sobota, 18 sierpnia 2018 r., imieniny Heleny, Bronisława, Ilony

Aktualności


Kobo


Reprezentanci OKLA trenują na obozie w Olecku

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki szlifują formę pod czujnym okiem trenerów Katarzyny i Konrada Szustów na obozie w Olecku. Dzieci i młodzież przygotowują się do bardzo ważnych startów czekających ich w ostatniej części sezonu.

 •  
 • 08:58, 12.08.2018 r.


Kolarska czasówka w Rzekuniu. Dołącz (wideo)

Już ponad sześćdziesięciu uczestników znajduje się na listach kolarskiej czasówki organizowanej przez Klub Kolarski 24h w Rzekuniu, a z każdym dniem przybywa chętnych, aby sprawdzić się na 10 km trasie w Rzekuniu. Chcecie dołączyć do zmagań?

 •  
 • 08:58, 12.08.2018 r.

JBB

Żeglarze z sukcesami w Grand Prix Mikołajek

Dwie załogi złożone z mieszkańców Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego rywalizują z sukcesami w kolejnych rundach eliminacyjnych Grand Prix o Puchar Burmistrza Mikołajek. Przed naszymi żaglarzami już tylko wielki finał zaplanowany na wrzesień.

 •  
 • 08:58, 12.08.2018 r.

EUROTUR

Rodzinny Rajd Rowerowy do Przystani. Dołącz

Rodzinny Rajd Rowerowy z Ostrołęki przez powiat ostrołęcki pojedzie po raz trzeci. Celem wspólnych wypraw mieszkańców naszego regionu jest poznawanie przyjaznych rowerzystom okolic miasta oraz poznawanie okolicznych zakątków historycznych.

 •  
 • 08:57, 12.08.2018 r.

KwiatoweŁąki

W poniedziałek nadzwyczajna sesja rady miasta

W poniedziałek 13 sierpnia w ostrołęckim ratuszu radni zasiądą do obrad. Na nadzwyczajnej sesji rada pochyli się na uchwałami dotyczącymi m.in. przyjęcia projektu regulaminu dostarczania wody i odprowadzania ścieków a także projektów realizowanych w ramach RPO WM.Kapliczka przydrożna stanęła w Brzozówce (zdjęcia)

Na terenie gminy Kadzidło pojawiła się kolejna, piękna kapliczka. Przydrożny świątek tym razem ozdobił Brzozówkę. Rzeźbę będą mogli podziwiać nie tylko mieszkańcy wsi i gminy, ale też goście odwiedzający te malownicze, kurpiowskie rejony.Harmonogram postoju mammobusów w powiecie

Narodowy Fundusz Zdrowia zachęca do skorzystania z bezpłatnych badań mammograficznych. Specjalny mammobus z nowoczesnym sprzętem sukcesywnie odwiedza wszystkie, nawet najmniejsze gminy na Mazowszu. Zapoznaj się z najnowszym harmonogramem.Goworowo pożegna lato z kabaretem Jurki

Już niebawem w Goworowie odbędzie się coroczne święto plonów wraz z imprezą, podczas której mieszkańcy pożegnają lato. Tradycyjnie wydarzenie rozpocznie msza święta w kościele parafialnym, później na uczestników będą czekały atrakcje sportowe i muzyczne.


NOVDOM

Kadzidło: piknik "Pożeganie wakacji"

Jak co roku społeczność gminy Kadzidło pożegna lato. Przy Szkole Podstawowej w Kadzidle odbędzie się wielki piknik rodzinno-profilaktyczny "Pożegnanie wakacji". Na uczestników czekało będzie wiele przygotowanych atrakcji. Wstęp na wydarzenie bezpłatny.


Body Clinic

Dyskusyjny Klub Książki zaprasza

Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce oraz Koło Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich zapraszają wszystkich miłośników literatury na spotkanie z cyklu Dyskusyjny Klub Książki. Tematem przewodnim wydarzenia będą wakacyjne lektury.Otwarte Strefy Aktywności w gminie Kadzidło

Gmina Kadzidło realizuje program rządowo-samorządowy. W czterech wsiach: Brzozówce, Wachu, Chudku, Jeglijowcu powstaną Otwarte Strefy Aktywności. W każdej strefie zostanie posadowionych sześć urządzeń siłowniczych, stolik szachowy oraz dwie ławki.Korona na remis z Pogonią II Siedlce (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Korony Ostrołęka podzieli się punktami z Pogonią II Siedlce w spotkaniu inaugurującym rozgrywki IV ligi mazowieckiej w grupie północnej z Pogonią II Siedlce. Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego walczyli ambitnie o zgarnięcie kompletu punktów.

 •  
 • 19:56, 11.08.2018 r.


Setka do Jasnej Góry (zdjęcia, wideo)

Granice dwóch województw pokonają dzisiaj pielgrzymi z naszej diecezji. Pątnicy, po noclegu na terenie woj. łódzkiego, przejdą przez odcinek woj. świętokrzyskiego, by noc spędzić w trzech niewielkich miejscowościach na terenie woj. śląskiego. Na Jasną górę pozostało już mniej niż 100 km.
CKZiU

Bocian z jedną nogą

Mocną walką o przetrwanie wykazał się bocian pozbawiony jednej nogi, którego czytelnik Łukasz spotkał kilka dni temu na terenie naszego regionu. Ptak poszukiwał pożywienia na łące. By utrzymać równowagę, machał skrzydłami. Polowanie szło mu całkiem dobrze.


ZSP Troszyn

Sierpień w Ostrołęckim Centrum Kultury

Ostrołęckie Centrum Kultury przygotowało dla mieszkańców miasta sierpniowy program imprez. Jedynymi wydarzeniami będą spotkania z cyklu Kulturalnie przy fontannie. Zakończy je spektakl plenerowy w wykonaniu Ostrołęckiej Sceny Autorskiej oraz koncert.


WSAP2018

Aldo Bartnik bez sparingu, ale z Cichym (wideo)

Piłkarze Aldo Bartnika Myszyniec po trzech sparingowych meczach zakończyli przygotowania do nowego sezonu A klasy. Formę sprawdzą jeszcze w pucharowym meczu ze Świtem Baranowo, z nowymi dobrze znanymi kibicom w regionie piłkarzami na pokładzie.

 •  
 • 09:21, 11.08.2018 r.

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

5.01 zł

5.25 zł

4.92 zł

2.25 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Frangos Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić