poniedziałek, 24 czerwca 2019 r., imieniny Jana, Danuty, Janiny

Dalubo

Aktualności

Zmiana rozkładu jazdy autobusów MZK. Ile kosztowała?

Koszty zmiany rozkładu jazdy autobusów Miejskiego Zakładu Komunikacji w Ostrołęce zainteresowały radnego miasta Mariusza Popielarza. Samorządowiec napisał w tej sprawie interpelację, którą skierował do prezydenta Ostrołęki, Łukasza Kulika.

- Jakie koszty pociągnęła za sobą zmiana rozkładu jazdy autobusów MZK wprowadzona w lutym bieżącego roku? Z jakich źródeł będą pochodziły środki, z których MZK Sp. z o.o. pokryje koszty wynikające ze zmiany rozkładu jazdy? - zapytał w interpelacji radny Mariusz Popielarz.

Reklama Prezydent Łukasz Kulik poinformował, że koszty zwiększonej ilości wozokilometrów, wynikające ze zmiany rozkładu jazdy częściowo powinny zostać zrekompensowane programem oszczędnościowym spółki.

- Dokładne porównanie i analiza kosztów będą możliwe po rozliczeniu pełnego miesiąca, w którym obowiązywał nowy rozkład jazdy tj. w połowie kwietnia 2019 roku - odpowiedział włodarz miasta.

Więcej na ten temat:
Znamy nową siatkę połączeń autobusów MZK (rozkłady jazdy)
Wyświetleń: 1450 komentarze: 2 Wrzuć na Facebooka 14.04.2019, 07:16r. Drukuj
Powrót


Mieszkaniec friend kowalskiego @ 08:43, 14.04.2019

IP: 188.146...196

A właśnie redakcjo prosimy o artykuł np.o złotej rączce Augustyniaku. To dopiero złota rączka. Mimo,że stare porzekadło mówi-jak ktoś jest od wszystkiego to jest do niczego. Napiszcie coś o tym delikwencie,co zrobił dla miasta i regionu,ile zarabia, kiedy ma czas na pracę zawodową, komu jest lojalny, skąd jego fachowość i kompetencja, z czyjego nadania te wszystkie funkcje??? Redakcjo myślę,że to dobry temat na kolejny artykuł.

Henio @ 10:41, 14.04.2019

IP: 188.146...184

Przecież to oczywiste,ze miasto będzie musiało dopłacić z naszych podatków i tyle!A o jakich oszczędnościach w mzk bełkocze Kulik?Z tego co mi opowiada taka jedna,to nie oszczędzają na niczym-muszą płacić trzem powołanym przez kulika członkom Rady Nadzorczej(dotychczas było dwóch),za chwile odszkodowania Chrostowiakowi za niesłuszny powód wywalenia z roboty,kasa na naprawy autobusów ogromne(jeżdżą trupami)bo nie potrafią nawet dokończyć przetargów na nowe autobusy zapoczątkowanych przez poprzedników,koszty bezsensownych decyzji (np.pojawiających się i znikających wiat)-nikt nie będzie demontował i montował na nowo za darmo...

Reklama

Polbram
LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Forum

Reklama

MarketPozyczkowy.pl
Ynet.pl
Spaja
Hydraulika
KurpiaArte
Hiszpański
Sklep Enter
NestBank