piątek, 22 czerwca 2018 r., imieniny Pauliny, Flawiusza, Agenora

Aktualności

Pożar lasu w Glebie

Jedną interwencję odnotowali w ciągu ostatniej doby strażacy w naszym regionie. W sobotę w Glebie (gm. Kadzidło) o godz. 13.34 gaszono pożar poszycia w lesie na zrębie. Zadysponowano zastęp JRG PSP Ostrołęka oraz zastępy OSP Kadzidło i OSP Gleba.


JBB


Noc Świętojańska nad zalewem w Serafinie (zdjęcia, wideo)

Mieszkańcy Serafina i okolic w gminie Łyse bawili się w sobotę na corocznej imprezie połączonej z puszczaniem wianków. Wedle tradycji, zwyczaj puszczania wianków ma zapewnić świętującym zdrowie, urodzaj podczas zbiorów i dobrobyt w domostwach.Ostrołęcka giełda samochodowa (zdjęcia)

Ostrołęcka giełda samochodowa to wciąż popularne miejsce nabywania używanych aut. Dzięki naszemu zestawieniu porównasz ceny różnorodnych marek pojazdów. Każde zdjęcia opisane jest podstawowymi danymi technicznymi, m.in rodzajem silnika i rokiem produkcji.


KamilaMeble

Mistrz parkowania: na chodniku i przejściu dla pieszych

Wyjątkową fantazją wykazał się kierowca, który w czwartkowy dzień zaparkował przed budynkiem firmy ubezpieczeniowej przy ulicy Gomulickiego w Ostrołęce. Auto przez jakiś czas stało zaparkowane w taki sposób, że blokowało chodnik oraz przejście dla pieszych.Rozenek zabrał Roxi na spektakl. Gąska kusi dekoltem (zdjęcia)

Związek Roxany Gąski z gminy Baranowo i aktora Jacka Rozenka wzbudza wiele emocji w internecie, nie zawsze pozytywnych. Celebryci jednak nie przejmuje się tym. Ostatnio wybrali się do Teatru Kamienica. Na tę okazję Roxi założyła długą, kwiecistą sukienkę eksponującą biust.
PWSIP

Korona uległa Nafciarzom na Witosa (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Korony Ostrołęka w sobotnim spotkaniu 30 kolejki IV ligi mazowieckiej w grupie północnej ulegli Wiśle II Płock 2:3. Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego rozegrali dobre 45 minut, ale po przerwie pogubili się i oddali inicjatywę rywalom.

  •  
  • 10:36, 17.06.2018 r.

WSAP2018

Walczyli o Kurpiowski Jantar już po raz dwunasty

Ponad 120 zawodniczek i zawodników z różnych zakątków kraju zgromadził XII Ogólnopolski Turniej w Ringo "Kurpiowski Jantar". Zawody zostały przeprowadzone w pięknym otoczeniu Puszczy Kurpiowskiej na stadionie gminnym w Lelisie.

  •  
  • 10:35, 17.06.2018 r.

CKZiU

UKS Atleta zaprasza na wyciskanie sztangi leżąc

Uczniowski Klub Sportowy Atleta Ostrołęka zaprasza do rywalizacji w zawodach w wielokrotnym wyciskaniu sztangi na ławce poziomej z obciążeniem 60 kg, 100 kg i open. Organizatorzy przewidzieli trzy kategorie, a udział w zawodach jest bezpłatny.

  •  
  • 10:35, 17.06.2018 r.


Siatkarki z ZSZ nr 3 ze srebrem Mistrzostw Mazowsza

Siatkarki z Zespołu Szkół Zawodowych nr 3 bardzo udanie zaprezentowały się w finałowej rywalizacji Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Podopieczne trenerów Dariusza Piersy i Dariusza Werpachowskiego wywalczyły srebrne medale.

  •  
  • 10:34, 17.06.2018 r.

EUROTUR

Skrzynka skarg: kultura jazdy na rondzie po ostrołęcku

Skrzynka skarg, pochwał, pytań i pomysłów:
Od jakiegoś czasu obserwuję narastającą w błyskawicznym tempie nową praktykę zajeżdżania na rondach. Samochód poruszający się lewym, wewnętrznym pasem, chcąc zjechać z ronda, zajeżdża drogę temu, który jest po prawej stronie.


JBB

Utwór "Słuchaj synu" od Łukasza Kuśmierczyka (nagranie)

W sieci pojawił się najnowszy utwór autorstwa ostrołęczanina Łukasza Kuśmierczyka, założyciela zespołu Magnetix. Skoczna piosenka pod tytułem "Słuchaj synu" - wzorem poprzednich kompozycji - utrzymana jest w klimacie muzyki disco polo.Łomża Blues - Rock Festiwal 2018. Trwają zgłoszenia

Nieformalne Środowisko Muzyków Łomżyńskich zaprasza na Łomża Blues - Rock Festiwal. W ramach wydarzenia odbędzie się koncert plenerowy zaproszonych zespołów, a następnego dnia konkurs formacji połączony z występem gwiazdy festiwalu - Leszka Cichońskiego.Z wizytą w redakcji "Mojej Ostrołęki" (zdjęcia)

Redakcja "Mojej Ostrołęki", największego w regionie dziennika internetowego, zaprasza w swoje progi przedszkolaków, dzieci oraz młodzież szkolną wraz z opiekunami. Podczas wizyty goście dowiedzą się jak wygląda codzienna praca dziennikarza i fotoreportera.MBP poleca: czytaj o niepodległości (wykaz książek)

Miejska Biblioteka Publiczna, w roku 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, zaprezentowało antologię tekstów niepodległościowych. Wśród 44 zaproponowanych tytułów są m.in. powieści, wiersze oraz fragmenty utworów literackich poruszających tematykę niepodległościową.


NOVDOM

Cząstkowe naprawy ulic w mieście

Od poniedziałku 18 czerwca prowadzone będą cząstkowe naprawy jezdni w różnych rejonach miasta. Ekipa remontowa uzupełnia nawierzchnię bitumiczną masą na gorąco i likwiduje inne usterki dróg. Kierowcy muszą się liczyć z przejściowymi utrudnieniami.Grzywna lub areszt za palenie niedozwolonymi substancjami

Sejmik Województwa Mazowieckiego wprowadził na obszarze województwa mazowieckiego ograniczenia i zakazy w zakresie eksploatacji instalacji, w których następuje spalanie paliw. Uchwała wchodzi w życie już 1 lica br. Naruszenie przepisów grozi mandatem a nawet aresztem.


Kobo

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.75 zł

4.92 zł

4.64 zł

1.94 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Pensjonat Wioletta Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić