poniedziałek, 10 sierpnia 2020 r., imieniny Borysa, Filomeny, Wawrzyńca

Reklama   |   Kontakt
Ubezpieczenia

Kontakt z redakcją

Jesteśmy niekwestionowanym liderem wśród czasopism internetowych na północno-wschodnim Mazowszu. Odwiedza nas codziennie ponad 32 tys. unikalnych użytkowników (na podstawie Google Analytics).

Bierzemy udział we wszystkich ważnych uroczystościach, koncertach, wydarzeniach szkolnych itp. w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim. Dzięki naszemu serwisowi o tym co robisz, może dowiedzieć się szersze grono lokalnej społeczności.

Przyjmujemy zaproszenia na wszelkiego rodzaju imprezy szkolne, sportowe i firmowe. Zapraszając nas masz gwarancję, że po imprezie znajdziesz w naszym serwisie galerię zdjęć oraz relację. Można także nadesłać gotowe materiały, które zostaną zredagowane przez redakcję.

Udzielenie patronatu medialnego naszemu portalowi pomoże ci w promocji imprezy, bezpłatnego zamieszczenia zapowiedzi oraz relacji i galerii zdjęć po imprezie. W zamian prosimy o reklamę naszego portalu podczas imprezy i/lub zamieszczenia logo na plakatach promujących wydarzenie.

 

Moja Ostrołęka to dziennik internetowy zarejestrowany jako tytuł prasowy w Sądzie Okręgowym w Ostrołęce. Wydawca: PRO-NET Krzysztof Chojnowski, ul. Insurekcyjna 6b, 07-410 Ostrołęka, NIP: 7582123453, REGON: 140784668.

 

Nie zwracamy niezamówionych materiałów. Zastrzegamy sobie prawo do skrótów i opracowań tekstów. Przesyłając zdjęcie, wideo, nagranie audio lub inny materiał mogący podlegać prawom autorskim, autor oświadcza, że materiały nie naruszają przepisów polskiego prawa ani chronionych dóbr osobistych osób i/lub podmiotów trzecich. Autor oświadcza również, że jest w pełni uprawniony do dysponowania zdjęciem zgodnie z prawem autorskim i godzi się na jego bezpłatną publikację na łamach dziennika internetowego "Moja Ostrołęka". Redakcja nie odpowiada za treść ogłoszeń i reklam.

W związku z występowaniem koronawirusa SARS-CoV-2, od poniedziałku 16 marca br. nastąpi zmiana w organizacji pracy naszej redakcji. Podjęliśmy decyzję o możliwości pracy zdalnej dla wszystkich pracowników. Wierzymy, że ta dobra praktyka pomoże w zminimalizowaniu liczby bezpośrednich kontaktów.

Mając na względzie zapewnienie należytej opieki nad dziećmi, które z powodu zamkniętych placówek oświatowych muszą pozostać w domach, nasi pracownicy będą pracować z domów.

Od poniedziałku 16 marca br. siedziba naszej redakcji będzie nieczynna. Telefony, konta e-mail oraz portale społecznościowe, będziemy obsługiwać tak jak dotychczas. Telefony odbieramy w dni powszednie w godz. 9.00-16.00. Na e-maile oraz na wiadomości w portalach społecznościowych odpowiadamy na bieżąco.

Kontakt z nami

Redakcja: tel. (29) 69-44-555, e-mail:

Ogłoszenia i reklama: Cezary Gołaś, tel. 517-150-500,

Redaktor dyżurny (w dni powszednie po godz. 16.00 oraz w weekendy) sprawdza na bieżąco pocztę e-mail oraz odpowiada na zgłoszenia na Facebooku.

Prosimy o wyrozumiałość, gdy oczekiwanie na połączenie lub naszą odpowiedź będzie wydłużone. Dokładamy wszelkich starań, aby obecna sytuacja miała jak najmniejszy wpływ na działanie naszej firmy. Dziękujemy za wsparcie i zrozumienie.

Siedziba redakcji

Moja Ostrołęka
ul. Insurekcyjna 6B (I piętro)
budynek pomiędzy Galerią Alius a OCK
07-410 Ostrołęka
Zobacz na mapie »

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-16.00
tel. (29) 69-44-555
e-mail: (limit załączników: 40 MB)Poza godzinami pracy prosimy przesyłać pilne wiadomości poprzez formularz obok. Wszelkie problemy techniczne oraz zgłoszenia do usunięcia komentarzy, ogłoszeń itp. prosimy przesyłać na adres lub poprzez formularz kontaktowy (obok).


We speak English. Feel free to email us! More...


Zobacz także:
» Praca, staż praktyka
» Reklama w Mojej Ostrołęce
» Warunki korzystania z serwisu


Nasze logo

logo Moja Ostrołęka

Logotyp naszego portalu dostępny jest w wielu wersjach kolorystycznych. Do wyboru wersja podstawowa, ze sloganem lub sam sygnet. W udostępnionym do pobrania zestawie znajdują się także pliki PNG. W przypadku potrzeby uzyskania logotypu w innej postaci lub konieczność pozyskania użytej czcionki, prosimy o indywidualny kontakt z redakcją.


» Pobierz zestaw logotypów serwisu "Moja Ostrołęka"Napisz do nas

Aby przesłać załączniki w postaci zdjęć, dokumentów itp. kliknij tutaj. Zwykłą wiadomość wyślij za pomocą poniższego formularza.

Redakcja

Krzysztof Chojnowski

redaktor naczelny

tel. (29) 69-44-555

Magdalena Czaplicka

sekretarz redakcji

tel. (29) 69-44-555

Cezary Gołaś

reklama i ogłoszenia

tel. 517-150-500

Mateusz Połynka

Redaktor sportowy

tel. 799-810-700

Renata Barszcz

dziennikarka

tel. (29) 69-44-555

Katarzyna Zyśk

dziennikarka

tel. (29) 69-44-555

Karolina Andrzejczyk

dziennikarka

tel. (29) 69-44-555

Alan Baczewski

fotoreporter

tel. (29) 69-44-555

Jakub Stepnowski

fotoreporter

tel. (29) 69-44-555

Kamil Wysmułek

współpracujący
fotoreporter

Klaudia Baczewska

współpracująca
fotoreporterka