wtorek, 28 marca 2017 r., imieniny Anieli, Renaty, Kastora

Aktualności

Sprzed klatki schodowej zniknął rower

Ostrołęczanka zostawiła swój rower na stojaku przed klatką schodową jednego z bloków na terenie miasta. Gdy wróciła, jednośladu już nie było. Sprawę zgłosiła w ostrołęckiej komendzie w piątek 17 marca. Wartość strat oszacowała na kwotę 400 złotych.

W sprawę włączyli się operacyjni z ostrołęckiego wydziału kryminalnego. Mężczyźni zostali zatrzymani ze skradzionym rowerem na jednej z głównych ulic Ostrołęki.

- Na miejsce przybyła także zgłaszająca, która rozpoznała swój rower. Obaj mężczyźni to mieszkańcy naszego powiatu w wieku 24 i 35 lat - informuje mł. asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy ostrołęckiej policji.

Dalsze czynności w tej sprawie prowadzą policjanci z ostrołęckiego zespołu do spraw wykroczeń i postępowań administracyjnych.

ReklamaPolicja apeluje do właścicieli jednośladów o ich właściwe zabezpieczenie.

- Nigdy nie zostawiajmy nawet na chwilę niezabezpieczonego roweru w miejscach publicznych. Nie zostawiajmy także rowerów na klatkach schodowych (nawet, gdy klatka wyposażona jest w domofon) bez ich właściwego zabezpieczenia. Z pozostawionego jednośladu zdejmijmy wyposażenie dodatkowe np. licznik, lampki na baterie, pozostawiajmy rower w dobrze widocznym, oświetlonym miejscu, oznakujmy go. W przypadku kradzieży łatwiej będzie go odzyskać - mówi Tomasz Żerański.

Odsłon: 2222 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 15:20, 20.03.2017r. Drukuj
loading...
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja

Polecamy