzieci przez internet?

Kiedy w domu pojawia się małe dziecko, chcemy zapewnić mu jak najbardziej komfortowe warunki, tak by mogło rosnąć i rozwijać się zdrowe i szczęśliwe. Urządzamy więc dla takiego malucha piękny pokój, dbając jednocześnie o jego funkcjonalność i bezpieczeństwo.W Ostrołęce ruszą studia pielęgniarskie. Podpisano list intencyjny (wideo)

W naszym mieście będzie można zdobyć dyplom z pielęgniarstwa i być może już niedługo studiować dietetykę, kosmetologię, ratownictwo medyczne czy turystykę. List intencyjny w tej sprawie podpisali dziś marszałek Mazowsza, członek zarządu województwa, prezydent Ostrołęki i rektor uniwersytetu w Siedlcach.


Eldor

Olesiński najlepszym strzelcem Narwi

Przemysław Olesiński był najlepszym strzelcem Narwi Ostrołęka w zakończonym po jednej rundzie sezonie rozgrywek ligi okręgowej. Podopieczny trenera Dariusza Narolewskiego zapisał na swoim koncie aż 20 bramek w rozegranych piętnastu meczach.

  • Wyświetleń: 7679
  • 10:04, 02.06.2020 r.

JBB

Łomacz: Ten czas może być dla nas bezcenny

Siatkarze reprezentacji Polski rozpoczęli wspólne treningi w Spale. W drużynie prowadzonej przez trenera Vitala Heynena nie mogło zabraknąć ostrołęczanina Grzegorza Łomacza. 33-letni siatkarz podkreśla, że to ważny czas dla całej drużyny.

  • Wyświetleń: 528
  • 10:03, 02.06.2020 r.

Bawic

52 bramki KS CK Troszyn. Kto najskuteczniejszy?

Piłkarze KS CK Troszyn zakończyli rozgrywki ligi okręgowej na drugiej lokacie, tuż za Narwią 1962 Ostrołęka. Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego czekają na ostateczne decyzje Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej, które rozstrzygną ich ewentualny awans.

  • Wyświetleń: 6990
  • 10:02, 02.06.2020 r.Essentia

Kwiatowe ÂŁÂąki

CKZiU

COVID-19 w Polsce: nowe zarażone osoby, kolejne zgony (aktualizacja)

Liczba potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce wzrosła do 24 165 osób. Z powodu COVID-19 zmarły 1074 osoby. Wszystkie miały choroby współistniejące. W ciągu ostatniej doby najwięcej chorych odnotowano na terenie województw łódzkiego (57), mazowieckiego (47), dolnośląskiego.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Informacje UM Ostrołęki

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

3.99 zł

4.36 zł

3.89 zł

1.79 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Restauracja Olimp Sprawdź pełne menu

Reklama


Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8