piątek, 7 sierpnia 2020 r., imieniny Doroty, Kajetana, Donata

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Część nieruchomości przy ul. Korczaka przeznaczona do dzierżawy

Prezydent miasta Łukasz Kulik informuje o możliwości wydzierżawienia w drodze bezprzetargowej nieruchomości, położonej przy ul. Korczaka w Ostrołęce. Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się na tablicy ogłoszeń w siedzibie ratusza i na stronie internetowej urzędu miasta.

Wkrótce będą dostępne także na stronie internetowej Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie w Biuletynie Informacji Publicznej.

Pełna treść informacji prezydenta:

Stosownie do art. 35 ust.1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2018 r., poz. 2204 ze zm.) informuję, że na tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta Ostrołęki pl. gen. J. Bema 1 (II piętro), został wywieszony wykaz nieruchomości gruntowej stanowiącej własność Skarbu Państwa, ozn. nr 51354, położonej w Ostrołęce przy ul. Janusza Korczaka, której część przeznaczona została do wydzierżawienia w drodze bezprzetargowej. Wykaz ww. nieruchomości zamieszczony został także na stronie internetowej Urzędu Miasta Ostrołęki. Ponadto, wykaz nieruchomości zostanie opublikowany na stronie internetowej Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie w Biuletynie Informacji Publicznej.

Artykuł sponsorowany
Wyświetleń: 4085 komentarze: 0
19.03.2019, 08:56r. Drukuj
Powrót