środa, 15 lipca 2020 r., imieniny Włodzimierza, Henryka, Egona

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Święto służby cywilnej w ostrołęckiej komendzie policji. Były podziękowania, życzenia i tort (zdjęcia)

W sali konferencyjnej Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce miała miejsce uroczystość z okazji święta służby cywilnej. Pracownikom złożono podziękowania i życzenia. Komendanci podkreślili ich wkład w prawidłowe funkcjonowanie ostrołęckiej jednostki policji. Spotkanie zakończyło się słodkim akcentem.

Na terenie ostrołęckiej komendy o godz. 11.00 rozpoczęła się uroczysta zbiórka z okazji święta służby cywilnej. Biorący w niej udział zastępca komendanta wojewódzkiego policji z siedzibą w Radomiu podinsp. Sebastian Strzeżek, jak i komendant miejski policji w Ostrołęce podinsp. Krzysztof Szymański złożyli życzenia pracownikom cywilnym i urzędnikom korpusu za dotychczasowe zaangażowanie i pracę.

Reklama Komendanci podkreślili ich wkład w prawidłowe funkcjonowanie komendy oraz udzielaną pomoc. Potwierdzili również, że w każdej chwili działania jednostki odczuwalna jest praca pracowników cywilnych, która jest doskonałym uzupełnieniem służby funkcjonariuszy policji.

Po zakończeniu części oficjalnej była okazja do złożenia życzeń przez pozostałych funkcjonariuszy. Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem w postaci pysznego tortu.

W ostrołęckiej jednostce na co dzień pracuje 49 pracowników cywilnych.

Uroczystość odbyła się w czwartek 7 listopada.

Więcej zdjęć na stronie KMP w Ostrołęce.

Fot. KMP w Ostrołęce

Wyświetleń: 6020 komentarze: 0
07.11.2019, 14:43r. Drukuj
Powrót