poniedziałek, 16 września 2019 r., imieniny Edyty, Kornela, Kamili

Aktualności

"Ninja Warrior Polska" z Marią Pisarek (wideo)

Maria Pisarek ma za sobą występ w programie telewizyjnym "Ninja Warrior Polska". Program narodzony w Japonii to światowy fenomen. Niestety 19-latka odpadła z rywalizacji na trzeciej przeszkodzie. Teraz przed nastolatką powrót do zawodów kulturystycznych.

  • Wyświetleń: 4750
  • 09:32, 12.09.2019 r.

KamilaMeble

Znamy uczestników V rundy Pucharu Polski

Rozegrano już wszystkie mecze czwartej rundy Pucharu Polski w okręgu ciechanowsko-ostrołęckim. W kolejnej fazie turnieju zobaczymy siedem drużyn, jedna z nich otrzyma wolny los. W rozgrywkach pozostał tylko jeden zespół z naszego regionu - Narew Ostrołęka.

  • Wyświetleń: 1511
  • 09:32, 12.09.2019 r.

PWSIP

Gontarz show w Rzekuniu (zdjęcia, wideo)

Podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego awansowali do kolejnej rundy Pucharu Polski w okręgu. Narew Ostrołęka pokonała rywala zza miedzy - Rzekuniankę Rzekuń 4:1. Wszystkie bramki dla ostrołęckiego zespołu strzelił Kamil Gontarz.

  • Wyświetleń: 2361
  • 09:32, 12.09.2019 r.


KS CK odpada z Pucharu Polski (zdjęcia, wideo)

KS CK Troszyn zakończył tegoroczną przygodę w okręgowym Pucharze Polski na IV rundzie. Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego musieli uznać wyższość Nadnarwianki Pułtusk. Drużyna z powiatu ostrołęckiego odpadła dopiero po rzutach karnych.

  • Wyświetleń: 1972
  • 09:32, 12.09.2019 r.


Weekend promocji w sklepach "Prim Market" i "Wiejska Wędzarnia"

Sklepy "Prim Market" i "Wiejska Wędzarnia" zachęcają do skorzystania z weekendowej promocji. W ofercie produkty w supercenach: mięso drobne z indyka po 10,99 zł/kg, Szynka Małgorzaty za 23,99 zł/kg, kawa mielona Jacobs Kronung w cenie 13,99 zł (500 g) do tego piwo Specjal jasny pełny (butelka 500 ml) tylko 1,89 zł.


MEBPOL

Znaleziono portfel z kluczami

Jeden z naszych czytelników znalazł dziś rano w rejonie ulicy Dobrzańskiego w Ostrołęce portfel z kluczami. Zguba należy do kobiety. Kontakt z uczciwym znalazcą, który chce przekazać znalezione rzeczy ich właścicielce za pomocą numeru tel. 664-966-981.Debata ekopatriotyczna z udziałem WWF

WWF Polska, Eko-Unia oraz Day Film zachęcają mieszkańców Ostrołęki i okolic do wzięcia udziału w ekopatriotycznej debacie "Polska dla Pokoleń. Jaką przyszłość wybierasz". Jednym z punktów dyskusji będzie budowa Elektrowni Ostrołęka C.


ISP

Gmina Olszewo-Borki z nową przepompownią ścieków

W Olszewie-Borkach powstanie nowa przepompownia ścieków. Wójt gminy Aneta Larent podpisała umowę w tej sprawie z firmą, która wygrała przetarg na realizację zadania. Koszt inwestycji to ponad sześćset tysięcy złotych. Termin realizacji inwestycji to połowa 2020 roku.Kurpiowskie Targi Rolnicze po raz trzynasty

Przed nami coroczne atrakcje w ramach Kurpiowskich Targów Rolniczych. Mieszkańcy będą mogli skorzystać z oferty wystawców, którzy zaprezentują swoje towary i usługi na placu i wokół sceny przy ul. Prądzyńskiego. Będzie można degustować potrawy, ale też poczynić zapasy regionalnych produktów.Pożegnanie lata i dożynki w Goworowie

Mieszkańcy gminy Goworowo pożegnają lato podczas tegorocznych dożynek. Święto plonów rozpocznie się tradycyjnie od mszy świętej. Następnie ulicami Goworowa przejdzie korowód z dożynkowym wieńcem. Na uczestników wydarzenia czekają ciekawe atrakcje w postaci kabaretów, konkursów i koncertów.Lekcja bezpieczeństwa dla uczniów z gminy Łyse (zdjęcia)

Policjanci z posterunku w Łysych przeprowadzili działania profilaktyczno-edukacyjne dla uczniów z miejscowości Łyse, Warmiak, Zalasie, Pupkowizna, Szafranki i Lipniki. Tematem spotkania było szeroko pojęte bezpieczeństwo w domu, na drodze i w kontaktach z obcymi.


