piątek, 18 stycznia 2019 r., imieniny Małgorzaty, Piotra, Liberty

Aktualności

Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Janusz Piotrowski, lat 70, nabożeństwo żałobne odprawione zostało w piątek 11 stycznia w kaplicy domu pogrzebowego przy ul. Kujawskiej w Ostrołęce.

Jan Glinka, lat 78, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w piątek 11 stycznia w kościele pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Ostrołęce o godz. 13.30.

ReklamaZdzisław Mamiński, lat 78, nabożeństwo żałobne odprawione zostało w czwartek 10 stycznia w kościele pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Rzekuniu.

Stanisław Stachelek, lat 78, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w sobotę 12 stycznia w kościele pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Ostrołęce o godz. 9.00.

Franciszek Twardziak, lat 80, nabożeństwo żałobne odprawione zostało w piątek 11 stycznia w kaplicy domu pogrzebowego przy ul. Kujawskiej w Ostrołęce.

Marian Kania, lat 81, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w sobotę 12 stycznia w kaplicy domu pogrzebowego przy ul. Kujawskiej w Ostrołęce o godz. 12.30.

Kazimierz Wawrzyńczak, lat 88, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w sobotę 12 stycznia w kościele pw. Zbawiciela Świata w Ostrołęce o godz. 11.00.

ReklamaStefania Rzeszot, lat 99, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w sobotę 12 stycznia w kościele pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Ostrołęce o godz. 14.30.

Na łamach serwisu "Moja Ostrołęka" za opłatą istnieje możliwość złożenia kondolencji rodzinie zmarłej osoby, poinformowania o odejściu kogoś bliskiego oraz dacie i miejscu uroczystości pogrzebowych. Szczegółowych informacji udzielają pracownicy redakcji. Kontakt dostępny jest na stronie "O nas".

Odsłon: 8794 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 11:57, 11.01.2019r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót