środa, 15 lipca 2020 r., imieniny Włodzimierza, Henryka, Egona

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Internet nawet przez pięć miesięcy bez opłat. Tylko w Esprit!

Nie chcesz wiązać się długimi umowami na telewizję i internet. W Telewizji Kablowej Esprit masz taką możliwość. Podpisz umowę na czas nieokreślony i sprawdź ofertę. Jeśli nie spełni oczekiwań, w każdej chwili możesz z niej zrezygnować, bez żadnych konsekwencji. Kliknij i dowiedz się więcej!


Waldek
Informacja Prezydenta Miasta Ostrołęki

Prezydent Ostrołęki podał do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości gruntowej, położonej w Ostrołęce w rejonie ul. Walecznych stanowiącej własność Miasta Ostrołęki, przeznaczonej do wydzierżawienia w drodze bezprzetargowej.

Dachowanie w Zaorzu. Kierowca miał ponad dwa promile

Do zdarzenia drogowego z udziałem osobowego audi doszło wczoraj wieczorem w Zaorzu (gmina Czerwin). Mieszkaniec naszego miasta stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi, a następnie dachował. Okazało się, że był pod wpływem alkoholu, miał ponad dwa promile.


FatBike

Ponad 250 dzieci grało w piłkę

Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce był organizatorem turniejów piłkarskich w naszym mieście. W ciągu czterech dni po boisku biegało ponad ćwierć tysiąca młodych piłkarzy i piłkarek, którzy reprezentowali 26 drużyn.

  • Wyświetleń: 2212
  • 12:24, 09.07.2020 r.

Kwiatowe ÂŁÂąkiFachowiec

Dachowanie, kolizja i pomoc przy przyszpitalnej izbie przyjęć

Minionej doby strażaków wzywano trzykrotnie.

1. W miejscowości Dawia (gm. Łyse) o godz. 12.20 usuwano skutki kolizji drogowej z udziałem dwóch samochodów. Zadysponowano jeden zastęp JRG PSP Ostrołęka, jeden zastęp JRG Łomża oraz trzy zastępy OSP (Kuzie, Łyse i Lipniki).


Eldor

COVID-19: blisko 37 tysięcy zarażonych Polaków

Resort zdrowia poinformował o nowych zakażonych osobach w naszych kraju. Z ostatniego raportu ministerstwa wynika, że nadal najwięcej chorych na COVID-19 odnotowuje się na terenie województwa śląskiego. Na drugim miejscu jest Mazowsze. Niestety, umierają też kolejne osoby.

Obierwia: do końca sierpnia będzie rondo

W miejscowości Obierwia (gm. Lelis) na głównym skrzyżowaniu, gdzie dość często dochodzi do wymuszeń pierwszeństwa przejazdu, budowane jest rondo. Przetarg na realizację inwestycji wygrało Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych "Ostrada" z Ostrołęki. Prace maja zakończyć się do końca sierpnia br.
Bawic

A może ciężary?

Miasto Ostrołęka przygotowała bardzo szeroką ofertę zajęć w okresie wolnym od nauki. Jedną z nich w ramach Sportowych Wakacji w Mieście są zajęcia z podnoszenia ciężarów.

  • Wyświetleń: 640
  • 09:28, 09.07.2020 r.

CKZiU

Jóźwiak zawiesi buty na kołku?

Od kilkunastu dni mówi się, że miniony sezon był ostatnim w życiu Tomasza Jóźwiaka. Czy wychowanek Narwi Ostrołęka powiedział "pas"? 36-latek wczoraj dostał ofertę przenosin do innego klubu. Czy skorzysta? Zapraszamy na rozmowę z doświadczonym graczem naszej ekipy.

  • Wyświetleń: 3393
  • 09:27, 09.07.2020 r.

MEBPOL

Essentia

Wandale niszczą banery i plakaty wyborcze kandydatów na Prezydenta RP

Kampania wyborcza trwa w najlepsze. O urząd Prezydenta Polski walczą Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski. W najbliższą niedzielę, w drugiej turze, wybierzemy głowę państwa. Niestety, niektórym przeszkadzają banery wyborcze i je niszczą. Jednym z przykładów jest ogrodzenie posesji przy ul. 11 Listopada w Ostrołęce.

Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.15 zł

4.45 zł

4.05 zł

1.85 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Klassic Sprawdź pełne menu

Reklama


Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8