sobota, 19 września 2020 r., imieniny Januarego, Konstancji, Teodora

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Potrzebne karma i koce dla bezdomnych zwierząt ze schroniska "Canis" w Kruszewie

Nasz czytelnik organizuje zbiórkę darów dla bezdomnych zwierząt ze schroniska "Canis" w Kruszewie. Podopiecznym placówki w szczególności potrzebne są: karma dla psów i kotów oraz koce na zimę. Organizator zapewnia odbiór zebranych datków. Zbiórka potrwa do środy 27 listopada.

Ludzie o wielkim sercu mogą przyłączyć się do organizowanej przez Krzysztofa Lisowskiego zbiórki darów dla schroniska "Canis" w Kruszewie. Karma oraz ciepłe koce pomogą bezdomnym czworonogom przetrwać chłodne dni.

Reklama - Kolejną zbiórkę planuję na przełomie listopada/grudnia. Za zgodną koordynatora Szlachetnej Paczki w Ostrołęce chcę zabrać przybory szkolne i wraz z wolontariuszami w czasie finału Szlachetnej Paczki wręczać je dzieciom Skąd taki pomysł? Będzie to połowa roku szkolnego, a kto ma dzieci, to wie ile kosztuje zaopatrzenie ich w przybory szkolne. Dlatego wychodzę z taką inicjatywą, aby w ten sposób też pomóc rodzinom w trudnej sytuacji materialnej - informuje Krzysztof Lisowski, organizator zbiórki.

Krzysztof Lisowski pochodzi z Warszawy, ale od 4 lat mieszka w Ostrołęce. Dwukrotnie był wolontariuszem Szlachetnej Paczki. Od stycznia 2018 roku do kwietnia 2018 członek Ostrołęckiego Stowarzyszenia Promocji Zdrowia i Trzeźwości Arkadia. Od kwietnia 2018 do czerwca 2019 pełnił funkcję członka zarządu stowarzyszenia.

Organizator zbiórki osobiście odbierze datki dla schroniska. Krzysztof Lisowski tel. 511-528-565.

Fot. Krzysztof Lisowski.

Wyświetleń: 661 komentarze: 0
19.11.2019, 08:53r. Drukuj
Powrót