środa, 23 września 2020 r., imieniny Bogusława, Tekli, Liberta

Reklama   |   Kontakt

Aktualności


Kwiatowe ÂŁÂąki

Żarnoch wygrał w debiucie

Wychowanek Victorii Ostrołęka świetnie spisał się w swojej pierwszej zawodowej walce. Podczas Knockout Boxing Night 13 w Tarnowie był o wiele lepszy od Radosława Rudiuka. Były podopieczny Zbigniewa Stodolskiego wyraźnie górował nad przeciwnikiem. 26-latek był zadowolony po ogłoszeniu werdyktu.

  • Wyświetleń: 2368
  • 21:52, 19.09.2020 r.


Orz lepszy od Narwi II. ULKS Ołdaki bardzo pewne (zdjęcia, wideo)

W sobotę odbyły się dwa spotkania w Klasie B z udziałem zespołów z powiatu ostrołęckiego. W derbach Orz Goworowo podejmował Narew II Ostrołęka, zaś ULKS Ołdaki wybrał się na bój z Iskrą Zaręby Kościelne. Było ciekawie i w starciach padło osiem goli.

  • Wyświetleń: 2906
  • 21:50, 19.09.2020 r.

biotechnik

KS CK Troszyn załatwił "Stryj". W środę rewanż

Trzecia w sezonie, a druga we wrześniowych bataliach porażka zespołu beniaminka IV ligi. KS CK Troszyn uległ Mławiance Mława. Podopieczni Marcina Truszkowskiego gonili wynik, lecz się nie udało. Bohaterem miejscowych został Mateusz Stryjewski. Rewanż już w środę w meczu Pucharu Polski.

  • Wyświetleń: 1960
  • 21:48, 19.09.2020 r.


Trójka zaczęła od porażki

Szczypiorniści z Ostrołęki mają za sobą pierwsze spotkanie w II lidze. Podopieczni Rafała Niećki ulegli SPR Nowe Piekuty. W składzie gospodarzy zabrakło Sławomira Dmowskiego, który nie otrzymał niezbędnych dokumentów do występu w nowym zespole. Gracz do niedawna reprezentował barwy Juranda Ciechanów.

  • Wyświetleń: 726
  • 21:47, 19.09.2020 r.

Hoopla

Zabawa z kolorowymi proszkami holi trwała w najlepsze (zdjęcia)

Ostrołęka znów znalazła się na trasie festiwalu Kolor Fest. Osoby, które chciały się pobawić w gronie znajomych przy muzyce i poszaleć z kolorowymi proszkami holi, przyszły na plac przy ulicy Witosa, gdzie odbywało się wydarzenie. Wstęp na imprezę był bezpłatny.COVID-19 w Polsce: rekord zarażeń, kolejne zgony

Resort zdrowia codziennie informuje o nowych osobach chorych na COVID-19 oraz kolejnych zgonach. Z ostatniego komunikatu wynika, że przybyły 1002 potwierdzone przypadki zakażenia. Zmarło dwanaście kolejnych osób. Większość z nich miała choroby współistniejące.

Urywki Wielkiej Wojny: Andrzej Andrzejewski

Andrzej Andrzejewski zginął w okolicy wsi Cisk w dniu 27 lipca 1915 roku w wieku 41 lat. Jest prawdopodobnie pochowany na zaniedbanym, częściowo zapomnianym cmentarzu w Cisku. Na jednym z grobów znajduje się kamienna płyta nagrobna z zacierającą się inskrypcją, ufundowana przez rodzinę poległego.


JBB

Trójka rusza z ligą

19 września do gry powrócą piłkarze ręczni Trójki Ostrołęka. Podopieczni Rafała Niećko u siebie zmierzą się z SPR Nowe Piekuty. Mecz rozpocznie się o godz. 17:00, jednak spotkanie odbędzie się bez udziału publiczności. Jakie zmiany zaszły w zespole? Kto odszedł, a kto doszedł?

  • Wyświetleń: 1499
  • 10:19, 19.09.2020 r.


Miasto chce rozwiązać korki na Starym Mieście. Jakie są plany?

Kto wyjeżdża z Ostrołęki w godzinach szczytu ten wie, że należy uzbroić się w cierpliwość, szczególnie jeśli chcemy przeprawić się przez Narew. Stare Miasto coraz bardziej się korkuje, ale cóż się dziwić, skoro wszystkie drogi prowadzą na dwa mosty, a te w jedno rondo. Miasto szuka rozwiązania problemu.
JBB

Nauczycielka chodziła do łóżka z małoletnim uczniem z naszego powiatu

33-letnia nauczycielka ze wsi Kuzie (gm. Zbójna) co najmniej dwukrotnie poszła do łóżka ze swoim 14-letnim uczniem. Nastolatek to mieszkaniec naszego powiatu, który uczęszczał do szkoły w sąsiednim powiecie. Kobieta ma trójkę swoich dzieci, ale z jakichś powodów wykorzystywała małoletniego chłopca z naszego powiatu.Spotkanie chóru "O! La! La!" już w najbliższą środę

W najbliższa środę 23 września, w Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce, przy placu gen. Józefa Bema, spotkają się po raz kolejny miłośnicy wspólnego śpiewania. Członkowie muzealnego chóru "O! La La!" wezmą udział w cyklicznym spotkaniu pod hasłem "Śpiewaj razem z nami".

 


Rozpoczął się remont strażnicy w Wachu (zdjęcia)

Od środy 16 września trwają prace związane z remontem strażnicy w Wachu na terenie gminy Kadzidło. - Malowane są ściany i układane płytki na posadzki w obydwu boksach garażowych - poinformowali strażacy na Facebooku. Już niedługo wnętrze budynku zyska zupełnie nowy wygląd.W miejskiej bibliotece wspomną Tadeusza Franciszka Machnowskiego

Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce zaprasza na wieczór wspomnieniowy poświęcony zmarłemu 30 sierpnia br. ostrołęckiemu poecie Tadeuszowi Franciszkowi Machnowskiemu. Podczas spotkania literaci, bibliotekarze i przyjaciele odczytają utwory autora "Legendy Narwi". Wstęp wolny.


Eldor

W czwartek sesja rady miasta. Znamy porządek obrad

Przed samorządem miejskim kolejne obrady. Radni pochylą się na szeregiem uchwał dotyczących m.in. budżetu miasta, wieloletniej prognozy finansowej, ustalenia nazwy ronda w mieście czy przyjęcia regulaminu Regulaminu Rady Społecznej przy Zakładzie Pielęgnacyjno-Opiekuńczym w Ostrołęce.Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.15 zł

4.59 zł

4.10 zł

1.92 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Klassic Sprawdź pełne menu

Reklama


Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8