piątek, 25 maja 2018 r., imieniny Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny

Aktualności


CKZiU

"Pszczółki" w warszawskiej klockowni (zdjęcia)

Dzieci z grupy "Pszczółki" Przedszkola Miejskiego nr 9 Bajkowa Kraina w Ostrołęce wraz z innymi starszakami wybrały się na wycieczkę do Edukacyjnego Placu Zabaw pn. "Klockownia" w Warszawie. Przedszkolaki bardzo dobrze bawiły się i miło spędziły czas.


AgroMetal

Blog Szkoły Podstawowej z Wachu nagrodzony

Blog prowadzony przez społeczność Szkoły Podstawowej im. ks. Jerzego Popiełuszki w Wachu został doceniony i wyróżniony. Platforma, na której publikowane są najważniejsze wydarzenia z życia szkoły, został ogłoszony blogiem miesiąca.Uczniowie z SP nr 5 w konkursie czytelniczym (zdjęcia)

W Szkole Podstawowej nr 3 im. Adama Mickiewicza w Ostrołęce odbyła się kolejna edycja międzyszkolnego konkursu czytelniczego dla klas trzecich ze szkół podstawowych. W rozgrywkach wzięli udział uczniowie ze wszystkich miejskich szkół.


EUROTUR

TW

Zaginął Ferdek (aktualizacja)

Czytelniczka Małgorzata prosi o pomoc w odnalezieniu psa, który zaginął w sobotę w okolicach ul. Jaracza i ul. Modrzejewskiej w Ostrołęce. Czworonóg wabi się Ferdek. W domu czeka na niego stęskniona rodzina. Dla osoby, która pomoże w odnalezieniu psa, przewidziano nagrodę.Darmowy kurs "Podstawy programowania"

Firma szkoleniowo-doradcza Preme zachęca niepracujących mieszkańców Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego do wzięcia udziału w darmowym kursie "Podstawy programowania" organizowanym w ramach projektu unijnego. Liczba miejsc jest ograniczona.


Triumph

Uwaga na złodziei rowerów

Czytelniczka Magda prosi o pomoc w odnalezieniu skradzionego roweru, który należał do kilkunastoletniego chłopca. Jednoślad marki Proxima został skradziony w czwartek 17 maja br. na os. Centrum w Ostrołęce w pobliżu siedziby Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.


AutoNet

Młody wariat w oplu (wideo)

Surowe konsekwencje czekają młodego kierowcę opla astry, któremu tak bardzo spieszyło się na parking przed sklepem OBI, że kilkaset metrów przed dojechaniem do celu postanowił wyprzedzać inny pojazd z prawej strony po przystanku autobusowym (!).Ostrołęcka giełda samochodowa (zdjęcia)

Ostrołęcka giełda samochodowa to wciąż popularne miejsce nabywania używanych aut. Dzięki naszemu zestawieniu porównasz ceny różnorodnych marek pojazdów. Każde zdjęcia opisane jest podstawowymi danymi technicznymi, m.in rodzajem silnika i rokiem produkcji.


NOVDOM

Casting do pokazu mody dziecięcej. Zostań gwiazdą wybiegu

Galeria Bursztynowa zaprasza młodych fashionistów do udziału w castingu. Aż dwadzieścioro dzieci stanie się bohaterami pokazu mody podczas Bursztynowego Dnia Dziecka. Casting zaplanowano na najbliższy piątek (25 maja br.) w sklepie Reporter Young.

Bocianie gniazdo z ul. Warszawskiej na żywo w internecie (wideo)

Para bocianów - Lenka i Osti - zamieszkują gniazdo przy ulicy Warszawskiej w Olszewie-Borkach. Nie byłoby w tym nic szczególnego, gdyby nie fakt, że tę parę ptaków każdy może obserwować przez całą dobę. Śledzi je bowiem nieustannie oko kamery zamontowanej nad gniazdem.Bezpieczna Europa, Polska, Ostrołęka? (zdjęcia, wideo)

Niewiele osób było zainteresowanych spotkaniem z politykami Platformy Obywatelskiej, którzy zaprosili mieszkańców miasta i regionu do debaty na temat Polski w Unii Europejskiej. W spotkaniu wzięło udział około 40 osób, w większości członków partii Grzegorza Schetyny.Irlandzka Noc Muzeów w Ostrołęce (zdjęcia, wideo)

Dużym zainteresowaniem cieszyła się tegoroczna Noc Muzeów zorganizowana w Ostrołęce. Muzeum przy zaprosiło mieszkańców miasta i regionu na wydarzenie związane z Irlandią. Główną atrakcją wieczoru był koncert zespołu Danar oraz pokaz tańca.


JBB

Wystawa "Ostrołęka dawniej i dziś" (zdjęcia, wideo)

Ciekawą wystawę można zwiedzać na pl. Bema w Ostrołęce. W sobotni wieczór na dużych planszach zaprezentowano zbiór fotografii Ostrołęki: tej dawnej sprzed wielu lat oraz obecnej. Porównanie jak dawniej wyglądało nasze miasto, niejednej osobie sprawi sporą niespodziankę.Festyn rodzinny w SP nr 5 (zdjęcia)

Społeczność Szkoły Podstawowej nr 5 im. Zofii Niedziałkowskiej zaprosiła mieszkańców miasta na rodzinny festyn. Na uczestników czekało wiele ciekawych atrakcji, m.in. tańce, grill, gry i zabawy, kąciki tematyczne, coś na ząb oraz występy dzieci na scenie.Koncert Katarzyny Groniec (zdjęcia)

Publiczność kocha Katarzynę Groniec - nikt tak nie potrafi wzruszyć, zastanowić, zachwycić interpretacją i muzykalnością daleką od efekciarstwa. Mieli okazję przekonać się o tym mieszkańcy miasta i regionu, którzy skorzystali z zaproszenia na jej sobotni występ w OCK.Nowa flota OPK wyjedzie na ulice Ostrołęki (zdjęcia)

Ostrołęckie Przedsiębiorstwo Komunalne wzbogaciło się o specjalistyczny sprzęt. Flota operatora, który odbiera śmieci z terenu miasta, została uzupełniona o dwie trzyosiowe śmieciarki jednokomorowe i dwie zamiatarki. Dzięki nowym urządzeniom, prace porządkowe będą usprawnione.


ogrodnik

Spotkanie z Łukaszem Rzepeckim, posłem na sejm RP

W najbliższy poniedziałek 21 marca br. odbędzie się spotkanie z posłem na Sejm RP Łukaszem Rzepeckim. Jak zapewniają organizatorzy wydarzenia, będzie to doskonała okazja, by zwrócić uwagę posła ruchu Kukiz'15 na problemy i bolączki naszego regionu.


JBB

Co? Gdzie? Kiedy?

Smog

16
Jakość powietrza:
Bardzo dobra

Pył PM2.5: 10 µg/m³

Pył PM10: 13 µg/m³

Wilgotność: 72 %

Szczegóły »

Pogoda

rozproszone chmury

17°C, 1022 hPa

rozproszone chmury

Kamery online

Oglądaj na żywo

Społeczność

Usługi

Komunikacja

Medycyna

Handel

Edukacja

Finanse

Pozostałe

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.75 zł

4.92 zł

4.64 zł

1.94 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Pensjonat Wioletta Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić