sobota, 25 września 2021 r., imieniny Aurelii, Kleofasa, Władysława

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Poranki filmowe dla najmłodszych. Znajdź idealny seans dla swojej pociechy z kinem Jantar

Wakacyjny czas to dla dzieci okres wypoczynku, aktywnego spędzania czasu, ale też dobry moment aby nadrobić filmowe zaległości. Kino Jantar, jak co roku, zaprasza na wakacyjne seanse dla najmłodszych. W cyklu Poranki filmowe, dzieci zobaczą osiem produkcji filmowych.

Seanse w cyklu Poranków filmowych wyświetlane będą w środy i czwartki o godzinie 11.00.

Kapitan Szablozęby i magiczny diament

4.08

Kapitan Szablozęby i jego załoga poszukują magicznego diamentu, który według legendy może spełnić każde życzenie. Na ich drodze staje zgraja piratów.

Luca

5.08

Luca spędza niezapomniane wakacje z nowo poznanym przyjacielem, ten jednak skrywa pewien sekret. Ich życie wywróci się do góry nogami, ale postawione wyzwania pozwolą poznać nowe życie.

Waleczne Rybki

11.08

Rybka Alex marzy o zostaniu superbohaterem. Gdy pewnego dnia w pobliżu rafy koralowej pojawi się niebezpieczna maź, Alex razem z przyjaciółmi wyruszą na wyprawę, która odkryć jej źródło.

SamSam

12.08

Młody i nieustraszony Samsam ma prawie wszystko, o czym może marzyć kosmiczny bohater: kochających superbohaterskich rodziców, grupę superprzyjaciół oraz własny latający spodek do odkrywania i zwiedzania kosmosu. Do szczęścia brakuje mu tylko jednego, czyli supermocy. Dokąd zaprowadzi go wyprawa w poszukiwania niezwykłych umiejętności?

Kraina smoków

18.08

Młody smok Lung wraz z skrzatem i osieroconym chłopcem wyrusza w niebezpieczną podróż, aby ocalić swoją krainę.

Elfinki

19.08

Przez ponad 200 lat Elfinki żyły pod ziemią, ukrywając się przed ludźmi. Ale pewnego dnia elfinka Elfie, nie mogła już dłużej znieść ciasnoty i braku światła dziennego. Wraz z dwoma towarzyszami wyszła na powierzchnię ziemi w poszukiwaniu czegoś nowego. Tam spotka ich wiele zabawnych przygód oraz nawiążą przyjaźń z wyjątkową osobą - cukiernikiem Theo. To wszystko przypomni Elfinkom o ich prawdziwym celu w życiu: pomaganiu innym.

Piotruś Pan i Alicja w krainie czarów

25.08

Ośmioletnia Alicja i jej psotny brat Piotruś spędzają błogie lato na angielskiej wsi. Zachęcani przez rodziców - Jacka i Rose dają upust wyobraźni - organizując herbaciane przyjęcia, walki na drewniane miecze i wymyślone przygody na statkach pirackich. Chwile szczęścia kończą się jednak, gdy ich rodzice popadają w poważne tarapaty. Chcąc pomóc rodzinie, Piotruś i Alicja wyruszają do Londynu, żeby sprzedać drogocenną pamiątkę. Ich wyprawa da początek wielkiej przygodzie, podczas której Alicja odkryje tajemniczą króliczą norę, a Piotruś wkroczy do świata fantazji jako nieustraszony przywódca Zaginionych Chłopców. To co nastąpi później, odmieni losy rodzeństwa i zapisze się w historii na zawsze.

Raya i ostatni smok

26.08

W zamieszkałym przez starożytną cywilizację królestwie Kumandra, wojowniczka Raya usiłuje odnaleźć ostatniego smoka.

Cena biletu: 14 zł

Wyświetleń: 1933 komentarze: -
31.07.2021, 07:35r. Drukuj
Powrót