piątek, 17 sierpnia 2018 r., imieniny Jacka, Anity, Mirona

Aktualności

Jastrzębski: Będzie to wyglądać coraz lepiej (wideo)

Dariusz Jastrzębski wraz z Maciejem Malinowskim to filar defensywy ostrołęckiej Korony. Przed sezonem było zagrożenie, że piłkarz może nie być do dyspozycji trenera Marcina Truszkowskiego, jednak sprawy potoczyły się pozytywnie i będzie reprezentować nadal klub w IV lidze.

 •  
 • 11:23, 13.08.2018 r.

JBB

KS CK Troszyn zwycięstwem otwiera nowy sezon

Piłkarze KS CK Troszyn od zwycięstwa nad Koroną Szydłowo na wyjeździe rozpoczęli nowy sezon w rozgrywkach ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Podopieczni trenera Łukasza Bałazego wygrali pewnie 2:0 i zgarnęli komplet punktów.

 •  
 • 11:22, 13.08.2018 r.KamilaMeble

Dachowanie i kolizja

Dwa zdarzenia drogowe odnotowali w ciągu ostatniej doby strażacy z Ostrołęki i powiatu.
1. W Lipnikach (gm. Łyse) w niedzielę o godz. 13.10 usuwano skutki dachowania samochodu osobowego.O atutach ostrołęckiego muzeum w filmie (wideo)

Samorząd województwa mazowieckiego przygotował krótki film poświęcony największym atutom Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce. Pięknym sceneriom i obiektom budowlanym towarzyszy przyjemny dla ucha podkład muzyczny.Który wójt z powiatu ostrołęckiego jest najbogatszy?

Jak zwykle co roku zaglądamy w oświadczenia majątkowe samorządowców. Sprawdziliśmy ile oszczędności zgromadzili lokalny politycy, w tym także wójtowie oraz burmistrz z gmin powiatu ostrołęckiego. W czołówce niezmiennie plasuje się wójt gminy Czerwin.Awarie sieci po burzach będą szybciej usuwane

Kilka tysięcy gospodarstw domowych nie miało prądu po piątkowych burzach, które przeszły przez Polskę. Gwałtowne nawałnice i wichury, które miały miejsce dokładnie rok temu, w szczytowym momencie pozbawiły energii nawet kilkaset tysięcy domów.


KwiatoweŁąki

Jak zacząć zarabiać przez internet

Chcesz poprawić swój budżet? Zastanawiasz się, skąd wziąć pieniądze na niespodziewane wydatki? Zarabianie w sieci staje się coraz bardziej modne. Jednak wiąże się też z pewnymi niebezpieczeństwami. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, jak bezpiecznie zarabiać w domu.Festyn w Babie (zdjęcia, wideo)

Do późnej nocy trwał festyn w Babie w gminie Łyse. Mieszkańcy wsi i okolic wspólnie bawili się na dyskotece pod chmurką. Niektórych tak porwała muzyka disco polo w wykonaniu zespołu Power z Łysych, że tańczyli na kostce brukowej tańczyli boso.Festyn w Krobi (zdjęcia)

Niepewna pogoda nie pokrzyżowała planów wspólnego spędzenia czasu przez mieszkańców Krobi w gminie Kadzidło, którzy w sobotę bawili się na festynie wiejskim. Piknik pod chmurką był okazją do integracji społeczności sołectwa oraz aktywnego spędzenia wolnego czasu.


JBB

Festyn rodzinny w Łączkach (zdjęcia)

Na festynie rodzinnym bawili się w sobotę mieszkańcy Łączek w gminie Łyse. Dla mieszkańców wsi i okolic przygotowano różnorodne atrakcje. Były gry i zabawy dla najmłodszych oraz tradycyjny konkurs Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego, w którym do wygrania był rower.


Kobo

Ostrołęcka giełda samochodowa (zdjęcia)

Ostrołęcka giełda samochodowa to wciąż popularne miejsce nabywania używanych aut. Dzięki naszemu zestawieniu porównasz ceny różnorodnych marek pojazdów. Każde zdjęcia opisane jest podstawowymi danymi technicznymi, m.in. rodzajem silnika i rokiem produkcji.


NOVDOM

Awaria na miejskiej pływalni

Przez kilka godzin nieczynna była wczoraj ostrołęcka pływalnia. Obiekt boryka się z problemami systemu biletowego. Próżno szukać jakichkolwiek informacji na stronie internetowej czy Facebooku. Także z odbieraniem telefonu jest kłopot. Nam udało się dodzwonić za czwartym razem.Skręcam w prawo, potem w lewo, by pojechać prosto (wideo)

Duży korek na ulicy Elizy Orzeszkowej w kierunku nowego mostu, nie był przeszkodą dla kierowcy busa, który zdecydował się jechać pod prąd, by szybciej dostać się na posesję przy placu 1 Maja. Jego manewr zmylił innego kierowcę, który jadąc za nim też złamał przepisy.Arbuzy z numerem jeden (zdjęcia, wideo)

Ostrołęczanie jako pierwsi powitają Matkę Boską u stóp Jasnej Góry. W sobotę odbyło się losowanie kolejności grup podczas ostatniego dnia pielgrzymowania. Grupa czerwono-zielona, w której pieszo do Częstochowy idzie ponad setka osób z Ostrołęki i regionu, wylosowała numer jeden.


Body Clinic
Reprezentanci OKLA trenują na obozie w Olecku

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki szlifują formę pod czujnym okiem trenerów Katarzyny i Konrada Szustów na obozie w Olecku. Dzieci i młodzież przygotowują się do bardzo ważnych startów czekających ich w ostatniej części sezonu.

 •  
 • 08:58, 12.08.2018 r.

CKZiU

Kolarska czasówka w Rzekuniu. Dołącz (wideo)

Już ponad sześćdziesięciu uczestników znajduje się na listach kolarskiej czasówki organizowanej przez Klub Kolarski 24h w Rzekuniu, a z każdym dniem przybywa chętnych, aby sprawdzić się na 10 km trasie w Rzekuniu. Chcecie dołączyć do zmagań?

 •  
 • 08:58, 12.08.2018 r.

ZSP Troszyn

Żeglarze z sukcesami w Grand Prix Mikołajek

Dwie załogi złożone z mieszkańców Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego rywalizują z sukcesami w kolejnych rundach eliminacyjnych Grand Prix o Puchar Burmistrza Mikołajek. Przed naszymi żaglarzami już tylko wielki finał zaplanowany na wrzesień.

 •  
 • 08:58, 12.08.2018 r.


Rodzinny Rajd Rowerowy do Przystani. Dołącz

Rodzinny Rajd Rowerowy z Ostrołęki przez powiat ostrołęcki pojedzie po raz trzeci. Celem wspólnych wypraw mieszkańców naszego regionu jest poznawanie przyjaznych rowerzystom okolic miasta oraz poznawanie okolicznych zakątków historycznych.

 •  
 • 08:57, 12.08.2018 r.

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

5.01 zł

5.25 zł

4.92 zł

2.25 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Yumme Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić