środa, 21 listopada 2018 r., imieniny Janusza, Marii, Konrada

Aktualności

"Kler" w Myszyńcu

Profesjonalne Kino Objazdowe Outdoor Cinema przyjedzie do Myszyńca i wyświetli pięć filmów, w tym kontrowersyjny "Kler". Seanse zaplanowano na najbliższy piątek w Regionalnym Centrum Kultury Kurpiowskiej przy placu Wolności 58.
Muzealna wystawa o pieniądzach w odrodzonej Polsce (zdjęcia)

Niezwykle ciekawą wystawę prezentuje Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce - to "Orzeł Biały na awersie. Pieniądz w odrodzonej Polsce" autorstwa Joanny Zyśk. Zaprezentowane kolekcje stanowią gratkę nie tylko dla miłośników historii, ale też numizmatyki.
Agrometal

Jak skutecznie radzić sobie z cellulitem?

Cellulit dotyka aktualnie coraz więcej kobiet. Pomarańczowa skórka szpeci skórę i wywołuje kompleksy u wielu kobiet. Istnieją jednak sposoby na redukcje tego przykrego schorzenia. Gabinety kosmetyczne prześcigają się w nowych pomysłach oferując kremy czy masaże.Depilacja laserowa

Obecnie depilacja jest standardem higienicznym i pielęgnacyjnym dla każdej kobiety. We współczesnej kulturze i mediach widujemy tylko gładkie ciała bez śladu włosków. Drogeryjne półki uginają się od różnego typu preparatów do depilacji.


PWSIP

Jak dbać o bezpieczeństwo zaciągając pożyczki ratalne?

W sieci można znaleźć coraz więcej ofert pożyczek ratalnych i innych produktów finansowych. Jednak jak zawsze, gdy w grę wchodzą pieniądze. powinniśmy zachować czujność. W jaki sposób można zadbać o bezpieczeństwo w czasie zaciągania takiej pożyczki?
JBB

Weekend promocji w sklepach "Prim Market" i "Wiejska Wędzarnia"

Sklepy "Prim Market" i "Wiejska Wędzarnia" zachęcają do skorzystania z weekendowej promocji. W ofercie produkty w supercenach: filet z kurczaka w cenie 12,99 zł/kg, karczek pieczony po 18,99 zł/kg, pomidory za 3,33 zł/kg oraz napój Hortex (wybrane rodzaje) tylko 2,99 zł za 1,75 l.Skrzynka pytań: studniówka w piątek

Skrzynka skarg, pochwał, pytań i pomysłów:
Studniówka II Liceum Ogólnokształcącego w Ostrołęce ma odbyć się nie w sobotę tylko w piątek. Wiele osób jest niezadowolonych z tego faktu. Proszę o wyjaśnienie sprawy, a przede wszystkim o podanie przyczyny.Ostrołęccy policjanci poszukują świadków zdarzeń

Ostrołęccy policjanci z zespołu ds. wykroczeń i postępowań administracyjnych wydziału prewencji prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie kilku kradzieży i uszkodzeń mienia. Osoby, które mają informacje na temat poniższych zdarzeń proszone są o kontakt z KMP w Ostrołęce.


Zielawit

Pijani kierowcy na drogach Ostrołęki i powiatu

Długi weekend listopadowy był dla ostrołęckich policjantów czasem wytężonej pracy, ale też czasem, kiedy mieszkańcy naszego miasta oraz powiatu pokazali, że współpraca mundurowych ze społeczeństwem jest niezbędna i przynosi pozytywne efekty.


GEAL

"I Dni Integracji Dla Rodziców" w SP nr 10

Szkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Pawła II w Ostrołęce zaprasza na "I Dni Integracji Dla Rodziców" pod hasłem "Z miłości do Inności". Adresatami tego przedsięwzięcia są rodzice dzieci niepełnosprawnych, a także ze specyficznymi trudnościami oraz nauczyciele.

MZK: zmiany tras linii nr 1, 15 i 24

Miejski Zakład Komunikacji w Ostrołęce informuje, że z uwagi na zakończenie budowy ronda na skrzyżowaniu al. Jana Pawła II z ul. Blachnickiego, od 14 listopada bieżącego roku nastąpią zmiany w kursowaniu autobusów linii nr 1, 15 oraz 24.


JBB

Jakub Gnatkowski wicemistrzem Polski w MMA!

Świetnie swoją przygodę ze sztukami walki rozpoczął Jakub Gnatnowski, który w debiucie wywalczył srebrny medal Mistrzostw Polski w MMA. Podczas zawodów w Sochaczewie podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka startował w gronie kadetów -55 kg.

  •  
  • 11:09, 14.11.2018 r.

KamilaMeble

Szczypiorniści Trójki wciąż wiceliderem II ligi

Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki w ostatnim spotkaniu pokonali SPR Nowe Piekuty 32:24 i wciąż plasują się na drugim miejscu w rozgrywkach II ligi - grupy B. Przed podopiecznymi trenera Rafała Niećki teraz seria wyjazdowych meczów z wymagającymi przeciwnikami.

  •  
  • 11:08, 14.11.2018 r.


MKKK Shinkyokushin z medalami Mistrzostw Polski

Z trzema medalami powrócili z Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzieżowców reprezentanci Międzyszkolnego Klubu Karate Kyokushin. W zawodach przeprowadzonych w Ełku podopieczni sensei Artura Prusińskiego i Mariana Zająca zaprezentowali duże umiejętności.

  •  
  • 11:08, 14.11.2018 r.


Ambitne rwania i podrzuty UKS Atleta w Siedlcach

Mateusz Piórkowski i Przemysław Szabłowski reprezentowali nasze miasto oraz UKS Atleta Ostrołęka w Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego w Podnoszeniu Ciężarów do lat 16. W zawodach podopieczni trenera Władysława Niedźwieckiego zajęli miejsca tuż za podium.

  •  
  • 11:07, 14.11.2018 r.


Nowy sprzęt dla strażaków z gminy Troszyn (zdjęcia)

W sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Troszynie oficjalnie przekazano strażakom sprzęt ratowniczy. Środki na ten cel zostały pozyskane z Funduszu Sprawiedliwości - Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.

Święto służby cywilnej w ostrołęckiej komendzie (zdjęcia)

Dzień Służby Cywilnej obchodzony jest w Polsce 11 listopada. W Komendzie Miejskiej Policji w Ostrołęce, również przygotowano uroczystość. Była to okazja do przypomnienia, że ostrołęcka policja to nie tylko funkcjonariusze, lecz również grono pracowników.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.99 zł

5.32 zł

5.23 zł

2.45 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Frangos Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić