wtorek, 19 marca 2024 r., imieniny Józefa, Bogdana, Laili

Reklama   |   Kontakt

Praca, staż, praktyka

Praca w "Mojej Ostrołęce". Szukamy dziennikarki lub dziennikarza

"Moja Ostrołęka" poszukuje dziennikarza. Oferujemy pełny etat i stabilne zatrudnienie. To praca dla ludzi ciekawych świata i lubiących dzielić się z innymi. Zostając dziennikarzem masz wpływ na to, czym żyje miasto i o czym rozmawia się w domach i zakładach pracy.

Praca w naszym serwisie to stabilna możliwość rozwoju osobistego i podejmowania nowych wyzwań w zgranym i bardzo doświadczonym zespole. Szukamy osoby ciekawej świata z zapałem do pracy, charakteryzującej się wysoką kulturą osobistą i lubiącej kontakt z ludźmi.

Obowiązki

- przygotowywanie materiałów prasowych publikowanych w lokalnym portalu "Mojej Ostrołęki" i serwisach prowadzonych prze tego samego wydawcę,

- troska o poziom merytoryczny artykułów,

- podejmowanie ciekawych tematów z życia Ostrołęki i okolic.

Wymagania

Oczekujemy sumienności, odpowiedzialnego podejścia do pracy i zapału. Mile widziane doświadczenie w pisaniu różnorodnych publikacji lub tzw. lekkie pióro. Nie wymagamy wykształcenia dziennikarskiego. Uczymy i szkolimy, bardzo ważna jest chęć stałego rozwoju. Praca w naszej redakcji to nieustanna nauka nowych rzeczy i ciekawych rozwiązań. "Moja Ostrołęka", jak cały świat, zmienia się każdego dnia.

Jesteśmy stabilną firmą bez ciągłych zmian kadrowych. Serwis "Moja Ostrołęka" istnieje od 18 lat i jest największym w regionie medium informacyjnym. Zespół redakcyjny pracuje ze sobą w stałym składzie od wielu lat.

Oferta

- umowa o pracę,

- wdrożenie wstępne (m.in. pomoc w pisaniu publikacji, szkolenie z wykonywania i obróbki zdjęć),

- wsparcie doświadczonych dziennikarzy,

- wszelkie narzędzia pracy (komputery, sprzęt fotograficzny i wideo, samochód, telefon),

- duża możliwość podniesienia własnych kwalifikacji,

- partnerska atmosfera pracy,

- materiały książkowe i wideo służące nauce nowych rzeczy.

Jak aplikować

Zapraszamy do naszej siedziby osobiście, w maseczce. Oprócz CV, na oddzielnej kartce, napisz o sobie 10 zdań, np. co robisz na co dzień, czego oczekujesz od pracy w "Mojej Ostrołęce", jakie są Twoje mocne i słabe strony. Siedziba naszej redakcji otwarta jest od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-16.00. Znajdujemy się na pierwszym piętrze budynku przy ul. Insurekcyjnej 6b (na tyłach Galerii Alius, tuż obok siedziby głównej Ostrołęckiego Centrum Kultury). Więcej informacji znajdziesz na stronie O nas.

Jeżeli chcesz aplikować drogą elektroniczną, prześlij CV i list motywacyjny na adres [email]redakcja@moja-ostroleka.pl[/email].

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez firmę PRO-NET Krzysztof Chojnowski z siedzibą w Ostrołęce dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego.

Zobacz zdjęcia:
Redakcja "Mojej Ostrołęki"

Więcej zdjęć: Redakcja "Mojej Ostrołęki"

Praktyki studenckie, staże

Studiujesz i chcesz lub musisz odbyć praktyki w kierunku dziennikarstwa, public relations, albo tworzenia stron internetowych, baz danych itp.? Redakcja Mojej Ostrołęki umożliwia odbycie bezpłatnych praktyk i stażów w siedzibie firmy. Posiadamy nowoczesny sprzęt służący każdemu reporterowi (kamery, aparaty, dyktafony) oraz nowoczesne stanowiska pracy w przestronnym, wygodnym lokalu. Zapraszamy do składania aplikacji.