Środa, 8 maja 2024 r., imieniny Stanisława, Lizy, Dezyderii

Narew. Takie mecze trzeba przepchać

Zespół z Ostrołęki walczy o awans do IV ligi. Jak wiadomo, ekipa nie może pozwolić sobie na stratę punktów. Z V ligi awans wywalczą dwie drużyny. W tym momencie podopieczni Marcina Gałązki tracą do wicelidera trzy punkty.

Narew zremisowała 2:2 ze Świtem w Staroźrebach. Zaczęło się od gola dla miejscowych, którzy wykorzystali stały fragment gry. Tuż po przerwie po zagraniu Łukasza Świderskiego wyrównał Patryk Sokołowski.

Na kolejne gole kibice musieli czekać do doliczonego czasu gry. Damian Klec dał naszym prowadzenie, ale gospodarze zdołali wyrównać w piątej minucie doliczonego czasu gry.

Świt Staroźreby – Narew Ostrołęka 2-2 (1-0)
Bramki: 26', 90+5' - Sokołowski 50', Klec 90+2'
Narew: Modzelewski - Ziemak, Dobrowolski, Bajor, Olszewski, Wesley, Ciężar, Vilela, Świderski, Sokołowski, Gałązka.

Odsłon: 19313
17:27, 16.03.2024r.

Kto asystentem w zespole Romana?

Już wczoraj informowaliśmy, iż następcą Łukasza Bałazego w drugiej drużynie Narwi Ostrołęka będzie Marcin Roman, który w przeszłości wystąpił w blisko 200 meczach klubu oraz zdobył 21 bramek. Kto będzie jego asystentem?

Troszynianie grają u siebie. Żeby z Weszło im wyszło!

Przed nami hit kolejki w IV lidze. Dzisiaj piłkarze z Troszyna zagrają z naszpikowaną gwiazdami ekipą z Warszawy. KS CK podejmie KTS Weszło. Jesienią górą byli rywale, którzy wygrali 2:0 i wówczas ograli lidera, czyli naszych.

KS CK Troszyn. Dmitruk: Podium uznałbym za duży sukces

Piłkarze z Troszyna wygrali po raz osiemnasty w sezonie. Podopieczni Michała Złotkowskiego poradzili sobie na boisku MKS-u Piaseczno. Gola na wagę zwycięstwa z rzutu karnego zdobył Edgardo Ruiz.

Szymon Piasta znów w kadrze!

Kolejny występ byłego zawodnika Rzekunianki Rzekuń, Korony Ostrołęka, AP Walecznych Olszewo-Borki w reprezentacji Polski do lat 15. Gracz Legii Warszawa wystąpił w starciu kadry przeciwko Węgrom.

Rekord GKS-u. Nicewicz show! Co zrobił Szymański?

Zespół z Łysych wybrał się na bój z ostatnim w tabeli Klasy A Żakiem Szreńsk. Podopieczni Adriana Gwiazdy wygrali aż 8:0. Dla GKS-u była to szósta wygrana w sezonie, a druga na wyjeździe. Dla naszej ekipy to najwyższy triumf w tym sezonie.