czwartek, 17 stycznia 2019 r., imieniny Antoniego, Jana, Sabiniana

Aktualności

Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Janusz Piotrowski, lat 70, nabożeństwo żałobne odprawione zostało w piątek 11 stycznia w kaplicy domu pogrzebowego przy ul. Kujawskiej w Ostrołęce.

Jan Glinka, lat 78, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w piątek 11 stycznia w kościele pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Ostrołęce o godz. 13.30.

ReklamaZdzisław Mamiński, lat 78, nabożeństwo żałobne odprawione zostało w czwartek 10 stycznia w kościele pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Rzekuniu.

Stanisław Stachelek, lat 78, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w sobotę 12 stycznia w kościele pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Ostrołęce o godz. 9.00.

Franciszek Twardziak, lat 80, nabożeństwo żałobne odprawione zostało w piątek 11 stycznia w kaplicy domu pogrzebowego przy ul. Kujawskiej w Ostrołęce.

Marian Kania, lat 81, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w sobotę 12 stycznia w kaplicy domu pogrzebowego przy ul. Kujawskiej w Ostrołęce o godz. 12.30.

Kazimierz Wawrzyńczak, lat 88, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w sobotę 12 stycznia w kościele pw. Zbawiciela Świata w Ostrołęce o godz. 11.00.

ReklamaStefania Rzeszot, lat 99, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w sobotę 12 stycznia w kościele pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Ostrołęce o godz. 14.30.

Na łamach serwisu "Moja Ostrołęka" za opłatą istnieje możliwość złożenia kondolencji rodzinie zmarłej osoby, poinformowania o odejściu kogoś bliskiego oraz dacie i miejscu uroczystości pogrzebowych. Szczegółowych informacji udzielają pracownicy redakcji. Kontakt dostępny jest na stronie "O nas".

Odsłon: 8773 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 11:57, 11.01.2019r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

LUSAR
Bowling
Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja
LuxKredyt
Hydraulika
ŻAK