sobota, 24 lutego 2024 r., imieniny Macieja, Bogusza, Jaśminy

Reklama   |   Kontakt

Kontakt z redakcją

Jesteśmy niekwestionowanym liderem wśród czasopism internetowych na północno-wschodnim Mazowszu. Odwiedza nas codziennie ponad 32 tys. unikalnych użytkowników (na podstawie Google Analytics).

Bierzemy udział we wszystkich ważnych uroczystościach, koncertach, wydarzeniach szkolnych itp. w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim. Dzięki naszemu serwisowi o tym co robisz, może dowiedzieć się szersze grono lokalnej społeczności.

Przyjmujemy zaproszenia na wszelkiego rodzaju imprezy szkolne, sportowe i firmowe. Zapraszając nas masz gwarancję, że po imprezie znajdziesz w naszym serwisie galerię zdjęć oraz relację. Można także nadesłać gotowe materiały, które zostaną zredagowane przez redakcję.

Udzielenie patronatu medialnego naszemu portalowi pomoże ci w promocji imprezy, bezpłatnego zamieszczenia zapowiedzi oraz relacji i galerii zdjęć po imprezie. W zamian prosimy o reklamę naszego portalu podczas imprezy i/lub zamieszczenia logo na plakatach promujących wydarzenie.

 

Moja Ostrołęka to dziennik internetowy zarejestrowany jako tytuł prasowy w Sądzie Okręgowym w Ostrołęce. Wydawca: PRO-NET Krzysztof Chojnowski, ul. Insurekcyjna 6b, 07-410 Ostrołęka, NIP: 7582123453, REGON: 140784668.

 

Nie zwracamy niezamówionych materiałów. Zastrzegamy sobie prawo do skrótów i opracowań tekstów. Przesyłając zdjęcie, wideo, nagranie audio lub inny materiał mogący podlegać prawom autorskim, autor oświadcza, że materiały nie naruszają przepisów polskiego prawa ani chronionych dóbr osobistych osób i/lub podmiotów trzecich. Autor oświadcza również, że jest w pełni uprawniony do dysponowania zdjęciem zgodnie z prawem autorskim i godzi się na jego bezpłatną publikację na łamach dziennika internetowego "Moja Ostrołęka". Redakcja nie odpowiada za treść ogłoszeń i reklam.

Napisz do nas

Aby przesłać załączniki w postaci zdjęć, dokumentów itp. kliknij tutaj. Zwykłą wiadomość wyślij za pomocą poniższego formularza.

Siedziba redakcji

Siedizba redakcji

Moja Ostrołęka

Ostrołęka, ul. Insurekcyjna 6B (I piętro), budynek pomiędzy Galerią Alius a OCK (Zobacz na mapie »)

pn.-pt. 9.00-16.00

tel. 883-700-810

e-mail: (limit załączników: 10 MB)

Napisz na Facebooku Użyj Messengera

Wiadomości z większymi załącznikami w prosty sposób prześlesz za pomocą darmowych serwisów, np. WeTransfer, FileMail lub SendGB.

Poza godzinami pracy prosimy przesyłać pilne wiadomości poprzez formularz obok. Wszelkie problemy techniczne oraz zgłoszenia do usunięcia komentarzy, ogłoszeń itp. prosimy przesyłać na adres lub poprzez formularz kontaktowy (obok).


We speak English. Feel free to email us! More...


Zobacz także:

Jesteśmy członkiem
Stowarzyszenie Mediow Lokalnych

Nasze logo

logo Moja Ostrołęka

Logotyp naszego portalu dostępny jest w wielu wersjach kolorystycznych w kilku wersjach: podstaweowej, ze sloganem, bez sloganu oraz sam sygnet. Poniżej udostępniamy podstawową wersję, którą można wykorzystać w materiałach drukowanych oraz cyfrowych. W paczce znajdują się pliki wektorowe oraz bitmapy z tłem i bez tła. W przypadku potrzeby uzyskania logotypu w innej postaci lub konieczność pozyskania użytej czcionki, prosimy o bezpośredni kontakt z redakcją.

» Pobierz zestaw logotypów serwisu "Moja Ostrołęka"

Redakcja

Krzysztof Chojnowski

Krzysztof Chojnowski

redaktor naczelny

tel. 883-700-810

Katarzyna Zyśk

Katarzyna Zyśk

zastępczyni red. naczelnego

tel. 883-700-810

Cezary Golaś

Cezary Golaś

reklama i ogłoszenia

tel. 501-700-810

Patryk Barcikowski

Patryk Barcikowski

reklama i ogłoszenia

tel. 886-700-810

Agata Pęksa

Agata Pęksa

reklama i ogłoszenia

tel. 799-810-700

Piotr Ossowski

Piotr Ossowski

redaktor

tel. 737-810-700

Mateusz Połynka

Mateusz Połynka

redaktor sportowy

tel. 516-019-184

Oliwia Ziemak

Oliwia Ziemak

dziennikarka

tel. 883-700-810

Alan Baczewski

Alan Baczewski

fotoreporter

tel. 883-700-810

Kacper Rybicki

Kacper Rybicki

fotoreporter

tel. 883-700-810

Jakub Kur

Jakub Kur

fotoreporter

tel. 883-700-810

Kamil Wysmułek

Kamil Wysmułek

fotoreporter

tel. 883-700-810