piątek, 23 lutego 2018 r., imieniny Damiana, Romany, Florentyna

MediaExpert

Aktualności

Skrzynka skarg: policyjna łapanka przy "Handlowcu"

Skrzynka skarg, pochwał, pytań i pomysłów:
Proszę o wyjaśnienie łapanki przy "Handlowcu" przez policjanta Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce, która 10 lutego br. o godz. 10.40 spotkała mnie, jak i wiele innych kobiet.

Skrzynka skarg: ostrołęcki szpital odmówił pomocy

Skrzynka skarg, pochwał, pytań i pomysłów:
1 lutego br. kiedy mąż wrócił z pracy źle się czuł, drętwiały mu ręce, był blady nie miał siły nawet się przebrać. Do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego ostrołęckiego szpitala pojechał w ubraniach roboczych.Skrzynka skarg: dom seniora bez windy

Skrzynka skarg, pochwał, pytań i pomysłów:
Dzienny Dom Seniora w Olszewie-Borkach znajduje się na trzecim piętrze, nie ma windy i wielu z seniorów nie może z niego skorzystać. Zastanawiają się, co na to wymogi unijne, to jest obiekt użyteczności publicznej.Mammobus w Myszyńcu, Łysych, Kadzidle i Ostrołęce

Narodowy Fundusz Zdrowia zachęca do skorzystania z bezpłatnych badań mammograficznych. Specjalny mammobus z nowoczesnym sprzętem sukcesywnie odwiedza wszystkie, nawet najmniejsze gminy na Mazowszu. Zapoznaj się z najnowszym harmonogramem.


CKZiU


Jest genetyczny bliźniak Magdy Siwek

Wspaniałe wiadomości dla Magdy Siwek oraz jej rodziny. Dzięki zaangażowaniu wielu osób oraz coraz liczniejszej rejestracji osób w bazie potencjalnych dawców szpiku, udało się znaleźć genetycznego bliźniaka Magdy. Trzymamy kciuki, aby przeszczep się udał.Muzealne warsztaty "Wielkanoc na Kurpiach"

Muzeum Kultury Kurpiowskiej zaprasza na warsztaty etnograficzne pt. "Wielkanoc na Kurpiach". Uczestnicy spotkań, jak co roku, będą poznawali barwną kulturę Kurpiowszczyzny, wielkanocne zwyczaje i wykonają świąteczne ozdoby.Konkurs na pocztówkę z gminy Lelis

Centrum Kultury-Biblioteki i Sportu w Lelisie zaprasza do udziału w konkursie plastycznym pod nazwą: "Pocztówka gminy Lelis". Konkurs adresowany jest do przedszkoli oraz szkół podstawowych z terenu gminy. Najlepsze prace zostaną wyróżnione i nagrodzone.Od marca wzrosną emerytury i renty

Wraz z nadejściem marca wzrosną emerytury i renty. Wskaźnik waloryzacji jest dość wysoki - wynosi 102,98 proc. Nie trzeba składać wniosku, ponieważ ZUS podwyższy świadczenie z urzędu. Waloryzacja ma na celu utrzymanie siły nabywczej pobieranego świadczenia.Puchar prezydenta dla III LO (zdjęcia, wideo)

Siatkarze z III LO okazali się najlepsi w rywalizacji o puchar prezydenta rozegranych w hali im. Arkadiusza Gołasia. W najważniejszym spotkaniu mistrzostw pokonali rywali z I LO 2:1. W efekcie z kompletem zwycięstwem i 20 punktami na koncie wywalczyli złote medale.

  •  
  • 08:56, 17.02.2018 r.


Moszczyński: Cieszy nowy rekord klubu (wideo)

Sebastian Moszczyński to wielki talent Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki, który w minionym sezonie świetnie prezentował się w kategorii młodzika. W Plebiscycie Sportowiec Roku 2017 w Regionie zajął drugie miejsce zdobywając 1054 głosy.

  •  
  • 08:55, 17.02.2018 r.


Dbają o perfekcyjną technikę (zdjęcia, wideo)

Future is Now prowadzony wspólnie z Football Lab System to unikalny i nowoczesny projekt, który ma na celu kompleksowe przygotowanie techniczne, motoryczne i mentalne zawodników do gry na najwyższym poziomie. Dla kogo jest przeznaczony tego typu trening?

  •  
  • 08:54, 17.02.2018 r.


Tęcza Cup w Łysych z ciekawą obsadą. Plan gier

Dziesięć zespołów z rocznika 2007 i młodsi przystąpi do rywalizacji w turnieju rozegranym w hali przy ulicy Szkolnej w Łysych. Dwie drużyny wystawią gospodarze prowadzeni przez trenera Tomasza Gwiazdę. Poznaj obsadę zawodów i terminarz niedzielnych gier.

  •  
  • 08:53, 17.02.2018 r.


Pożar sadzy i fałszywy alarm

Dwie interwencje odnotowali w ciągu ostatniej doby strażacy z Ostrołęki i powiatu.
1. W piątek w Olszewie-Borkach o godz. 19.06 gaszono pożar sadzy w przewodzie kominowym budynku mieszkalnego przy ul. Broniewskiego.Wernisaż wystawy fotografii członków OTF (zdjęcia)

Do 11 marca br. w holu Ostrołęckiego Centrum Kultury można oglądać wystawę członków Ostrołęckiego Towarzystwa Fotograficznego. Swoje fotografie o szerokiej tematyce, wykonane w wielu miejscach świata zaprezentowało ponad dwudziestu członków stowarzyszenia.Chcieli pomóc psu, skończyli z łosiem na masce (wideo)

To historia rodem z filmu. Małżeństwo wracające z Podlasia do Gdyni po drodze spotkało psa, porzuconego w okolicy Myszyńca. Para postanowiła poszukać mu domu. Wtedy przeżyła chwile grozy. Ich auto zderzyło się z łosiem. Pojazd uległ zniszczeniu, na szczęście pasażerom nic się nie stało.


JBB

KamilaMeble

Nowe, lepsze randki z dopasowaniami

Serwis randki w portalu Moja Ostrołęka w nowej odsłonie. Teraz szukanie wymarzonej drugiej połowy jest jeszcze prostsze i szybsze. Dzięki dopasowaniom szybko odnajdziesz osoby w odpowiednim wieku, które lubią tak samo spędzać czas i posiadają te same cechy, jak Ty.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.64 zł

4.92 zł

4.56 zł

1.89 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Da Grasso Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić