środa, 22 maja 2019 r., imieniny Heleny, Wiesławy, Romy

Aktualności

Filip Terlik nowym liderem KLB (zdjęcia, wideo)

Filip Terlik z drużyny Konretni Ludzie został nowym liderem Konkretnej Ligi Bowlingowej rozgrywanej w kręgielni Łubudu Bowling&Good Time. Po dwóch rundach zgromadził na swoim koncie 938 punktów ze średnią 156.33 pkt na jedną partię.

  •  
  • 09:06, 18.05.2019 r.

CKZiU

Cztery mecze w III lidze przed Jantarkami

Piłkarki Jantaru Ostrołęka prowadzone w rozgrywkach III ligi mazowieckiej przez trenera Rafała Koska mają przed sobą ostatnie cztery spotkania. Już w najbliższą niedzielę, 19 maja w wyjazdowej konfrontacji zmierzą się z zespołem Królewskich Płock.

  •  
  • 09:06, 18.05.2019 r.


Świetny występ Niedźwieckiego w stolicy

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki bardzo udanie zaprezentowali się na starcie letniej części sezonu. Rewelacyjny powrót do rywalizacji zaprezentował podopieczny trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów - Damian Niedźwiecki.

  •  
  • 09:05, 18.05.2019 r.


Falkowski lepszy od Węglewskiego w Mrągowie

Reprezentant Uczniowskiego Międzyszkolnego Klubu Sportowego Victoria Ostrołęka Filip Falkowski stoczył walkę w Gali Puchar Mazur w Mrągowie. Podopieczny trenerów Pawła Czartoryskiego i Daniela Zaręby stoczył dobre widowisko i odniósł zasłużone zwycięstwo.

  •  
  • 09:05, 18.05.2019 r.


Wypadek w Cisku i dwa fałszywe alarmy

Trzy interwencje odnotowali w ciągu ostatniej doby strażacy z Ostrołęki i powiatu. Odnotowano dwa fałszywe alarmy, m.in. w Domu Pomocy Społecznej przy ul. Rolnej w Ostrołęce. Ponadto w Cisku (gm. Goworowo) w środku nocy samochód osobowy uderzył w stodołę.


Agrometal

Policja apeluje: nie lekceważmy znaków drogowych

Lekceważenie jednych z podstawowych znaków drogowych Stop i Ustąp pierwszeństwa jest często przyczyną bardzo tragicznych w skutkach wypadków drogowych. Policja apeluje, aby nie jeździć na pamięć i zwracać szczególną uwagę na znaki.Będą utrudnienia w ruchu na trasie Kadzidło-Łyse-Łączki

Starostwo Powiatowe w Ostrołęce poinformowało o planowanych utrudnieniach drogowych. Organizacja ruchu zostanie zmieniona na czas przebudowy przepustu na drodze powiatowej Kadzidło - Łyse-Łączki. Planowany czas zamknięcia drogi wynosi pięć dni.
NOVDOM

Majowe spotkanie chóru "O! LaLa!

W najbliższy czwartek 23 maja br., w pomniku mauzoleum przy ulicy Warszawskiej, spotkają się po raz kolejny miłośnicy wspólnego śpiewania. Członkowie muzealnego chóru "O! LaLa!" wezmą udział w cyklicznym spotkaniu pod hasłem "Śpiewaj razem z nami".Jerzy Dziewirski w klubie "Przy Studziennej". Bitwa pod Ostrołęką

Miejska Biblioteka Publiczna oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Bibliotek i Książki w Ostrołęce zapraszają na kolejne spotkanie literackie. Tym razem klub "Przy Studziennej" odwiedzi historyk, regionalista oraz autor kilkunastu książek dotyczących historii naszego regionu - Jerzy Dziewirski.Fotografowie amatorzy z Mazowsza na start

Już po raz czternasty fotografowie amatorzy staną w szranki konkursu fotograficznego pod hasłem "Mazowsze bliskie sercu", organizowanego przez Samorząd Województwa Mazowieckiego. Zgłaszać można się do 14 czerwca. Na laureatów czekają nagrody.
Fundacja Razem

Świat Okien

Zostań współautorem wystawy "Świat z klocków"

Biblioteka Pedagogiczna w Ostrołęce organizuje ciekawą wystawę dla miłośników konstrukcji z klocków. Każdy może zostać współautorem tej wspaniałej wystawy prezentując swoje dzieło szerokiej publiczności. Organizatorzy zapraszają uczestników do stworzenia oryginalnych budowli.


Essentia

Prezydent Ostrołęki ustalił wysokość dotacji dla uczniów

Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik wydał zarządzenie w sprawie wprowadzenia miesięcznych wysokości dotacji na jednego ucznia/słuchacza w 2019 roku dla publicznych i niepublicznych szkół i placówek oświatowych wpisanych do ewidencji prowadzonej przez miasto.


Arkus

KamilaMeble

W poniedziałek nadzwyczajna sesja

W najbliższy poniedziałek radni zasiądą do obrad. Sesję w trybie nadzwyczajnym zwołano, aby rozpatrzyć projekty uchwał dotyczące m.in. zarządzenia wyborów do rad osiedli Leśne i Witosa, na których nie doszło do pozytywnego rozstrzygnięcia zebrań wyborczych.


JBB

Dyrektor Wydziału Informatyki poszukiwany

Ostrołęcki ratusz ogłosił nabór na wolne stanowisko urzędnicze - dyrektora Wydziału Informatyki w Urzędzie Miasta Ostrołęki. Jak widać po nieudanych naborach oraz ponawianych ogłoszeniach, w Ostrołęce brakuje specjalistów, którzy chcieliby zmierzyć się z pracą w urzędzie.Aktualne ceny paliw

Nie przepłacaj za paliwo. Tankując do pełna, dzięki naszemu zestawieniu, możesz zaoszczędzić nawet kilkanaście złotych. Sprawdź aktualne ceny paliw w Ostrołęce. Nasz algorytm został poprawiony, aby zapobiegać promowaniu stacji stosujących ceny dumpingowe.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

5.14 zł

5.37 zł

5.15 zł

2.22 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Frangos Sprawdź pełne menu

Reklama

Urząd Miasta Ostrołęki informuje

Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8