czwartek, 18 kwietnia 2019 r., imieniny Apoloniusza, Bogusławy, Gościsława

Aktualności

Zmiana rozkładu jazdy autobusów MZK. Ile kosztowała?

Koszty zmiany rozkładu jazdy autobusów Miejskiego Zakładu Komunikacji w Ostrołęce zainteresowały radnego miasta Mariusza Popielarza. Samorządowiec napisał w tej sprawie interpelację, którą skierował do prezydenta Ostrołęki, Łukasza Kulika.

- Jakie koszty pociągnęła za sobą zmiana rozkładu jazdy autobusów MZK wprowadzona w lutym bieżącego roku? Z jakich źródeł będą pochodziły środki, z których MZK Sp. z o.o. pokryje koszty wynikające ze zmiany rozkładu jazdy? - zapytał w interpelacji radny Mariusz Popielarz.

ReklamaPrezydent Łukasz Kulik poinformował, że koszty zwiększonej ilości wozokilometrów, wynikające ze zmiany rozkładu jazdy częściowo powinny zostać zrekompensowane programem oszczędnościowym spółki.

- Dokładne porównanie i analiza kosztów będą możliwe po rozliczeniu pełnego miesiąca, w którym obowiązywał nowy rozkład jazdy tj. w połowie kwietnia 2019 roku - odpowiedział włodarz miasta.

Więcej na ten temat:
Znamy nową siatkę połączeń autobusów MZK (rozkłady jazdy)

Odsłon: 1335 komentarze: 2 Wrzuć na Facebooka 07:16, 14.04.2019r. Drukuj
Powrót


Mieszkaniec friend kowalskiego @ 08:43, 14.04.2019

IP: 188.146...196

A właśnie redakcjo prosimy o artykuł np.o złotej rączce Augustyniaku. To dopiero złota rączka. Mimo,że stare porzekadło mówi-jak ktoś jest od wszystkiego to jest do niczego. Napiszcie coś o tym delikwencie,co zrobił dla miasta i regionu,ile zarabia, kiedy ma czas na pracę zawodową, komu jest lojalny, skąd jego fachowość i kompetencja, z czyjego nadania te wszystkie funkcje??? Redakcjo myślę,że to dobry temat na kolejny artykuł.

Henio @ 10:41, 14.04.2019

IP: 188.146...184

Przecież to oczywiste,ze miasto będzie musiało dopłacić z naszych podatków i tyle!A o jakich oszczędnościach w mzk bełkocze Kulik?Z tego co mi opowiada taka jedna,to nie oszczędzają na niczym-muszą płacić trzem powołanym przez kulika członkom Rady Nadzorczej(dotychczas było dwóch),za chwile odszkodowania Chrostowiakowi za niesłuszny powód wywalenia z roboty,kasa na naprawy autobusów ogromne(jeżdżą trupami)bo nie potrafią nawet dokończyć przetargów na nowe autobusy zapoczątkowanych przez poprzedników,koszty bezsensownych decyzji (np.pojawiających się i znikających wiat)-nikt nie będzie demontował i montował na nowo za darmo...

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

Polbram
LUSAR
Carpexim
Bowling
Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

MarketPozyczkowy.pl
Ynet.pl
Spaja
Hydraulika
KurpiaArte
II SLO
NestBank