środa, 8 kwietnia 2020 r., imieniny Dionizego, Cezaryny, Radosława

Reklama   |   Kontakt
Ubezpieczenia

Aktualności
Nowy dekret biskupa łomżyńskiego. Przedłużona dyspensa od uczestnictwa w mszy świętej i zalecenia celebracji Wielkiego Tygodnia i Triduum Paschalnego

Biskup Łomżyński Janusz Stepnowski wydał dekret w sprawie duszpasterstwa w czasach epidemii. Biskup przypomina w nim o ograniczeniu liczby osób do pięciu podczas celebracji w kościele oraz przedłuża dyspensę od obowiązku uczestnictwa w niedzielnej i świątecznej mszy świętej do odwołania.
Akademia MaluchĂłw

Ostrołęccy policjanci czuwają nad przestrzeganiem nowych obostrzeń. Więcej patroli na ulicach i surowe konsekwencje wobec osób łamiących przepisy

W związku z nowymi obostrzeniami, które zostały wprowadzone, by zahamować rozprzestrzenianie się koronawirusa, ostrołęccy policjanci mają pełne ręce roboty. Funkcjonariusze patrolują ostrołęckie ulice, miejsca objęte zakazem oraz kontrolują osoby przebywające w kwarantannie.
Kwiatowe ÂŁÂąki

OXIDE

Kompletna bezmyślność młodej ostrołęczanki. Poszła na komendę zgłosić zdarzenie. Zapomniała powiedzieć, że była za granicą

Kompletnym brakiem wyobraźni i skrajną nieodpowiedzialnością wykazała się młoda ostrołęczanka, która zgłaszając interwencję w siedzibie ostrołęckiej komendy zataiła przed funkcjonariuszami fakt, że w ostatnim czasie przebywała za granicą. Wobec takich zachowań będą wyciągane surowe konsekwencje.


EldorTarcza

JBB


Kondolencje

Z ogromnym smutkiem i żalem żegnamy zmarłą 29 marca 2020 roku koleżankę - Teresę Białobrzeską z domu Chrostowską. Rodzinie i bliskim składamy wyrazy głębokiego współczucia i słowa otuchy.

 

Koleżanki i koledzy ze studiów.Ponad 2550 chorych, 43 osoby zmarły. Od dziś obowiązuje nakaz używania jednorazowych rękawiczek w sklepach lub płynu do dezynfekcji rąk (aktualizacja)

W Polsce chorych jest 2554 osób. 43 zmarły. Rząd wprowadził nowe restrykcje. Jednym z obostrzeń, które obowiązuje już od dziś, jest nakaz używania jednorazowych rękawiczek w sklepach. Mają je zapewnić handlowcy. Mogą też zamiast rękawiczek zapewnić środki do dezynfekcji rąk.


Fachowiec

Ośrodek Pomocy Społecznej w Lelisie poszukuje wolontariuszy

Ośrodek Pomocy Społecznej w Lelisie zaprasza osoby pełnoletnie, chcące nieść bezinteresowną pomoc seniorom, osobom niepełnosprawnym, rodzinom, którzy w tym trudnym czasie epidemii koronawirusa, nie maja możliwości zrobienia zakupów, opłacenia rachunków, wykupienia leków we własnym zakresie.


KamilaMeble

MEBPOL

Tarcza antykryzysowa. Sprawdź wsparcie ze strony ZUS

Zwolnienie małych firm ze składek Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, świadczenie postojowe czy brak opłaty prolongacyjnej - to tylko niektóre rozwiązania prawne realizowane przez ZUS w ramach tzw. tarczy antykryzysowej - podkreśla profesor Gertruda Uścińska, prezes ZUS.Ostrołęcki oddział Polskiego Czerwonego Krzyża prosi o wsparcie w czasie epidemii. Potrzebne są płyny dezynfekujące, maseczki, rękawiczki

Epidemia koronawirusa to niełatwy czas dla organizacji pomocowych. Z uwagi na zaistniałą sytuację nie mogą one organizować zbiórek czy kwest ulicznych. Dlatego Polski Czerwony Krzyż prosi o wsparcie poprzez środki masowego przekazu. Organizację można wspomóc w formie finansowej i rzeczowej.


Essentia

Teatr

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Informacje UM Ostrołęki

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.39 zł

4.69 zł

4.37 zł

1.93 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Restauracja Diamentowa Sprawdź pełne menu

Reklama


Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8