piątek, 28 lutego 2020 r., imieniny Romana, Makarego, Lutomira

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

Interpelacja w sprawie naprawy nawierzchni

Do prezydenta miasta wpłynęła kolejna interpelacja radnego Jacka Łuby, który tym razem prosi, by włodarz zajął się sprawą uszkodzonej nawierzchni. Problem dotyczy skrzyżowania ul. Żołnierzy Armii Krajowej z ul. Kwiatową. Radny wskazał na zagrożenie dla bezpieczeństwa jakie stwarzają ubytki.

To kolejna interpelacja dotycząca stanu nawierzchni w Ostrołęce. Radny wskazał co jego zdaniem, jest przyczyną powstania uszkodzeń w nawierzchni.

Reklama - Szanowny panie prezydencie, zwracam się do pana z prośbą o naprawę nawierzchni na skrzyżowaniu ul. Żołnierzy Armii Krajowej z ul. Kwiatową. Jest to niewielki odcinek drogi, który został zniszczony podczas prac związanych z pracami sanitarnymi w związku z budową ul. Ostrowskiej. Do tej pory nikt nie odtworzył ulicy w sposób należyty. Powstałe tam dziury zagrażają bezpieczeństwu mieszkańców. Proszę o pilną interwencję w tej sprawie - czytamy w interpelacji Jacka Łuby.

Interpelacja wpłynęła do urzędu miasta w czwartek 11 lipca br. Oczekujemy na odpowiedź prezydenta, która powinna pojawić się w ciągu 14 dni. Do tematu wrócimy.

 

Wyświetleń: 1150 komentarze: 1
17.07.2019, 10:50r. Drukuj
Powrót


X @ 10:12, 18.07.2019

IP: 5.173...194

Dziękuję. Od dłuższego czasu znajduje się tam ubytek. Ktoś się w końcu tym zainteresował. Oby organizacja ktora będzie to robiła zajęła tym się w godzinach wieczornych.

Reklama

Tynki
LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Hydraulika
Sklep Enter