Niedziela, 19 maja 2024 r., imieniny Iwa, Piotra, Celestyna

Narew. Takie mecze trzeba przepchać

Zespół z Ostrołęki walczy o awans do IV ligi. Jak wiadomo, ekipa nie może pozwolić sobie na stratę punktów. Z V ligi awans wywalczą dwie drużyny. W tym momencie podopieczni Marcina Gałązki tracą do wicelidera trzy punkty.

Narew zremisowała 2:2 ze Świtem w Staroźrebach. Zaczęło się od gola dla miejscowych, którzy wykorzystali stały fragment gry. Tuż po przerwie po zagraniu Łukasza Świderskiego wyrównał Patryk Sokołowski.

Na kolejne gole kibice musieli czekać do doliczonego czasu gry. Damian Klec dał naszym prowadzenie, ale gospodarze zdołali wyrównać w piątej minucie doliczonego czasu gry.

Świt Staroźreby – Narew Ostrołęka 2-2 (1-0)
Bramki: 26', 90+5' - Sokołowski 50', Klec 90+2'
Narew: Modzelewski - Ziemak, Dobrowolski, Bajor, Olszewski, Wesley, Ciężar, Vilela, Świderski, Sokołowski, Gałązka.

Odsłon: 19793
17:27, 16.03.2024r.

Narew górą. Sytuacja się nie zmieniła (zdjęcia)

Druga z rzędu wygrana piłkarzy z Ostrołęki. Zespół Łukasza Bałazego pokonał 2:0 MKS Ciechanów po trafieniach Przemysława Olesińskiego i Bartłomieja Ziemaka. Narew pozostała na czwartym miejscu w stawce. Zobaczcie wyniki oraz tabelę po dzisiejszych bojach.

Troszynianie zatrzymali lidera

Zespół Michała Złotkowskiego po raz kolejny udowodnił, iż jego podopiecznych mogą bać się najsilniejszych ekip z Mazowsza. W sobotnim starciu Edgardo Ruiz i spółka wywalczyli punkty z liderem IV ligi.

Narew z Bałazym wygrywa jak się marzy (zdjęcia)

Druga wygrana z rzędu zespołu z Ostrołęki. Przed tygodniem ekipa pod wodzą Łukasza Bałazego triumfowała 3:1 na boisku Żbika Nasielsk. W sobotę rywalem niebiesko-czerwonych był MKS Ciechanów.

W Kadzidle miał być mecz. A za tydzień Rzekunianka

Zespół Kurpika szykował się na bój z GKS-em Gumino. Rywale zajmujący ostatnie miejsce w tabeli nie pojawili się na obiekcie. O ewentualnym walkowerze zdecydują władze okręgowego związku piłkarskiego.

Jantar w CLJ. Siemborska: To duży sukces dla klubu i miasta

Piłkarki Jantaru Ostrołęka wywalczyły awans do Centralnej Ligi Juniorek. W następnym sezonie podopieczne Julii Kupis będą się mierzyć w gronie najlepszych ekip kobiecych w Polsce. Zapraszamy na rozmowę z bramkarką drużyny - Zuzanną Siemborską.