sobota, 24 marca 2018 r., imieniny Gabriela, Marka, Gabora

Aktualności

Last minute na wakacje 2018

Wakacje last minute co roku są poszukiwane przez wiele osób, szczególnie w ścisłym sezonie wakacyjnym. Last minute to doskonała metoda na zarezerwowanie niedrogich wakacji dla osób zdecydowanych, spontanicznych i elastycznych.To będzie hit. Łasiewicki kontra Seklecki (wideo)

Mistrz świata w K1 Karol Łasiewicki powraca na ring i zaprezentuje się kibicom podczas Gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów w Lelisie. W walce wieczoru reprezentant Fight Academy Ostrołęka będzie rywalizować z Cezarym Sekleckim z Akademii Mieszanych Sztuk Walki.

  •  
  • 10:50, 20.03.2018 r.


Szachowe zmagania w SP nr 10 (zdjęcia, wideo)

Młodzi szachiści po raz kolejny mieli okazję do rywalizacji w Szkole Podstawowej nr 10 przy ulicy Blachnickiego. W zawodach organizowanych przez Tadeusza Nalewajka wzięło udział 19 zawodniczek i zawodników, którzy ambitnie rywalizowali o każdy punkt.

  •  
  • 10:49, 20.03.2018 r.


31 bramek na boiskach okręgówki (zdjęcia, wideo)

To była bardzo ciekawa i emocjonująca kolejka na boiskach ligi okręgowej, jednak większość meczów nie mogło zostać rozegranych na boiskach gospodarzy. Ze względu na warunki atmosferyczne drużyny przenosiły swoje spotkania na obiekty ze sztuczną nawierzchnią.

  •  
  • 10:48, 20.03.2018 r.


Korona wciąż liderem rozgrywkach IV ligi

Piłkarze Korony Ostrołęka na inaugurację rundy wiosennej IV ligi mazowieckiej w grupie północnej mieli zmierzyć się z Ożarowianką Ożarów Mazowiecki. Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego pauzowali, bo boisko rywali nie nadawało się do gry.

  •  
  • 10:44, 20.03.2018 r.

KamilaMeble

"Liga młodych logistyków" z ZSZ nr 1

W katedrze logistyki ekonomicznej Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach odbył się finał konkursu pt. "Liga młodych logistyków", który zorganizowany został przez naukowe koło logistyki "Dialog". W rozgrywkach wzięło udział łącznie 636 uczestników.W gminie Goworowo spłonął samochód (zdjęcia)

W poniedziałkowy wieczór, około godz. 21.00, strażacy interweniowali w gminie Goworowo. Na poboczu drogi, nieopodal miejscowości Szczawin, płonął fiat siena. Strażacy, po dotarciu na miejsce zdarzenia, zastali już dopalający się pojazd. Nie odnotowano osób poszkodowanych.Oferty Powiatowego Urzędu Pracy

Oferty pracy Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrołęce. Zobacz jacy pracownicy są aktualnie poszukiwani w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim. Szczegółowych informacji udziela Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce, ul. 11 Listopada 68, tel. (29) 760-43-83.


JBB

Siedem interwencji strażackich

Podczas minionej doby strażaków z terenu naszego miasta i powiatu wzywano siedmiokrotnie.
1. W Ostrołęce przy ul. Goworowskiej o godz. 8.29 wyważono drzwi do jednego z mieszkań wielorodzinnego budynku mieszkalnego.Muzeum Żołnierzy Wyklętych poszukuje pracowników

Ostrołęckie Muzeum Żołnierzy Wyklętych ogłosiło nabór na dwa stanowiska pracy. Placówka poszukuje do swojego zespołu pracownika ds. księgowości oraz pracownika biurowego ds. obsługi sekretariatu. Prawdopodobny termin zatrudnienia to kwiecień tego roku.


JBB

Perełki historyczne z ZS nr 5

W I Liceum Ogólnokształcącym im. gen. Józefa Bema w Ostrołęce odbył się międzyszkolny konkurs historyczny pt. "Generał Józef Bem i jego epoka". Zespół Szkół nr 5 im. Unii Europejskiej w Ostrołęce reprezentowało dwoje uczniów: Kamil Kołakowski i Karolina Pianka.Międzyszkolny konkurs języka angielskiego w ZSZ nr 4

W Zespole Szkół Zawodowych nr 4 im. Adama Chętnika w Ostrołęce odbył się międzyszkolny konkurs języka angielskiego, skierowany do klas trzecich gimnazjum. Laureatami konkursu zostali reprezentanci Gimnazjum nr 3 oraz uczennica Gimnazjum nr 1 w Ostrołęce.


EUROTUR

Ogólnopolska kampania "Ja czytam" w SP nr 6 (zdjęcia)

Uczniowie klasy 1b Szkoły Podstawowej nr 6 im. Orła Białego w Ostrołęce biorą udział w ogólnopolskiej kampanii "Ja czytam". Na lekcję zapraszani są rodzice, którzy z wielkim zaangażowaniem czytają swoim pociechom literaturę dziecięcą.


CKZiU

Spotkanie z Adamem Tańskim i jego twórczością

Kadzidlanin Adam Tański, dołączył do autorów Biblioteczki Kurpiowskiej, wydawanej przez Urząd Gminy w Kadzidle. Spotkanie z autorem i prezentacja jego książki pt. "Pięć utworów na instrumenty klawiszowe" odbędzie się w kadzidlańskiej bibliotece.Tradycje kulinarne mazowieckich seniorów

Towarzystwo Przyjaciół Goworowszczyzny i Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Goworowie zapraszają na promocję publikacji "Tradycje kulinarne mazowieckich seniorów", która odbędzie się w Ośrodku Edukacji Regionalnej w Lipiance.Poszukiwany listem gończym zatrzymany

Dzielnicowi z Ostrołęki zatrzymali mężczyznę, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Ostrołęczanin był poszukiwany listem gończym do odbycia kary kilku lat pozbawienia wolności. Po wykonanych czynnościach zostanie doprowadzony do zakładu karnego.

Strażacy wyważyli drzwi do mieszkania

Ostrołęccy strażacy interweniowali przy ulicy Goworowskiej. Przyczyną wezwania mundurowych były zatrzaśnięte drzwi do mieszkania w wieżowcu. Właścicielka wychodząc niefortunnie je zamknęła. Sytuacja wyglądała na groźną, ponieważ kobieta pozostawiła gotującą się w garnku potrawę.Pijana matka wiozła trójkę dzieci

Blisko 1,5 promila alkoholu - tyle miała w organizmie mieszkanka powiatu ostrołęckiego, która wiozła samochodem trójkę swoich dzieci. Najmłodsze z nich miało pięć lat. Dalszą jazdę nieodpowiedzialnej matce udaremnili będący w pobliżu policjanci z wydziału ruchu drogowego.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.58 zł

4.92 zł

4.58 zł

1.94 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Pensjonat Wioletta Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić