poniedziałek, 11 grudnia 2017 r., imieniny Damazego, Waldemara, Artura

Aktualności

Audi w rowie (zdjęcia)

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło na drodze krajowej nr 53 na trasie Ostrołęka-Kadzidło. Według wstępnych ustaleń ostrołęckich policjantów, przyczyną było wymuszenie pierwszeństwa przejazdu, w wyniku czego jedno z aut zakończyło jazdę w przydrożnym rowie.

Zostań terytorialsem. WKU prowadzi nabór (wideo)

Wojskowa Komenda Uzupełnień w Ostrołęce prowadzi nabór do Wojsk Obrony Terytorialnej. To nie jedyna oferta WKU skierowana do mieszkańców z Ostrołęki, powiatu ostrołęckiego oraz terenów podległych pod ostrołęcką WKU. Trwają też spotkania informacyjne.Policyjne działania "Smog" rozpoczęte

Policjanci z ostrołęckiej drogówki rozpoczęli działania "Smog". Funkcjonariusze sprawdzają czy kontrolowane przez nich pojazdy nie emitują spalin o nadmiernej toksyczności. Reagują również na wykroczenia drogowe związane ze stanem technicznym pojazdów.Mundurowi z pomocą 10-letniej uczennicy (zdjęcia)

Policjanci z Kadzidła wspierali akcję charytatywną prowadzoną na rzecz 10-letniej uczennicy, która uległa wypadkowi drogowemu. Ponadto mundurowi promowali noszenie odblasków oraz ostrzegali seniorów przed oszustwami.Podsumowano Świąteczną Zbiórkę Żywności (zdjęcia)

Mieszkańcy Ostrołęki i powiatu aktywnie włączyli się w tegoroczną edycję Świątecznej Zbiórki Żywności. Klienci sklepów byli niezwykle hojni i przez trzy dni wrzucali do koszyków wolontariuszy różne produkty spożywcze, które trafią do najbardziej potrzebujących.Fight Academy z sukcesami w Mazovia Cup (zdjęcia)

Reprezentanci Fight Academy Ostrołęka udanie zaprezentowali się w międzynarodowym turnieju Mazovia Cup 2017 w Tarczynie. To zawody Pucharu Europy federacji UFR, które zgromadziło blisko sześciuset zawodników z kilkunastu krajów Starego Kontynentu.

  •  
  • 10:58, 05.12.2017 r.


V Łubudu Cup dla Dłużniewskiego (zdjęcia, wideo)

Kolejne turnieje w ramach Łubudu Bowling Cup 2017 stoją na coraz wyższym poziomie. Silna stawka kręglarzy przystąpiła także do piątej odsłony rywalizacji, a najlepszy okazał się Arkadiusz Dłużniewski z Siedlec, który w finale uzyskał 178 punktów.

  •  
  • 10:58, 05.12.2017 r.

CKZiU

Efektowne zwycięstwo "Dzikiego" Kubła (wideo)

Mateusz "Dziki" Kubeł to kolejny podopieczny Wojciecha Dudkowskiego z UKS Gladiator Ostrołęka, który odniósł zwycięstwo podczas IX Gali Sztuk Walk. W piątkowy wieczór już pierwszej rundzie odniósł zwycięstwo nad Sebastianem Milczarkiem z Naczaj Team Wołomin.

  •  
  • 10:57, 05.12.2017 r.


Tercjak uległ Sroce w walce K-1 (wideo)

Podczas IX Gali Sztuk Walk w hali im. Arkadiusza Gołasia w formule K-1 w ringu zaprezentowali się Maciej Tercjak i Mateusz Sroka. Lepszy w walce przeprowadzonej na dystansie trzech rund okazał się reprezentant klubu Semiramida Pułtusk. Obejrzyj pojedynek.

  •  
  • 10:56, 05.12.2017 r.

KamilaMeble

Młodzież z "metalówki" na 55 Rajdzie Barbórki (zdjęcia)

Młodzież z Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Ostrołęce, z klasy o profilu mechanik, logistyk i elektryk wraz ze swoim opiekunem Konradem Damięckim uczestniczyła w 55 Rajdzie Barbórki. Uczestnictwo w rajdzie było forma nagrody za stworzenie filmów promujących bezpieczeństwo.Oferty Powiatowego Urzędu Pracy

Oferty pracy Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrołęce. Zobacz jacy pracownicy są aktualnie poszukiwani w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim. Szczegółowych informacji udziela Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce, ul. 11 Listopada 68, tel. (29) 760-43-83.Misiowe święto w Piskach (zdjęcia)

Dzieci z grupy teatralnej Biedroneczki, działającej w Centrum Kultury w Troszynie, przedstawiły krótką część artystyczną w Szkole Podstawowej w Piskach (gm. Czerwin). Przedstawienie dotyczyło święta, jakim jest Dzień Pluszowego Misia. Maluchy nawiązały do Kubusia Puchatka.Zwłoki w piwnicy pawilonu handlowego

Ciało około 53-letniego mężczyzny znaleziono wczoraj w zalanej piwnicy pawilonu handlowego w Goworowie. Obecnie trwa ustalanie czy doszło do tragicznego w skutkach wypadku w wyniku porażenia prądem czy może mieszkaniec powiatu ostrołęckiego zmarł z przyczyn naturalnych.Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Danuta Perzan, lat 56, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie we wtorek 5 grudnia w kaplicy domu pogrzebowego przy ul. Kujawskiej w Ostrołęce o godz. 11.00.


JBB

Podziękowania dla Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego

Szanowni Państwo, pragnę serdecznie podziękować całemu Zespołowi Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego w Ostrołęce za okazaną troskę, opiekę medyczną i ciepłe słowo, za uśmiech, życzliwość oraz codzienny trud w pielęgnacji mojej babci śp. Janiny Grabińskiej.


JBB
Konkurs w języku angielskim w "ósemce" (zdjęcia)

W Przedszkolu Miejskim nr 8 w Ostrołęce odbyła się druga edycja międzyprzedszkolnego konkursu wierszy i piosenek w języku angielskim "English songs and rhymes". Przedsięwzięcie co roku cieszy się dużym zainteresowaniem, zaproszenia przyjęły wszystkie miejskie przedszkola.Co sprawia, że nasze powietrze jest złej jakości?

Od kilku lat media stale alarmują o rosnącym zanieczyszczeniu powietrza w naszym kraju. Zanieczyszczone powietrze jest bowiem jedną z głównych przyczyn zagrożenia środowiska oraz jest szczególnie niebezpieczne dla naszego zdrowia i życia.Przewodniczący rady prosi o neony na dworcu PKP

Przewodniczący rady miasta Jerzy Grabowski wystąpił do prezydenta z interpelacją. Radny sugeruje, że dworzec kolejowy na osiedlu Stacja wymaga naprawy oświetlenia, które od długiego już czasu nie działa. Neony na pewno ożywiłyby tę część miasta oraz sam dworzec PKP.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.64 zł

4.90 zł

4.34 zł

1.96 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Da Grasso Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić