sobota, 21 października 2017 r., imieniny Urszuli, Hilarego, Celiny

Kamila Meble

Aktualności

Morsy zaprosiły do kąpieli w Grodzisku (zdjęcia, wideo)

Miniona niedziela to drugie w tym sezonie spotkanie ostrołęckich morsów. Amatorzy zimnych kąpieli wybrali się do Grodziska, na teren byłej żwirowni i tam, po odpowiedniej rozgrzewce, zanurzyli się w zimną wodę, aby hartować swoje ciało i charakter.

Jest wiele pytań w związku z bezpłatnymi przejazdami MZK

Miejscy radni, większością głosów, przyjęli podczas październikowej sesji uchwałę znoszącą opłaty za przejazdy komunikacją miejską. W toku obrad oraz dyskusji, która rozgorzała na sali, padło wiele pytań od zaniepokojonych mieszkańców miasta i powiatu.Rowerzysta wymusił pierwszeństwo

Do nietypowego zdarzenia drogowego doszło na ulicy Traugutta w Ostrołęce. Według wstępnych ustaleń policjantów, rowerzysta z powiatu łomżyńskiego przy zmianie pasa ruchu wymusił pierwszeństwo na kierowcy hondy. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń.Zacięta batalia o punkty w IV lidze mazowieckiej

Dużo emocji dostarczyły spotkania 11 kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. Nowym liderem zostali piłkarze Wisły II Płock, którzy u siebie pokonali Mazura Gostynin 1:0. Za plecami lidera duży ścisk i ambitna walka zespołów z północnego Mazowsza.

 •  
 • 11:54, 16.10.2017 r.


Faworyci nie zawodzą w okręgówce (zdjęcia, wideo)

To była bardzo ciekawa i emocjonująca odsłona spotkań na boiskach ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Tempa nie zwalniają dwa najlepsze zespoły - Wkra Żuromin i Nadnarawianka Pułtusk, które pomiędzy sobą powinny rozstrzygnąć losy awansu do IV ligi.

 •  
 • 11:53, 16.10.2017 r.


Nieoczekiwane wyniki w A klasie (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Kurpika Kadzidło sprawili dużą niespodziankę pokonując w wyjazdowym meczu dziewiątej kolejki Orła Sypniewo 2:0. W Myszyńcu z kolei miejscowy Aldo Bartnik Myszyniec musiał uznać wyższość lidera A klasy Kryształu Glinojeck 0:3. Poznaj aktualną tabelę.

 •  
 • 11:52, 16.10.2017 r.


Bitwa o fotel lidera i grad bramek (zdjęcia, wideo)

Iskra Zaręby Kościelne straciła fotel lidera rozgrywek piłkarskiej B klasy i ustąpiła miejsca Koronę II Ostrołęka prowadzonej przez trenera Michała Robaszkiewicza. Trzecia jest Narew Ostrołęka, która tym razem pewnie wywalczyła komplet punktów. Poznaj wyniki meczów.

 •  
 • 11:52, 16.10.2017 r.

JBB

Kierowcy - noga z gazu!

Dziś odbędą się ogólnokrajowe działania drogówki pn. "Prędkość". W trakcie akcji, funkcjonariusze wykorzystują sprzęt pomiarowy m.in. wideorejestratory, radarowe mierniki prędkości i urządzenia do pomiaru zawartości alkoholu w organizmie.

Masz prawo do mediacji

Tegoroczny Międzynarodowy Dzień Mediacji obchodzony będzie 19 października 2017 r. Przykładem lat ubiegłych w dniach od 16 do 20 października 2017 r. obchodzony będzie tzw. Tydzień Mediacji. Celem jest popularyzacja mediacji jako metody rozwiązywania sporów."Wieczór z akordeonem" w Łysych

Na czwartą już edycję imprezy pod nazwą "Wieczór z akordeonem" zaprasza Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Łysych oraz muzycy i instrumentaliści, którzy podtrzymują tradycję grania na tym wyjątkowo wymagającym, ale też bardzo ciekawym instrumencie."Śpiewaj razem z nami" w październiku

Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce zaprasza na kolejne wielopokoleniowe spotkanie śpiewające z cyklu "Śpiewaj razem z nami". Mile widziani są wszyscy chętni, nawet osoby, które nie brały udziału we wcześniejszych spotkaniach. Wstęp bezpłatny.Show Piotra Bałtroczyka w Ostrołęce (zdjęcia)

Wspaniały program w wykonaniu znanego satyryka Piotra Bałtroczyka mogli obejrzeć ostrołęczanie. Kabareciarz odwiedził nasze miasto z występem zatytułowanym "Mężczyzna z kijowym peselem". Specyficzny humor gościa rozbawił uczestników spotkania.Konar drzewa na jezdni

Miniona doba upłynęła spokojnie strażakom z naszego terenu. Interweniowano tylko raz. W miejscowości Gnaty (gm. Lelis) o godz. 11.20 usuwano konar drzewa znajdujący się na drodze. Do działań zadysponowano jeden zastęp Ochotniczej Straży Pożarnej w Lelisie."Pan Tom buduje dom" w OCK (zdjęcia)

W sali widowiskowej Ostrołęckiego Centrum Kultury wystawiono kolejny spektakl dla dzieci z cyklu "Godziny dla Rodziny". Tym razem była to bajka "Pan Tom buduje dom". Widowisko to podróż w świat wyobraźni i teatru lalek cieniowych.


SPA

Iskierka

Kurs ochroniarza oraz staż z wysokim wynagrodzeniem

Firma szkoleniowo-doradcza Preme zaprasza osoby bezrobotne i niepełnosprawne do 29 roku życia do wzięcia udziału bezpłatnym szkoleniu kwalifikowanego pracownika ochrony fizycznej. Organizator zapewnia płatny staż oraz zwrot kosztów dojazdu.


JBB

Ostrołęcka giełda samochodowa (zdjęcia)

Sprawdź ceny używanych samochodów z dzisiejszej giełdy samochodowej w Ostrołęce. Każde zdjęcie jest opisane marką oraz modelem pojazdu i ceną. Podane są również podstawowe dane techniczne takie jak rodzaj silnika oraz rocznik.KS CK Troszyn uległ Makowiance (zdjęcia, wideo)

KS CK Troszyn w spotkaniu 11 kolejki rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka przegrał na wyjeździe z Makowianką Maków Mazowiecki 0:2. Podopieczni trenera Łukasza Bałazego tym razem zagrali nieskutecznie i nie zdołali zdobyć chociaż jednego punktu.

 •  
 • 09:16, 15.10.2017 r.

CKZiU

Mistrzostwa XC KK24h w Łysych (zdjęcia, wideo)

W trudnych warunkach atmosferycznych rywalizowali kolarze Klubu Kolarskiego 24h, którzy zmierzyli się w mistrzostwach na trasie XC w Łysych. W kategorii open kolarze do pokonania mieli trzy rundy o łącznej długości 16.5 km. Nie wszyscy zdołali dojechać o mety.

 •  
 • 09:15, 15.10.2017 r.

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.16 zł

4.85 zł

4.34 zł

1.93 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Da Grasso Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić