wtorek, 29 listopada 2022 r., imieniny Błażeja, Saturnina, Fryderyka

Reklama   |   Kontakt

Kontakt z redakcją

Jesteśmy niekwestionowanym liderem wśród czasopism internetowych na północno-wschodnim Mazowszu. Odwiedza nas codziennie ponad 32 tys. unikalnych użytkowników (na podstawie Google Analytics).

Bierzemy udział we wszystkich ważnych uroczystościach, koncertach, wydarzeniach szkolnych itp. w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim. Dzięki naszemu serwisowi o tym co robisz, może dowiedzieć się szersze grono lokalnej społeczności.

Przyjmujemy zaproszenia na wszelkiego rodzaju imprezy szkolne, sportowe i firmowe. Zapraszając nas masz gwarancję, że po imprezie znajdziesz w naszym serwisie galerię zdjęć oraz relację. Można także nadesłać gotowe materiały, które zostaną zredagowane przez redakcję.

Udzielenie patronatu medialnego naszemu portalowi pomoże ci w promocji imprezy, bezpłatnego zamieszczenia zapowiedzi oraz relacji i galerii zdjęć po imprezie. W zamian prosimy o reklamę naszego portalu podczas imprezy i/lub zamieszczenia logo na plakatach promujących wydarzenie.

 

Moja Ostrołęka to dziennik internetowy zarejestrowany jako tytuł prasowy w Sądzie Okręgowym w Ostrołęce. Wydawca: PRO-NET Krzysztof Chojnowski, ul. Insurekcyjna 6b, 07-410 Ostrołęka, NIP: 7582123453, REGON: 140784668.

 

Nie zwracamy niezamówionych materiałów. Zastrzegamy sobie prawo do skrótów i opracowań tekstów. Przesyłając zdjęcie, wideo, nagranie audio lub inny materiał mogący podlegać prawom autorskim, autor oświadcza, że materiały nie naruszają przepisów polskiego prawa ani chronionych dóbr osobistych osób i/lub podmiotów trzecich. Autor oświadcza również, że jest w pełni uprawniony do dysponowania zdjęciem zgodnie z prawem autorskim i godzi się na jego bezpłatną publikację na łamach dziennika internetowego "Moja Ostrołęka". Redakcja nie odpowiada za treść ogłoszeń i reklam.

Siedziba redakcji

Moja Ostrołęka
Ostrołęka, ul. Insurekcyjna 6B (I piętro), budynek pomiędzy Galerią Alius a OCK (Zobacz na mapie »)
pn.-pt. 9.00-16.00
tel. 883-700-810
e-mail: (limit załączników: 10 MB)


Wiadomości z większymi załącznikami w prosty sposób prześlesz za pomocą darmowych serwisów, np. WeTransfer, FileMail lub SendGB.Poza godzinami pracy prosimy przesyłać pilne wiadomości poprzez formularz obok. Wszelkie problemy techniczne oraz zgłoszenia do usunięcia komentarzy, ogłoszeń itp. prosimy przesyłać na adres lub poprzez formularz kontaktowy (obok).


We speak English. Feel free to email us! More...


Zobacz także:
» Praca, staż praktyka
» Reklama w Mojej Ostrołęce
» Warunki korzystania z serwisu

Jesteśmy członkiem
Stowarzyszenie Mediow Lokalnych


Nasze logo

logo Moja Ostrołęka

Logotyp naszego portalu dostępny jest w wielu wersjach kolorystycznych w kilku wersjach: podstaweowej, ze sloganem, bez sloganu oraz sam sygnet. Poniżej udostępniamy podstawową wersję, którą można wykorzystać w materiałach drukowanych oraz cyfrowych. W paczce znajdują się pliki wektorowe oraz bitmapy z tłem i bez tła. W przypadku potrzeby uzyskania logotypu w innej postaci lub konieczność pozyskania użytej czcionki, prosimy o bezpośredni kontakt z redakcją.


» Pobierz zestaw logotypów serwisu "Moja Ostrołęka"Napisz do nas

Aby przesłać załączniki w postaci zdjęć, dokumentów itp. kliknij tutaj. Zwykłą wiadomość wyślij za pomocą poniższego formularza.

Redakcja

Krzysztof
Chojnowski

redaktor naczelny

tel. 883-700-810

Katarzyna
Zyśk

zastępczyni red. naczelnego

tel. 883-700-810

Cezary
Gołaś

reklama i ogłoszenia

tel. 501-700-810

Patryk
Barcikowski

reklama i ogłoszenia

tel. 886-700-810

Mateusz
Połynka

Redaktor sportowy

tel. 799-810-700

Karolina
Andrzejczyk

dziennikarka

tel. 883-700-810

Katarzyna
Suska

dziennikarka

tel. 883-700-810

Oliwia
Ziemak

dziennikarka

tel. 883-700-810

Alan
Baczewski

fotoreporter

tel. 883-700-810

Kacper
Rybicki

fotoreporter

Kamil
Wysmułek

współpracujący
fotoreporter