Kwiatowe ÂŁÂąki

Makabryczne odkrycie na terenie Stora Enso

Tragiczną informację przekazała dziś spółka Stora Enso. Na terenie zakładu w Ostrołęce w nieużywanym zbiorniku z brudną wodą należącym do oczyszczalni ścieków Stora Enso, znaleziono zwłoki o niezidentyfikowanych personaliach. Na razie nie wiadomo czy doszło do nieszczęśliwego wypadku.


Łomşa

Rada Osiedla Centrum wnioskuje do prezydenta

Rada Osiedla Centrum wystosowała do prezydenta miasta Łukasza Kulika wniosek, w którym zwraca się do włodarza o rozwiązanie kilku osiedlowych problemów. Chodzi m.in. o remont chodników przy ulicach Sikorskiego i Kleeberga oraz wymianę tablic ogłoszeniowych.


Terapia

Przed nami druga wyprzedaż garażowa w Czarnowcu

Społeczność wsi Czarnowiec zaprasza na drugą edycję Czarnowieckiej Wyprzedaży Garażowej. To świetny pomysł na pozbycie się niepotrzebnych przedmiotów, ale też nabycie po okazyjnej cenie ciekawych staroci lub po prostu ofiarowanie używanym przedmiotom tak zwanego drugiego życia.


NOVDOM

Ronnie Ferrari na zakończenie lata w Kurpiowskiej Krainie (wideo)

Kurpiowska Kraina zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w koncercie na zakończenie lata. W niedzielę 15 września zaśpiewa dla Was Ronnie Ferrari, młody artysta, twórca wakacyjnego hitu "Ona by tak chciała". Koncert odbędzie się w Amfiteatrze o godzinie 17.00.Konfederacja zarejestrowała kandydatów do Sejmu

Komitet Wyborczy Konfederacja Wolność i Niepodległość zarejestrował pełną listę w naszym okręgu wyborczym. Jak już informowaliśmy liderem jest Krzysztof Tołwiński. Jednym z kandydatów jest Jakub Żmudziński, znany z organizacji protestów przeciwko ACTA i Stop seksualizacji dzieci.


WSAP

Kolejna akcja "Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego"

W czwartek 12 września na ulicach naszego miasta prowadzone będą policyjne działania "Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego". W tym dniu policjanci będą zwracali szczególna uwagę na bezpieczeństwo pieszych i rowerzystów oraz na każde zachowanie niezgodne z prawem.

 Kiedy przywrócona zostanie sygnalizacja? (zdjęcia, aktualizacja)

Do naszej redakcji napływają skargi o powtarzających się, niebezpiecznych sytuacjach na skrzyżowaniach: Bogusławskiego/Piłsudskiego/Staszica i Kopernika/11 Listopada/Głowackiego. W tych miejscach, w związku z budową przyłączy światłowodowych i modernizacją, zdjęto sygnalizację świetlną.


Essentia

W ZSZ nr 3 powstały klasy mundurowe (zdjęcia, wideo)

Prezydent naszego miasta, dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych nr 3 oraz komendant policjantów w Ostrołęce podpisali porozumienie w siedzibie ostrołęckiej komendy. Chodzi o współpracę na rzecz uczniów dwóch klas o profilu mundurowym, które po raz pierwszy w historii powstały w "trójce".

Klassic - tu zjesz pysznie (zdjęcia)

W naszym mieście powstała nowa restauracja. Mowa o Restauracji Klassic. To lokal charakteryzujący się połączeniem domowej kuchni z nowymi smakami. Nowoczesny i zadbany obiekt znajduje się w Domu Handlowym Kupiec. Zjeść można w środku lub na tarasie z widokiem na miasto.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.96 zł

5.25 zł

4.97 zł

1.94 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Frangos Sprawdź pełne menu

ReklamaUrząd Miasta Ostrołęki informuje

Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8