sobota, 29 lutego 2020 r., imieniny Romana, Oswalda, Cyryla

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

"Kołtuny i Rogorzce" - wernisaż Magdaleny Cybulskiej

W wernisażu niezwykłej wystawy będą mogli wziąć udział ostrołęczanie już w najbliższą niedzielę 15 września. W kameralnej sali nowej ostrołęckiej galerii sztuki - Wytwórni - pokazane będą prace Magdaleny Cybulskiej. Zbiór unikalnych grafik zatytułowany jest "Kołtuny i Rogorzce".

Tytuł ekspozycji, poprzez zwariowane hasło, nawiązuje do twórczości literackiej Witkacego. Bez wątpienia poruszy wyobraźnie każdego widza.

Reklama - Magdalena Cybulska to niezwykła artystka, a jej prace pełne są stworzeń, zwierząt i bestii, które istnieją jedynie w jej wyobraźni. Dzięki wielkoformatowym, unikalnym grafikom, możemy do niej zajrzeć i poznać te magiczne istoty. A wy możecie zajrzeć do Wytwórni 15 września 2019 o godzinie 18.00 i poznać artystkę, a przede wszystkim zobaczyć jej "Kołtuny i Rogorzce" - zapraszają organizatorzy wystawy.

Miejscem wystawy będzie nowa galeria sztuki w Ostrołęce - Wytwórnia, która powstała z inicjatywy Agaty Budny-Ciszewskiej - absolwentki Europejskiej Akademii Sztuk oraz Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. To artystka, wykładowca, uczestniczka kilkudziesięciu wystaw zbiorowych w kraju i zagranicą oraz autorka wielu wystaw indywidualnych.

Wernisaż wystawy odbędzie się w niedzielę 15 września br. w galerii Wytwórnia, ul. Głowackiego 28. Początek o godz. 18.00.

Wystawę będzie można oglądać do 6 października 2019 r.

Wyświetleń: 636 komentarze: 0
13.09.2019, 09:04r. Drukuj
Powrót


Reklama

Tynki
LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Hydraulika
Sklep Enter