czwartek, 2 lipca 2020 r., imieniny Jagody, Urbana, Martyniana

Reklama   |   Kontakt
FatBike

Aktualności

Skrzynka skarg: gniazdo os pod parapetem bloku

Skrzynka skarg, pochwał, pytań i pomysłów:

Ostatnio pojawił się problem z osami przy ul. Witosa 2A. U jednej z sąsiadek osy zrobiły sobie gniazdo pod parapetem zewnętrznym. Jest ich po prostu oblężenie, a ludzie nie mogą otwierać okien, ponieważ owady momentalnie wpadają do mieszkania.

Straż pożarna twierdzi, że musi to do nich zgłosić OTBS. Do spółdzielni było zgłaszane już tydzień temu, że jest taki problem, jednak ta nie podjęła żadnych kroków w tym kierunku. Płacimy czynsz (i to niemałe kwoty) i OTBS powinno się zająć problemem. Pytanie się nasuwa czy musi dojść do jakiejś tragedii, żeby spółdzielnia się tym zainteresowała? Mam syna alergika, więc ukąszenie może mieć tragiczne skutki.

Reklama Odpowiada Alina Rzewnicka, Wydział Eksploatacji Zasobów Mieszkaniowych OTBS:

W sprawie os gniazdujących w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Wincentego Witosa 2A, Ostrołęckie TBS Sp. z o.o. działając w imieniu ww. wspólnoty mieszkaniowej, uprzejmie informuje, iż zostały podjęte właściwe działania po zgłoszeniu jednego z mieszkańców.

Jak słusznie zauważyła osoba zgłaszająca problem do redakcji, my także mieliśmy trudność ze skontaktowaniem się z osobą zamieszkującą w lokalu, z którego jest możliwe usunięcie gniazda. W dniu 24 września br. pracownicy spółki zastali osobę we wskazanym mieszkaniu i zlokalizowali dwa gniazda os. Przy usuwania gniazd korzystamy z uprzejmości OSP Ostrołęka, która dysponuje odpowiednim kombinezonem zabezpieczającym przed ukąszeniami. Próbę usunięcia gniazd os ustalono na 25 września 2019 roku w godzinach wieczornych.

Wyświetleń: 1485 komentarze: 2
29.09.2019, 09:33r. Drukuj
Powrót


szczoła @ 08:14, 30.09.2019

IP: 194.50...83

na zdjęciu szerszenie lol

Eeeeee @ 12:48, 30.09.2019

IP: 5.173...13

W czerwonym Pekinie?

Reklama

LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Portal gov.pl

Forum

Reklama

Ynet.pl
Sklep Enter