wtorek, 23 maja 2017 r., imieniny Iwony, Emilii, Dezyderiusza

Aktualności

Wernisaż wystawy malarstwa ostrołęczanina

Fot. archiwum organizatoraFot. archiwum organizatoraGaleria Ostrołęka zaprasza na kolejny wernisaż wystawy malarstwa. Tym razem swoje prace zaprezentuje ostrołęczanin Mateusz Oswald Wróblewski, malarz, grafik i projektant. Artysta zawodowo pracuje jako informatyk, zajmując się grafiką i projektowaniem.

Mateusz Oswald Wróblewski urodził się w Ostrołęce w 1984 roku. Studiował animację społeczno-kulturalną o specjalizacji plastycznej w WSH w Pułtusku oraz dekorowanie wnętrz w Policealnym Studium Plastycznym "Collage" w Warszawie.

ReklamaArtysta fascynuje się malarstwem abstrakcyjnym. W roku 2011 zaprezentował w Ostrołęce swoje obrazy na pierwszej indywidualnej wystawie. Brał udział w Ostrołęckich Przeglądach Twórczości Plastycznej i Międzynarodowej Wystawie Sztuki w Alytusie na Litwie. Od 2011 roku bierze udział w Kurpiowskich Plenerach Malarskich. Obok malarstwa sztalugowego zajmuje się street-artem, maluje murale.

Spotkanie odbędzie się w piątek 19 maja w Galerii Ostrołęka, pl. Bema 14. Początek o godz. 19.00, wstęp wolny. Wystawę można oglądać do końca tego miesiąca.

Odsłon: 265 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 09:08, 17.05.2017r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja

Polecamy