środa, 23 stycznia 2019 r., imieniny Ildefonsa, Rajmunda, Klemensa

Aktualności

Ostatnie pożegnanie Elżbiety Mieszkowskiej

W środę 16 stycznia 2019 r., po długiej i ciężkiej chorobie, odeszła do wieczności Elżbieta Mieszkowska - kochana żona, mama i babcia. W swoim życiu zawodowym niosła pomoc i wsparcie jako pielęgniarka i wieloletnia kierownik Miejskiego Żłobka w Ostrołęce.Bal karnawałowy w Przedszkolu Bajeczka (zdjęcia, wideo)

Karnawał to czas, na który czekają najmłodsi, to wesoła tradycja przepełniona zabawą i muzyką, a także nieodłączny element dzieciństwa. Ważną częścią tego okresu jest bal, często wyczekiwany przez przedszkolaków przez wiele tygodni. Jeden z nich odbył się w Przedszkolu Bajeczka.O kulturze miasta na 2019 rok w ratuszu (zdjęcia)

W sali konferencyjnej urzędu miasta odbyło się spotkanie prezydenta Łukasza Kulika i przedstawicieli miejskiego samorządu z ludźmi związanymi z ostrołęcką kulturą oraz przedstawicielami organizacji pozarządowych z zakresu kultury i sztuki.


EUROTUR

Sportowiec Roku 2018 w Regionie. Aktualny ranking

W naszym serwisie sportowym zaprezentowaliśmy już wszystkich 64 kandydatów do miana Sportowca Roku 2018 w Regionie. Zawodniczki i zawodnicy walczą o uznanie Czytelników, ale również atrakcyjne nagrody rzeczowe od sponsorów naszego plebiscytu.

  •  
  • 12:26, 17.01.2019 r.


Żałoba narodowa potrwa od piątku do soboty

Kancelaria prezydenta RP wydała informację w związku z wprowadzeniem żałoby narodowej po tragicznej śmierci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Żałoba będzie obowiązywać od piątku od godziny 17.00 do soboty do godziny 19.00.Fight Academy z medalami w Mińsku Mazowieckim

Dwa złote, dwa srebrne i brązowy medal wywalczyli reprezentanci Fight Academy w VII Mistrzostwach Polski Sztuk Walki Federacji WKSF w Mińsku Mazowieckiem. W zawodach z bardzo dobrej strony zaprezentowali się zawodnicy stawiające na ringu pierwsze kroki.

  •  
  • 10:28, 17.01.2019 r.Trzy mityngi UKS Siódemka z dobrymi wynikami

Już trzy starty w nowym sezonie halowym mają za sobą lekkoatleci UKS Siódemka w mityngach przeprowadzonych w Aleksandrowie Łódzkim, Warszawie i Toruniu. Podopieczni trenerów Marka Mierzejewskiego i Dariusza Dąbrowskiego zanotowali dobry wyniki.

  •  
  • 10:28, 17.01.2019 r.

Essentia

Jak wspierać szkolenie i nie zapomnieć o seniorach?

Jakie kryteria powinny decydować przy podziale miejskiej dotacji na sport? Na to pytanie starają się odpowiedzieć przedstawiciele klubów i stowarzyszeń działających w Ostrołęce w trakcie spotkań odbywających w Wydziale Promocji, Kultury i Sportu Urzędu Miasta.

  •  
  • 10:27, 17.01.2019 r.CKZiU

Zdewastowany plac zabaw przy al. Jana Pawła II

Mieszkańcy bloku OTBS przy al. Jana Pawła 119 skarżą się na zdewastowany plac zabaw. Jak twierdzą, jest on w tak złym stanie technicznym, że zagraża bezpieczeństwu dzieci z niego korzystających. Interpelację w tej sprawie do prezydenta Łukasza Kulika złożył radny Mariusz Łuba.


Kwiatowe Łąki

Pożar poddasza domu przy ulicy Nasypowej

Do pożaru poddasza domu parterowego doszło przy ulicy Nasypowej w Ostrołęce. W akcji gaśniczej wzięły udział dwie jednostki strażackie z Ostrołęki. Działania trwały dwie godziny. Straty oszacowano na około 80 tysięcy złotych. Nikt nie odniósł obrażeń.Zmiany w rozkładzie jazdy autobusu linii nr 8

Miejski Zakład Komunikacji w Ostrołęce informuje, że od stycznia br. następują zmiany w kursowania autobusu linii nr 8. Dodatkowo spółka informuje, że wznowiony zostaje kurs przez ulicę Graniczną w Ostrołęce. Zmiany wchodzą w życie od 14 i 17 stycznia br.

Prosty sposób na zmniejszenie spalania w aucie

Wszyscy odczuwamy ten sam ból, kiedy widzimy jak na dystrybutorze paliwa w zawrotnym tempie rośnie kwota, którą przyjdzie nam zapłacić po zatankowaniu. A gdyby tak można było wlewać benzynę rzadziej? Nasze auta mogą palić mniej dzięki dodatkowi do paliwa TEC-2000.


NOVDOM

Prezent dla dziadka - pięć super propozycji

Victor Hugo stwierdził kiedyś, że są ojcowie, którzy nie kochają swoich synów, ale nie ma takiego dziadka, który nie uwielbiałby swojego wnuczka. Znany literat nie pomylił się ani trochę - dziadkowie zawsze mają nieskończone pokłady miłości do wnucząt.


PWSIP

Jak sprawdzić pozycje strony w Google?

O tym, jak ważna jest wysoka pozycja w propozycjach linków wyświetlanych przez Google, nie trzeba przekonywać chyba żadnego użytkownika internetu. Zadowalający stopień odwiedzin witryny notują strony z pierwszej trójki, propozycje spoza pierwszej dziesiątki, praktycznie się nie liczą.Krzysztof Żebrowski sekretarzem gminy Rzekuń

Zakończyła się procedura naboru na stanowisko sekretarza w Urzędzie Gminy Rzekuń. Miejsce dotychczasowej sekretarz - Bożeny Jaskólskiej zajmie Krzysztof Żebrowski, który jako jedyny spełniał wymogi formalne zawarte w ofercie naboru z 31 grudnia minionego roku."Dźwięki, szepty, zgrzyty" w OCK (zdjęcia)

W sali widowiskowej Ostrołęckiego Centrum Kultury odbyło się spotkanie z muzyką pn. "Dźwięki, szepty, zgrzyty". Wydarzenie odbywa się raz w miesiącu w celu zaprezentowania niezwykłości muzycznego świata i zachęcenia do jego poznawania.


JBB

KamilaMeble

Znamy skład rady i zarządu osiedla Leśniewo (zdjęcia)

W sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 4 w Ostrołęce spotkali się mieszkańcy nowego miejskiego osiedla Leśniewo. Podczas zebrania wyłoniono skład rady osiedla, wybrano także przewodniczących i wiceprzewodniczących rady oraz zarządu osiedla.


KOBO

10-latek wbiegł wprost pod autobus szkolny

10-letni chłopiec wybiegł z posesji wprost pod nadjeżdżający autobus szkolny. Dziecko zostało zabrane do szpitala na wykonanie badań. Zdarzenie miało miejsce w środę 16 stycznia około godziny 7.00 w miejscowości Dobki Stare (gmina Czerwin).


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.85 zł

5.17 zł

5.10 zł

2.35 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Frangos Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8