sobota, 21 lipca 2018 r., imieniny Daniela, Dalidy, Benedykta

AktualnościDachowanie w Dawii (zdjęcia)

O dużym szczęściu może mówić około 60-letnia mieszkanka województwa podlaskiego, która w niedzielę zakończyła jazdę osobowym oplem w przydrożnym rowie. Pojazdem, oprócz seniorki, podróżowała jeszcze kobieta i 17-letni chłopiec. Na szczęście nie doznali obrażeń.


KwiatoweŁąki

Sarna pod kołami radiowozu

Policyjny radiowóz uderzył w przebiegającą przez drogę sarnę w pobliżu miejscowości Białobrzeg Dalszy (gmina Olszewo-Borki). Na szczęście funkcjonariuszom nic się nie stało, natomiast zwierzę padło. Mundurowi jechali do zgłoszonej interwencji domowej.


PWSIP

Korona sparowała z Ruchem (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Korony Ostrołęka w pierwszym spotkaniu kontrolnym w okresie przygotowawczym rozegranym na stadionie przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach przegrali z Ruchem Wysokie Mazowieckie 1:6. Trzecioligowiec okazał się wymagającym przeciwnikiem.

  •  
  • 10:52, 16.07.2018 r.


Barszcz: Podejmę wyzwanie na kolejny sezon

Jeden z najbardziej doświadczonych zawodników Sokoła Ostrów Mazowiecka Piotr Barszcz będzie nadal występować na ligowych parkietach. 37-letni koszykarz w ostatnich tygodniach zmagał się z kontuzją pleców, która uniemożliwiła mu grę w reprezentacji Polski.

  •  
  • 10:52, 16.07.2018 r.


Tenisowe mistrzostwa Ostrołęki. Chcesz dołączyć?

Już w najbliższy weekend na kortach ziemnych przy ulicy Hallera przeprowadzone zostaną Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Do rywalizacji przystąpią najlepsi zawodnicy z miasta i powiatu ostrołęckiego. Chcesz dołączyć do gry i spróbować swoich sił na korcie?

  •  
  • 10:52, 16.07.2018 r.


III Turniej Piłkarski w Myszyńcu. Dołącz do gry

Aldo Bartnik Myszyniec już po raz trzeci zaprasza do rywalizacji w Otwartym Turnieju Piłkarskim o Puchar Prezesa Kurpiowskiego Banku Spółdzielczego w Myszyńcu. Do rywalizacji może przystąpić każdy chętny zespół z regionu. Chcesz dołączyć do zmagań?

  •  
  • 10:51, 16.07.2018 r.


Szukamy domu dla spokojnej suczki

Czytelniczka Zuzanna prosi o pomoc w znalezieniu nowego domu dla błąkającej się suczki. Czworonóg przyszedł na jej posesję w Błędowie koło Baranowa. Pies jest spokojny, bardzo lubi dzieci. Zuzanna nie może go zatrzymać, gdyż ma już swoje dwa czworonogi.


Kobo

JBB

Cztery kolizje, przeszkody na drodze i zalana ulica

Siedem interwencji, w tym cztery kolizje drogowe, odnotowali w ciągu ostatniej doby strażacy z Ostrołęki i powiatu. Do zdarzeń drogowych doszło w Dawii (gm. Łyse), Kadzidle, Świdwiborku (gm. Łyse) i Żebrach-Chudku (gm. Olszewo-Borki).


EUROTUR

Zobacz wystawę "Cud nad Wisłą" w OCK

Galeria Ostrołęka zaprasza do oglądania historycznej wystawy planszowej pt. "Cud nad Wisłą", poświęconej Bitwie Warszawskiej z 1920 roku. Ekspozycja została umieszczona w holu Ostrołęckiego Centrum Kultury. Wstęp jest dla wszystkich chętnych bezpłatny.


ZSP Troszyn

Zostań liderem Szlachetnej Paczki

Trwa oficjalna rekrutacja liderów Szlachetnej Paczki w Ostrołęce i Lelisie. Wspólnie z wolontariuszami możesz zmienić życie najbardziej potrzebujących ludzi w swojej okolicy. Tu i teraz będzie lepsze dzięki tobie, jeśli zechcesz zaangażować się w tę coroczną, ogólnopolską akcję.Pieniądze dla gmin na szkolenia informatyczne dla mieszkańców

Każda gmina na Mazowszu może otrzymać środki na szkolenia informatyczne dla mieszkańców. Projekt cyklu szkoleń jest całkowicie finansowany ze środków funduszy europejskich przez Centrum Projektów Polska Cyfrowa i nie wymaga wkładu własnego ze strony samorządów.


KamilaMeble

Stypendia pomostowe dla tegorocznych maturzystów

Tegoroczni maturzyści mogą ubiegać się o stypendia pomostowe. Dokumenty może składać młodzież z terenu następujących gmin: Baranowo, Chorzele, Czarnia, Jednorożec, Kadzidło, Lelis, Łyse, Myszyniec oraz Olszewo-Borki.W czwartek wyjazdowa sesja rady powiatu

W czwartek 19 lipca po raz kolejny do obrad zasiądą radni powiatu ostrołęckiego. Tym razem rajcy nie spotkają się w siedzibie Starostwa Powiatowego w Ostrołęce, ale wezmą udział w sesji wyjazdowej. Uchwały podejmą w Zagrodzie Leśnej w Łęgu Starościńskim.Przysięga terytorialsów w Ostrołęce (zdjęcia, wideo)

Po raz pierwszy w naszym mieście odbyło się uroczyste zaprzysiężenie terytorialsów. W strugach deszczu na stadionie przy ul. Witosa w Ostrołęce ślubowali mieszkańcy powiatu ostrowskiego, ostrołęckiego, mińskiego, wyszkowskiego, siedleckiego oraz ciechanowskiego.Mundial 2018: Złota Francja!

Sześć bramek, gol samobójczy, rzut karny, interwencja VAR-u, klops bramkarza i niesamowita walka niezmordowanych Chorwatów - ostatecznie drugi raz po Puchar Świata sięgnęli jednak Francuzi, którzy na moskiewskich Łużnikach wygrali 4:2 (2:1).

  •  
  • 19:16, 15.07.2018 r.

JBB

Zderzenie przy Biedronce w Kadzidle (zdjęcia)

Niezachowanie odpowiedniego odstępu od poprzedzającego pojazdu było przyczyną zderzenia dwóch pojazdów w Kadzidle koło sklepu sieci Biedronka. Kierowca volkswagena uderzył w tył audi a4. W kolizji ucierpiały tylko pojazdy, nikomu nic się nie stało.


NOVDOM

Uwaga ślisko! Kolizja w Świdwiborku

W przydrożnym rowie zakończył niedzielną przejażdżkę 67-letni mieszkaniec powiatu grodziskiego, który w niedzielne popołudnie, jadąc drogą Myszyniec-Chorzele, stracił panowanie nad autem. Skoda, którą kierował, wypadła z drogi i zatrzymała się w rowie.Arogant z audi: "Bo mi tak wygodnie"

Wyjątkową arogancją wykazał się kierowca audi a4, który zaparkował auto na środku drogi przed samym wejściem do apteki przy E.Leclerc w Ostrołęce. Gdy została mu zwrócona uwaga, stwierdził, że zaparkował w tym miejscu, bo tak było mu wygodnie.
Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.75 zł

4.92 zł

4.64 zł

1.94 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Pensjonat Wioletta Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić