sobota, 19 września 2020 r., imieniny Januarego, Konstancji, Teodora

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Jesteś zainteresowany służbą w wojsku? Masz pytania? Odwiedź stoisko promocyjne Wojskowej Komendy Uzupełnień w Ostrołęce

Wojskowa Komenda Uzupełnień w Ostrołęce zachęca wszystkie osoby zainteresowane służbą w wojsku do odwiedzenia stoiska promocyjnego komendy w galerii Bursztynowej. Pracownicy WKU i żołnierze OT z 52 batalionu lekkiej piechoty w Komorowie na temat pracy w Wojsku Polskim. 

Punkt mogą odwiedzić wszyscy zainteresowani, którzy oprócz służby w jednostkach Wojsk Obrony Terytorialnej otrzymają informacje na temat innych form wojskowej aktywności - dostosowanych do oczekiwań, posiadania lub nie wyszkolenia wojskowego oraz kwalifikacji zawodowych.

Reklama - Szczególnie zapraszamy pełnoletnich uczniów szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych, dla których mamy ofertę pod nazwą "Ferie z WOT" umożliwiającą rozpoczęcie terytorialnej służby wojskowej od 8 lutego 2020 r i odbycie 16-to dniowego szkolenia podstawowego w czasie najbliższych ferii zimowych i późniejsze jej pogodzenie z nauką szkolną - informuje mjr Sławomir Kośnica, z Wojskowej Komendy Uzupełnień w Ostrołęce.

Stoisko promocyjne Wojskowej Komendy Uzupełnień w Ostrołęce będzie dostępne w niedzielę 24 listopada w godzinach 12.00-18.00 w Galerii Handlowej "Bursztynowa" w Ostrołęce.

Fot. WKU Ostrołęka.

Wyświetleń: 1184 komentarze: 0
24.11.2019, 08:43r. Drukuj
Powrót