niedziela, 1 sierpnia 2021 r., imieniny Justyna, Nadii, Piotra

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Przedstawiciele magazynu "Moda na Mazowsze" odwiedzili Ostrołękę i powiat ostrołęcki (zdjęcia, aktualizacja)

Przedstawiciele magazynu "Moda na Mazowsze" z Dorotą Zbińkowską, dyrektor biura Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej, odwiedzili 21 lipca Ostrołękę i powiat Ostrołęcki. Spotkali się z miejskimi i powiatowymi samorządowcami, na czele z wiceprezydent Ostrołęki Anną Gocłowską.

Celem wizyty było zebranie materiałów do wydawnictwa. Goście rozmawiali także m.in. z wicestarostą Krzysztofem Parzychowskim, a także z reprezentującym lokalne środowisko turystyczne Andrzejem Bisem - prezesem Kurpiowskiej Organizacji Turystycznej.

Reklama

- Magazyn "Moda na Mazowsze" prezentuje najciekawsze miejsca oraz atrakcyjne dla turystów wydarzenia. Dostępny jest na stoisku Mazowsza na najważniejszych targach turystycznych w Polsce oraz we wszystkich punktach i centrach informacji turystycznej w regionie - informuje Starostwo Powiatowe w Ostrołęce.

Czasopismo można pobrać ze strony www.modanamazowsze.pl oraz Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej www.mrot.pl.

Reklama

Aktualizacja:

Kamper odwiedził też m.in. ratusz i gminę Czarnia.

- Tematem rozmów były działania, jakie podejmuje Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna w zakresie promowania walorów, atrakcji i produktów turystycznych Mazowsza.  Kamper odwiedził w naszym mieście Stare Miasto oraz Muzeum Kultury Kurpiowskiej, a następnie ruszył w dalszą trasę po Kurpiowszczyźnie. Relację z wyprawy śledzić można w mediach społecznościowych na profilu "Moda na Mazowsze". Akcja ma na celu promowanie atrakcji turystycznych regionu - relacjonuje wizytę ratusz.

Więcej zdjęć z wydarzenia można obejrzeć na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Ostrołęce.

Fot. Starostwo Powiatowe w Ostrołęce

Odsłon: 1607 komentarze: 0
15:05, 21.07.2021r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót