środa, 24 października 2018 r., imieniny Marcina, Rafała, Arety

Aktualności

W niedzielę zakaz handlu

W najbliższą niedzielę zakupów nie zrobisz. W myśl nowej ustawy, którą Sejm przyjął 24 listopada 2017 roku, w Polsce obowiązuje zakaz handlu w wybrane niedziele. Od roku 2020 ograniczenia handlu obejmą niemal wszystkie niedziele w roku, poza niewielkimi wyjątkami.


JBB

Korona podejmie Ząbkovię Ząbki. Wytypuj wynik

Piłkarze Korony Ostrołęka w spotkaniu dwunastej kolejki IV ligi mazowieckiej w grupie północnej zmierzą się z Ząbkovią Ząbki. Po ostatnich nieudanych meczach żółto-niebiescy chcą zapisać na swoim koncie komplet punktów w starciu trudnym rywalem.

  •  
  • 11:13, 19.10.2018 r.

Agrometal

KS CK Troszyn zmierzy się z GKS Strzegowo

Piłkarze KS CK Troszyn w kolejnym spotkaniu o mistrzostwo ligi okręgowej podejmą przed własną publicznością GKS Strzegowo. Faworytem konfrontacji na stadionie przy ulicy Słowackiego będzie zespół gospodarzy prowadzony przez trenera Łukasza Bałazego.

  •  
  • 11:12, 19.10.2018 r.


Piłkarski weekend w A klasie z dużymi emocjami

Bardzo ciekawe spotkania zostaną rozegrane na boiskach piłkarskich A klasie w grupie Ciechanów-Ostrołęka w najbliższy weekend. Przed własną publicznością zaprezentują się piłkarze Aldo Bartnika Myszyniec, Świtu Baranowo i Narwi 1962 Ostrołęka.

  •  
  • 11:12, 19.10.2018 r.

NOVDOM

Ołdaki podejmą Iskrę, Orz kontra GLKS Lelis

Kolejne emocjonujące spotkania czekają na kibiców w rozgrywkach B klasy w grupie Ostrołęka. Piłkarze ULKS Ołdaki zmierzą się z Iskrą Zaręby Kościelne, Orz Goworowo podejmie GLKS Lelis, a do Różana będą musieli udać się piłkarze Korony II Ostrołęka.

  •  
  • 11:11, 19.10.2018 r.


Recytowali utwory Jana Pawła II (zdjęcia)

W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Ostrołęce przygotowano wieczór dedykowany pamięci świętego Jana Pawła II. Uczestnicy spotkania usłyszeli fragmenty dramatów Karola Wojtyły w interpretacji doktora Karola Samsela, ostrołęckiego poety i krytyka literackiego.Sprzęt dla oddziału dziecięcego w Ostrołęce przekazany

Do oddziału dziecięcego Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego im. dr Józefa Psarskiego w Ostrołęce trafił drobny sprzęt medyczny - inhalatory oraz termometry bezdotykowe. W imieniu firmy produkującej, sprzęt wręczył Mirosław Augustyniak.

Kolejne odznaki za zasługi dla Ostrołęki przyznane (zdjęcia)

Radni miasta Ostrołęki zdecydowali wczoraj o przyznaniu kolejnym osobom odznak honorowych "Za zasługi dla miasta Ostrołęki". Wyróżnienia nadano ppłk. Jarosławowi Wyszeckiemu oraz Grzegorzowi Łomaczowi. Była to ostatnia przed wyborami samorządowymi sesja.Zaginęła suczka (aktualizacja)

Minionej nocy w okolicy osiedla Stacja (ul. Kolejowa) zaginęła suczka rasy labrador, maści czekoladowej. Wabi się Gabi. Ktokolwiek widział zwierzę lub wie, gdzie przebywa proszony jest o kontakt z właścicielem za pomocą numeru telefonu 506-097-340.


Zielawit

"Tygodnik Powszechny" szeroko o sposobie rządzenia Ostrołęką

Obszerny artykuł dotyczący zarządzania Ostrołęką w kontekście niewyświetlonego w naszym mieście filmu "Kler" opublikowano na łamach najnowszego "Tygodnika Powszechnego". Rzucający się w oczy tytuł "Miasto bez dyskusji" wiele mówi o tym, jak w naszym mieście, zarządzanym od 12 lat przez prezydenta Prawa i Sprawiedliwości, prowadzona jest lokalna polityka.


Kwiatowe Łąki

EUROTUR

Obelisk przy kościele pw. św. Franciszka z Asyżu odsłonięty

Przy kościele pw. św. Franciszka z Asyżu w Ostrołęce wybudowano pomnik w dowód uznania i zasług dla mieszkańców Ostrołęki oraz wszystkich obywateli Polski, którzy przez lata budowali niepodległą ojczyznę, przelewali krew i oddali życie za jej wolność.


CKZiU

Zostań Żołnierzem Rzeczypospolitej. Nabór już trwa

Ruszyła kampania rekrutacyjna Ministerstwa Obrony Narodowej "Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej". Ma na celu pokazanie, że bycie żołnierzem to nie tylko służba, ale też ciekawa, stabilna i perspektywiczna praca. Nabór trwa od 14 października br.Spotkanie z Hanną Brakoniecką w GBP w Kadzidle (zdjęcia)

W Gminnej Bibliotece Publicznej w Kadzidle odbyły się spotkania autorskie, zarówno dla dzieci jak i dorosłych, z olsztyńską pisarką Hanną Brakoniecką. To autorka krótkiej prozy, a mianowicie opowiadań, aforyzmów, zwierzeń, monologów, jak również ilustracji do powstałych tekstów.


Orange

Krowa, która dużo ryczy, mało mleka daje

Na koniec kampanii wyborczej prezydent Janusz Kotowski wyżalił się uczniom szkół średnich. Obowiązkowe spotkanie w kinie zorganizowano nie po to, żeby oglądać "Kler", lecz by wysłuchać publicysty ze znanej i lubianej rozgłośni ojca Rydzyka.Oświadczenie wójta Ryszarda Gocłowskiego

Szanowni Państwo, mieszkańcy gminy Czerwin. W związku z ukazaniem się ulotki wyborczej kandydata na wójta gminy Czerwin z ramienia KW Prawo i Sprawiedliwość oświadczam, iż nigdy nie byłem zapraszany na spotkania organizowane przez PiS na terenie naszej gminy.Akcja "Dzień Dla Zdrowych Płuc w Ostrołęce" (zdjęcia)

W mieście po raz drugi zorganizowano akcję pn. "Dzień Dla Zdrowych Płuc w Ostrołęce". Można było bezpłatnie wykonać badania płuc oraz uzyskać od ekspertów porady medyczne z zakresu problemów oddechowych. Celem projektu było zwrócenie uwagi na szkodliwy wpływ smogu na zdrowie.


KamilaMeble

Ostrołęka: miasto przyjaznych zmian

W rozmowach kandydatów na radnych Koalicji Obywatelskiej z mieszkańcami często padały pytania: Jakiej chcemy Ostrołęki? Co trzeba zrobić w pierwszej kolejności, żeby poprawiła się jakość życia?

Skrzynka skarg: kampania wyborcza władz SM Centrum?

Skrzynka skarg, pochwał, pytań i pomysłów:
Chciałem poruszyć udział Spółdzielni Mieszkaniowej Centrum w kampanii wyborczej członka zarządu spółdzielni na prezydenta i komitetu go wspierającego, w którego skład wchodzi członek rady nadzorczej.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

5.06 zł

5.37 zł

5.11 zł

2.39 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Frangos Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić