sobota, 25 września 2021 r., imieniny Aurelii, Kleofasa, Władysława

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Pierwsza porażka naszych pań

Po awansie do III ligi piłkarki Jantaru Ostrołęka wywalczyły komplet punktów w trzech seriach. Podopieczne Rafała Koska zostały zastopowane przez PTC Pabianice. Rywalki wygrały 2:1 i objęły samodzielne prowadzenie w tabeli. W najbliższą sobotę nasze zagrają z wiceliderkami - zespołem Zły Warszawa.

Czy montować okna trzyszybowe? Tak ale ...

W ostatnim sezonie grzewczym firma WK Serwis z Ostrołęki wykonała dużo badań termowizyjnych zamontowanych okien trzyszybowych. Okazało się, że w większości okna te zostały nieprawidłowo zamówione albo zamontowane co powoduje ponadnormatywne straty ciepła i pomniejsza korzyści z takich okien.


CKZiU
Czy amstaff to rasa niebezpieczna? Skąd najlepiej kupić psa?

Wielu ludzi zastanawia się, czy amstaff to rasa niebezpieczna - właśnie tak bowiem mówi się o tych specyficznych z wyglądu psach. Wbrew pozorom i powszechnie panującej opinii, szczeniaki amstaffa są inteligentnymi i bardzo pogodnymi psami pod warunkiem, że zostaną dobrze wychowane przez właściciela.Wyścig tira i lawety na trasie Ostrołęka-Łomża! Żaden z kierowców nie chciał ustąpić. Sprawą zainteresowała się policja (wideo, aktualizacja)

Budzącą grozę sytuację na drodze ujawnił serwis XLomza.pl. Na nagraniu zarejestrowanym samochodową kamerką widać, jak duży pojazd ciężarowy decyduje się wyprzedzić jadąca prawym pasem lawetę. Nieoczekiwanie kierowca lawety przyspiesza nie dając się wyprzedzić i oba pojazdy jadą obok siebie!


Kwiatowe laki

Ostbruk


Gmina Rzekuń: Przerwa w dostawie wody dla części mieszkańców

Gmina Rzekuń poinformowała, że w środę 22 września odbędą się prace na przyłączu wodociągowym. Dla mieszkańców gminy oznaczać to może przerwę w dostawie wody. Roboty na sieci wodociągowej na ul. Bema w Rzekuniu rozpoczną się od godziny 9.00 i będą trwać do 14.00.Uroczyste pożegnanie pierwszej kadencji Młodzieżowej Rady Miasta. W piątek głosowanie na nowych kandydatów (zdjęcia)

W miejskim ratuszu odbyło się pożegnanie radnych pierwszej kadencji Młodzieżowej Rady Miasta Ostrołęki. W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele władz miasta - prezydent Łukasz Kulik, wiceprezydent Anna Gocłowska oraz uczniowie ostrołęckich szkół. Już w piątek 24 września rusza głosowanie na kandydatów.
KamilaMeble
Protest przed ostrołęckim sądem. "Walczymy nie dla siebie, ale dla dobra obywateli, aby prawo było równe dla wszystkich, a nie dla wybranych" (zdjęcia, wideo)

Pracownicy wymiaru sprawiedliwości już od grudnia 2020 roku, systematycznie co miesiąc wychodzą przed sądy i protestują, wyrażając swoją dezaprobatę wobec represjom władzy wymierzonym w niezawisłych sędziów. Wołają też o sprawiedliwość, wolność i prawa przynależne ich grupie zawodowej.Próba porwania dziecka sprzed szkoły? Rodzice są zaniepokojeni!

Do naszej redakcji wpłynęły informacje od przestraszonych rodziców dotyczące krążącego busa, który obserwuje dzieci i być może zamierza je porwać. Strach zaogniła sytuacja do której doszło na terenie naszego powiatu. Uczennica podczas powrotu do domu przestraszyła się, że ktoś za nią idzie i zaczęła uciekać.

 Oferty pracy Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrołęce

Oferty pracy Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrołęce. Zobacz jacy pracownicy są aktualnie poszukiwani w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim. Szczegółowych informacji udziela Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce, ul. 11 Listopada 68, tel. (29) 760-43-83.Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:

Adam Stefański, lat 48, nabożeństwo żałobne odprawione zostało w sobotę 18 września w kaplicy domu pogrzebowego przy ul. Kujawskiej w Ostrołęce.


Co? Gdzie? Kiedy?

Pogoda

pochmurnie

15°C, 1017 hPa

pochmurnie

Kamery online

Oglądaj na żywo

Smog

21
Jakość powietrza:
Bardzo dobra

Pył PM2.5: 12 µg/m³

Pył PM10: 18 µg/m³

Szczegóły »

Społeczność

Usługi

Komunikacja

Medycyna

Handel

Edukacja

Finanse

Pozostałe


Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

5.72 zł

5.82 zł

5.49 zł

2.79 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Sphinx Sprawdź pełne menu

Reklama


Warto odwiedzić

Logo infoprasznysz.com
388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8